زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aylinn

New member
بله دیگه داره تموم میشه.......من نمیتونم خیلی اینجا بمونم شهریور دفاع دارم و هنوز کلی کارم مونده باید برم

این دو روز هم به یاد گذشته اینجا اومدم

البته میام سر میزنم کمکی بود هستم

امیدوارم همیشه موفق باشید
بهمون سر بزنید خوشحال میشم

safoora

New member
من باید برم

آقای یزدان خوشحالم که خودتون رو نباختید

آخه دیشب حالتون خیلی بد بود

yazdan

New member
آفرین چه خوب

شما خیلی خوب بحران رو مدیریت میکنید

به لطف شما دوستان خوبه.راوی که چنان در ساعات اول مراقبم بود هرکی نمیدونست فکر میکرد خودش قبول شده و کلی انرژی اضافی داره که صرف من کنه.

از طرفی راستش اخیرآ ی سر رفتم تهران.وقتی حال و هوای بین بچه های اونجارو دیدم خیلی پشیمون شدم که برا تهران نخوندم و اولویت اولو اونجا نزدم.براهمین حالا اینو به فال نیک میگیرم

محض اطلاع آیلین بگم بخدا توی لحظات اول قلبم که در لحظه ای که داشتم کد رهگیریرو وارد میکردم بشدت تند میزد و سرخ شده بودم بعد از دیدن نتیجه درکسری از ثانیه ناگهان سرعت طپشش انقدر پایین اومدم که فکرکردم داره وامیسه.اما فقط ی چیز:
اونم اینکه هرچی بوده گذشته.

آخرین ویرایش:

yazdan

New member
آیلین جان مهم اینه تو تلاشتو کردی و وزی نیست که افسوسشو بخوری بگی کاش اونروز بیشر میخوندم
اون بخشی که مربوط به سایرینه(همونی که بهش میگن شانس و قسمت)از کنترل تو خارجه و جای پشیمونی نداره.

yazdan

New member
من اومدم همه رفتن........:sadsmiley:

پرند جان تو خیلی عاقلانه عمل کردی
من که کم مونده بود دچار مسخ شخصیت بشمو بگم قبول شدم و پرونده بدست برم در دانشگاه برا ثبت نام.
اما پرند منو دست کم نگیریا.من به همه بچه ها قول راستکی میدم(آخه راوی میگه من بدقولم)که جبران کنم.انتقام همتونو میگیرم.
47b20s0.gif

parand

Well-known member
پرند جان تو خیلی عاقلانه عمل کردی
من که کم مونده بود دچار مسخ شخصیت بشمو بگم قبول شدم و پرونده بدست برم در دانشگاه برا ثبت نام.
اما پرند منو دست کم نگیریا.من به همه بچه ها قول راستکی میدم(آخه راوی میگه من بدقولم)که جبران کنم.انتقام همتونو میگیرم.
47b20s0.gif

سلام اقای یزدان....خوبی؟؟؟؟
من عاقلانه عمل کردم؟؟!!!!!!!

اقای یزدان از شایستگی های شما هیچی کم نشده...امیدوارم سال دیگه بهترین نتیجه رو بگیرید........
47b20s0.gif

yazdan

New member
خبر بد اینه که باز پیشنهاد دادن من شروع میشه
پیشنهاد اول بچه ها بیان نقاط ضعفشونو و اشتباهاتشونو بگن

parand

Well-known member
بچه ها چرا الی نیومده....
نگرانشم امیدوارم حالش خوب باشه.............

yazdan

New member
از خودم شروع میکنم
اونایی که الان بذهنم میرسه ایناس
1.من پیوسته مطالعه نکردم و بعد از پاییز و امتحانات ترم پنجم حسابی شل گرفتم.حتی روزایی بود که درس نمیخوندم(وای وای وای چه پسره بدی :eek:t0837h0nn8zfqu8ult )
2.با سوگیری برنامه ریزی میکردم.یعنی باوجود اینکه خیلی روی موازی خوندن تاکید دارم اما از دور اول به بعد خیلی رو قسمتای مهم تاکید کردم ورسمآ قسمتای دیگه رو بوسیدم گذاشتم کنار
3.اون اوایل که خوب میخوندم کمی زیاده روی کردم و تفیحاتو تعطیل کرده بودم که همین باعث شد ببرم.
4.به برنامه بخصوص درمورد بعضی کتابا و در ماههای آخر متعهد نبودم درحالیکه بنظرم باید خیلی به برنامه پایبند باشیم.

بارلی

New member
از خودم شروع میکنم
اونایی که الان بذهنم میرسه ایناس
1.من پیوسته مطالعه نکردم و بعد از پاییز و امتحانات ترم پنجم حسابی شل گرفتم.حتی روزایی بود که درس نمیخوندم(وای وای وای چه پسره بدی :eek:t0837h0nn8zfqu8ult )
2.با سوگیری برنامه ریزی میکردم.یعنی باوجود اینکه خیلی روی موازی خوندن تاکید دارم اما از دور اول به بعد خیلی رو قسمتای مهم تاکید کردم ورسمآ قسمتای دیگه رو بوسیدم گذاشتم کنار
3.اون اوایل که خوب میخوندم کمی زیاده روی کردم و تفیحاتو تعطیل کرده بودم که همین باعث شد ببرم.
4.به برنامه بخصوص درمورد بعضی کتابا و در ماههای آخر متعهد نبودم درحالیکه بنظرم باید خیلی به برنامه پایبند باشیم.
سلام یزدان عزیز... خداروشکر که حالتون بهتره...می تونم پیشنهاد بدم یه تاپیک جدید با همین نام درست کنید تا مطالب منسجم تر باشه و همه بتونن راحت نقاط ضعف و پیدا کنن...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا