شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zy zy

New member
منم شهرای دور رو نمیتونم بزنم مثلا کرمان و مشهد ، اولیشم تهرانه چون نسبت به بقیه نزدیکتره ، به نظر شما بین ساری و اهواز کدومش بهتره (فقط از نظر خود شهرش نه سطح دانشگاش)

ROJO

New member
اهواز افتضاحه عزیزم برای شما ک سم میخواید ;) دیدم ک میگم

همون ساری رو بزنید:riz304:

zy zy

New member
احساس خود را به این تصویر در یک جمله بیان کنید!!!! :thumbsupsmileyanim:

7c442fa772834f5fb47a3167aa618f6f.jpg

ROJO

New member
احساس من : اوه چ صندلیاش بده :)))

...........

برو ب این لینک یکی از دوستان توضیح داده شاید بدردت خورد، ولی من از اساتیدم پرسیدم گفتن دانشگاههای علوم پزشکی بهتره
کلا هرچی میپرسیدم سریع توضیح میدادن ب مدرس ک میرسیدم سکوت معناداری میکردن...

http://olumpezeshki.ir/thread12871.html

Soroush Star

New member
چرا اکثرا تربیت مدرس رو جزو آخرین اولویت ها میذارن ؟ میشه یکم راجع بهش اطلاعات بدین :21:

1 دلیل قانع کننده :
چون دانشگاه تربیت مدرس فقط در دوره کارشناسی ارشد زیر نظر وزارت بهداشته و دیگه در دوره دکترا زیر نظر وزارت علوم میشه ( البته فعلاً اینجوره و از آینده خبری نیست شاید دکترا در آینده زیر نظر وزارت بهداشت بشه )

حالا چرا اصلاً تربیت مدرس رو انتخاب میکنن ، به 3 علت مهم :
البته ترتیب نداره

1. چون بالاخره تهران هست و امکانات پایتخت بودنو داره ( هرچی اولین بار وارد دانشگاههای تهران میشه )

2. برای دکترا ( توی وزارت علوم 70% مصاحبه و 30% کتبی تاثیر داره ، برعکسه دکترای وزارت بهداشت ) و واسه همین معمولاً برای دکترا دانشگاه تربیت مدرس دانشجویان دوره ارشد خودشو جذب میکنه ( منظورم سهم بیشترشه )

3. برای جذب هیات علمی شدن ، دانشگاه تربیت مدرس از دیدگاهی مهم میشه ( ولی زیاد ربطی نداره ، شاید خوده دانشگاه تهران و ایران و شهید بهشتی ارجح تر باشن )

اما از دیدگاهی یه سری فرقها با وزارت بهداشت داره ( البته در دوره دکترا )

- به دانشجوهاش حقوق ماهانه نمیده ( اگرم بده کمتر از وزارت بهداشته )
- دانشجوهاش تعهد طرح ندارن و اینکه نمیتونن آزمایشگاه تاسیس کنن ( البته شاید تا حدودی حرفم درست باشه )

Soroush Star

New member
احساس خود را به این تصویر در یک جمله بیان کنید!!!! :thumbsupsmileyanim:

مشاهده فایل‌پیوست 5696

احساس خوبیه ولی منصفانه نیست ، در مورد خودم احتمالاً 3 مرتبه دیگه حسش میکنم

1. کنکور دکترای امسال ( آبان 93 ) بطور آزمایشی
2. کنکور دکترای وزارت علوم ( تربیت مدرس - اسفند 93 ) بطور اصلی
3. کنکور دکترای وزارت بهداشت ( آبان 94 ) بطور اصلی
تازه ترم 2 کارشناسی ارشد رو به اتمامه

یه جورایی روز کنکور پارسال 9 خرداد با همون درس اول استرس گرفتم ( تنها دلیلش توقع زیادی از خودم بود در حده فراتر از ذهن )
سوالات کرم شناسی (35 تای اول ) خیلی سخت بود ، قبلش رفته بودم بالای 90% بزنم و این یعنی حداکثر از دست دادن 3 تست از 35 تست ممکن
ولی توی 10 تای اول 3 تاشو نزدم و تمرکزم بهم ریخت ولی خودمو کنترل کردم دوباره مرور کردم و یکی از اون 3تارو دور دوم زدم و درکل 68% شد.

میخوام بگم ، توی همه رشته ها ( بجز موارد استثنا ) سختترین سوالات مربوط به درس اصلی هست ، و اینو در نظر بگیرین که اکثر داوطلبها در یه سطحن ، پس تمرکز حفظ کنین ...

ضمن اینکه برای پارسال کنکور آزمایشی شرکت نکردم و این وضعیتو روز کنکور تجربه کردم ... اکثرتون همزمان درسهای آخرین ترم رو دارین ، منم آخرین روز دانشگام 20 خرداد پارسال بود و توی جریان کارآموزی ( کنکور شرکت کردم )

Soroush Star

New member
منم شهرای دور رو نمیتونم بزنم مثلا کرمان و مشهد ، اولیشم تهرانه چون نسبت به بقیه نزدیکتره ، به نظر شما بین ساری و اهواز کدومش بهتره (فقط از نظر خود شهرش نه سطح دانشگاش)

دانشگاههای تهران ارجحیت دارن

در مورد ساری و اهواز ( از 2 نظر باید بهش نگاه کرد : فاصله شهری و سطح دانشگاه در اون رشته )

به نظرم در مورد سم شناسی ساری سطحش بالاتر از اهوازه و قوی هست ( اینو از این نظر نمیگم که چون خودم شمالی : ساروی هستم ) باید موارد مهم درنظر گرفته بشه

احتمالاً از همین امسال دکترای سم شناسی پزشکی به مجموعه وزارت بهداشت ( منظورم کنکور آبان 93 ) اضافه میشه و دیگه جدای از کنکور زیرمجموعه داروسازی هست

کلاسهای دوره کارشناسی ارشد 2-3 روز در هفته هست ( دانشگاههای نزدیک و شهر خودتونو انتخاب کنین )

اگر زمان برمیگشت (
دانشگاه ساری رو جلوتر از اصفهان ) انتخاب میکردم که شهر خودم بود ، گذشته ها گذشته ( 1 سال رفت و 1 سال مونده ) دیگه واسه دکترا تجربه شد ....

Ana67

New member
من اولویت اولم اصفهانه
ولی همه شهرا رو انتخاب میکنم

mw.ashel

New member
c49d71f5ec8f7f981.jpg

zy zy

New member

دانشگاههای تهران ارجحیت دارن

در مورد ساری و اهواز ( از 2 نظر باید بهش نگاه کرد : فاصله شهری و سطح دانشگاه در اون رشته )

به نظرم در مورد سم شناسی ساری سطحش بالاتر از اهوازه و قوی هست ( اینو از این نظر نمیگم که چون خودم شمالی : ساروی هستم ) باید موارد مهم درنظر گرفته بشه

احتمالاً از همین امسال دکترای سم شناسی پزشکی به مجموعه وزارت بهداشت ( منظورم کنکور آبان 93 ) اضافه میشه و دیگه جدای از کنکور زیرمجموعه داروسازی هست

کلاسهای دوره کارشناسی ارشد 2-3 روز در هفته هست ( دانشگاههای نزدیک و شهر خودتونو انتخاب کنین )

اگر زمان برمیگشت (
دانشگاه ساری رو جلوتر از اصفهان ) انتخاب میکردم که شهر خودم بود ، گذشته ها گذشته ( 1 سال رفت و 1 سال مونده ) دیگه واسه دکترا تجربه شد ....

مرسی از راهنماییاتون ، اتفاقا خودمم کارشناسیمو ساری بودم خیلیم هم شهرشو هم دانشگاشو دوس دارم ولی یه خورده مسیر رفت و آمدش برام سخته، اهواز به ما نزدیک تره ولی فکر نمیکنم بتونم اونجا دوام بیارم

zy zy

New member
احساس من : اوه چ صندلیاش بده :)))

...........

برو ب این لینک یکی از دوستان توضیح داده شاید بدردت خورد، ولی من از اساتیدم پرسیدم گفتن دانشگاههای علوم پزشکی بهتره
کلا هرچی میپرسیدم سریع توضیح میدادن ب مدرس ک میرسیدم سکوت معناداری میکردن...

http://olumpezeshki.ir/thread12871.html

مرسی روجو جان :rose::rose:

Soroush Star

New member
ای کاش رشته ی ما هم شمال بر می داشت :sad:

خوب رشتتونو تغییر بدین ( شوخی کردم جدی نگیرین )

شاید قسمت یا حکمت اینجوری بوده شایدم از امسال اضافه بشه ...

مهم علاقه به رشته هست و مطمئناً با علاقه به این رشته وارد شدین و قصد ادامه تحصیل دارین

- - - Updated - - -

ای کاش رشته ی ما هم شمال بر می داشت :sad:

خوب رشتتونو تغییر بدین ( شوخی کردم جدی نگیرین )

شاید قسمت یا حکمت اینجوری بوده شایدم از امسال اضافه بشه ...

مهم علاقه به رشته هست و مطمئناً با علاقه به این رشته وارد شدین و قصد ادامه تحصیل دارین

Soroush Star

New member
مرسی از راهنماییاتون ، اتفاقا خودمم کارشناسیمو ساری بودم خیلیم هم شهرشو هم دانشگاشو دوس دارم ولی یه خورده مسیر رفت و آمدش برام سخته، اهواز به ما نزدیک تره ولی فکر نمیکنم بتونم اونجا دوام بیارم

خواهش میکنم ، من کارشناسیمو مشهد و حالا ارشد اصفهانم و فعلاً قسمت نشده شهر خودم باشم البته خودم اینو نخواستم و یجورایی این بخشو اشتباه کردم ( شهر خودم قبول بودم ) البته اصفهانم خوبه ...
نظر لطفتونه

- - - Updated - - -

خواهش میکنم ، من کارشناسیمو مشهد و حالا ارشد اصفهانم و فعلاً قسمت نشده شهر خودم باشم البته خودم اینو نخواستم و یجورایی این بخشو اشتباه کردم ( شهر خودم قبول بودم ) البته اصفهانم خوبه ...
نظر لطفتونه

yas.m

New member
دوستای گلم امیدوارم همه تون تو بهترین دانشگاها کشور قبول شین.. هرچند من کنکور نمیدم اما احساسی ک الان دارینو میفهمم..واسه تک تک تون آرزوی توفیق دارم:riz304: ان شالله نتایج خوبی بدس میارین..

fatemeh.rgh

New member
بچه ها من از زبانم اصلا راضى نيستم.همش کم ميزنم.اعصابم داغونه.چيکار کنم؟??????

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا