شمارش معکوس تا کنکور کارشناسی ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

baroon90

New member
من دااااااارم از استرس میمیرم دووووووووووست خوبم انشالله کنکورت خوب میشه دعا میکنم اگه بین 2گزینه شک داشتی گزینه درست رو بزنی:a2d3:

*somaye*

New member
تازه رسیدم مشهد .............وقتی وارد مشهد شدم یاد همه حرفاتون افتادم، بچه ها .........از امام رضا خواستم نه به خاطر من بلکه به خاطر تک تک شما به همه بچه های پشت کنکوری آرامش قلبی بده:heart:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: natanaeel

مجید دیجی

مدیر بخش
تازه رسیدم مشهد .............وقتی وارد مشهد شدم یاد همه حرفاتون افتادم، بچه ها .........از امام رضا خواستم نه به خاطر من بلکه به خاطر تک تک شما به همه بچه های پشت کنکوری آرامش قلبی بده:heart:

مرسی که بیاد همهمون بودید...
بچه ها ان شاءالله موفق میشید و سربلند از سر جلسه بیرون میایید:a2d3:
امید داشته باشید و تا ثانیه های آخر بجنگید که آینده بدون شک مال شماست:a2d3:

mahsa khanum

New member
خب یه جمله مینویشتی که خدایا قبول بشم تو کنکور ...این همه دعا واسه چی بود .... :tonguesmiley: آرزوی موفقیت
خخخخخخخخخخ مکسین خدا نکشتت...:25r30wi:

داشتم راه حلشو نشون میدادم ...واقعا از خدا همینو میخواستم اگه یادم مینداخت قبول میشدم....تلاشمو کرده بودم خووووووووو
اون دعا واسه کساییه که دنبال معجزه ان..:tsimuzpzwoap1t9y3o7

obstetrician88

New member
عرض سلام و ادب و احترام و خسته نباشید دارم خدمت تمام شما
اول و اول از همه از خدای متعال واقعا سپاسگزارم که یکسال عمری بهم داد که بتوانم دوباره تلاش کنم.....

...از تمامی عزیزانی که در این راه حمایت و کمکم کردند از تابستان 91 تا بحال!!!!!!!کمال تشکر و قدردانی میکنم....تمام زندگیم به یاد همه دوستان هستم و برایشان دعا میکنم......

ازمشاوران خیلی خوبم در این انجمن مامایی vb2.mamaei86.nw.ashel.darya63.aryana.sonyoriyta.maman matin..maman mahsa. کمال تشکر و قدردانی را میکنم......از دوستان حاضر در این انجمن مثل آقای بیوستا و مشاوره های بسیار عالیشان. و حتی کسانی که حضور نداشتند هم بخاطره همراهی در تمام روزها تشکر میکنم................
از مدیر محترم انجمن زبان haydiو دوستان فعال حاضر در انجمن از جمله mf2009 که در زبان با کارگزاری دیکشنری کمک بسیار بزرگی در پیشبرد زبان به من شد هم تشکر میکنم.........

امیدوارم همه موفق باشید از صمیم قلب برای همه آرزوی سربلندی و پیروزی میکنم
با احترام.........

nafasn

New member
سوالات کنکور منم در حد متوسط بود .البته شیمیش یکمی سخت بود.
فقط خداکنه قبول بشم.
ای خدااااااااااااا:shocked:

مجید دیجی

مدیر بخش
.........
یه چیز جالب : به تکرار کلمه 3 توجه کنید
امروز 23-3-1393 در ساعت 3 بعد از ظهر امتحان برگزار می شود. فقط امیدوارم نتیجه کار سه نشه:5:
........

*somaye*

New member
.........
یه چیز جالب : به تکرار کلمه 3 توجه کنید
امروز 23-3-1393 در ساعت 3 بعد از ظهر امتحان برگزار می شود. فقط امیدوارم نتیجه کار سه نشه:5:
........

ان شاءالله با خوشحالی برمی گردی ....من الان از امتحان اومدم.........
دیگه هر چی خدا بخواد

آخرین ویرایش:

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام من جزو آخرین گروهی هستم کا میرم سر جلسه
یه فال حافظ گرفتم که خوب اومده... کمی روحیه گرفتم
اینم احتمالا آخرین پستی هست که اینجا میزارم
بچه ها دعام کنید من دیروز براتون توی جشن امام زمان دعا کردم
پایان تایپیک رو اعلام میکنم:eek:fftopic:
التماس دعا دارم شدید...امیدوارم به مراد دلتون برسید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا