روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

chemist tala

New member
عزیز هر شهری مزیت و معایبی داره شما نفت و سرمایه ملی دارید اما ما هیچ سرمایه ای نداریم اما اب هوای خیلی خوبی داریم( همدانی ام) اگه صحبتی ا یا سوالی درباره اب و هوا میپرسم و دوستان لطف میکنن پاسخ میدن به به این خاطر بدونم تحملش دارم دوام بیارم یا نه؟؟؟ امیدوارم ناراحت نشده باشید

چراناراحت میشم من همدان اومدم اب و هوا بیست شهر عالی اما هر کسی حق اظهار نظر داره ک کم کمش یک بار ب اون شهر اومده باشه نه از راه دور نظر بده ب شخص نمی پذیرم اما بچه ها اجازه بدن هرکس درمورد شهر خودش نظر بده:))

hebe.nurse

New member
ما

ما توو دین مبین اسلامم داریم ب شنیده ها اکتفا نکنید خب تا نیاید و زندگی نکنید حق اظهار نظرم ندارید دیدید چیزی نمی دونید عزیز پرستار ما دقیقا بخاطر همین سرمایه های طلا اب و هوامونم گرم در ضمن خوزستان بخاطر همه چیزیش تقدس داره باید حتی در مورد اب و هواشم حداقل وقتی شما نیمدید نباید اظهار نظر کنید حداقل اجازه بدید ساکنین خوزستان اظهار نظر کنن منم شنیده هام از کرمانو بگم روجو وحشت کنه؟بگم؟نخیر من همچین اجازه ای ب خودم نمیدم بی احترامی کنم چون شنیده هستن نه چیزی ک باچشم خودم دیدم
منم دوبار اهواز وابادان اومدم. خیلی از شهراتونو بودم اما همش در حد چند روز بوده. با این حال به روی خودم نیوردم چون نمیشه با اون مدت قضاوت کرد. ولی حرفتونو قبول دارم که هرکسی اونجایی زندگی می کنه بهتر میتونه نظر بده.به هرحال جسارت منو ببخشید:riz304:

Rainy Lady

New member
بچه ها یه سوال ممنون میشم جواب بدین
من رتبم23 شده .در حالی که دانشگاه های استان تهران(تهران-ایران-بهشتی- توانبخشی)روی هم 17 نفر میگیرن
احتمال قبولی بنده در تهران را محاسبه بفرمایید؟
کل این 17 نفر قاعدتا تهران نمیزنن که؟
رشتمم روان پرستاریه
با تشکر

chemist tala

New member
منم دوبار اهواز وابادان اومدم. خیلی از شهراتونو بودم اما همش در حد چند روز بوده. با این حال به روی خودم نیوردم چون نمیشه با اون مدت قضاوت کرد. ولی حرفتونو قبول دارم که هرکسی اونجایی زندگی می کنه بهتر میتونه نظر بده.به هرحال جسارت منو ببخشید:riz304:

خواهش میکنم شما باغ شازده بسیار زیبایی دارید میگن مثل بهشت:))امیدوارم ی بار بیام کرمانو از نزدیک ببینم

l.rhb

New member
ممنون میشم در مورد اهواز و خوزستان اصلا نظر ندید اصلا وقتی نیمدید و زندگی نکردید همون بس ک کرمانو شرح بدید خوش ب سعادت شما ک شهرتون پشه نداره ما پشه و نفت و گاز و سرمایه این مملکت و باهم داریم ک کرمان اصلا نداره

کجا اهواز پشه داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه دلت میاد؟؟؟؟؟؟؟؟پشه نداره و اگه هم داره پشه های حرف گوش کنی ان...اگه بگی برو میره رد کارش

ولی در کل اهواز شهر قشنگیه خصوصا غروبهای کارونش....آخ که عاشق ساحلی ام

abtin13

New member
ما

ما توو دین مبین اسلامم داریم ب شنیده ها اکتفا نکنید خب تا نیاید و زندگی نکنید حق اظهار نظرم ندارید دیدید چیزی نمی دونید عزیز پرستار ما دقیقا بخاطر همین سرمایه های طلا اب و هوامونم گرم در ضمن خوزستان بخاطر همه چیزیش تقدس داره باید حتی در مورد اب و هواشم حداقل وقتی شما نیمدید نباید اظهار نظر کنید حداقل اجازه بدید ساکنین خوزستان اظهار نظر کنن منم شنیده هام از کرمانو بگم روجو وحشت کنه؟بگم؟نخیر من همچین اجازه ای ب خودم نمیدم بی احترامی کنم چون شنیده هستن نه چیزی ک باچشم خودم دیدم

صلوات بفرستین دوستان.ناسلامتی دانشجوی مملکتین.حالا یه شهر هواش گرمه یکی مرطوبه یکی یخبندانه.دلیل نمیشه که شما دوستان انقد مته به خشخاش بزارین.فعلا مساله اصلی یه چیز دیگس.سعه صدر داشته باشین

chemist tala

New member
صلوات بفرستین دوستان.ناسلامتی دانشجوی مملکتین.حالا یه شهر هواش گرمه یکی مرطوبه یکی یخبندانه.دلیل نمیشه که شما دوستان انقد مته به خشخاش بزارین.فعلا مساله اصلی یه چیز دیگس.سعه صدر داشته باشین

با تشکر.............

- - - Updated - - -

با تشکر.............

l.rhb

New member
اهوازی های خوشگل و خوشتیپ دستا بالااااااااااااااااااااااااا
خداییش اهوازی ها تو همه چی تکن...از اصالت و مهمان نوازی گرفته تااااااا ............

Arshida

New member
دوستان
یعنی کسی درباره محل خوابگاههای دخترانه دانشگاه تهران و شهید بهشتی اطلاعی نداره:(
وضعیت خوابگاه و امکاناتش چطور هست؟

Rainy Lady

New member
دوستان
یعنی کسی درباره محل خوابگاههای دخترانه دانشگاه تهران و شهید بهشتی اطلاعی نداره:(
تهران و اطلاع دقیقی ندارم.فقط میدونم به دانشجوهای ساکن تهرانم خوابگاه میدن
اما شهید بهشتی خوابگاهاش یکم سخته گرفتنش.اما درنهایت موفق میسی.چون تو شهید بهشتیم بچه های ساکن تهران و کرج زیادن.که معمولا در صورت کمبود جا برای شهرستانیا.این کرجیا و تهرانیارو میفرستن سالن مهمان ها.
واسه دانشگاه مکه ی خوابگاه ها سرویس دارن
امکانات هرخوابگاه با خوابگاه دیگه فرق داره پس نمیشه مقایسه کرد.
از لحاظ دسترسی هم خوابگاه های شهید بهشتی نزدیک دانشکده هاشن معمولا

آخرین ویرایش:

abtin13

New member
دوستان

من یه خوابگاه شهید بهشتی می شناسم که تو خیابون بهشتی خیابان سرافرازه.تا جایی که یادمه یه خونه 3-4 طبقه اس.صبح ها هم سرویس میاد جلوی خوابگاه میبرتشون دانشگاه البته فکر کنم ارشد نبودن چون صغر سنی می زدن.شاید لیسانس و پزشکی های جدید الورود

setareh58

New member
اهوازی های خوشگل و خوشتیپ دستا بالااااااااااااااااااااااااا
خداییش اهوازی ها تو همه چی تکن...از اصالت و مهمان نوازی گرفته تااااااا ............

سلام دوست عزیز اگه شما هم یا همشهری های عزیز شما من و دوستان انجمنی بیشتر با شهر اهواز و دانشگاه علوم پزشکی اهواز اشنا کنید ممنون میشم

Arshida

New member
ممنون دوستان از اطلاعاتتون
راستش من شهرستانی هستم و مسئله خوابگاش برام مهمه.
باز هم اگر اطلاع بیشتری داشتین ممنون میشم در اختیارم قرار بدین

fatimawz

New member
لب کاررون
چه گل بارررون ♥
اهواز ی دونس ♥ هیچ جا واسم اهواز نمیشه
آقاااا میگمااا اون صفحه چاپ که بیاد یعنی ثبت شد؟ پرینت گرفتم و بستمش
حله؟

l.rhb

New member
لب کاررون
چه گل بارررون ♥