شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

infomdmir

New member
مرور و تست و تست !!!! شده همه زندگی من !!! بعد کنکور خودم رو جایی تبعید می کنم که یک ماه تمام هیچ کتاب و نوشته ای نبینم.

sepideeee

New member
خسته نباشین
من یه مشکل دارم.از عصر تا شب یا کند پیش میرم یا کلا نمیخونم و میرم بیرون.دلم میگیره.
میشه بگین شما چکار میکنین؟
♥♥♥♥♡♡♡♡
انا جان اگه ما هم کمی بخوایم به ندای تنبلیه درونمون گوش کنیم خیلی بدتر از تو میشیم :5:
منتها بهشت را به بها دهند نه به بهانه
یا به قولی هر کی خربزه میخواد پای لرزشم میشینی .. تازه ممکنه خیلی ها پای لرزش بشینن ولی بهشون خربزه هم نرسه :smiliess (3):
حالا که خلاقیتم گل کرده ضرب المثل اخرو هم بگم : هر که طاووس خواهد جور هندستان کشد :rolleyessmileyanim:

ROJO

New member
شیفیده منم طاووس میخواام،با خربزه :rolleyessmileyanim:

فقط 21 روز دیگه
diamond.jpg

مجید دیجی

مدیر بخش
دیروز عصر داداشم به زور من رو برد نمایشگاه ثبت اختراعات ( دانشگاه مهندسی کوی زهرا-شیراز ) وقتی رفتیم مسئول اونجا امد گفت هرکسی می خواد بره شاه چراغ اتوبوس ها دم در ایستادن . در عرض چند ثانیه کلا نمایشگاه خالی از جمعیت شد تمام مخترع ها هم اختراعاتشون رو که هنوز آماده نشون دادن هم نبود گذاشتند و رفتند و اونجا خالی از جمعیت شد.... دلم می خواست گوش مسئول بی برنامه این کار رو با دندون بکنم... :smiliess (2):آخه مرد حسابی یکی مثل من تو دوره طلایی درس خوندن بیش از بیست کیلومتر راه اومده اون وقت تو با بی برنامگیت گند زدی به همه چی ؟ آخه ... تو گند زدی به برنامه کاری همه که....

آخرین ویرایش:

Ana67

New member
مرسی بچه ها
قفول بشین طاووس با من
خربزه با سپیده
ندای تنبلی دلم رو سرکوب کردم:riz303:

melodi1991

New member
بچه هااا منم هم خربزه میخام هم طاووس ولی چرا خوابم میاد این دم اخریییییی :5:

fatemeh.rgh

New member
بچه ها به نظرتون اول کدوم درس رو جواب بدىمنظرتون در مورد جواب دادن اول زبان چىه؟

nafasn

New member
بچه ها خوب منم هم طاووووووووس میخوام هم خربزه .ولی نه میتونم پای لرزش وایستم نه میتونم جور هندوستان بکشم
:New (6)::21::14:
همش فعالیت هایی بجز درس خوندنو انجام میدم.
یکی منو دعواااااااا کنه درس بخووووونم......

sepideeee

New member
بچه ها خوب منم هم طاووووووووس میخوام هم خربزه .ولی نه میتونم پای لرزش وایستم نه میتونم جور هندوستان بکشم
:New (6)::21::14:
همش فعالیت هایی بجز درس خوندنو انجام میدم.
یکی منو دعواااااااا کنه درس بخووووونم......
دخترم بیا اینجا خودم گوشتو بپیچونم :p7977cujr38iyymsu8:

ROJO

New member
بچه ها به نظرتون اول کدوم درس رو جواب بدىمنظرتون در مورد جواب دادن اول زبان چىه؟

سلام عزیزم
اول درس اصلی چون اون اول فرشی
بعد ب ترتیب دفترچه برو جلو
وقتی ی تستو بلد نیستی تعلل نکن، ی دایره بکش دور شماره سوال و برو جلو، هم سرعت داشته باش هم تو وارد کردن جوابا دقت کن
زبان رو بذار اخر
زمانتو مرتب چک کن
اگه عملکرد خوبی داشته باشی وقتی ب زبان میرسی کلی وقت داری هنوز، زبانم ب همون شیوه بزن و بعد برو سر دایره ها:bunnyearsmiley:

مجید دیجی

مدیر بخش
منم تو این روزای آخر عصبی شدم که رو درس خوندم اثر گذاشته

با اینکه یه حس غریبی به من انرژی مثبت فوق العاده ای در قبول شدن می ده . اما منم خیلیییییییییییییی عصبی میشم حتی با نگهبان ساختمان روبرویی هم دعوام شد که چقدر سر و صدا میدی.....:smiliess (13):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا