قبول شدگان ارشد تغذیه 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar91

New member
نگار جان بهت تبریک می گم میشه نمره و رتبتو تو تخمین بهم بگی؟ خواهشا ؟ و این که تو بین الملل نقر چندم شدی؟

توی تخمین رتبه نمره ام 213 و رتبم 52 بود اما توی بین الملل نزدن که چندم شدم چون به ترتیب حروف الفبا بودن

- - - Updated - - -

بی نهایت بینهایت بینهایت خوشحال شدم.:4d564ad6:

مرسی عزیزم من واقعا ازت ممنونم بلو جان اگه شما نبودین من متوجه قبولیم نمیشدم و از ثبت نام جا میموندم من به شما مدیونم :thanks:

آخرین ویرایش:

flor

New member
بچه ها بین الملل شهر های دیگه اعلام نشده؟
اصفهان شیراز ارومیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

bakhshi

New member
توی تخمین رتبه نمره ام 213 و رتبم 52 بود اما توی بین الملل نزدن که چندم شدم چون به ترتیب حروف الفبا بودن

- - - Updated - - -

مرسی عزیزم من واقعا ازت ممنونم بلو جان اگه شما نبودین من متوجه قبولیم نمیشدم و از ثبت نام جا میموندم من به شما مدیونم :thanks:

چه خوب افرین به این دوست های مجازی که بعضی هاشون واقعا با معرفت اند هر دوتون موفق باشید

bluerosy

New member
مرسی عزیزم من واقعا ازت ممنونم بلو جان اگه شما نبودین من متوجه قبولیم نمیشدم و از ثبت نام جا میموندم من به شما مدیونم :thanks:[/QUOTE]

خواهش میکنم عزیزم. مطمئن باش اگر خدا برات مقدر نکرده بود، دستت نمیرسید. خدا رو شکر

k-b

New member
بچه ها بین الملل شهر های دیگه اعلام نشده؟
اصفهان شیراز ارومیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
شیراز گفته احتمالا چهارشنبه اعلام میکنه. زنگ بزنین به این شماره: 07112274250 اسامی رو تلفنی میگن. از بقیه شهرا خبر ندارم!

froozan

New member
نگارجان من تو تخمین رتبم 60 بود و نمرم 206 درصدام هم خیلی شبیه شما بود پس چرا بین المللم نیاوردم؟؟؟ من بین المللو از اول نزدم توی ویرایش تازه اومدم بین الملل بهشتی رو زدم می ترسم اشتباه کرده باشم و بین الملل ثبت نشده باشه، تو سایت سنجش هم هر چی می زنم انتخاب شهر و دانشگاها رو نشون نمی ده، نمی دونی چه طور می تونم به انتخاب شهرها دسترسی پیدا کنم ، واقعا ناراحتم :smiliess (12):

negar91

New member
نگارجان من تو تخمین رتبم 60 بود و نمرم 206 درصدام هم خیلی شبیه شما بود پس چرا بین المللم نیاوردم؟؟؟ من بین المللو از اول نزدم توی ویرایش تازه اومدم بین الملل بهشتی رو زدم می ترسم اشتباه کرده باشم و بین الملل ثبت نشده باشه، تو سایت سنجش هم هر چی می زنم انتخاب شهر و دانشگاها رو نشون نمی ده، نمی دونی چه طور می تونم به انتخاب شهرها دسترسی پیدا کنم ، واقعا ناراحتم :smiliess (12):

راستش نميدونم من خودم از اول بين الملل رو زده بودم نميدونم چرا براي شما اينطور شده قاعدتا بايد قبول ميشديد

abselon

New member
تبریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک به همه ی اونایی که قبول شدن
مخصوصا نگار خانم

میشه درصداتونو بگید

malihe.kh

New member
دوستان عزیز سلام
من تازه امسال می خوام واسه تغذیه بخونم. اینجا هم تازه عضو شدم. از اشنایی با همه شما خیلی خوشحالم.
به دوستانی که قبول شدند هم خیلی تبریک میگم. ازتون میخوام اگر امکان داره واستون درصدهاتونو و دانشگاهی که قبول شدید رو بگید . خیلی به ما کمک میکنه این موضوع. و اینکه چی بخونیم و................... مرسی از همتون

flor

New member
سلام نگار جان.من ارومیه قبول شدم
ولی از مصاحبه میترسم

negar91

New member
خداااااااااااااااااااای من این همهههههههههههههههههههه اسم قبولی اینا که کلا 6 نفر رو میخوان چرا این همه ملت رو سرکار گذاشتن و واسه مصاحبه دعوتشون کردن :1dco2x0p1lilzhfpg1t

ttt

New member
اصلا این شعبه بین الملل خیلی مسخره است به تمام دانشگاه ها یه لیسته ثابت دادن طرف اسمش هم تو قبولیه شهید بهشتی اومده هم اصفهان هم ارومیه و ... خوب این که نمیشه حق بقیه ضایع میشه دیگه یه اسم باید تو یه دانشگاه بیاد نه تمومشون که .. نمونش شهیدبهشتی اطلاعیه زده که خیلی ها روزانه یا واحد های دیگه قبول شدن در نتیجه ذخیره ها هم بیان ثبت نام .. یعنی خاک تو سر وازرت خونه که نمیتونه یه اسامی رو درست اعلام کنه واقعا مسخره است طرف روزانه قبول شده اسمش تو لیست بین الملل هست

آخرین ویرایش:

negar91

New member
اصلا این شعبه بین الملل خیلی مسخره است به تمام دانشگاه ها یه لیسته ثابت دادن طرف اسمش هم تو قبولیه شهید بهشتی اومده هم اصفهان هم ارومیه و ... خوب این که نمیشه حق بقیه ضایع میشه دیگه یه اسم باید تو یه دانشگاه بیاد نه تمومشون که .. نمونش شهیدبهشتی اطلاعیه زده که خیلی ها روزانه یا واحد های دیگه قبول شدن در نتیجه ذخیره ها هم بیان ثبت نام .. یعنی خاک تو سر وازرت خونه که نمیتونه یه اسامی رو درست اعلام کنه واقعا مسخره است طرف روزانه قبول شده اسمش تو لیست بین الملل هست

دقيقا همين طوره من خودم توي همه بين المللا اسمم رو زده بودن خو اينا به اندازه سر سوزن اگه فكر كنن ميفهمن كه من همه رو باهم كه نميرم همون اولويت اول منو برام انتخاب ميكردن يگه

flor

New member
من بین الملل فقط تهران و ارومیه زدم.ولی ارومیه رو قبول شدم.نگار یعنی به نظرت قبول میشم؟
خیلی اعلام کردن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا