روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

l.rhb

New member
اول از آب و هواش شروع میکنم...زمستوناش سرده اما نه از اون سرماهایی که باید دستکش و کلاه و شال گردن و ....بپوشی...یه سرمای لذت بخش...سرماش همش از اواسط آذره تا پایان بهمن.اسفند بهارش شروع میشه...رویش گلها رو میبینی.هواش تو تابستونها گرم هست و من نمیخوام اینو پنهون کنم ...مردمش خیلی خوب و خوش برخوردن...
راجع به غروبای کارون هم حتما شنیدین...رود کارون فضای شهر رو خیلی قشنک کرده و روزای تعطیل و آخر هفته ها خیلی استقبال میکنن...باید ببینید تا درکم کنید

l.rhb

New member
متاسفم چوم من خوابگاهی نبودم اطلاع چندانی ندارم...ولی زن داداشم که دوران کارشناسیشو توی خوابگاه اهواز بود راضی بود...فک نکنم از بابت رزرو خوابگاه به مشکلی بر بخورید چون تعداد خوابگاههاش زیادن

بچه های عزیز
امسال نه فقط به شما داوطلبا بلکه به همه ی ما توهین شده
اگه امسال جلوشون نایستیم چه تضمینی هست اصلا سال دیگه دانشجو بگیرن؟
چه تضمینی هست دکترا بگیرن؟ وقتی یهو 40-50% کم می کنین می تونید به من تضمین بدین
سال بعد اصلا کنکوری واسه دکترا و ارشد برگزار میشه یه نه؟
این درد فقط امسالیا نیست. اگه خطر رو حس نکنیم و عکس العمل نشون ندیم همه ضرر می کنن
شک نکنید. شک نکنید. 1 پاتولوژیست = 3 PhD علوم وابسته به آزمایشگاه. سال بعد اگه اجازه ی
تاسیس آزمایشگاه رو هم ازمون گرفتن دیگه کسی حق نداره اعتراض کنه.

- - - Updated - - -

بچه های عزیز
امسال نه فقط به شما داوطلبا بلکه به همه ی ما توهین شده
اگه امسال جلوشون نایستیم چه تضمینی هست اصلا سال دیگه دانشجو بگیرن؟
چه تضمینی هست دکترا بگیرن؟ وقتی یهو 40-50% کم می کنین می تونید به من تضمین بدین
سال بعد اصلا کنکوری واسه دکترا و ارشد برگزار میشه یه نه؟
این درد فقط امسالیا نیست. اگه خطر رو حس نکنیم و عکس العمل نشون ندیم همه ضرر می کنن
شک نکنید. شک نکنید. 1 پاتولوژیست = 3 PhD علوم وابسته به آزمایشگاه. سال بعد اگه اجازه ی
تاسیس آزمایشگاه رو هم ازمون گرفتن دیگه کسی حق نداره اعتراض کنه.

l.rhb

New member
بچه ها اگه دانشگاه تیپ دو و سه رو اول بزنم بعد یکی از دانشگاههای تیپ یک...اونم فقط بخاطر اینکه شانس قبولیمو بیشتر کنم اونوقت خطایی توی انتخابم بوجود نمیاد؟انتخابم درسته؟با توجه به اینکه میگن انتخاب بر حسب علاقه اس

l.rhb

New member
اگه ثبت نهایی بزنیم بازم امکان ویرایش هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من 4 سال اهواز بودم. بهترین خاطراتم از اونجاس و دوستایی که بی نظیر بودن.
آب و هواش جالب نیست اما شهر باحالیه کلا. آدماش خیلی 20 هستن.یادش بخیر

sepideeee

New member
بچه ها اگه دانشگاه تیپ دو و سه رو اول بزنم بعد یکی از دانشگاههای تیپ یک...اونم فقط بخاطر اینکه شانس قبولیمو بیشتر کنم اونوقت خطایی توی انتخابم بوجود نمیاد؟انتخابم درسته؟با توجه به اینکه میگن انتخاب بر حسب علاقه اس

درست اینه که همه ی شرایطو در نظر بگیری بعد با توجه با اون اولویتا تو انتخاب کنی .. دانشگاهارو به ترتیب کیفیت و علاقه و همه ی شرایط بزن .. ممکنه دانشگاهای بهتر ظرفیت خالی داشته باشه و بتونی قبول شی در حالی که اگه اولویتت دانشگاهای دیگه باشن ممکنه اصلا به دانشگاهای بهتر نرسی تو همون اولویتای اول انتخاب شی

l.rhb

New member
درست اینه که همه ی شرایطو در نظر بگیری بعد با توجه با اون اولویتا تو انتخاب کنی .. دانشگاهارو به ترتیب کیفیت و علاقه و همه ی شرایط بزن .. ممکنه دانشگاهای بهتر ظرفیت خالی داشته باشه و بتونی قبول شی در حالی که اگه اولویتت دانشگاهای دیگه باشن ممکنه اصلا به دانشگاهای بهتر نرسی تو همون اولویتای اول انتخاب شی

میدونم عزیزم منظور شما چیه...اما من فقط میخوام بدونم انتخابم به این شکل اشتباه نیس؟مثلا برای انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب براساس بهترین دانشگاههاست.و بابد به ترتیب باشن وگرنه خطای انتخاب رشته پیش میاد و برای انتخاب و قبولی مردود میشه...برای ارشد هم همینطوره؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

میدونم عزیزم منظور شما چیه...اما من فقط میخوام بدونم انتخابم به این شکل اشتباه نیس؟مثلا برای انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب براساس بهترین دانشگاههاست.و بابد به ترتیب باشن وگرنه خطای انتخاب رشته پیش میاد و برای انتخاب و قبولی مردود میشه...برای ارشد هم همینطوره؟؟؟؟؟؟

l.rhb

New member

من نمیخوام مشهد توی انتخاب های اولم باشه...چون دوره.فقط میخوام با انتخاب مشهد توی آخر لیستم به گونه ای شانس قبولیمو بیشتر کنم.مثلا ممکنه به دلیل قبولی های زیاد توی اهواز که محل زندگیه من هست داوطلبا اهواز و شهرهای اطرافش مثل ایلام رو انتخاب کنن.و من اهواز و ایلام قبول نشم اونوقت مشهد که بعد از ایلام انتخاب کردم قبول بشم....همچین چیزی ممکنه اتفاق بیفته و این ترتیب درسته برای من؟؟؟؟؟؟؟؟

matin

New member
بچه ها یه سوال ممنون میشم جواب بدین
من رتبم23 شده .در حالی که دانشگاه های استان تهران(تهران-ایران-بهشتی- توانبخشی)روی هم 17 نفر میگیرن
احتمال قبولی بنده در تهران را محاسبه بفرمایید؟
کل این 17 نفر قاعدتا تهران نمیزنن که؟
رشتمم روان پرستاریه
با تشکر

به نظرم اول تهران هارو بزنید و بعد برین سراغ دانشگا های دیگه ، احتمال اینکه بهزیستی بیارین خیلی به نظرم

matin

New member
خواهش میکنم شما باغ شازده بسیار زیبایی دارید میگن مثل بهشت:))امیدوارم ی بار بیام کرمانو از نزدیک ببینم

باغ شازده خیلی قشنگه ، مثه باغ فین کاشانه ، تو ماهان هست ، ی شیخی هم تو ماهان هست ، من پارسال شهریور رفتم هواش خوب بود

nafasn

New member
بچه ها من حرصم دراومده دیگه
چرا همش 18 نفر اسم نوشتن برای رفتن به تهران
یعنی همه تون راضی هستین؟؟؟؟؟
پس اینقدر نگید چرا کشورمون عقب افتاده ست؟؟؟!!!!!!
بخاطر اینه که هر چی به ما تحمیل میکنن ما قبول میکنیم!!!!!!!!!!
می خواین یک سال دیگه دوباره بخونین؟ که آخرشم معلوم نیست چی سر ظرفیتای سال بعد بیاد؟؟
حداقل کسایی که الان امتحان دادن و لب مرزن یا حقشون خورده میشه شما بیاین ، خودتونو عقب نکشین!
نذارید فقط یه عده برن جلو و خوشحال باشین که خب اونا کارمونو راه انداختن!نخیر اینطوری نیست!!!

چون تعدادشون کمه!!!!!!!
همه یه یا علی بگید و بلند شین!!!!!!

abtin13

New member
می خواین یک سال دیگه دوباره بخونین؟ که آخرشم معلوم نیست چی سر ظرفیتای سال بعد بیاد؟؟
حداقل کسایی که الان امتحان دادن و لب مرزن یا حقشون خورده میشه شما بیاین ، خودتونو عقب نکشین!
نذارید فقط یه عده برن جلو و خوشحال باشین که خب اونا کارمونو راه انداختن!نخیر اینطوری نیست!!!

چون تعدادشون کمه!!!!!!!

از این جماعت آبی گرم نمیشه.شما همون فضای مجازی،شبکه های اجتماعی و.... اطلاع رسانی کن.همه اطلاع رسانی کنن

alleto

New member

چون تعدادشون کمه!!!!!!!

یک سوال میتونم بپرسم ؟!! هرکی دوست داره میتونه جواب بده من اصلا به مسایل دیگه و موافق و مخالف بودنش کاری ندارم شما واقعا راضیین که الان ظرفیتارو زیاد کنن بیایین دانشگاه و بعد اونجا امکاناتی واستون نباشه و سر کارای تحقیقاتیتون کلی الاف شید و بودجه نداشته باشند و نهایتم بعدش بیکار بمونید؟ یعنی واقعا واسه ی شماها وارد شدن به دانشگاه کافیه ؟

رها93

New member
یک سوال میتونم بپرسم ؟!! هرکی دوست داره میتونه جواب بده من اصلا به مسایل دیگه و موافق و مخالف بودنش کاری ندارم شما واقعا راضیین که الان ظرفیتارو زیاد کنن بیایین دانشگاه و بعد اونجا امکاناتی واستون نباشه و سر کارای تحقیقاتیتون کلی الاف شید و بودجه نداشته باشند و نهایتم بعدش بیکار بمونید؟ یعنی واقعا واسه ی شماها وارد شدن به دانشگاه کافیه ؟

حرف شما وقتی درسته که وزارت بهداشتی واسه هیچ گروهی هزینه تحصیلی نداشته باشه!! چطور برای دستیاری 160 ظرفیت تونستن ایجاد کنن ولی برای رشته های ارشد نتونستن!!! واقعا دستیاری هزینه ای براشون نداره؟!!!!!!!

alleto

New member
حرف شما وقتی درسته که وزارت بهداشتی واسه هیچ گروهی هزینه تحصیلی نداشته باشه!! چطور برای دستیاری 160 ظرفیت تونستن ایجاد کنن ولی برای رشته های ارشد نتونستن!!! واقعا دستیاری هزینه ای براشون نداره؟!!!!!!!

نظرت محترم ولی از نظر من نخوان بگیرن بالا پایینم بریم نمیگیرن نهادیم نیست که بخواد زور کنه به اونا از نظر علمی و آموزشی مسلما تعداد کمتر بهتره

بالا