طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده دختران را سرخورده می کند

Artmis.a

New member
اگه اینطوری بخوان تشویق کنن به ازدواج شخصا عمرا ازدواج کنم.:25r30wi:

Artmis.a

New member
الان یه سوال برا من پیش اومده تکلیف افراد عقیم واسه اشتغال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟:riz481:

دولت ارجمند و روشنفکران علوم پزشکی پاسخگو باشن لطفا!

simin69

New member
الان یه سوال برا من پیش اومده تکلیف افراد عقیم واسه اشتغال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟:riz481:

خیلی معذرت می خوام ولی این قشر دیگه آدم حساب نمیشه فقط افراد دارای توانایی زاد ولد در ایران حق صحبت دارند

نوتر

New member
الان یه سوال برا من پیش اومده تکلیف افراد عقیم واسه اشتغال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟:r

اگه اینطوری بخوان تشویق کنن به ازدواج شخصا عمرا ازدواج کنم.:25r30wi:

جامعه ی پزشکی ما که متحجر و عقب مونده برخورد کنه وای به حال یه مشت متحجری که واسه دهه ی 30 و 40 اند و سکان دار شدن.:tsi9y3o7
واقعا سیاست الان در کشوره ما با وهابیت چه فرقی داره؟!
ریشه هر دوشون شده بی فکری!!!!!!!!!!
بابا این چه وضعشه!!!!!!!
حیا کنید!!!!!!!

آخه میبینم گردو خاک تو تاپیک بلند شده نگو حدیث اومده:25r30wi::25r30wi:

Artmis.a

New member
خیلی معذرت می خوام ولی این قشر دیگه آدم حساب نمیشه فقط افراد دارای توانایی زاد ولد در ایران حق صحبت دارند

البته اضافه کن افراد بی فرهنگی که مثل حیوان فقط به فکر تنازع بقا هستن نه بیشتر... متاسفم برای ایرانم که بر فنا رفت.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

nutgirl92

New member
واقعا که !!!!!!!!

من هم موافق این هستم که اولویت با آقایونه ، ولی موافق این نیستم که استخدام یک خانوم ممنوع باشه !
من برم ازدواج کنم که برم سر کار ؟!

من موافق این هستم که باز نسبت قبولی در هر استخدامی به نسبت 70 به 30 به نفع آقایون باشه ... اما نه دیگه 100 به 0 !!

آقای دکتر مجتبی میفرمایند عدالت برابر مساوات نیست ! اما انصافآ ما مساوات نخواستیم ... همون 30 درصد هم باشه واقعآ تشکر میکنیم !!! از سرمون هم زیاده !!!!!!!

تو کشوری نظیر کشور ما ، که حمعیت یک دهه میشه یک دهم دو دهه ی قبل ... !!!! کسی انتظار مساوات "نباید" داشته باشه !!! به هر حال یه دوره ای حمعیت شدیدآ زیاد شده ... !
حالا فتوا صادر شده که بچه دار بشید !!!! اسم درس تنظیم رو عوض میکنن ... اما ای مردم !!!!!! بدبختی هایی که ما کشیدیم ... کی حاضره بچش هم بکشه ؟! به خداااااااااا اگر بذارم !!!! حالاااااااااااا این هاااااااا به کنار ....

استخدام دخترا ممنوع شده !!!! اههههههههههههه دیگه شور همه چی درومده !!! اون وقت باز باید آدم پناه ببره به پارتی بازی ... این خوبه ؟؟؟؟ این قایم موشک بازی ها خوبه آیا ؟!؟!؟!؟!

ای الله ... این امتحانات الهی که مرکز برگزاریش هم کشور عزیز ایرانه ... تموم بشه ... صلوات !

شادی 25

New member
به نظر من بهتره به جای اینکه بخوان نیروی کار لایق و توانمدی مانند بسیاری از خانمها را از صحنه اجتماع حذف کنن به فکر توانمند کردن آقایون باشن که تو این رقابتی که بین خانمها و آقایونه بتونند خودشون و ثابت کنن.
این مسئله نه تنها باعث میشه که بتونن در شایط مساوی به چیزی که می خوان برسن، خانم ها هم یه حساب ویژه براشون باز می کنن.

simin69

New member
البته اضافه کن افراد بی فرهنگی که مثل حیوان فقط به فکر تنازع بقا هستن نه بیشتر... متاسفم برای ایرانم که بر فنا رفت.:tsimuzpzwoap1t9y3o7
از مملکتی که همه قانون گذارانش مرد هستن بیشتر از این نمیشه انتظار داشت البته یه سری از جامعه شناسان مرد هم کاملا با این قانون مخالفند نظر یکی از آن ها را در کامنت های قبلی گذاشتم کاش همشون اول خوب فکر می کردن بعد حرف می زدن فقط باید دعا کنیم مجلس تصویب نکنه

Artmis.a

New member
حالا که اینطور شد مدیونم اگه رئیس روئسای دانشگاهو نخرم و تا سال دیگه به عنوان هیئت علمی استخدارم نشم.:a2d3:

Artmis.a

New member
به نظر من بهتره به جای اینکه بخوان نیروی کار لایق و توانمدی مانند بسیاری از خانمها را از صحنه اجتماع حذف کنن به فکر توانمند کردن آقایون باشن که تو این رقابتی که بین خانمها و آقایونه بتونند خودشون و ثابت کنن.
این مسئله نه تنها باعث میشه که بتونن در شایط مساوی به چیزی که می خوان برسن، خانم ها هم یه حساب ویژه براشون باز می کنن.

عزیزم اینجا ایران برباد رفته/شهریور 92
کشوری بی عرضه سالار می باشد! نه بیشتر.

mj1919

New member
هیچ ظلمی پایدار نمی ماند.

به امید برکناری ...م زورگو...

واقعا سیاست الان در کشوره ما با وهابیت چه فرقی داره؟!
ریشه هر دوشون شده بی فکری!!!!!!!!!!
بابا این چه وضعشه!!!!!!!
حیا کنید!!!!!!!

جامعه ی پزشکی ما که متحجر و عقب مونده برخورد کنه وای به حال یه مشت متحجری که واسه دهه ی 30 و 40 اند و سکان دار شدن.:tsimuzpzwoap1t9y3o7

قرار نیست، کل حکومت را شما، بخاطر یک قانون به توهین بکشید.
اگه کامنتها اینطوری ادامه پیدا کند، این تاپیک بسته می شود.

شادی 25

New member
حدیث جون اصلا نمی تونم اهداف بعضی از این سردمداران حکومتی رو هضم کنم. من خودم آدمی هستم که خیلی وقتا با دولت و مجلس موافقت و همراهی نشون می دادم ولی بعضی از کاراشون واقعا آدمو نا انمید می کنه.
الان ما این همه توی خانواده های کشورمون اختلافات و مشکلات هست. کسی یه ولایحه و قانون... تنظیم نمی کنه که این مشکلات ریشه یابی بشه یا این مشکلاتو برطرف کنن
بعد اونوقت همش میگن جمعیتو زیاد کنین فکر نمی کنن این خانواده ها به حرف شماها بچه دار شدندحالا بعد از 10 سال زندگی خفت بار به این نتیجه رسیدند که نممی تونند همدیگه رو تحمل کنن تکلیف اون بچه های طلاق چی میشه؟/
جواب این بچه ها روکی میده؟؟؟؟؟؟
کسی گردن می گیره که ما تشویق کردیم بچه دارشید حتی اگه قراره بچه طلاق باشه. بچه باشه حالا هر چی.

Artmis.a

New member
حدیث جون اصلا نمی تونم اهداف بعضی از این سردمداران حکومتی رو هضم کنم. من خودم آدمی هستم که خیلی وقتا با دولت و مجلس موافقت و همراهی نشون می دادم ولی بعضی از کاراشون واقعا آدمو نا انمید می کنه.
الان ما این همه توی خانواده های کشورمون اختلافات و مشکلات هست. کسی یه ولایحه و قانون... تنظیم نمی کنه که این مشکلات ریشه یابی بشه یا این مشکلاتو برطرف کنن
بعد اونوقت همش میگن جمعیتو زیاد کنین فکر نمی کنن این خانواده ها به حرف شماها بچه دار شدندحالا بعد از 10 سال زندگی خفت بار به این نتیجه رسیدند که نممی تونند همدیگه رو تحمل کنن تکلیف اون بچه های طلاق چی میشه؟/
جواب این بچه ها روکی میده؟؟؟؟؟؟
کسی گردن می گیره که ما تشویق کردیم بچه دارشید حتی اگه قراره بچه طلاق باشه. بچه باشه حالا هر چی.

شادی جون عزیزم مهم اینه که به سربازان میهن اضافه بشه دیگه مهم نیست که اون سرباز چه زندگی ای داشته باشه یا اصلا خانواده ای داشته باشه یا نه!
اونوقت یکی میشه مثل... خودت میدونی که.:bunnyearsmiley:

شادی 25

New member
شادی جون عزیزم مهم اینه که به سربازان میهن اضافه بشه دیگه مهم نیست که اون سرباز چه زندگی ای داشته باشه یا اصلا خانواده ای داشته باشه یا نه!
اونوقت یکی میشه مثل... خودت میدونی که.:bunnyearsmiley:

شادی
احساس خوشبختی
احساس موفقیت
احساس مهم بودن
چیزهایی که بعضی از ما آدمها برای رسیدن بهش چقدر میجنگیم و تلاش می کنیم.
.
.
.
.
:smiliess (7):

Artmis.a

New member
شادی
احساس خوشبختی
احساس موفقیت
احساس مهم بودن
چیزهایی که بعضی از ما آدمها برای رسیدن بهش چقدر میجنگیم و تلاش می کنیم.
.
.
.
.
:smiliess (7):

جواب: مهم نیست.

جمعیتو بچسب! انسان با این قوانین همسطح حیوان میشه که چی؟ یه مشت پسر بی عرضه ی نالایق صاحب زن و فرزند بشن! اون دختر بدبخت هم به درک! اگه آدم بود خدا مرد خلقش میکرد!

یکی به من بگه جامعه ی امروز ما با حامعه ی قبل از اسلام جاهلیت چه فرقی داره؟

شادی 25

New member
جواب: مهم نیست.

جمعیتو بچسب! انسان با این قوانین همسطح حیوان میشه که چی؟ یه مشت پسر بی عرضه ی نالایق صاحب زن و فرزند بشن! اون دختر بدبخت هم به درک! اگه آدم بود خدا مرد خلقش میکرد!

یکی به من بگه جامعه ی امروز ما با حامعه ی قبل از اسلام جاهلیت چه فرقی داره؟

راهی که پیش روی تو قرار دارد عزیزم:
بی خیال همه اینها بشو برو یه مرد بی عرضه بی قابلیت پیدا کن آویزونش شو.مهم این نیست که کیه و چیه مهم اینه که مرده:25r30wi:
عزیزم می دونم هیچی نداره:tsimuzpzwoap1t9y3o7 ولی حداقل کار داره.
.
.
راستی یه چی بگم که از حرفام سو برداشت نشه. من با این که مردای شایسته و موفق به کارهای دولتی و استخدامی دست پیدا کنن مخالف نیستم . بلکه با حذف کردن خانمهای با استعداد و موفق مخالف هستم.

Artmis.a

New member
راهی که پیش روی تو قرار دارد عزیزم:
بی خیال همه اینها بشو برو یه مرد بی عرضه بی قابلیت پیدا کن آویزونش شو.مهم این نیست که کیه و چیه مهم اینه که مرده:25r30wi:
عزیزم می دونم هیچی نداره:tsimuzpzwoap1t9y3o7 ولی حداقل کار داره.
.
.
راستی یه چی بگم که از حرفام سو برداشت نشه. من با این که مردای شایسته و موفق به کارهای دولتی و استخدامی دست پیدا کنن مخالف نیستم . بلکه با حذف کردن خانمهای با استعداد و موفق مخالف هستم.

ترجیح میدم بیکار بمونم به اندازه ی کافی ذخیره دارم که محتاج این ضایعات نشم.:25r30wi:

بالا