زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yazdan

New member
میشه بگید درصداتون چقدر بود؟
البته اگر دوست دارید

قیق یادم نیست حدودآ اینا بود
زبان 19
آمار37(حودآ
روان سجی 30وخورده ای
بالینی 30
آسیب 73
فیزیو 64(این حدودا
شخصیتم حدود 60
روان درمانی حدود54
دهگانشون درست بود.بعضیاشونو عدد یکانشو مطمین نیستم

آخرین ویرایش:

ainazhz

New member
سلام بچه هابه آینازوآقامصفاوبیتاتبریک میگم به فانوسی وبقیه دوستان که علوم قبول شدن اماازبعدازظهردلم گرفته غصه دارشدم آخه این همه زحمت کشیدن وای آیلین جون وآقایزدان راوی پرندالی آخه چرا
اصلادوست ندارم برم نگاه به کتابام کنم واقعاناراحتم براشون انگارخودم قبول نشدم
امیدوارم زودهمگی خوب بشیم ودوباره دوستان شروع کنن
مرسیییییییییی ترنم جون . لطف داری... اره منم واسه دوستام ناراحتم اما دوستای من خیلی قوی هستن. ار انرژی بچه ها منم سرحال شدم و هروز میام تاپیک... میدونم که بهترینا نصیب دوستای من میشه.

safoora

New member
خیلی ممنوووووووووووون....وای معذرتــــــــــــ میخوام بخاطر املای غلط:riz513: صفورای عزیز:riz304:.... مرسی از جوابتون یه دنیا.....وای پس دکتراش برای خودش یه دوره مفصلیه که ورای ارشده!!!! پس در مورد قسمت آخر مطمئن هستید که با جبران هزینه میشه رفت و یه رشته دیگه خوند! یه وقت بعدا قانونو عوض نکنن؟؟؟؟؟ مطمئنا این یه قانون ثابتیه؟؟؟؟ ببخشید من اینهمه سوال میکنم چون دیگه واقعا حس می کنم بدشانسم! برای همه چی هزاربار سوال می کنم که در مورد همه جزییاتش مطمئن بشم:14::13:

خواهش میکنم.......... مطمئن صددرصد نیستم ولی این دو وزارت خونه از هم جدا هستن...........از علوم به بهداشت رو که میدونم میشه

ainazhz

New member
بچه ها چشم چپم همش اینطوریه
755320_shok.gif
:25r30wi:اعصاب مصاب نداری ها :25r30wi::25r30wi:

neginn

New member
راست میگه دیگه!!!!!!هی نگید سفورا.بگید صفورا:smiliess (3):
ببخشید ما ی فامیلی داشتیم سفورا صداش میزدیم.نمیدونستم طرفای شما صفورا تلفظ میشه:25r30wi:
شوخی در رفته ببخشید و منو درک کنید الان ی ساعته دارم فکر میکنم که قاشقو با کدوم دستم میگرفتم
بسیار قابل تامله که شما با ابراز ناراحتی اینهمه شوخ طبع هم هستید... شما روانشناس خوبی میشید....این یه سالو بذارید به حساب اینکه قراره سال بعد تهران باشید و از اطلاعات روانشناختی که این مدت خیلی خوب تحکیم میشه عالی استفاده می کنید! بعلــــــه! اینه!:ad54ad:

ainazhz

New member
دوستان سلام
به همه اونایی که قبول شدن و نشدن از صمیم قلب تبریک میگم

به اونایی که قبول شدن که معلومه

اونایی هم که قبول نشدن هرچند الان ناراحتن ولی یادشون باشه زحمتی که کشیدن هدر نرفته و حتما به زودی نتیجه شو میبینن

من خودم ذو سال کنکور با رتبه 21 و 20 فقط به خاطر ظرفیت کم قبول نشدم هرچند که شرایطم طوری بود که نمیتونستم زیاد بخونم ولی بالاخره با صبر و تلاش به چیزی که میخواستم رسیدم و انشالا به زودی دفاع میکنم
مرسی عزیزم .
رتبه 21؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قبول نشدی؟ ظرفیت کم؟

safoora

New member
قیق یادم نیست حدودآ اینا بود
زبان 19
آمار307(حودآ
روان سجی 30وخورده ای
بالینی 30
آسیب 73
فیزیو 64(این حدودا
شخصیتم حدود 60
روان درمانی حدود54
دهگانشون درست بود.بعضیاشونو عدد یکانشو مطمین نیستم

درصدهاتون که خیلی خوبه......البته میانگین درصد برای تهران سه سال قبل بالای 55 درصد بود ولی فکر نکنم شهرهای دیگه اینقدر بخواد:shocked:
به نظرم روی بالینی باید کار کنید و یه کار خیل مهم توی کنکور نزدن تست غلط هست...اینقدر که این مهمه تست درست مهم نیست

yazdan

New member
سلام بچه هابه آینازوآقامصفاوبیتاتبریک میگم به فانوسی وبقیه دوستان که علوم قبول شدن اماازبعدازظهردلم گرفته غصه دارشدم آخه این همه زحمت کشیدن وای آیلین جون وآقایزدان راوی پرندالی آخه چرا
اصلادوست ندارم برم نگاه به کتابام کنم واقعاناراحتم براشون انگارخودم قبول نشدم
امیدوارم زودهمگی خوب بشیم ودوباره دوستان شروع کنن

سوال خوبیه.
واقعآ چرا این وضع پیش اومد؟
و بعدش هم چگونه این وضعو درست کنیم؟
بزودی نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنیم.منتظریم کارنامه بیاد(استثناآ اینارو جدی جدی گفتما)

neginn

New member
خواهش میکنم.......... مطمئن صددرصد نیستم ولی این دو وزارت خونه از هم جدا هستن...........از علوم به بهداشت رو که میدونم میشه

آهان پس چون دوتا وزارت خونه جدا هستن میشه اینکار رو کرد!! یعنی اگه یکی وزارت علوم داره ارشد میخونه بعد بیاد یه رشته دیگه وزارت بهداشت قبول بشه می تونه راحت با برآورد هزینه و پرداخت بیاد! اونوخ برعکسش هم باید بشه دیگه:33: مرسی اطلاعاتتون برام خیلی خوب بود:riz304:

malihe.r

New member
سلام دوستای عزیزم...
بچه ها من خیلی شوکه شدم...
:-:)-:)-(
نشدهمه کامنتاروبخونم ولی فهمیدم اینجاکسی حالش خوب نیست
من خیلی وقته اینجارومیخونم وحتی بصورت مجازی کاملاامیدوتلاش رو در تک تکتون میدیدم
واقعا نمیفهمم...
این شرایط یکم منو ترسوند و واقعا انگارکه خودم قبول نشدم،برای تک تک بچه ها ناراحت شدم
ولی ما همه هدفمونو دوس داریم و انقدرتلاش میکنیم تابهش برسیم،مگه نه؟
بایدبازبه هم امید بدیم
ازهمه دوستایی که قبول نشدن ومیدونم الان اصن حالشون خوب نیست فقط میخوام مواظب خودشون باشن وبعدازتجدید قوا،بیان وکنارهم باشیم باز:)
و ی تبریک ویژه به دوستای عزیزی که قبول شدن:) انشالابازم کنارمون باشید و هم راهنماییی کنید هم امید بدید.

پ.ن:خداحواسش به هممون هست،شک نکنید

yazdan

New member
درصدهاتون که خیلی خوبه......البته میانگین درصد برای تهران سه سال قبل بالای 55 درصد بود ولی فکر نکنم شهرهای دیگه اینقدر بخواد:shocked:
به نظرم روی بالینی باید کار کنید و یه کار خیل مهم توی کنکور نزدن تست غلط هست...اینقدر که این مهمه تست درست مهم نیست

منابع بالینی عوض شد و من دیگه رمق خوندنشو نداشتم.ازطرفی خیلی برای زبان وقت گذاشتم و دایره لغاتمو خیلی افزایش داده بودم.اما نصفه نصفه وقتی که گذاتم ازش استفادده نبردم

ainazhz

New member
ممنونم.... ولی راستش اولش ناراحت شدم چون عشق انستیتو بودم... ولی از وقتی دارم پستا رو میخونم میگم واقعا کار شاقی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی وجدااااااااااااااااااانا خیلی زحمت کشیدم... به معنای واقعی خون دل خوردم....
تبریک میگم ماریا جان موفقیاتای بعدیتو جشن بگیری
الی قبول نشد.. از 123 هم فعلا خبر نداریم

safoora

New member
مرسی عزیزم .
رتبه 21؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قبول نشدی؟ ظرفیت کم؟

اون سال کلا 21 نفر میگرفتن با احتساب سهمیه ها من قبول نمیشدم سال بعد هم 29 نفر با شیراز میگرفتن بازهم قبول نشدم

سال بعد بیست شدم قبول شدم من کلا روی بیست گیر کرده بودم چون هر سال فقط دو ماه مونده به کنکور میرسیدم بخونم:14:

ainazhz

New member
سلام دوستای عزیزم...
بچه ها من خیلی شوکه شدم...
:-:)-:)-(
نشدهمه کامنتاروبخونم ولی فهمیدم اینجاکسی حالش خوب نیست
من خیلی وقته اینجارومیخونم وحتی بصورت مجازی کاملاامیدوتلاش رو در تک تکتون میدیدم
واقعا نمیفهمم...
این شرایط یکم منو ترسوند و واقعا انگارکه خودم قبول نشدم،برای تک تک بچه ها ناراحت شدم
ولی ما همه هدفمونو دوس داریم و انقدرتلاش میکنیم تابهش برسیم،مگه نه؟
بایدبازبه هم امید بدیم
ازهمه دوستایی که قبول نشدن ومیدونم الان اصن حالشون خوب نیست فقط میخوام مواظب خودشون باشن وبعدازتجدید قوا،بیان وکنارهم باشیم باز:)
و ی تبریک ویژه به دوستای عزیزی که قبول شدن:) انشالابازم کنارمون باشید و هم راهنماییی کنید هم امید بدید.

پ.ن:خداحواسش به هممون هست،شک نکنید
مرسی ملیحه جان. واقعا لطف داری

safoora

New member
منابع بالینی عوض شد و من دیگه رمق خوندنشو نداشتم.ازطرفی خیلی برای زبان وقت گذاشتم و دایره لغاتمو خیلی افزایش داده بودم.اما نصفه نصفه وقتی که گذاتم ازش استفادده نبردم

منم سال اول خیلی برای زبان وقت گذاشتم ولی انقدر متنش سخت بود برام که سه چهارتا بیشتر نزدم............اگر همون وقت رو برای درسهای دیگه میذاشتم قبول بودم..........

safoora

New member
کاش به جای زبان امار میخوندید

یعنی هرچقدر براش وقت بذاری نتیجه هم میبینی

yazdan

New member

سال قبل از ما بخاطر افزایش ظرفیت میانگین برا نفرای آخر تهران حدود48 بود..
خلاصه گیر داده بودن منو قبول نکنن بقیم به آتیش من سوختن
منابعو عوض کردن
آزمون یماه اومد جلو
ظرفیتا کم شد.
همین مونده بود بگن برید بقیه پله های بیستونو که فرهاد وقت نکرده بتراشه ردیف کنید.:14:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا