طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده دختران را سرخورده می کند

simin69

New member
مهم نیست عزیزم همونطور که خودت گفتی امثال این دخترا که برای... هرکاری میکنن زیاده دوستاتو همکلاسیاتو خبر کن به اعتراضمون ادامه میدیم.:a2d3:

- - - Updated - - -

ببین میتونی یه راهی پیدا کنی با رئیس جمهور مکاتبه داشته باشیم؟
من که اگر این رییس جمهور رو ببینم بهش میگم می خواستی کلید بسازی انگاری خیلی سخت بود به ساختن فقل ادامه دادی!ولی چیزی که هست این طرح دولت احمدی نژاد بوده که به تازگی تکمیل شده امضای 50 نماینده هم به همراه داره

Artmis.a

New member
من که اگر این رییس جمهور رو ببینم بهش میگم می خواستی کلید بسازی انگاری خیلی سخت بود به ساختن فقل ادامه دادی!ولی چیزی که هست این طرح دولت احمدی نژاد بوده که به تازگی تکمیل شده امضای 50 نماینده هم به همراه داره

بله ایشون جز قفل چیزه دیگه ای نساختن! کدومشونو باز کنه خب؟ شاه کلید که نداره بنده خدا!:(50):

ROJO

New member
استبداد هم از جهالت برمی خیزد و هم بر جاهلان اعلام می شود.وقتی که جهالت در میان نباشد استبداد نه زاده شده و نه دوام می یابد...

ROJO

New member
من نظرم اینه عزیزم اینجا گفتن و شنفتن فایده ای نداره،باید یه اقدام عملی کرد وگرنه اینجا نوشتن مثل اینه که واسه اعراب زمان پیغمبر بخوای دم از حقوق اولیه زنان بزنی!جامعه ی ما هم گرفتار همون تعصبات مردانه هست، حالا تحصیل کرده ها رو داری میبینی وای به حال عوام

simin69

New member
من نظرم اینه عزیزم اینجا گفتن و شنفتن فایده ای نداره،باید یه اقدام عملی کرد وگرنه اینجا نوشتن مثل اینه که واسه اعراب زمان پیغمبر بخوای دم از حقوق اولیه زنان بزنی!جامعه ی ما هم گرفتار همون تعصبات مردانه هست، حالا تحصیل کرده ها رو داری میبینی وای به حال عوام
دوست عزیز من و آرتمیس هم به خاطر همین این همه داریم زجر می کشیم البته من و آرتمیس در سایت 20:30 پیرامون این مسئله کامنت گذاشتیم شما هم خوبه که این کار رو انجام بدید و منتظر اقدامات بعدی باشید

- - - Updated - - -

دوست عزیز من و آرتمیس هم به خاطر همین این همه داریم زجر می کشیم البته من و آرتمیس در سایت 20:30 پیرامون این مسئله کامنت گذاشتیم شما هم خوبه که این کار رو انجام بدید و منتظر اقدامات بعدی باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Artmis

شهاب

New member
درود و دو صد بدرود.
نگاهی گذرا انداختمدی و تاسف نیز خوردندمی.از دریچه ی ذهن من اندی:
بحث ساده ای نیستندی که بتوان در این تاپیک به نتیجه رسیدندی.
از طرفی باید توجه نمودندی که این کار چه آثاری داردندی از جمله اینکه بفرضید که مثلا در بیمارستانی اینگونه استخدام صورت بگیرندی.آنگاه بیمار بنده ی خدایی که مراجعه نموده اندی آیا صحیح و پسندیده آنست که آنکه توانایی بهتر و بیشتری دارد خدماتش دهدندی یا آنکه متاهل استندی؟!
دیگر آنکه قطعا بدانید که میدانم بعد از اجرا شدن این قانون فرصت طلبان تیزبین مراکز خصوصی تاسیس خواهند نمودندی و مردم هم که خواهان خدمات بهتر هستندی به آنجا مراجعه خواهند نمودندی و اما اگر پولی نداشته باشندی احساس خشم از نابراری و در نتیجه بوجود آمدن شکاف باطنی و دور شدن و از هم پاشیدگی بی صدای جامعه ی مرفه و تنگدست.
دیگر:به جای اینکه افراد خویش را آماده به عهده گرفتن مسئولیت کنند به فکر ازدواج و . . . برای استخدام(!) می افتندی و آنگاه چه آشفته بازاری بر پا شود!
دیگر آنکه از آنجایی که آدمی خواستار آزادیست اینرا دخالت مسئولان در حریم شخصیش دانسته و نسبت به آنها خشمگین میشود و در دل کینه میکارد.
و دیگر:فکر نمیکنم اکنون چون گذشته باشد که بگوییم مرد نان آور است و زن کمک خرج.
و دیگر:این شبیه به آنست که مسائل را با هم مخلوط نماییم مثلا بگوییم یک روحانی چون انسان خوبیست او را بگذاریم مسئول تدریس مثلا باکتری شناسی و بهترین باکتری شناس را به خاطر بی دین بودن نگذاریم تدریس کند در حالی که هدف یادگیری اعتقادات نیست بلکه فقط بهره مندی از دانش باکتری شناسی اوست.آیا این کار درست است؟!
و . . .

- - - Updated - - -

درود و دو صد بدرود.
نگاهی گذرا انداختمدی و تاسف نیز خوردندمی.از دریچه ی ذهن من اندی:
بحث ساده ای نیستندی که بتوان در این تاپیک به نتیجه رسیدندی.
از طرفی باید توجه نمودندی که این کار چه آثاری داردندی از جمله اینکه بفرضید که مثلا در بیمارستانی اینگونه استخدام صورت بگیرندی.آنگاه بیمار بنده ی خدایی که مراجعه نموده اندی آیا صحیح و پسندیده آنست که آنکه توانایی بهتر و بیشتری دارد خدماتش دهدندی یا آنکه متاهل استندی؟!
دیگر آنکه قطعا بدانید که میدانم بعد از اجرا شدن این قانون فرصت طلبان تیزبین مراکز خصوصی تاسیس خواهند نمودندی و مردم هم که خواهان خدمات بهتر هستندی به آنجا مراجعه خواهند نمودندی و اما اگر پولی نداشته باشندی احساس خشم از نابراری و در نتیجه بوجود آمدن شکاف باطنی و دور شدن و از هم پاشیدگی بی صدای جامعه ی مرفه و تنگدست.
دیگر:به جای اینکه افراد خویش را آماده به عهده گرفتن مسئولیت کنند به فکر ازدواج و . . . برای استخدام(!) می افتندی و آنگاه چه آشفته بازاری بر پا شود!
دیگر آنکه از آنجایی که آدمی خواستار آزادیست اینرا دخالت مسئولان در حریم شخصیش دانسته و نسبت به آنها خشمگین میشود و در دل کینه میکارد.
و دیگر:فکر نمیکنم اکنون چون گذشته باشد که بگوییم مرد نان آور است و زن کمک خرج.
و دیگر:این شبیه به آنست که مسائل را با هم مخلوط نماییم مثلا بگوییم یک روحانی چون انسان خوبیست او را بگذاریم مسئول تدریس مثلا باکتری شناسی و بهترین باکتری شناس را به خاطر بی دین بودن نگذاریم تدریس کند در حالی که هدف یادگیری اعتقادات نیست بلکه فقط بهره مندی از دانش باکتری شناسی اوست.آیا این کار درست است؟!
و . . .

آخرین ویرایش:

mikhak s

New member
اولش که این تاپیکو دیدم ناراحت شدم که چرا از اول نبودم برای شرکت توی بحث ولی نظر بعضی ها رو که خوندم اعصابم بهم ریخت این قانون از اساس مشکل داره بعضی نظرات که دیگه ...................... خدایا مارو نجات بده میخوایم به کجا برسیم؟

simin69

New member
این قانون گذاران عزیز اول از کم کردن سهمیه کنکور شروع کردند دیدند کسی اعتراض نکرد قدم بعدیشان را با این قانون عملی می کنند چون مطمئنا این قانون که اجرا شود به طور اتوماتیک زنان خود ادامه تحصیل نمی دهند و بعد ار آن هم مثل چند وقت قبل که متاسفانه بحث عقد موقت را می خواستند وجهه قانونی دهند به دخترانی که نمی توانند ازدواج کنند خواهند گفت زن پدربزرگتان شوید تا یک لقمه نان به دست آورید این قانون سال ها تلاش زنان و دختران این مرز و بوم را با تصویب شدنش یک شبه به باد خواهد داد.به قول معروف چرخ اقتصاد کشور نمی چرخد چون تار موی خانم ها در آن گیر کرده است.مگر همین الان چند درصد خانم ها شاغل هستنذ که با خانه نشینی آن ها مردها کار بیابند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

simin69

New member
اسامی امضاءکنندگان طرح جامع جمعیت و تعالی خانوادهسید امیرحسین قاضی‌زاده
مرتضی آقاتهرانی
سید علی‌رضا مرندی
حسینعلی شهریاری
مهدی عیسی‌زاده
محمدرضا امیری
علی‌ایران‌پور
شهلا میرگلو بیات
زهره طبیب زادهاحمدرضا دستغیب
محمدرضا آشتیانی
علیرضا سلیمی
قاسم جعفری
روح‌الله حسینیان
محمدحسین قربانی
سید علی طاهری
داود محمدی
غلامرضا مصباحی مقدم
محمدرضا پورابراهیمی
مهناز بهمنیمحمدحسین فرهنگی
محمد دهقان
شاهین محمدصادقی
حسینی
سالار مرادی
سید محمود نبویان
رضا صابری
سیدجلال یحیی‌زاده
ایرج عبدی
سید هاشم بنی هاشمی
موسی غضنفرآبادی
سید مهدی موسوی‌نژاد
جبار کوچکی‌نژاد
بیژن نوباوه وطن
رحمت الله نوروزی
حمید رسایی
مهدی کوچک‌زاده
محمود شکری
حسینی
سید حسین ذوال
کمال‌الدین پیرمؤذن
محمد رجایی باغ سیانی
محمد حسین‌زاده بحرینی
وحید احمدی
میرقسمت موسوی اصل
عیسی امامی
هدایت‌الله میرمرادزهی
عباس فلاحی باباجان
حسین طلا
حسین سبحانی‌نیا

oruji

New member
بهیچ وجه بحث را قاطی نکنید، کسی صحبت از سرپرست خ نکرد!!! پست یک را بخوانید: مردان متاهل، نسبت به زنان متاهل، دارای اولویت استخدامی اند، و در آخر هم مجرد ها (از هر دو جنس) قرار دارند.[/QUOTE]

خوب شاید بهتر باشه شما پاراگراف اول متنو بادقت بیشتری بخونید:طرح جامع «جمعیت و تعالی خانواده» در چند ماه اخیر درمجلس شورای اسلامی مطرح بوده و در حال حاضر در دستور کار کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی برای بررسی است و در یکی از مواد این طرح اولویت استخدام به ترتیب با مردان دارای فرزند، مردان متاهل فاقد فرزند و سپس زنان دارای فرزند و زنان بدون فرزند در نظرگرفته شده و پنج سال پس از تاریخ لازم‌الاجراشدن این قانون نیز، جذب افراد مجرد به عضویت هیات علمی در تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی دولتی و غیردولتی و معلمان مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی، ممنوع اعلام شده است.
درضمن بحث بنده درمورد مجرد و متهل نیس بحث در مورد اینه که:
1. زنان دارای فرزند پس از مردان متاهل فاقد فرزند قرار گرفتند
2. کل این قضیه جدا از بحث زن و مرد و مجرد و متاهل توهینی به شایسته سالاری است!
در ضمن از اونجایی که ما حرف همدیگه رو متوجه نمیشیم بهتره به این بحث خاتمه بدیم تا مشکلی پیش نیاد!(البته با عرض معضرت!)
موفق باشید:riz513::riz304:

simin69

New member
اولویت اشتغال برای دختران خودسرپرست در طرح جمعیت و تعالی خانواده

معاون امور خانواده مرکز زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: در طرح جمعیت و تعالی خانواده، دختران خودسرپرست و زنان سرپرست خ نسبت به دختران مجرد در اولویت استخدام قرار دارند.
خبرگزاری فارس: اولویت اشتغال برای دختران خودسرپرست در طرح جمعیت و تعالی خانواده

زهرا سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص بحث اشتغال زنان و دختران مجرد در طرح جمعیت و تعالی خانواده گفت: بحث اشتغال در واقع بحث اداره اقتصادی مسائل خانواده است و مسئله اقتصادی هم جایی برای ایجاد تبعیض ندارد و باید اولویت با افرادی باشد که عهده‌دار معیشت خانواده هستند و شرعاً در دین اسلام و کشور اسلامی ما بحث معیشت خانواده بر عهده مردان است.

وی ادامه داد: چون در شرع ما آمده است خانواده را باید مردان اداره کنند بنابراین در اولویت بحث اشتغال نیز باید قرار داشته باشند.

معاون امور خانواده مرکز زنان ادامه داد: طرح جمعیت و تعالی خانواده بعد از مردان متأهل و مردان صاحب فرزند سایر اقشار را در بر می‌گیرد و آخرین گروه دختران مجرد هستند چون در مورد دختران به‌هرحال باید افرادی وجود داشته باشند که عهده‌دار مسئولیت آنان باشند از جمله پدر، برادر، پدربزرگ یا حتی مادر آنها که اگر مادر سرپرست خانواده باشد در اولویت اشتغال قرار می‌گیرد.

سجادی اظهار داشت: بنابراین این موضوع که در طرح جمعیت و تعالی خانواده اشتغال دختران مجرد در آخرین ردیف آمده است به معنای به حاشیه راندن دختران نیست بلکه به این دلیل است که آنها نباید مسئولیت داشته باشند و باید بیشتر به رشد و تعالی خود بیندیشند و زیر بار مسئولیت زندگی رفتن از رشد و تعالی آنها کم می‌کند به این دلیل است که قانون آنها را در ردیف آخر اشتغال قرار داده است.وی تصریح کرد: در این میان دخترانی که خود سرپرست و یا سرپرست خ هستند نسبت به دختران مجردی که سرپرست دارند و پدر یا برادر عهده‌دار مسئولیت زندگی او هستند شرایط متفاوتی در ردیف اولویت‌های اشتغال قرار دارند.

معاون امور خانواده مرکز زنان ریاست جمهوری افزود: طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده قطعاً می‌تواند به حل معضل جمعیتی کشور کمک خوبی کند و تا شرایط وجود نداشته باشد نمی‌توان به کسی پیشنهاد داد که فرزند بیشتری داشته باشند و یا برای ارتقای خانواده گامی را بردارند ولی زمانیکه دولت و مجلس تدابیری بیندیشند و شرایط را در نظر بگیرند می‌شود توصیه کرد که خانواده خود را ارتقا دهند و به جوان‌ها توصیه کرد که تشکیل زندگی دهند.

به گزارش فارس، در طرح «جمعبت و تعالی خانواده» که هم اکنون در دستور بررسی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس قرار دارد در بند مربوط به اشتغال آن آمده است: اولویت استخدام به ترتیب با مردان دارای فرزند، مردان متأهل فاقد فرزند و سپس زنان دارای فرزند و زنان بدون فرزند در نظرگرفته شده و پنج سال پس از تاریخ لازم‌الاجراشدن این قانون نیز، جذب افراد مجرد به عضویت هیات علمی در تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی دولتی و غیردولتی و معلمان مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی، ممنوع اعلام شده است.

simin69

New member
اولویت اشتغال برای دختران خودسرپرست در طرح جمعیت و تعالی خانواده

معاون امور خانواده مرکز زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: در طرح جمعیت و تعالی خانواده، دختران خودسرپرست و زنان سرپرست خ نسبت به دختران مجرد در اولویت استخدام قرار دارند.
خبرگزاری فارس: اولویت اشتغال برای دختران خودسرپرست در طرح جمعیت و تعالی خانواده

زهرا سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص بحث اشتغال زنان و دختران مجرد در طرح جمعیت و تعالی خانواده گفت: بحث اشتغال در واقع بحث اداره اقتصادی مسائل خانواده است و مسئله اقتصادی هم جایی برای ایجاد تبعیض ندارد و باید اولویت با افرادی باشد که عهده‌دار معیشت خانواده هستند و شرعاً در دین اسلام و کشور اسلامی ما بحث معیشت خانواده بر عهده مردان است.

وی ادامه داد: چون در شرع ما آمده است خانواده را باید مردان اداره کنند بنابراین در اولویت بحث اشتغال نیز باید قرار داشته باشند.

معاون امور خانواده مرکز زنان ادامه داد: طرح جمعیت و تعالی خانواده بعد از مردان متأهل و مردان صاحب فرزند سایر اقشار را در بر می‌گیرد و آخرین گروه دختران مجرد هستند چون در مورد دختران به‌هرحال باید افرادی وجود داشته باشند که عهده‌دار مسئولیت آنان باشند از جمله پدر، برادر، پدربزرگ یا حتی مادر آنها که اگر مادر سرپرست خانواده باشد در اولویت اشتغال قرار می‌گیرد.

سجادی اظهار داشت: بنابراین این موضوع که در طرح جمعیت و تعالی خانواده اشتغال دختران مجرد در آخرین ردیف آمده است به معنای به حاشیه راندن دختران نیست بلکه به این دلیل است که آنها نباید مسئولیت داشته باشند و باید بیشتر به رشد و تعالی خود بیندیشند و زیر بار مسئولیت زندگی رفتن از رشد و تعالی آنها کم می‌کند به این دلیل است که قانون آنها را در ردیف آخر اشتغال قرار داده است.وی تصریح کرد: در این میان دخترانی که خود سرپرست و یا سرپرست خ هستند نسبت به دختران مجردی که سرپرست دارند و پدر یا برادر عهده‌دار مسئولیت زندگی او هستند شرایط متفاوتی در ردیف اولویت‌های اشتغال قرار دارند.

معاون امور خانواده مرکز زنان ریاست جمهوری افزود: طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده قطعاً می‌تواند به حل معضل جمعیتی کشور کمک خوبی کند و تا شرایط وجود نداشته باشد نمی‌توان به کسی پیشنهاد داد که فرزند بیشتری داشته باشند و یا برای ارتقای خانواده گامی را بردارند ولی زمانیکه دولت و مجلس تدابیری بیندیشند و شرایط را در نظر بگیرند می‌شود توصیه کرد که خانواده خود را ارتقا دهند و به جوان‌ها توصیه کرد که تشکیل زندگی دهند.

به گزارش فارس، در طرح «جمعبت و تعالی خانواده» که هم اکنون در دستور بررسی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجلس قرار دارد در بند مربوط به اشتغال آن آمده است: اولویت استخدام به ترتیب با مردان دارای فرزند، مردان متأهل فاقد فرزند و سپس زنان دارای فرزند و زنان بدون فرزند در نظرگرفته شده و پنج سال پس از تاریخ لازم‌الاجراشدن این قانون نیز، جذب افراد مجرد به عضویت هیات علمی در تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی دولتی و غیردولتی و معلمان مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی، ممنوع اعلام شده است.
متاسفم برای شما خانم سجادی که معاونید و طرز فکرتان این هست دیگر از مردها هیچ انتظاری نمیرود.خودتان می گویید دختران خود سرپرست دوباره آخرقرارشان می دهید قبل از دختران مجرد !!!!!!!!!ومطمئنا باید دختران هر کاری انجام دهند تا یک سرپرست پیدا کنند ولو با صیغه و هزار راه دیگرومتاسفانه سوال من از شما این است شما که این قدر می گویید دختران نباید شغل داشته باشند و زنان را در الویت های آخر قرار می دهید چرا خودتان شاغلید؟؟؟؟؟؟؟فکر نمی کنید مردان بهتر از شما از عهده این پست معاونت بر می آیند؟؟؟؟؟شما که مطمئنا شوهرتان هم شاغل است دیگر نباید شاغل باشید اگر می خواهید بگویید این سمت حتما باید زن باشد زنانی چه بچه دار و چه بدون بچه و متاهل هستند که شوهرانشان بیکارند و مطمئنا شایستگی داشتن این شغل را دارند پس زودتر استعفا دهید چون خودتان این قانون را به راحتی نقض کرده اید اگر قانونی را وضع می کنید اول از خودتان شروع کنید.بسم.... خانم سجادی معاون امور خانواده دفتر ریاست جمهوری

bacillus.bs

New member
من كاملا مخالفم
الويت در هر زمينه اي در درجه ي اول بايد مغز أدما باشه بعدم استعداد
نه اين سهميه ها و جنسيت و چيز اي ديگه
واي ديگه خونم داره به جوش مياد
همين كارا را ميكنند بعد به ما ميگند.......
پسري هم كه بخواد بره دنبال خلاف چه درس خونده باشه چه نباشه چه كار داشته باشه چه نداشته باشه ميرههههههههههه

آخرین ویرایش:

thickety

New member
من با این قانون اصلا به هیچ وجه موافق نیستم.اما نکته ی جالب نحوه ی رد کردن این قانون از طرف بعضی دوستانه!!!
چرا غیر منطقی حرف میزنید؟ گاهی از سر دلسوزی حرفایی میزنید که بدتر همه چیز رو خراب میکنه.
این قانون بده؟قبول! اما دفاع بد از یه موضوع بیشترین ضرر رو برای همون موضوع در پی داره.بابا مثلا قشر تحصیل کرده هستین!!! یه کم عاقلانه تر دلیل بیارین که خواننده ها قانع بشن.با جیغ و داد که چیزی عوض نمیشه!!!

simin69

New member
من با این قانون اصلا به هیچ وجه موافق نیستم.اما نکته ی جالب نحوه ی رد کردن این قانون از طرف بعضی دوستانه!!!
چرا غیر منطقی حرف میزنید؟ گاهی از سر دلسوزی حرفایی میزنید که بدتر همه چیز رو خراب میکنه.
این قانون بده؟قبول! اما دفاع بد از یه موضوع بیشترین ضرر رو برای همون موضوع در پی داره.بابا مثلا قشر تحصیل کرده هستین!!! یه کم عاقلانه تر دلیل بیارین که خواننده ها قانع بشن.با جیغ و داد که چیزی عوض نمیشه!!!
من تا جایی که در توانم بود تلاش کردم و منطقی جواب دادم اگر جایی از من اشتباهی سر زده است به بزرگی خودتان ببخشید ولی الان مسئله این است که خود زنان باعث تصویب این قانون می شوند.

bacillus.bs

New member
اين قانونا را كي تصويب ميكنه واقعا
خيلي خنده داره
مثلا يه خانمي كه بچه داره ولي استعداد و توانايي و دانشش كمه استخدام ميشه
ولي يه دختر مجرد كه خيلي بيشتر از اون توانايي داره بايد بشينه توي خونه
ملاك سنجش شده بچه داشتن يا نداشتن
مرد بودن يا زن بودن
مجرد بودن يا متأهل بودن

simin69

New member
خيلي خنده داره
مرد بودن يا زن بودن
مجرد بودن يا متأهل بودن
عزیزم معاون ریس جمهور تصویبش کرده به دو پست قبلی بنده مراجعه فرمایید لطفا

- - - Updated - - -

خيلي خنده داره
مرد بودن يا زن بودن
مجرد بودن يا متأهل بودن
عزیزم معاون ریس جمهور تصویبش کرده به دو پست قبلی بنده مراجعه فرمایید لطفا

shiva3322

New member
هر دم از این باغ بری میرسد
کی گغته مردا کار نداشته باشن ؟الهی که همه شون کار داشته باشن و زحمات و استعدادهاشون به فنا نره..ولی چرا از زنا این حق گرفته میشه...آقایونی که خیلی موافقن..نمیشه یلحظه خودشونو جای خانوما بذارین و ببینن که اونا چه گناهی کردن که نباید هیچ حقی داشته باشن چرا باید استعدا و زحماتشون به هدر بره...این عدالته؟
در ضمن یچیزی رو در نظر بگیرید ..ازدواج که دست خود خانوما نیست...خیلی از دخترا حتی شاغلا به اختیار خودشون مجرد نیستن..امیدشون به کارشون بود که اونم از دخترا بگیرن که تو خونه بشینن و بپوسن و یه جامعه ی افسره داشته باشیم..منکه بیکارم تا آخر عمرمم از کار نا امیدم..ولی خدایی انصاف و وجدان هم خوب چیزیه...خدا به داد مظلوم برسه..هیچ خوب نیس آدم خونشو رو خونه ی یکی دیگه بسازه...با نابود کردن امید یکی دیگه خودش امیدوار بشه..مطمئنم این طرح هیچ فرقی به حال خیلی از خانوما که به اجبار مجرد وتنها هستند نخواهد کرد..اونا بازم تنها میمونن با این فرق که مجبورن همیشه وبال خانوادهاشون بشن و از این مساله ناراحت باشن و خجالت بکشن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sakar

thickety

New member
من تا جایی که در توانم بود تلاش کردم و منطقی جواب دادم اگر جایی از من اشتباهی سر زده است به بزرگی خودتان ببخشید ولی الان مسئله این است که خود زنان باعث تصویب این قانون می شوند.

به هر حال تو هر اجتماعی یه سری آدم بی منطق و سطح پایین هم پیدا میشن .مشکل ما هستیم که به این آدمای سطح پایین اجازه دادیم به جاهای بالا برسن.مگه همین نماینده هایی که قانون رو تصویب کردن خود ماها انتخاب نکردیم؟؟؟
خانه از پایبست ویران است...

- - - Updated - - -

به هر حال تو هر اجتماعی یه سری آدم بی منطق و سطح پایین هم پیدا میشن .مشکل ما هستیم که به این آدمای سطح پایین اجازه دادیم به جاهای بالا برسن.مگه همین نماینده هایی که قانون رو تصویب کردن خود ماها انتخاب نکردیم؟؟؟
خانه از پایبست ویران است...

بالا