زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rawy

New member
بچه ها چشم چپم همش اینطوریه
755320_shok.gif

بارلی

New member
راوووی جونم مرسی... دردمو کمتر کردی ...حتی یه لحظه هم که یادم بره خودش خیلییه

parand

Well-known member
ایلین یه لحظه آن شد ولی دوباره رفت.....
امیدوارم حالش خوب باشه.............

rawy

New member
شب همگی خوش :smiliess (10):
خداجون کمک کن دوستام امشب راحت بخوابن :sadsmiley:

taranom92

New member
ببخشیدشماروهم ناراحت کردم اصلافکرشونمیکردم این همه تحت تاثیرقراربگیرم پرنددرست میگی بایدبخونیم

safoora

New member
دوستان سلام
به همه اونایی که قبول شدن و نشدن از صمیم قلب تبریک میگم

به اونایی که قبول شدن که معلومه

اونایی هم که قبول نشدن هرچند الان ناراحتن ولی یادشون باشه زحمتی که کشیدن هدر نرفته و حتما به زودی نتیجه شو میبینن

من خودم ذو سال کنکور با رتبه 21 و 20 فقط به خاطر ظرفیت کم قبول نشدم هرچند که شرایطم طوری بود که نمیتونستم زیاد بخونم ولی بالاخره با صبر و تلاش به چیزی که میخواستم رسیدم و انشالا به زودی دفاع میکنم

rawy

New member
دوستان سلام
به همه اونایی که قبول شدن و نشدن از صمیم قلب تبریک میگم

به اونایی که قبول شدن که معلومه

اونایی هم که قبول نشدن هرچند الان ناراحتن ولی یادشون باشه زحمتی که کشیدن هدر نرفته و حتما به زودی نتیجه شو میبینن

من خودم ذو سال کنکور با رتبه 21 و 20 فقط به خاطر ظرفیت کم قبول نشدم هرچند که شرایطم طوری بود که نمیتونستم زیاد بخونم ولی بالاخره با صبر و تلاش به چیزی که میخواستم رسیدم و انشالا به زودی دفاع میکنم

یک دنیااااااااااااااااا ممنونم دوست عزیز :thanks:
بهترین تجربه ای بود که می تونه درد ما رو تسکین بده
سپااااااااااس بیکران :riz304:
موفق باشید

neginn

New member
تبریک میگم نگین جان . افرین. راضی باش خیلی ها اینجا حتی قبول نشدن

- - - Updated - - -

علوم چی قبول شدی نگین جان؟

ممنون از راوی عزیز و آیناز عزیز برای تبریک.... امیدوارم اگه قبول نشدید سال بعد نتیجه خیلی بهتری بگیرید...انشالله! من علوم ندادم چون واقعا میخواستم همین بهداشت رو خوب قبول بشم(مثلا!!!!) ... واقعا امسال عجیب بود و همه شوکه شدیم...

ghasedak69

New member
دوست دارم بدونم رتبه هامون چند بوده .... راستش خیلی بهم برخورد که اینقدر آدم حساب مون نکردن که یه کارنامه کامل بذارن برامون اینجوری شاید کمتر اذیت میشدیم....
قلمچی که به هیچ جا وابسته نبود همون بعدازظهر روز آزمون کارنامه کامل کامل میدادن.... اینا با کلی وزارت خونه و.... بعد از چندماه چشم انتظاری فقط گفتند پذیرفته نشدید....

yazdan

New member
سلام دوستان
من الان رسیدم و نتایج رو دیدم
هنوز نوشته های قبلیتون رو نخوندم بجز چند صفحه آخر رو...
به بیتا جان تبریک ویژه میگم ولی بیش از اینکه خوشحال باشم جهت قبولی خودم ناراحتم از قبول نشدن دوستان عزیزی که ندیدمشون ولی برام خیلی عزیزن... تنها کاری که از دستم بر میاد اینه که یه خسته نباشید جانانه به همه ی دوستانی که این همه مدت با هم بودیم بکنم، همه تلاش کردیم، همه استرس و فشار رو متحمل شدیم، همه سختی کشیدیم، همه به هم کمک کردیم...حالا هم یه عدد و رتبه نمیتونه از ارزش و عمق صمیمیت ما کم کنه...امیدوارم همه؛ چه اونایی که قبول شدن و چه نشدن همیشه شاد و سالم باشن
با تقدیم احترام به همه ی دوستان:riz304:

سلام
تبریک
اقای روحانی دست کم برا شما پاقدمش خوب بودا.حالا سال آینده بهتون ملحق میشیم به امید خدا

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا