سن ازدواج؟؟؟؟؟؟؟؟

parastar tbz

New member
به نظر من برا دختر حداکثرش 25 هستش که بیشتر از اون کاملا اشتباه هستش حداقلش هم 22 خوبه
براش پسر حداکثرش 28 بیشتر از اون خیلی بده به نظرم ادم باید تو اوج جونیش ازدواج کنه نه موقعی که حوصله هیچ کاری رو نداره و حداقلش برا پسر 25 هستش

MAHSABANOO

New member
ایران دوباره از شرکت گوگل اعتراض نموده بخاطر اسم خلیج فارس که در نقشه گوگل خلیج عربی ثبت شده است برای همین هم شرکت گوگل اعتراض ایران را قبول کرده وگفته راجب این دو رای گیری اینترنتی انجام میگیره که رای هر کدام بیشتر شد به اسم همان ثبت مشود.

Persian Gulf or Arabian Gulf

لطفا اطلاع رسانی بشه مچکرم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

BBT

New member
ایران دوباره از شرکت گوگل اعتراض نموده بخاطر اسم خلیج فارس که در نقشه گوگل خلیج عربی ثبت شده است برای همین هم شرکت گوگل اعتراض ایران را قبول کرده وگفته راجب این دو رای گیری اینترنتی انجام میگیره که رای هر کدام بیشتر شد به اسم همان ثبت مشود.

Persian Gulf or Arabian Gulf

لطفا اطلاع رسانی بشه مچکرم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

:65d6a5d6s:

پخش نکنید
چیه اینا اخه
نه با این رای گیری ها قراره اسمی عوض بشه
نه با پخش کردن این جور پیاما اتفاقی بیافته
بدتر تو زمین اونا بازی کردنه

abtin13

New member
هر وقت عشقت کشید. یکی 20 سالگی میزنه به سرش یکی 80 سالگی. حموم عمومی هم نیست زنونه مردونه ش بکنیم. خط کشی و تعیین بازه و ماکسیموم مینیموم هم نمی خواد. هر وقت پیش آید خوش آید:rolleyessmileyanim:

ps2020

New member
اما خب باید شرایطش هم باشه دیگه...
سن ازدواج بستگی به بلوغ فکری و شرایط خانوادگی و محل زندگی و... داره! و هیچکس نمیتونه یه سن خاص رو برای ازدواج تعیین کنه!

به نظرم ازدواج باید تو ی سنی باشه که آدم به ی بلوغ فکری به طور نسبی رسیده باشه...
بعضی افراد هنوز تکلیفشون با زندگی خودشون معلوم نیست و با خودشون نمیتونن کنار بیان!اونوقت چطور میتونن با ی نفر دیگه زندگی کنن!اونم با دو دنیای متفاوت...
البته باید سنم در نظر بگیریم...نمیشه کلا سن رو نادیده گرفت...این نظر منه البته!
:rose:

ازدواج یعنی تهعد و پایبندی و از خودگذشتگی که نیاز به بلوغ فکری و امکانات مالی داره

بهترین وقت ازدواج زمانیه که کیس مورد نظر گیر بیاد و شرایط هم فراهم باشه

به نظرم ازدواج نکردن خیلی بهتره تا از ترس تنهایی ازدواج بد بکنی!

برای همین نمیشه سقف مشخصی رو تعیین کرد

به نظر من سنی که دو طرف به بلوغ اجتماعی و عقلی و احساسی و جنسی رسیده باشن.و کیس مناسب خودشونو هم پیدا کرده باشن

با این قسمتها از نظرات برخی دوستان موافقم و نظرمم تقریبا همینه!

fmmohammadi

New member
به نظر من
پسر:25
دختر:23

من 24 سالمه اقام 25 کلی داریم از جوونیم لذت میبریم

ولی در کل به فرد.شرایط خانوادگی و... داره

بالا