شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

miladphysio

New member
man ba inke mashhadiam vali chon physio modars ghavi hastesh miam aval modares mizanam badesh shahid beheshti bad masshad va baghie shhrha

irani

New member
irani jan
تو این مدت فقط باید امیدتو از دست ندی حداقل بشینی اونایی که خوندی و دوره کن ..بشینی بگی کدومارو نخوندم بردارم تو این مدت باقی مونده بخونم ...نه میرسی بخونی نه میرسی خوندهاتو مرور کنی
پس:
1.مطالبی که قبلا خوندیو مرور کن
2.مهمارو بخون:rose:
3.ب هیچیم فکر نکن
مرسی عزیزم.
اگه این اعصاب ضعیف شدم بذاره،
شماها هم عصبی شدین؟ یا فقط منم؟

zy zy

New member

avalesh migam ey baba baz ma chap dastim yek sandali rast daste tebghe mamul,badesh soalaro eine benz javab midam arshad ghabul misham,be hamin rahati
آخ گفتی! منم چپ دستم ، موقع امتحانات دانشگاه همیشه در بدر صندلی چپ دست بودم ، حالا اون فوقش یه ساعت بود میشد تحمل کرد ولی اینو چیکار کنم :14:

miladphysio

New member
chera etelaeeye nemizane site sanjeshp?chon az 28 esfand hanuz yek khabar ham nadade nakone sitesh avaz shode ma khabar nadarim ,,,,,,,,,,,,,,,,, vala

bioshimi93

New member
تو دفترچه زده 31 اردیبهشت اطلاعیه میاد حواستون باشه 3 تا 7 خرداد اعلام ظرفیت واتنخاب محل تحصیل و دانشگاه و دریافت کارت ورود به جلسه هست.

آخرین ویرایش:

hajar

New member
منم تو این روزای آخر عصبی شدم که رو درس خوندم اثر گذاشته

Soroush Star

New member
chera etelaeeye nemizane site sanjeshp?chon az 28 esfand hanuz yek khabar ham nadade nakone sitesh avaz shode ma khabar nadarim ,,,,,,,,,,,,,,,,, vala

تازه اوله مسخره بازیهاشونه ( صبر داشته باشین )

پارسال واسه ما هم اینجوری بود ، تازه از روز کنکور 9 خرداد 92 تا روز 6 شهریور 92 هیچ اطلاعیه ای نداده بودن یعنی 3 ماه ، تکلیفمون مشخص نبود خیلی اذیت شدیم

sepideeee

New member
بابا این بنده خدا وزارت بهداشت که خوبه .. شما چقد ناشکرین :5: این وزارت علوم که یه شیش هفت ماهی همه رو سر کار می زاره :5:
تازه جای بدی های سر کنکور به آب میوه و کیکش فک کنین حالتون جا میاد :4d564ad6:

شهاب

New member
یه انتقاد:بابا این چه عنوانیه آخه.اضطراب زاست.
بعد:
بی صبرانه منتظر روز کنکوریم.:a2d3::a2d3::a2d3::a2d3::a2d

ROJO

New member
حالا مگه من گفتم بی صبرانه منتظر نباش سینیور?! :|

شمارش معکوس چ دخلی ب این حرفا داره?!

اه بدم میاد هرکی از راه میر3 ی تز میده

همینه ک هس :)

pashmak

New member
حالا چرا عدد نمیزارین پارسال اشل یه الاغ تیزرو داشت خیلی بامزه بود
واقعن چه زود دیر میشود

Ana67

New member
خسته نباشین
من یه مشکل دارم.از عصر تا شب یا کند پیش میرم یا کلا نمیخونم و میرم بیرون.دلم میگیره.
میشه بگین شما چکار میکنین؟
♥♥♥♥♡♡♡♡

Aysel

New member
خسته نباشین
من یه مشکل دارم.از عصر تا شب یا کند پیش میرم یا کلا نمیخونم و میرم بیرون.دلم میگیره.
♥♥♥♥♡♡♡♡
خب میتونی یک روز در میون بری یا اگه میری یکی دو ساعتی بیشتر نباشه بعد زودی برگرد بخون!!!

zy zy

New member
حالا مگه من گفتم بی صبرانه منتظر نباش سینیور?! :|

شمارش معکوس چ دخلی ب این حرفا داره?!

اه بدم میاد هرکی از راه میر3 ی تز میده

همینه ک هس :)

شما اصن خودتو ناراحت نکن روجو جان ، این تایپیک همه چیش خوب و باحاله ، اسمش , موضوعش ، شروع کننده ش و همه دوستانی که اینجا فعالن :28:

zy zy

New member
خسته نباشین
♥♥♥♥♡♡♡♡
عزیزم من و تو چقد باهم تفاهم داریم! منم همینطوریم همینکه غروب میشه دیگه دنبال یه بهونه ام که درس نخونم !! اشکال نداره عوضش صبح تا عصر خوب میخونیم :a2d3:

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا