قبول شدگان ارشد تغذیه 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar91

New member
من بین الملل فقط تهران و ارومیه زدم.ولی ارومیه رو قبول شدم.نگار یعنی به نظرت قبول میشم؟
خیلی اعلام کردن

اون كسايي كه اروميه اعلام كرده اكثرا جاهاي ديگه رو اعلام كرده مثلا اسم خود من و چندتا ديگه از دوستام هم اون بين بود كه دوستام روزانه جاهاي ديگه قبول شده و من سر درنميارم هدف بين الملل از اين كار چي بوده
مطمئن باشي اگه پولشونو به موقع واريز كني قبولت ميكنن

flor

New member
اون كسايي كه اروميه اعلام كرده اكثرا جاهاي ديگه رو اعلام كرده مثلا اسم خود من و چندتا ديگه از دوستام هم اون بين بود كه دوستام روزانه جاهاي ديگه قبول شده و من سر درنميارم هدف بين الملل از اين كار چي بوده
مطمئن باشي اگه پولشونو به موقع واريز كني قبولت ميكنن

خدا کنه.مرسی نگار جونم.کلا با این ازمون تا من سر نرم باورم نمیشه

نوتر

New member

مرسی فلور جان که اطلاع رسانی کردی. بازم صد رحمت به معرفت شما که از طریق پی دی اف تو مطلع شدیم بعضی بی معرفتا ها قبول شدن و به ما هنوزم که هنوزه نگفتند.
راستی بچه ها اکثر اونایی که من دیدم تو اون لیست دانشگاههای سراسری خوب قبول شدند.

آخرین ویرایش:

flor

New member
یعنی نوتر تو میگی من قبول میشم؟
خیلی نگرانم خیلی اعلام کردن

mehrshad.namdar

New member
يني واقعا ميخوان بين الملل بريد؟ ترمي 5ميليون؟ يا از شرايط بول در اوردن خبر نداريد يا وض ماليتون زيادي خوبه يا هر دو! ارزش داره ايا؟

نوتر

New member
یعنی نوتر تو میگی من قبول میشم؟
خیلی نگرانم خیلی اعلام کردن

من از وضعیت تو بی اطلاعم فلور جان. در مورد قبولی یا عدم قبولت نمیتونم نظر بدم. فعلا که هنگ اینم که کسایی که شب و روز برات نمیذاشتند تماس پشت تماس اسم ام اسم پشت اس ام اس( که البته وظیفمه جواب بدم) حالا که قبول شدن انتظار دارن من بشون زنگ بزنم و ازشون بپرسم قبول شدین یا نه. فک کنم انتظار من خیلی زیاد نباشه ازشون که لاقل بم میگفتند قبول شدند یا خیر.
ببخشید فلور جان من باید برم

نوتر

New member
يني واقعا ميخوان بين الملل بريد؟ ترمي 5ميليون؟ يا از شرايط بول در اوردن خبر نداريد يا وض ماليتون زيادي خوبه يا هر دو! ارزش داره ايا؟

لایک مثل همیشه مهرشاد عزیز

من به کل مدرک ارشد رشته های علوم پایه ی پزشکی 5 میلیون هم نمیدم چه برسه برم این همه پول بدم پاش وبخونم.

حتی اگه داشتمم نمیدادم

bakhshi

New member
من از وضعیت تو بی اطلاعم فلور جان. در مورد قبولی یا عدم قبولت نمیتونم نظر بدم. فعلا که هنگ اینم که کسایی که شب و روز برات نمیذاشتند تماس پشت تماس اسم ام اسم پشت اس ام اس( که البته وظیفمه جواب بدم) حالا که قبول شدن انتظار دارن من بشون زنگ بزنم و ازشون بپرسم قبول شدین یا نه. فک کنم انتظار من خیلی زیاد نباشه ازشون که لاقل بم میگفتند قبول شدند یا خیر.

Like like like

ttt

New member
دوستان شعبه بین الملل تبریز هر سال هرکی شعبه بین الملل رو انتخاب کرده باشه جزو نفرات مصاحبه اعلام میکنه حالا می خواد رتبه ات خوب باشه یا صفر بعد بابت مصاحبه 30 تومن از هر نفر میگیرن یه مصاحبه سخت هم می کنن بعد میگن برو میگیم قبول شدی یا نه آخر سر هم میبینی فقط هدف این بود اون 30 تومن رو ازت بگیرن حالا احتمالا ارومیه هم می خواد اینکارو بکنه

mehrshad.namdar

New member
علوم تغذیه از 22 نفر 18 نفر خانومها بودن و 4 نفر عاغایون... این نشون میده یا خانوما زیادی درس خون هستند یا عاغایون زیادی سرشون تو حساب کتاب :1dco2x0p1lilzhfpg1t

negar91

New member

الان منظور شما ما بوديم آيا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(50): :(50): :(50):
اگه جرات داري بگو آره تا يه جواب قشنگ بهت بدم :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
درثاني تا جايي كه من يادمه حتي واسه ثبت نام بين الملل همين چند روزه پيش خودم ازت راهنمايي خواستم و تا جايي كه يادمه بعضيا يه تبريك خشك و خاليم هم نگفتن

negar91

New member
خير مهرشاد جان چون از وضعيت درس خوندن خودمون خبر داريم بهترين گزينه همين بين الملله

نوتر

New member
الان منظور شما ما بوديم آيا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :(50): :(50): :(50):
اگه جرات داري بگو آره تا يه جواب قشنگ بهت بدم :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
درثاني تا جايي كه من يادمه حتي واسه ثبت نام بين الملل همين چند روزه پيش خودم ازت راهنمايي خواستم و تا جايي كه يادمه بعضيا يه تبريك خشك و خاليم هم نگفتن

نه نگار منظورم یکی دیگس تو این سایت نیست.

راستی بلورزی چرا بن شده؟؟؟

mehrshad.namdar

New member
نه بابا ما جيبمون كشش نداره ميكيم ماستش ترشه ها ها بريد بخونيد خيلي هم خوبه حداقل 1سال جلو ميوفتيد تو زندكي

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا