روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

alleto

New member
حرف شما وقتی درسته که وزارت بهداشتی واسه هیچ گروهی هزینه تحصیلی نداشته باشه!! چطور برای دستیاری 160 ظرفیت تونستن ایجاد کنن ولی برای رشته های ارشد نتونستن!!! واقعا دستیاری هزینه ای براشون نداره؟!!!!!!!

بعدم چرا شما سریع از چیزای دیگه حرف میزنین از طرف خودتون جواب بدبد اینی که گفتی جواب سوال من نبود

- - - Updated - - -

حرف شما وقتی درسته که وزارت بهداشتی واسه هیچ گروهی هزینه تحصیلی نداشته باشه!! چطور برای دستیاری 160 ظرفیت تونستن ایجاد کنن ولی برای رشته های ارشد نتونستن!!! واقعا دستیاری هزینه ای براشون نداره؟!!!!!!!

بعدم چرا شما سریع از چیزای دیگه حرف میزنین از طرف خودتون جواب بدبد اینی که گفتی جواب سوال من نبود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sara77

sara77

New member
در جواب alleto
من هم راضیم هم نه
راضیم از افزایش ظرفیت واسه اینکه این همه تلاش کردیم همه انتظار قبولی دارن به نسبت پارسال خیلی زور داره با همون رتبه قبول نشی
اطرافیانمون که درک نمیکنن تو خیلی تلاش کردی و ظرفیتا پایین بوده ینی چی -----میگن نخوندی یا کم کاری کردی واسه اونا قبول شدن مهمه
ناراضیم واسه اینکه اره رشته هامون اشباع شدن و اینده کاری ندارن خب تو ایران هیچ رشته ای جا نداره پس همون بهتر که به فکر قبولی باشی
پس در کل راضیم افزایش ظرفیت باشه

chemist tala

New member
در جواب alleto
من هم راضیم هم نه
راضیم از افزایش ظرفیت واسه اینکه این همه تلاش کردیم همه انتظار قبولی دارن به نسبت پارسال خیلی زور داره با همون رتبه قبول نشی
اطرافیانمون که درک نمیکنن تو خیلی تلاش کردی و ظرفیتا پایین بوده ینی چی -----میگن نخوندی یا کم کاری کردی واسه اونا قبول شدن مهمه
ناراضیم واسه اینکه اره رشته هامون اشباع شدن و اینده کاری ندارن خب تو ایران هیچ رشته ای جا نداره پس همون بهتر که به فکر قبولی باشی
پس در کل راضیم افزایش ظرفیت باشه

اطرافیانمون که درک نمیکنن تو خیلی تلاش کردی و ظرفیتا پایین بوده ینی چی وای گل گفتی یعنی ادم از همین دیوونه میشه حالا هرچی ادم بگه اونا میگن نه نخوندیییی

اخه مشهد رشته ی من میگن ضعیفه و کرمان قویه، اینم شده بدبختیه من،
عزیزم اونیکی پستمم ج بده

خوابگاه و دانشگاه هر دو از مرکز شهر دورن، ایا نزدیکن ب هم?

به منم استادام گفتن ویروس کرمان خوبه ...! کرمان 3 نفر میگیره؟نه؟

یه سوال ؟!چرا با ایمکه انتخابامو ثبت نهایی کردم پرینت هم گرفتم وقتی میرم سایت و روی انتخاب یا ویرایش محل تحصیل کلیک میکنم انتخابا قابل تغییره؟!!:smiliess (11)::smiliess (11):

mozhdeee

New member
بچه ها من حرصم دراومده دیگه
چرا همش 18 نفر اسم نوشتن برای رفتن به تهران
یعنی همه تون راضی هستین؟؟؟؟؟
پس اینقدر نگید چرا کشورمون عقب افتاده ست؟؟؟!!!!!!
بخاطر اینه که هر چی به ما تحمیل میکنن ما قبول میکنیم!!!!!!!!!!
می خواین یک سال دیگه دوباره بخونین؟ که آخرشم معلوم نیست چی سر ظرفیتای سال بعد بیاد؟؟
حداقل کسایی که الان امتحان دادن و لب مرزن یا حقشون خورده میشه شما بیاین ، خودتونو عقب نکشین!
نذارید فقط یه عده برن جلو و خوشحال باشین که خب اونا کارمونو راه انداختن!نخیر اینطوری نیست!!!

چون تعدادشون کمه!!!!!!!
همه یه یا علی بگید و بلند شین!!!!!!
نفس جون من خیلی دوس داشتم بیام ولی راهم خیلی دوره شرایط اومدن ندارم تنها کاری که از دستم برمیاد اینه که براتون دعا کنم.

mahsast

New member
یک سوال میتونم بپرسم ؟!! هرکی دوست داره میتونه جواب بده من اصلا به مسایل دیگه و موافق و مخالف بودنش کاری ندارم شما واقعا راضیین که الان ظرفیتارو زیاد کنن بیایین دانشگاه و بعد اونجا امکاناتی واستون نباشه و سر کارای تحقیقاتیتون کلی الاف شید و بودجه نداشته باشند و نهایتم بعدش بیکار بمونید؟ یعنی واقعا واسه ی شماها وارد شدن به دانشگاه کافیه ؟
موافقم:28:

mozhdeee

New member
یک سوال میتونم بپرسم ؟!! هرکی دوست داره میتونه جواب بده من اصلا به مسایل دیگه و موافق و مخالف بودنش کاری ندارم شما واقعا راضیین که الان ظرفیتارو زیاد کنن بیایین دانشگاه و بعد اونجا امکاناتی واستون نباشه و سر کارای تحقیقاتیتون کلی الاف شید و بودجه نداشته باشند و نهایتم بعدش بیکار بمونید؟ یعنی واقعا واسه ی شماها وارد شدن به دانشگاه کافیه ؟
واسه من که هم مهمه هم کافیه، بذارین ما وارد بشیم مثلا اگه ظرفیتا کم بشه قبولیا صاحب کار میشن؟؟؟
اینا کلا مشکل مدیریتی دارن!!!
من از ته دل راضیم که با هرشرایطی امسال قبول شم:(40):

abtin13

New member

آخه ما کی امکانات داشتیم که حالا با زیاد شدن ظرفیت ها نگران کم شدن اون امکانات باشیم؟دبیرستان که بودیم هر ک*ل*اس چند نفر بود؟40-50 نفر.امکانات آزمایشگاه نداشتیم.کدوم یکی از شما ها تو دبیرستان آزمایشگاه شیمی یا زیست یا فیزیک رفتین؟وقتی اومدیم لیسانس باز همین وضع بود بلکه بدتر 70-80 نفر تو یه ک*ل*اس .آزمایشگاه هم که بودنش بدتر از نبودنش.کا از اول با کمبود امکانات بزرگ شدیم و به اینجا رسیدیم.حالا شما نگران این هستی که تو ارشد بهمون امکانات ندن.شما مطمئن باش ظرفیت ها رو اگه کم کنن بازم امکانات نمی دن.بهانه زیاده.مثلا می گن تحریم هستیم نمی تونیم فلان چیز رو تهیه کنیم یا قیمت دلار بالا رفته صرف نمی کنه بخریم.ولی چن میلیارد پول دارن تا برای دانشگاه مسجد بسازن که سالی یه بار هم توش آدم نمیره.پس از کمبود امکانات و علاف شدن نگو.ما یه عمر علاف این سیستم هستیم.

آخرین ویرایش:

ریتا

New member
نظرت محترم ولی از نظر من نخوان بگیرن بالا پایینم بریم نمیگیرن نهادیم نیست که بخواد زور کنه به اونا از نظر علمی و آموزشی مسلما تعداد کمتر بهتره
fpe ;

دوست من اصلا بحث کمتر و بیشتر نیس بحث اینه باید یه سال قبل میگفتن نه الان الانم باید چون بی برتامگی کردن به ظرفیت سابق برگردونن.و از همین الانم بگن خانوما اقایون سال دیگه مثلا فیزیولوزی 20 تا میگیریم نیاز نداریم بودجه نداریم.

یه سوال ؟!چرا با ایمکه انتخابامو ثبت نهایی کردم پرینت هم گرفتم وقتی میرم سایت و روی انتخاب یا ویرایش محل تحصیل کلیک میکنم انتخابا قابل تغییره؟!

abtin13

New member
یه سوال ؟!چرا با ایمکه انتخابامو ثبت نهایی کردم پرینت هم گرفتم وقتی میرم سایت و روی انتخاب یا ویرایش محل تحصیل کلیک میکنم انتخابا قابل تغییره؟!!:smiliess (11)::smiliess (11):

برای اینکه تا 10 مرداد مهلت داری انتخابت رو تغییر بدی

ریتا

New member
آخه ما کی امکانات داشتیم که حالا با زیاد شدن ظرفیت ها نگران کم شدن اون امکانات باشیم؟دبیرستان که بودیم هر ک*ل*اس چند نفر بود؟40-50 نفر.امکانات آزمایشگاه نداشتیم.کدوم یکی از شما ها تو دبیرستان آزمایشگاه شیمی یا زیست یا فیزیک رفتین؟وقتی اومدیم لیسانس باز همین وضع بود بلکه بدتر 70-80 نفر تو یه ک*ل*اس .آزمایشگاه هم که بودنش بدتر از نبودنش.کا از اول با کمبود امکانات بزرگ شدیم و به اینجا رسیدیم.حالا شما نگران این هستی که تو ارشد بهمون امکانات ندن.شما مطمئن باش ظرفیت ها رو اگه کم کنن بازم امکانات نمی دن.بهانه زیاده.مثلا می گن تحریم هستیم نمی تونیم فلان چیز رو تهیه کنیم یا قیمت دلار بالا رفته صرف نمی کنه بخریم.ولی چن میلیارد پول دارن تا برای دانشگاه مسجد بسازن که سالی یه بار هم توش آدم نمیره.پس از کمبود امکانات و علاف شدن نگو.ما یه عمر علاف این سیستم هستیم.

مشکل مسجد نیس مشکل ادماشن که سال یه بار توش نمیرن.نه خیر بودجه میشه صرف تفریحات اقایون صرف بازیکنای میلیاردی صرف عیش و نیش بعضیها.الان بگم باز میگن دوست دارین این انجمنم فیلتر شه بگذریم

abtin13

New member
مشکل مسجد نیس مشکل ادماشن که سال یه بار توش نمیرن.نه خیر بودجه میشه صرف تفریحات اقایون صرف بازیکنای میلیاردی صرف عیش و نیش بعضیها.الان بگم باز میگن دوست دارین این انجمنم فیلتر شه بگذریم

اصلا همینی که شما میگی خرج یلللی تلللی آقایان و آقازاده ها میشه.شما منظور من از کل بحث رو گذاشتی کنار چسبیدی به همین مسجد.

pouya_s2

New member
درجواب به alleto

مساله اینه که یهویی بدون اینکه از قبل هیچ اطلاعیه ای رو اعلام کنن ظرفیت خیییلیییی پایین آوردن تا جایی که برای صنایع غذایی در سهمیه آزاد فقط 8 نفر پذیرش میکنن. مساله اینه یکی مثه من نوعی که پشت کنکور نشستم با اینکه شانس قبولی داشتم اما با این ظرفیت شانسم به صفر رسیده و یک سال از وقتم همینجوری به باد تصمیمات یک دفعه ای اقایان سنجش رفت , اصلا منصفانه و منطقی نیست , ظرفیت 8 نفر آزاد برای رشته ی صنایع غذایی فقط و فقط انگیزه ها و تلاش ها رو کم خواهد کرد ... ریسک وقت گذاشتن و انرژی گذاشتن برای راه ادامه تحصیل را خیییلییی بالا میبره
حالا بماند که خود سوالات آزمون چقدر زیر انتقاد بود و چقد ساده از کنار اشتباهات بچگانه گذشتن !!!
این ظرفیت خیییلییی کم و متقاضی زیاد و نیاز زیاد فقط و فقط به ضرر این رشته خواهد بود !

نکته ی مهم دیگه اینکه در رشته هایی که واقعا نیاز هست به نیروی بیشتر و بر پیشرفت مملکت در اون زمینه واقعا تاثیر مفیدی داره باید زحمت بکشن که امکانت را بالا ببرن نه اینکه ظرفیت مورد نیاز رو بخاطر کمبود امکانات پایین بیارن !! این کلاه سر گذاشتن و بی انصافی محض هست !!!

در بعضی رشته ها دیدم مثلا برای بین الملل واسه بعضی از دانشگاه ها بیشتر شده !! ماها کارشناسی گرفتیم بچه ی ورودی ب دانشگاه نیستیم که به شعورمون هم توهین کنن که نَوَفهمیم !!!

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
کشوری ک اگه ی پیچ نباشه نمیتونه پژو مونتاژ کنه، من نمیدونم چش به فناوری ها و دانش های جدید پزشکی:painting:

دل آرام

New member

بابا اینا همش بهانس که امکانات ندارن ! وزارت خونه تصمیم گیرندس!

رشته ما دانشگاه تهران علارغم اینکه تو دفترچه اولیه اسمش بود ظرفیت بهش ندادن
علتشو میدونید چیه ؟
گفتن گروه روانشناسیش گروه مستقل نداره زبر گروه روانپزشکیه ! حالا خود دانشجو ها میگن اینکه گروه مستقل نداره مال جو پزشکی و جو استادای خود برده که نمیخوان و فیلانو ...! وزات خونم از لیست امسال حذفشون کرده !
به همین راحتی ! با سرنوشت یک عده بازی میشه !!

sara77

New member
اطرافیانمون که درک نمیکنن تو خیلی تلاش کردی و ظرفیتا پایین بوده ینی چی وای گل گفتی یعنی ادم از همین دیوونه میشه حالا هرچی ادم بگه اونا میگن نه نخوندیییی

والا من که اگه قبول نشم زمینو زمان دست بر دست هم میدن میگن تو نخوندی اشکال از تو بوده حالا خودمونم بکشیم بگشیم اگه پارسال بوده ما قبول میشدیم کی حرفمونو باور میکنه

بالا