زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

safoora

New member
من دیگه برم

جناب یزدان و بقیه دوستان امیدوارم که زود زود این ناراحتی رو فراموش کنید

البته شخصا بهتون حق میدم چند روزی سوگواری کنید چون هرچی باشه خیلی زحمت کشیدید

این سوگواری اصطلاح خودم بود وقتی قبول نمیشدم

safoora

New member
سال قبل از ما بخاطر افزایش ظرفیت میانگین برا نفرای آخر تهران حدود48 بود..
خلاصه گیر داده بودن منو قبول نکنن بقیم به آتیش من سوختن
منابعو عوض کردن
آزمون یماه اومد جلو
ظرفیتا کم شد.
همین مونده بگن برید بقیه پلیه های بیستونو که فرهاد وقت نکرده بتراشه ردیف کنید.:14:

ظرفیت رو که معلومه کم میکردن
راستش من بچه های سال قبل رو دیدم اصلا با قبلی ها قابل مقایسه نبودن

یعنی زیاد شدن ظرفیت درسته یه حسنه ولی وقتی قبول بشی اونم نه توی یک دانشگاه تاپ اونوقت میفهمی چقدر به ضرره

- - - Updated - - -

از همین امسال هم صحبت هایی برای کم کردن ظرفیت دکترا هست

فکر کنید سال قبل ما ده نفر دکترا قبولی داشتیم

neginn

New member
صفورای عزیز یه سوال هم بپرسم؟! کلا سوالای من امشب مثل حال و احوال خودم هستند:black_eyed:.... کلا درگیرم! وزارت بهداشت میشه مثلا یه ترم مرخصی گرفت یا نمیدن؟ مثلا ترم یک رو که خوندی، برای 2 میشه مرخصی گرفت؟ معذرت مجدد برای سوالات نافرم بنده:21:

safoora

New member
صفورای عزیز یه سوال هم بپرسم؟! کلا سوالای من امشب مثل حال و احوال خودم هستند:black_eyed:.... کلا درگیرم! وزارت بهداشت میشه مثلا یه ترم مرخصی گرفت یا نمیدن؟ مثلا ترم یک رو که خوندی، برای 2 میشه مرخصی گرفت؟ معذرت مجدد برای سوالات نافرم بنده:21:
نه نمیشه چون تعداد کمه درسها فقط توی ترم خودش ارائه میشه..............یعنی میتونید مرخصی بگیرید ولی باید حواستون به سنوات باشه چون حتما عقب میفتید

yazdan

New member
سلام بچه ها منم خوارزمی و علوم پزشکی بهشتی قبول شدم
اول این که به همه تبریک میگم
بعدشم اینکه میدونین کدوم دانشکده بهشتی هست روانشناسی؟ و اینکه ثبت نام بهشتی کیه؟ :(

بله واقعآ جاداره به همه تبریک بگید.معلومه که فقط برا سوال پرسیدن نیومده بودید.و با دقت جویای نتایج و احوال دوستانتون بودید و بهمین دلیل متوجه شدید که اینجا همه قبول شدن.همونطور که فقط بعد از آزمون به جمع ما ملحق نشدید و پیش از آزمون هم از راهنماییهای گاه و بیگاه شما سود میبردیم.برعکس این آقای مصفا که از بس تنبله نشسته یفایل چندین صفحه ای آماده کرده و رسونده به بچه های تازه وارد..واقعآ که آقای مصفا!!!!!! ی کمی از جناب سامی یاد بگیرید همدلی رو.

آخرین ویرایش:

neginn

New member
کسایی که هنوز آنلاینن میدونن ارشد بهداشت کلا چند ترمه؟؟ میشه تا دو سال کاملا تمومش کرد؟

yazdan

New member
کسایی که هنوز آنلاینن میدونن ارشد بهداشت کلا چند ترمه؟؟ میشه تا دو سال کاملا تمومش کرد؟

غلط نکنم خیلی بترکونی 3 ترمه هم بشه تموم کنی.

- - - Updated - - -

neginn

New member

- - - Updated - - -

جدی میگی یا شوخیه؟؟؟؟ :33: اگه اینطوریه که واحداش با ارشد علوم هیچ فرقی نداره! بچه های علوم هم 3 ترم درس دارن بعد پایان نامه! ارشدای ورودی 90 دانشگاه ما الان دارن دفاع می کنن! 2 سال شده براشون! ولی خداییش پایاننامه سخته که یه ترم کار میبره...

taranom92

New member
سوال خوبیه.
واقعآ چرا این وضع پیش اومد؟
و بعدش هم چگونه این وضعو درست کنیم؟
بزودی نتیجه رو خدمتتون اعلام میکنیم.منتظریم کارنامه بیاد(استثناآ اینارو جدی جدی گفتما)
سلام آقایزدان خوشم میادازتون بااین روحیه من اومدم بگم بیایداول بپذیریدکه قبول نشدیدودنیاکه تمام نشده زندگی درجریانه چرابایدناراحت باشین این همه تلاش هدرنرفته فقط یک سری یه کارایی انجام دادن برای قبولی ببینیدکجای کاراشکال داشت پس
اول پذیرش قبول نشدنه
دوم عاملی که باعث شدبه نتیجه ی دلخواه نرسیدچی بود
سوم راه حل برای جبران این عوامل

چهارم بااعتمادبنفس باهم بریم درس بخونیم واینوبپذیرین که تلاش یک ساله سال 91و92هدرنرفته به جاش معلومات شمازیادشده کافیه کسایی که زحمت کشیدن وقبول نشدن برگردن به یک سال پیش ببینیدچقدپربارشدین

yazdan

New member
سلام آقایزدان خوشم میادازتون بااین روحیه من اومدم بگم بیایداول بپذیریدکه قبول نشدیدودنیاکه تمام نشده زندگی درجریانه چرابایدناراحت باشین این همه تلاش هدرنرفته فقط یک سری یه کارایی انجام دادن برای قبولی ببینیدکجای کاراشکال داشت پس
اول پذیرش قبول نشدنه
دوم عاملی که باعث شدبه نتیجه ی دلخواه نرسیدچی بود
سوم راه حل برای جبران این عوامل

چهارم بااعتمادبنفس باهم بریم درس بخونیم واینوبپذیرین که تلاش یک ساله سال 91و92هدرنرفته به جاش معلومات شمازیادشده کافیه کسایی که زحمت کشیدن وقبول نشدن برگردن به یک سال پیش ببینیدچقدپربارشدین

پنجم. خانوم دکتر شما چرا هنوز بیداری ؟مگه قرار نبود صبحا زود بیدارشید؟یعنی تاپیک مطالعه بزودی دیدن داره.راویو دیدی؟آیلینو میشناسی؟با الی آشنایی داری؟پس من هیچی نگم بهتره
خلاصه چه شود؟!!!!!!!!!!!!

yazdan

New member
آخ جون دوباره بچه مثبت شدن.دوباره استرس.دوباره زندگیه باانگیزه و هدفمند.دوبراه بدبختی دوباره بیخوابی(آخ بببخشید لغزش فرویدی بود)
بدبختیش اینه آیلین و 123 هم هستن.پس اضافه میکنم،دوباره برچسب:14:
دوباره بقول الی، یکی پنچر میشه بقیه بادش میکنن.

taranom92

New member

سلام دوست من ارشدبهداشت چهارترمه واحداکمن سالی یکباردرساارائه میشه یعنی اگه یه ترم مرخصی بگیری یکسال عقب افتادی چون ورودیات میرن ترم سه واحدجدیدپاس کنن وتوترم سه هستی ومهرماس اماواحدای ترم بهمنت پاس نشده ومهرواحدای بهمن ارائه نمیشه پس مهرازبقیه عقب افتادی ونمیشه انتخاب واحدکنی‏(من دانشجوی بهداشت نیستم این طبق شنیده هامه‏)‏

taranom92

New member
جدی میگی یا شوخیه؟؟؟؟ :33: اگه اینطوریه که واحداش با ارشد علوم هیچ فرقی نداره! بچه های علوم هم 3 ترم درس دارن بعد پایان نامه! ارشدای ورودی 90 دانشگاه ما الان دارن دفاع می کنن! 2 سال شده براشون! ولی خداییش پایاننامه سخته که یه ترم کار میبره...

پایان نامه سخته وازترم سه شروع به کارمیشه ونمیشه سه ترمه تمام کردتوبهداشت ترم آخرکلی کاروزی داره

yazdan

New member
سلام جناب یزدان بهترین؟

والا از پستام بنظرم رسید که بهترم.درست میشه.قسمت این بوده من در بهترین دانشگاه درسمو ادامه بدم.
ترنم جان دارم شبت بخیر
بابت اینکه کنار ما بودی در این شرایط سخت ممنونیم.امروز تاپیک شبیه بیمارستان صحرایی شده ود که تند تند مجروح میاوردن توش.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا