قبول شدگان ارشد تغذیه 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jirjirak

New member
یاسمن جوون خیلی برات خوشحال شدم ارزوی موفقیت ...دیگه اون همه تلاشات پس نتیجه داد عزیزم یادش بخیر همچین احساس میکنم که انگار واقعنی باهم همکلاسی بودیم:ad54ad: خیلی دلم براتون تنگ میشه :sadsmiley:نگار سیاوش یاسمن سالار مریم فلور پدیده جیرجیرک...کاش مارو فراموش نکنید بازم بهمون سر بزنید وراهنماییمون کنید راستش ی لحظه یاد اون موقع ا که هرشب یکی نکته هارو میگفت...مثل سمینارهای تو دانشگاه بود:heart::sad:...دوست دار شادی ها وموفقیتاتون
سلام عزیزم منم قبول نشدم .یعنی با توجه به شرایطم فقط تهران میتونستم برم که قبول نشدم انشاالله امسال با هم میترکونیم

آراذ

New member
سلام دوستان تبریک می گم به همه اونایی که قبول شدن ، من اهواز قبول شدم کسی هست اهواز باشه؟

Nr1

Well-known member
به به آقا واقعا تبريك بسي كيفور شديم از نتايجتون الان من همه جا رو بلوري ميبينم اشك حلقه زده تو چشمام:smiliess (12):... اميدوارم تو مقاطع بالاتر هم شاهد پيشرفتتون باشيم... ياسمن جان تبريك مخصوص بهت ميگم چون واقعا تلاشت مثال زدنيه و همينكه با قبول شدنت ترس خيلي از بچه ها كه فكر ميكنن با كارشناسي غير مرتبط نميشه قبول شد ريخت فقط زير قولت نزنيا شيريني ما رو بايد بدي البته اگه يادم باشه گفتي ناهار من سمجم هااااااااااااا تبريزم كه قبول شدي اما و اگر نداريم... سحر جان به تو هم مخصوص تبريك ميگم...

یاسمن

New member
به به آقا واقعا تبريك بسي كيفور شديم از نتايجتون الان من همه جا رو بلوري ميبينم اشك حلقه زده تو چشمام:smiliess (12):... اميدوارم تو مقاطع بالاتر هم شاهد پيشرفتتون باشيم... ياسمن جان تبريك مخصوص بهت ميگم چون واقعا تلاشت مثال زدنيه و همينكه با قبول شدنت ترس خيلي از بچه ها كه فكر ميكنن با كارشناسي غير مرتبط نميشه قبول شد ريخت فقط زير قولت نزنيا شيريني ما رو بايد بدي البته اگه يادم باشه گفتي ناهار من سمجم هااااااااااااا تبريزم كه قبول شدي اما و اگر نداريم... سحر جان به تو هم مخصوص تبريك ميگم...

مرسی سالار جان ، ایشالا این سری نوبت شماست ،
انقدر به همه قول شیرینی و ناهار و شام دادم دیگه حسابش از دستم در رفته ، شیرینی شما هم به چشم ،
راستی از داداش سیاوشت چه خبر؟

Nr1

Well-known member
مرسی سالار جان ، ایشالا این سری نوبت شماست ،
انقدر به همه قول شیرینی و ناهار و شام دادم دیگه حسابش از دستم در رفته ، شیرینی شما هم به چشم ،
راستی از داداش سیاوشت چه خبر؟

هر كس قول شيريني دهد و زير قولش بزند همانا عذابي سخت در انتظارش است فبشرهم بعذاب اليم :25r30wi:حالا ما گفته باشيم يه سالي هم هست كه شيريني نخوردم به اميد اين روز چن كيلو از اون دسر ميوه اي ها بگير مخصوص خودم:thumbsupsmileyanim:منم مثه شماها بي خبرم ازش...

آخرین ویرایش:

یاسمن

New member
هر كس قول شيريني دهد و زير قولش بزند همانا عذابي سخت در انتظارش است فبشرهم بعذاب اليم :25r30wi:حالا ما گفته باشيم يه سالي هم هست كه شيريني نخوردم به اميد اين روز چن كيلو از اون دسر ميوه اي ها بگير مخصوص خودم:thumbsupsmileyanim:منم مثه شماها بي خبرم ازش...

خسته نباشی تو که یه ساله شیرینی نخوردی ، با این اوصاف به تو شیرینی دادن خودش عذاب الیمه دیگه :25r30wi:

آراذ

New member
سلام صدفی من می خواستم بفرستم زده که صندوق پیام خصوصیتون پره باید خالی کنید تا من ارسال کنم.

malihe.kh

New member
سلام دوستان.
من لیسانس مامایی هستم و امسال ارشد تغذیه شرکت کردم. تازه شروع کردم به درس خوندن. فقط بسته های سنا رو گرفتم. میخوام حتما بهشتی قبول بشم. چه توصیه هایی دارید؟ چی بخونم؟ چیکار کنم؟

nutgirl92

New member
دوستان عزیز ...

نمیدونید چقدر از قبولی خوشحالم !

بعد از آزمون ... اون شخصیت مجهول الهویه (فرنود) یه پستی نوشته بود که یه دختره بهش پیغام خصوصی داده بود و گفته بود که بچه های انجمن همشون خراب کردن و هیچ کدوم قبول نمیشن خداروشکر !!!!!!!!!!!

من بعد از دیدن اون پست کلی گریه کردم که کاش بیوشیمی رو تخصصی تر میخوندم و این قدر دیگران به تلاش های ما مهر باطل نزنن ! اونم این قدر راحت !!!!

اما ... با دیدن نتیجه ی قبولی ... از شوق ... کلی جیغ بنفش کشیدم تو شهر غریب .. :thanks: :4d564ad6:

نوتر

New member
دوستان عزیز ...

نمیدونید چقدر از قبولی خوشحالم !

بعد از آزمون ... اون شخصیت مجهول الهویه (فرنود) یه پستی نوشته بود که یه دختره بهش پیغام خصوصی داده بود و گفته بود که بچه های انجمن همشون خراب کردن و هیچ کدوم قبول نمیشن خداروشکر !!!!!!!!!!!

من بعد از دیدن اون پست کلی گریه کردم که کاش بیوشیمی رو تخصصی تر میخوندم و این قدر دیگران به تلاش های ما مهر باطل نزنن ! اونم این قدر راحت !!!!

اما ... با دیدن نتیجه ی قبولی ... از شوق ... کلی جیغ بنفش کشیدم تو شهر غریب .. :thanks: :4d564ad6:
خخخ:bunnyearsmiley:

Nr1

Well-known member
خسته نباشی تو که یه ساله شیرینی نخوردی ، با این اوصاف به تو شیرینی دادن خودش عذاب الیمه دیگه :25r30wi:

پس گرفتي نكته رو!!!! من بولمرم من شيريني ايستيرم سن اولميسن گليب دانشكده تغذيه ني آلارام باشيما من شرخر كيمين بي شيم:25r30wi:اوزون بولرسن گور هانسيسي صلاحدي:motat:...

یاسمن

New member
پس گرفتي نكته رو!!!! من بولمرم من شيريني ايستيرم سن اولميسن گليب دانشكده تغذيه ني آلارام باشيما من شرخر كيمين بي شيم:25r30wi:اوزون بولرسن گور هانسيسي صلاحدي:motat:...

اوسون بالا سن گل اورا من شیرینی وی اوردا وریم ، سنده انگیزه تاپ اوتو درس اوخی کنکورا ، سورا گلن ایل من سنین یقه نن یاپیشیم کی شیرینی ور منه !

Nr1

Well-known member
اوسون بالا سن گل اورا من شیرینی وی اوردا وریم ، سنده انگیزه تاپ اوتو درس اوخی کنکورا ، سورا گلن ایل من سنین یقه نن یاپیشیم کی شیرینی ور منه !

زيرحسن!!! باخ بونا... آقا اولسون هم فال و هم تماشا هم شيريني ييجام هم انگيزه تاپاجام هم قبولل اولاجام دا نه ايستيرم... من مهر ماه دانشكده ي تغذيه ديم آماده اله شيرني لري اي جاااااااااااااااااااااااااااااااااان صاباحدا قردشيمن تويودي كلا بير آي شيريني شيرينين اوستوند ملاق ووراجاخ...

مینا 92

New member
:a2d3::p7977cujr38iyymsu8:لطفا ترکی صحبت نکنید
می تونید به یکدیگر پیام خصوصی بدهید!!!
اینجا یک مکان عمومی هستش!
در غیر اینصورت مجبورم جوری دیگه صحبت کنم! با تشکر

malihe.kh

New member
سلام مجدد و تشکر از پاسخ شما. یه سوال دیگه اینکه من رشتم مامایی هست و منابع معرفی شده از طرف وزارت بهداشت برای درس بیوشیمی لنینجر و دولین هست. شما هارپر رو معرفی کردید. کدوم رو بخونم؟؟؟ و در اولین جمله های تاپیک در مورد تغذیه گفتید " ط ر ی ق ت". منظورتون چی بود؟ من متوجه نشدم. ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا