زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

safoora

New member
وای که جمله آخرتون چه حسی داشت!...فکر کنم همون قضیه هرآنچه از دل برآید و..... بود . واقعا حس کردم آخی که اولش گفتی واقعا " آخ" بود!!!! ایشالا سال بعد تهران بیارین و جوری بشه که بعدها با یاد امشب به خودتون بگید: همون بهتر که اون سال کرمانشاه قبول نشدم! آرزو می کنم واقعا یه روزی از همه اتفاقاتی که امسال برامون افتاده راضی بشیم و ببینیم مقدمه اتفاقات بهتری بودند و ماها متوجه نبودیم.... امیدوارم برای همه مون صدق کنه!

جناب یزدان منم یک سال قبل قبولی به ازاد راضی بودم یعنی قبول شده بودم ولی ثبت نام نکردم و نرفتم موند که سال بعد اگر بهداشت نیاوردم برم همونجا با جریمه ادامه بدم

الان که میبینم به خودم میگم چه خوب که صبر کردم و نرفتم

مطمئن باشد وقتی قبول بشید این خوندن ها نتیجه میده و خیلی توی ارشد به کارتون میاد خصوصا کاپلان

maria667710

New member
یه دختری بود عکس کاربریش یه دختر زیبا بود که دستاشو آورده بود بالااااااااااا
اسمش یادم نیس... ولی خییییییییییییلی خوب میخوند.... سایکولوژی 123 هم که جای خود داشت... اونا رو کجا میشه پیدا کرد؟

- - - Updated - - -

نه نه... من هم دنبال اونا میگردم... من ماریا بودم و هستم....

safoora

New member
حرف سهمیه رو نزن که دلم خونه

گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری(البته با اجازه آقای مصفا)
یکی ی روزگاری ی جایی ی کاری کرده حالا پس از تحقیقات به عمل آمده از سوی مسوولین معلوم شده سطح علمیش 20درصد از مردم عادی بالاتره.ونیازی نداره اون 20درصدو بخونه.و خودبخود دستش شفاس.

جهت رفع ابهام بگم:
حرمت جانبازان و رزمندگان و.... سر جای خودش اما درست نیست بجای کمک مالی و احترامات ویژه سطح علمی دانشگاه ها و شایسته سالاری رو قربانی کنیم وکسانی که روزی حضورشون باعث دلگرمی بود حالا حضورشون در هر رقابتی تهدیدی باشه برای سایرین.
این بزرگترین جنایتیه که مسوولین در حق این گروه کردن.تا اسمشون میاد بقیه احساس میکن بزودی قراره در حقشون اجحاف بشه

والا ما به سهمیه رزمنده ها راضی هستیم ولی اون سالها سهیمه کارمندی بود........سالی ککه من قبول شدم دوتا قبولی کارمند هم داشتیم............فکر کنید از 5 نفر دو نفر کارمند وزارت خونه بودن..........خدارو شکر که حذف شد

neginn

New member
جناب سفورا و یا بقیه اعضایی که در جریان هستند ممنون میشم جواب بدید
واقعا دوره دکترای وزارت بهداشت حدودا 5 ساله؟؟
بعد یه سوال دیگه که خیلی وقته سوالمه الان به ذهنم رسید ، هرچند دیگه بیشتر جنبه افزایش اطلاعات داره !!! همزمان با خوندن ارشد تو وزارت بهداشت میشه کنکور کارشناسی وزارت علوم (کنکور بعد اتمام مدرسه) رو داد و اگه از اون یه رشته دیگه قبول بشیم، اینو انصراف بدیم و اونو بخونیم؟؟؟؟؟؟؟

maria667710

New member
اسمش الی بوددددددد... خییییییییییلی برام مهمه نتیجه اون همه تلاااااااااااااااااااش چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا رقیب سرسخت من بود....

neginn

New member
حرف سهمیه رو نزن که دلم خونه

گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری(البته با اجازه آقای مصفا)
یکی ی روزگاری ی جایی ی کاری کرده حالا پس از تحقیقات به عمل آمده از سوی مسوولین معلوم شده سطح علمیش 20درصد از مردم عادی بالاتره.ونیازی نداره اون 20درصدو بخونه.و خودبخود دستش شفاس.

جهت رفع ابهام بگم:
حرمت جانبازان و رزمندگان و.... سر جای خودش اما درست نیست بجای کمک مالی و احترامات ویژه سطح علمی دانشگاه ها و شایسته سالاری رو قربانی کنیم وکسانی که روزی حضورشون باعث دلگرمی بود حالا حضورشون در هر رقابتی تهدیدی باشه برای سایرین.
این بزرگترین جنایتیه که مسوولین در حق این گروه کردن.تا اسمشون میاد بقیه احساس میکن بزودی قراره در حقشون اجحاف بشه
آفرین جناب یزدان.... حق مطلب رو با رعایت انصاف تمام و ادبیات زیبا به جا آوردین!

safoora

New member
جناب سفورا و یا بقیه اعضایی که در جریان هستند ممنون میشم جواب بدید
واقعا دوره دکترای وزارت بهداشت حدودا 5 ساله؟؟
بعد یه سوال دیگه که خیلی وقته سوالمه الان به ذهنم رسید ، هرچند دیگه بیشتر جنبه افزایش اطلاعات داره !!! همزمان با خوندن ارشد تو وزارت بهداشت میشه کنکور کارشناسی وزارت علوم (کنکور بعد اتمام مدرسه) رو داد و اگه از اون یه رشته دیگه قبول بشیم، اینو انصراف بدیم و اونو بخونیم؟؟؟؟؟؟؟

بله پنج ساله تقریبا.....چهار ترم که میخونن یه ترم فرجه تا امتحان جامع بعدش هم تز.........دکتری وزارت بهداشت خیلی وحشتناکه چون باید هر پنج روز هفته بیایید دانشگاه........درمانگاه دارید......تدریس دارید...............دو برابر مدت تحصیل طرح دارید که تقریبا همه میگذرونن.............ارشد بهداشت هم طرح داره یک برابر مدت تحصیل منتهی چون بودجه ندارن جذب نمیکنن و چون طرح نگذروندید مدرک ازاد نمیشه و اگر به فکر خارج هستید باید پول بدید مدرک تون رو بخرید........ دکتری هم میشه خرید ولی خدا تومن پولش میشه.....البته اگر نخواید برید خارج مدرک تون رو هم کاریش ندارید میتونید مشغول کار بشید

بله میشه اونو بخونید از این انصراف بدید ولی باید جبران هزینه بکنید نمیدونم چقدر میشه......

- - - Updated - - -

من صفورا هستم

yazdan

New member
منم که قبول نشدم

اول انقدر متاسفم که نگوووووو
دوم آیلین بخوای سر ناسازگاری بذاری با مدیر صحبت میکنم و تو این بازر زیرمیزی مخشو میزنم در اینجارو تخته کنه.:13:از حالا یا شنبه یا دیگه خیلی ملاحظتو بکنم از اول مهر شروع میکنیم.ایندفه تیممون جوره جوره.هرکدوممون ی پا مشاور شدیم.این نخبگانم که تنهامون نمیذارن.یعنی جراتشو ندارن.مدیریت اجازه نمیده.یکیشون که حسابی از مدیر حساب میکشه(اول اسمشم مصفاس):smiliess (3):

آخرین ویرایش:

ainazhz

New member
(ببخشید که من نقاشیم خوب نیست, مخصوصا با paint ولی دیگه چاره ای نبود, بدبختی مردمم که خنده نداره)

جست و جوگران اعماق
درک اسرار دنیای زیر آب پیچیده است. آب های بی پایان آن وسوسه گر جستجو گران است, پیچیدگی هایش علم را به مبارزه می طلبد و پوشیدگی هایش الهام بخش شاعران, هنرمندان و قلب های مواج است. اقیانوس بسیار وسیع تر از آن است که به چشم می آید. در پس ظاهر یکنواخت آن , میلیون ها میلیون موجود آشنا و غریبه مشغول زندگی و تغذیه هستند و بعضی زاده و بعضی هم فنا می شوند. گویی که سیاره ما تشکیل شده ی دو جهان مجزا از هم است که تنها چندی است به شناخت یکدیگر روی آورده اند.
در مستطیلی که این تصویر قرار دارد, تصویر شاخه ای مرجانی وجود دارد. در این آزمون یک هشت پا (یا بیش از یکی) در هرجایی از مستطیل بکشید.

(1 تصویر رو حتما روی سیستمتون سیو کنید و بعد به عنوان عکس بازش کنید و ببینیدش و تصور کنید
2 اونچه که تو ذهنتون هست و می خواید بکشید رو بنویسید)
من متااسفانه متوجه نشدم که چیکار باید بکنم :dadad4:

- - - Updated - - -

اره شدید..........
اخ اخ من برم معتاد شم
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif

yazdan

New member
ببخشید بخدا... آخه درصداتون خیلی بالا بود.... با این وضع تلاش حتما سال دیگه انستیتو هستین

بین خودمون باشه.تا لحظه آخر اصلآ فکرشم نمیکردم قبول نشم.ده بار کد رهگیریمو زدم.خلاصه برا دقایقی دچار تجزیه شده بودم.

آخرین ویرایش:

yazdan

New member
بله پنج ساله تقریبا.....چهار ترم که میخونن یه ترم فرجه تا امتحان جامع بعدش هم تز.........دکتری وزارت بهداشت خیلی وحشتناکه چون باید هر پنج روز هفته بیایید دانشگاه........درمانگاه دارید......تدریس دارید...............دو برابر مدت تحصیل طرح دارید که تقریبا همه میگذرونن.............ارشد بهداشت هم طرح داره یک برابر مدت تحصیل منتهی چون بودجه ندارن جذب نمیکنن و چون طرح نگذروندید مدرک ازاد نمیشه و اگر به فکر خارج هستید باید پول بدید مدرک تون رو بخرید........ دکتری هم میشه خرید ولی خدا تومن پولش میشه.....البته اگر نخواید برید خارج مدرک تون رو هم کاریش ندارید میتونید مشغول کار بشید

بله میشه اونو بخونید از این انصراف بدید ولی باید جبران هزینه بکنید نمیدونم چقدر میشه......

- - - Updated - - -

من صفورا هستم

راست میگه دیگه!!!!!!هی نگید سفورا.بگید صفورا:smiliess (3):
ببخشید ما ی فامیلی داشتیم سفورا صداش میزدیم.نمیدونستم طرفای شما صفورا تلفظ میشه:25r30wi:
شوخی در رفته ببخشید و منو درک کنید الان ی ساعته دارم فکر میکنم که قاشقو با کدوم دستم میگرفتم

ainazhz

New member
این چند روز و از بس نخوابیده بودم لنف گردنم تحریک شده ... تا چند روز اجازه ندارم صحبت کنم
وای عزیزم چرا با خودت اینکارو میکنی... عزیزم هیچی ارزشش بالاتر از سللامتیت نسیت به خدا
درکت میکنم اما واقعا میگم مواطب خودت باش دوستم

neginn

New member

- - - Updated - - -

من صفورا هستم

خیلی ممنوووووووووووون....وای معذرتــــــــــــ میخوام بخاطر املای غلط:riz513: صفورای عزیز:riz304:.... مرسی از جوابتون یه دنیا.....وای پس دکتراش برای خودش یه دوره مفصلیه که ورای ارشده!!!! پس در مورد قسمت آخر مطمئن هستید که با جبران هزینه میشه رفت و یه رشته دیگه خوند! یه وقت بعدا قانونو عوض نکنن؟؟؟؟؟ مطمئنا این یه قانون ثابتیه؟؟؟؟ ببخشید من اینهمه سوال میکنم چون دیگه واقعا حس می کنم بدشانسم! برای همه چی هزاربار سوال می کنم که در مورد همه جزییاتش مطمئن بشم:14::13:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا