زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ghasedak69

New member
همش دارم به این فکر میکنم ما که مثلا روانشناسی خوندیم و باید مدیریت بحران کنیم اینقدر بهم ریختیم بقیه تاپیک ها چه خبره؟؟؟
اگر به خودمون نتونیم کمک کنیم به بقیه چطوری می تونیم کمک کنیم؟؟؟؟:smilies:

yazdan

New member
سلام...من الان عضو شدم. یه راست برم سر اصل مطلب.... تو تخمین رتبه من 14 شدم... الان کرمانشاه فقط قبول شدم... یعنی بهشتی تهرانو هم نیاوردم:smiliess (15): من کاملا شوکه ام الان:smiliess (15):

سلام
هم به گروه و هم به کرمانشاه(شهر خودم) خوش اومدی.
و تبریک بابت قبولیت.اساتید دانشگاه کرمانشاهو من یکیشونو میشناسم و میدونم درحوزه درمان خیلی موفقه.امیدوارم روزهای خوبی در کرمانشاه در انتظارت باشه.

yazdan

New member
دوست دارم بدونم رتبه هامون چند بوده .... راستش خیلی بهم برخورد که اینقدر آدم حساب مون نکردن که یه کارنامه کامل بذارن برامون اینجوری شاید کمتر اذیت میشدیم....
قلمچی که به هیچ جا وابسته نبود همون بعدازظهر روز آزمون کارنامه کامل کامل میدادن.... اینا با کلی وزارت خونه و.... بعد از چندماه چشم انتظاری فقط گفتند پذیرفته نشدید....

اینو خوب اومدی.حداقل بدونیم چقدر باید ناراحت باشیم.من دارم دعا میکنم با اختلاف بیش از 10 نفر رد شده باشم و گرنه که کاهش ظرفیت کار دستم داده و اونوقت دیگه خون خونمو میخوره

neginn

New member
سلام
هم به گروه و هم به کرمانشاه(شهر خودم) خوش اومدی.
و تبریک بابت قبولیت.اساتید دانشگاه کرمانشاهو من یکیشونو میشناسم و میدونم درحوزه درمان خیلی موفقه.امیدوارم روزهای خوبی در کرمانشاه در انتظارت باشه.
خیلی ممنون آقای یزدان... پس اهل کرمانشاه هستید. امیدوارم همینطور که میگید اساتید خوبی داشته باشه.... در مورد شهر که مطمئنم یکی از بهترین شهرهای ایرانه....

ghasedak69

New member
و عسی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم و عسی ان تحبوا شیئا و هو شر لکم و الله یعلم و انتم لاتعلمون »»»» آیه 216 سوره بقره
ترجمه : و بسا چیزی را خوش نمی دارید و آن برای شما خوب است و بسا چیزی را دوست می دارید و آن برای شما بد است و خدا می داند و شما نمی دانید

safoora

New member
جناب مصفا بهتون تبریک ویژه میگم ظاهرا هم دانشگاهی میشیم دیگه
به نظر من روی شهید بهشتی شک نکنید
خوابگاه حتما بهتون میدن هرچند ترم اول یکمی اذیت میکنن تا یه ماه
حداقل هیچکدوم از بچه ها که بدون خوابگاه نموندن
در مورد سطح استادا شاید الان یکمی توی ذوقتون بخوره چون بعد از رفتن دکتر دژکام و افزایش ظرفیتا اون کیفیت سابق رو نداره خصوصا ورودی های پارسال هرچند من امسال رو خبر ندارم ولی زمان ما بچه ها خیلی قوی بودن
ولی دوتا حسن وزارت بهداشت داره یکی اینکه از همون ترم اول شما آبزرو درمانگاه هستید و اگر خیلی علاقمند باشید میتونید خیلی کار توی این دوسال یاد بگیرید و اینکه یک ترم هم باید کارورزی بگذرونید
دوم جلسات هفتگی ژورنال کلاب و کیس پرزنت هست که با بچه های سال بالا و دکترا برگزار میشه و خیلی مفیده خصوصا بحث ها و ارتباط با دکتراها.....
الان همه کلاسها طالقانی برگزار میشه دیگه امام حسین کسی نمیره

yazdan

New member
خیلی ممنون آقای یزدان... پس اهل کرمانشاه هستید. امیدوارم همینطور که میگید اساتید خوبی داشته باشه.... در مورد شهر که مطمئنم یکی از بهترین شهرهای ایرانه....

شما لطف دارید.دانشگاه خوبیه.مدیریت قوی داره.شنیدم که خیلی رو اصول پابندن.آخ که چقدر دوست داشتم الان همکلاسی صدات کنم.من انتخاب اولم کرمانشاه بود.

آخرین ویرایش:

yazdan

New member
جناب مصفا بهتون تبریک ویژه میگم ظاهرا هم دانشگاهی میشیم دیگه
به نظر من روی شهید بهشتی شک نکنید
خوابگاه حتما بهتون میدن هرچند ترم اول یکمی اذیت میکنن تا یه ماه
حداقل هیچکدوم از بچه ها که بدون خوابگاه نموندن
در مورد سطح استادا شاید الان یکمی توی ذوقتون بخوره چون بعد از رفتن دکتر دژکام و افزایش ظرفیتا اون کیفیت سابق رو نداره خصوصا ورودی های پارسال هرچند من امسال رو خبر ندارم ولی زمان ما بچه ها خیلی قوی بودن
ولی دوتا حسن وزارت بهداشت داره یکی اینکه از همون ترم اول شما آبزرو درمانگاه هستید و اگر خیلی علاقمند باشید میتونید خیلی کار توی این دوسال یاد بگیرید و اینکه یک ترم هم باید کارورزی بگذرونید
دوم جلسات هفتگی ژورنال کلاب و کیس پرزنت هست که با بچه های سال بالا و دکترا برگزار میشه و خیلی مفیده خصوصا بحث ها و ارتباط با دکتراها.....
الان همه کلاسها طالقانی برگزار میشه دیگه امام حسین کسی نمیره

پس بگو جایی نرن اینایی که گفتی که ما سال آینده اونجاییم

safoora

New member
اینو خوب اومدی.حداقل بدونیم چقدر باید ناراحت باشیم.من دارم دعا میکنم با اختلاف بیش از 10 نفر رد شده باشم و گرنه که کاهش ظرفیت کار دستم داده و اونوقت دیگه خون خونمو میخوره

جناب یزدان من سال دومی که شرکت کردم با اختلاف نیم نمره با آخرین فرد قبولی شیراز قبول نشدم.....

فقط نیم نمره و فاصله دو نفر فقط هم به خاطر اینکه من سهمیه نداشتم:sadsmiley:

safoora

New member
پس بگو جایی نرن اینایی که گفتی که ما سال آینده اونجاییم

انشالا که قبولید

ولی یه چیزی بگم؟

اینهمه زحمت میکشی ارشد قبول میشی بعد تازه میفهمی ای وای اصلا اونطوری که فکر میکردی نبود.....بچه های ارشد مثل بچه وسطی هستن هیچ وقت به حساب نمیان........تازه غصه دکترا شروع میشه اونم با اینهمه رقیب

yazdan

New member
بازم سلام به همگی
دوست ندارم بگم...ولی به اصرار دوستان به روی چشم
علوم:خوارزمی
بهداشت:شهید بهشتی
ولی احتمالا خوارزمی رو برم چون بهشتی خوابگاه نداره!

کل گروه رو روسفید کردید.فراموشمون نکنی داداش

maria667710

New member
سلام دوستان من علوم بهزیستی قبول شدم... داستانش مفصصصصصصصله... بعضیا اینجا منو میشناسن یعنی تا پاییز پاریال اینجا بودم

maria667710

New member
دوستانی مثل سایکولوژی 123 و چند نفر دیگه خییییییییییییلی با درس خوندشون منو میترسوندن... درواقع به خاطر استرس زیادی که اینجا بهم منتقل میشد دیگه نیومدم... و ترجیح دادم تنها بخونم... از اونا خبری دارین؟؟؟؟؟؟؟؟

neginn

New member
شما لطف دارید.دانشگاه خوبیه.مدیریت قوی داره.شنیدم که خیلی رو اصول پابندن.آخ که چقدر دوست داشتم الان همکلاسی صدات کنم.من انتخاب اولم کرمانشاه بود.
وای که جمله آخرتون چه حسی داشت!...فکر کنم همون قضیه هرآنچه از دل برآید و..... بود . واقعا حس کردم آخی که اولش گفتی واقعا " آخ" بود!!!! ایشالا سال بعد تهران بیارین و جوری بشه که بعدها با یاد امشب به خودتون بگید: همون بهتر که اون سال کرمانشاه قبول نشدم! آرزو می کنم واقعا یه روزی از همه اتفاقاتی که امسال برامون افتاده راضی بشیم و ببینیم مقدمه اتفاقات بهتری بودند و ماها متوجه نبودیم.... امیدوارم برای همه مون صدق کنه!

yazdan

New member
انشالا که قبولید

ولی یه چیزی بگم؟

اینهمه زحمت میکشی ارشد قبول میشی بعد تازه میفهمی ای وای اصلا اونطوری که فکر میکردی نبود.....بچه های ارشد مثل بچه وسطی هستن هیچ وقت به حساب نمیان........تازه غصه دکترا شروع میشه اونم با اینهمه رقیب

اون که بله.سفرا جان آدم نمیدونه چی بگه
موضوع اینه که که تو این مملکت مردم از بیکاری ادامه تحصیل میدن.اگه کار خوب پیدا بشه که وضعمون این نیست
ما هیچ حق انتخابی نداریم.یا ادامه میدیم یا باید بشینیم تو خونه.البته سوءتفاهم نشه دارم جریان کلی خودمونو میگم.نه اینکه بگم همه بی هدفن.اگه کاری باشه حداقل طرف ی سال بیکاری پیش روی خودش نمیبینه که بخواد حسرت بخوره.
اینم بگم حضور شما اینجا باعث دلگرمیه.ممنون بابت حضور پرانرژیتون

maria667710

New member
ممنونم.... ولی راستش اولش ناراحت شدم چون عشق انستیتو بودم... ولی از وقتی دارم پستا رو میخونم میگم واقعا کار شاقی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی وجدااااااااااااااااااانا خیلی زحمت کشیدم... به معنای واقعی خون دل خوردم....

yazdan

New member
جناب یزدان من سال دومی که شرکت کردم با اختلاف نیم نمره با آخرین فرد قبولی شیراز قبول نشدم.....

فقط نیم نمره و فاصله دو نفر فقط هم به خاطر اینکه من سهمیه نداشتم:sadsmiley:

حرف سهمیه رو نزن که دلم خونه

گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری(البته با اجازه آقای مصفا)
یکی ی روزگاری ی جایی ی کاری کرده حالا پس از تحقیقات به عمل آمده از سوی مسوولین معلوم شده سطح علمیش 20درصد از مردم عادی بالاتره.ونیازی نداره اون 20درصدو بخونه.و خودبخود دستش شفاس.

جهت رفع ابهام بگم:
حرمت جانبازان و رزمندگان و.... سر جای خودش اما درست نیست بجای کمک مالی و احترامات ویژه سطح علمی دانشگاه ها و شایسته سالاری رو قربانی کنیم وکسانی که روزی حضورشون باعث دلگرمی بود حالا حضورشون در هر رقابتی تهدیدی باشه برای سایرین.
این بزرگترین جنایتیه که مسوولین در حق این گروه کردن.تا اسمشون میاد بقیه احساس میکن بزودی قراره در حقشون اجحاف بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا