روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

alleto

New member
بچه ها همه ی نظرات شما قبول ولی از ایرادا نگید لطفا که تماما ایرادیم بابا اینجا ایرانه انتظار الکی نداشته باشید خود من داشتم می رفتم سربازی چون هیچ کدوم از دانشگاه های اینجارو قبول ندارم ولی تصمیمم بنا به دلایلی عوض شد اینم که الان میخوام برم فقط ناچاریه چون مجبورم از یه دروازه ای بگذرم وگرنه اگه به انتقاد باشه من خودم منتقد اولم بعدم این حرفایی که میزنم به نگاه مخالفت نگیرید من نه بابام تو وزارت بهداشته نه اگه ۱۰۰۰ نفرم بگیرن جام تنگ میشه منم مثل شماهام سختی کشیدم ۶ ماه فقط دارم با نگاهی حرف میزنم و سوالایی می پرسم که شاید خیلی ها این روزا اصلا بهش توجه نکردن از این دریچه هم بهش نگاه کنید بد نیست آخ چقدر سخته فارسی تایپ کردن نیستاگموس گرفتم:)

l.rhb

New member
سلام دوستان...یه سوال...
ا/ه من توی انتخاب محل تحصیلم اول شدانشگاه تیپ یک بعد سه و بعد دو و بعد تیپ یک بزنم آیا انتخابم غلطه یا صحیح؟این انتخابم براساس مسافت و علاقه اس.
فرضا اول اهواز بعد ایلام بعد اراک بعد مشهد...برای مثال گفتم...این انتخابم اشتباهه؟چون بر حسب علاقه و مسافت انتخابش کردم...نظرتون؟مرسی

l.rhb

New member
سلام دوستان...یه سوال...
اگه من توی انتخاب محل تحصیلم اول دانشگاه تیپ یک بعد سه و بعد دو و بعد تیپ یک بزنم آیا انتخابم غلطه یا صحیح؟این انتخابم براساس مسافت و علاقه اس.
فرضا اول اهواز بعد ایلام بعد اراک بعد مشهد...برای مثال گفتم...این انتخابم اشتباهه؟چون بر حسب علاقه و مسافت انتخابش کردم...نظرتون؟با این انتخاب مردود نمیشم؟رتبمم خوبه ...مرسی

chemist tala

New member
والا من که اگه قبول نشم زمینو زمان دست بر دست هم میدن میگن تو نخوندی اشکال از تو بوده حالا خودمونم بکشیم بگشیم اگه پارسال بوده ما قبول میشدیم کی حرفمونو باور میکنه

دقیقا من هرروز جلسه توجیحی برا خانواده میذارم بعد اخرش میگن نه نخوندیییییییییییی

mozhdeee

New member
دقیقا من هرروز جلسه توجیحی برا خانواده میذارم بعد اخرش میگن نه نخوندیییییییییییی
فقط خونواده نیس که فامیل، دوست، آشنا، همسایه، همکار ، استاد دانشگامون، همسر آینده...همشون چش دوختن به نتیجه کنکور ....:sad:

hebe.nurse

New member
بچه ها من ی سوال بدجور دلشوره انداخته به جونم
بپرسم؟؟
من انتخاب شهر کردم پرینت گرفتم اما همین که زمان تمدید شد باز رفتم ی تغییراتی دادم تقریبا هر روز یچیزی کم و زیاد میکنم. اخرش رو صفحه چاپ نشون میده ولی چاپ نمیکنم. این ینی اطلاعاتم ثبت شده دیگه نه؟؟؟؟؟ حتما باید پرینت بگیریمم؟؟؟؟؟
:wacsmiley:

ROJO

New member
بچه ها من ی سوال بدجور دلشوره انداخته به جونم
بپرسم؟؟
من انتخاب شهر کردم پرینت گرفتم اما همین که زمان تمدید شد باز رفتم ی تغییراتی دادم تقریبا هر روز یچیزی کم و زیاد میکنم. اخرش رو صفحه چاپ نشون میده ولی چاپ نمیکنم. این ینی اطلاعاتم ثبت شده دیگه نه؟؟؟؟؟ حتما باید پرینت بگیریمم؟؟؟؟؟
:wacsmiley:

روز اخر ک تغییر دادی پرینت بگیر ب نفع خودته و یکبار هم پنج شنبه یا جمعه ک روز اخره سایت رو چک کن ، اینو برای این میگم ک وسواس داری و دیگه خیالت راحت راحت بشه

abtin13

New member
سلام دوستان...یه سوال...
اگه من توی انتخاب محل تحصیلم اول دانشگاه تیپ یک بعد سه و بعد دو و بعد تیپ یک بزنم آیا انتخابم غلطه یا صحیح؟این انتخابم براساس مسافت و علاقه اس.
فرضا اول اهواز بعد ایلام بعد اراک بعد مشهد...برای مثال گفتم...این انتخابم اشتباهه؟چون بر حسب علاقه و مسافت انتخابش کردم...نظرتون؟با این انتخاب مردود نمیشم؟رتبمم خوبه ...مرسی

اگه فقط مسافت برات مهمه بر اساس همون بزن نه تیپ چند ولی اگه تیپ هم برات مهمه اول تیپ یک نزدیک بعد تیپ دو نزدیک و الخ . اگه علاقه هم شرطه تیپ یک نزدیک مورد علاقه، تیپ 2 نزدیک مورد علاقه

hebe.nurse

New member
روز اخر ک تغییر دادی پرینت بگیر ب نفع خودته و یکبار هم پنج شنبه یا جمعه ک روز اخره سایت رو چک کن ، اینو برای این میگم ک وسواس داری و دیگه خیالت راحت راحت بشه

خل شدم بابا. نمیتونم زودتر از جمعه پرینت بگیرم انقد استرس دارم میخوام تا روز اخر تغییر بدم. جمعه هم که نمیشه پرینت بگیرم:wacsmiley:
انتخاب کم داشتنم استرس داره ها حس میکنم باید بیشتر انتخاب کنم از طرفی خانواده هم نمیذارن بیشتر بزنم هییییییییییی خدا گیر افتادم
:14:

abtin13

New member
خل شدم بابا. نمیتونم زودتر از جمعه پرینت بگیرم انقد استرس دارم میخوام تا روز اخر تغییر بدم. جمعه هم که نمیشه پرینت بگیرم:wacsmiley:
انتخاب کم داشتنم استرس داره ها حس میکنم باید بیشتر انتخاب کنم از طرفی خانواده هم نمیذارن بیشتر بزنم هییییییییییی خدا گیر افتادم

بر باعث و بانیش لعنت!!!
بشباد:mad_majidonline:

Azin E

New member
بچه ها حتما یه سر برید انجمن اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

l.rhb

New member
ببینید من اینکه گفتم تیپ یک یا دو...منظورم این نیس که تیپ واسم مهمه منظورم اینه که شما متوجه منظورم بشید که کدوم دانشگاهها رو زدم...یه جورایی انتخابم چون براساس علاقه هسش به همین دلیل منظم نیست و منم میخواستم اینو درواقع بگم که انتخابم چون براساس علاقه هسش نظم خاصی نداره..مثلا براساس نزدیکی به محل اسکانم اول ایلام رو زدم بعد اراک بعد مشهد...این انتخابم درسته؟یه وقت مثل انتخاب کنکور سراسری نیست که همش اولویته و اگه حساب شده نباشه بدون بررسی مردود اعلام بشه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

setareh58

New member
ببینید من اینکه گفتم تیپ یک یا دو...منظورم این نیس که تیپ واسم مهمه منظورم اینه که شما متوجه منظورم بشید که کدوم دانشگاهها رو زدم...یه جورایی انتخابم چون براساس علاقه هسش به همین دلیل منظم نیست و منم میخواستم اینو درواقع بگم که انتخابم چون براساس علاقه هسش نظم خاصی نداره..مثلا براساس نزدیکی به محل اسکانم اول ایلام رو زدم بعد اراک بعد مشهد...این انتخابم درسته؟یه وقت مثل انتخاب کنکور سراسری نیست که همش اولویته و اگه حساب شده نباشه بدون بررسی مردود اعلام بشه....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز بعید میدونم مشکلی باشه قبولی ارشد همش شانس که رتبه های جلوتر از شما چطور انتخاب کنن بقول ادمین خان ی رشته ای بوده اول دانشگاه تبریز ظرفیتش پر شده بعد تهران ظرفیتش پر شده
بنظرم بهرین انتخاب همون بر اساس علاقه اس
به امید موفقیت همه دوستان انجمنی

- - - Updated - - -

بچه ها من نفهمیدم بین الملل انتخاب کنم نرم محرومیت داره یا نه؟
تا جایی ک من اطلاع دارم محرومیت نداره

setareh58

New member
اگه خودت با مسافت دور مشکلی نداری یه کم جرات بخرج بده خانواده هم مجبور میشن با شرایط کنار بیان
والدین تلاش میکنن پیشگیری کنن و حق دارن نگران باشن اما خود شمایید که باید ایندت بسازی
موفق باشی

بالا