روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
به نظر منم تو اطلاعیه ی اعلام ظرفیتا فقط شرط محرومیت رو دانشگاهای دولتی گفته باشه !!!

sepideeee

New member
دفترچه راهنماي انتخاب رشته محل تحصيل آزمون ورودي
دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته رشته هاي گروه پزشكي

تذکرات بسیار مهم:
6-کسانی که در آزمون وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی سال 93 شرکت نموده و در دانشگاه دولتی عادی پذیرفته میشوند . در صورت عدم ثبت نام و یا پس از ثبت نام در دانشگاه از ادامه ی تحصیل انصراف دهند . مجاز به شرکت در آزمون سال 94 نمی باشند ...

banoo93

New member
مال منم اینجوریه ثبت نهایی و زدم و پرینت هم گرفتم ولی همش فکر میکنم انتخابام ثبت نشده:sdasdasd:

ROJO

New member
پاسخنامه بزنن تو سایت بعد یکی ببینه مشکل داره اعتراض بزنه بعد اعتراضش پذیرفته بشششه! بعد ینی رتبه ها جابجا میشه :(

?!

banoo93

New member
بچه ها من یه سوال دارم اگه دو تا رتبه مشترک باشه در این صورت مثل آزمون دستیاری اولویت انتخاب رشته اهمیت پیدا میکنه؟؟؟

sepideeee

New member
پاسخنامه بزنن تو سایت بعد یکی ببینه مشکل داره اعتراض بزنه بعد اعتراضش پذیرفته بشششه! بعد ینی رتبه ها جابجا میشه :(

?!
خیالت راحت اینا از بابت پاسخ نامه خیالشون راحته که میزنن رو سایت :25r30wi: اگه اشتباه هم تصحیح کرده باشن یه پاسخ نامه ایو میزنن که با اشتباهشون جور باشه :25r30wi:

sepideeee

New member
بچه ها من یه سوال دارم اگه دو تا رتبه مشترک باشه در این صورت مثل آزمون دستیاری اولویت انتخاب رشته اهمیت پیدا میکنه؟؟؟

دو تا رتبه ی مشترک دقیقا مثل دو تا رتبه ی پشت سر هم می مونه توی انتخاب دانشگا.. شانس معدل بالاتره دقیقا مثل رتبه پایین تر میمونه !! دیگه به انتخابای نفر قبل بستس

banoo93

New member
پس اینجوری نیست که مثلا اگه دو تا رتبه 10 باشن و اولی مشهد و اول زده و دومی مشهد و دوم زده چون اولی اولویت اول و مشهد انتخاب کرده قبول بشه؟؟

ROJO

New member
خیالت راحت اینا از بابت پاسخ نامه خیالشون راحته که میزنن رو سایت !اگه اشتباه هم تصحیح کرده باشن یه پاسخ نامه ایو میزنن که با اشتباهشون جور باشه :25r30wi:

نه بابا مگه شهر هرته:mad_majidonline:

من پاسخنامه ی خودمو میشناسم ستاله ای پر کردم خونه هاشو:tonguesmiley::25r30wi:

banoo93

New member
منم هنوز شک دارم که رتبه های شبیه باشه دیگه نمیشه بهش رتبه گفت آخه

من فکر میکنم رتبه مشترک باشه چون وقتی برای آزمون دستیاری از یه رتبه ممکنه 30 نفر باشه پس احتمال اینکه در آزمون کارشناسی ارشد دو نفر رتبه یکسان داشته باشند هست
:wacsmiley:

matin

New member
3118 گفت:
نه بابتریشیهر هرته:mad_majidonline:

من پاسخنامه ی :-خودمو میشناسم ستاله ای پر کردم خونه هاشو:tonguesmiley::25r30wi:
منم با خودکاله قرمز اتیشی بر کردم تو چشم باشه خخخخخخخ

mohammad233

New member
چرا توجه نمی کنید؟ دیگه بین المللی در کار نیست و تبدیل به پردیس خودگردان شده. پس هر تصمیمی ممکنه براش بگیرن. تو دفترچه نوشته بین الملل محرومیت یکساله نداره. ولی پردیس خودگردان ممکنه داشته باشه
خب نزنید الکی، اگه واقعا شرایط رفتنو دارید بزنید! امسال ک میبینید همچی شیر تو شیره یهو ی اتفاقی میوفته ...

sepideeee

New member
خوب خدارو شکر همه ی بچه ها مثل اینکه به صورت خیلی خلاقی پر کردن پاسخ نامه هاشونو از جمله متین و روجو :25r30wi:

ROJO

New member
خب منم همینو گفتم اقای محمد! منم گفتم تا مطمئن ب رفتن نیستید نزنید چون اعتباری نیس یهو دیدین میگن محروم میشید :)

sepideeee

New member
چرا توجه نمی کنید؟ دیگه بین المللی در کار نیست و تبدیل به پردیس خودگردان شده. پس هر تصمیمی ممکنه براش بگیرن. تو دفترچه نوشته بین الملل محرومیت یکساله نداره. ولی پردیس خودگردان ممکنه داشته باشه
تو دفترچه ی بعدی از پردیسو بین الملل حرفی نزده فقط گفته این حذف یک ساله شامل دانشگاهای دولتی عادی میشه !!! دانشگاه پولی که صدمه ای به کسی نمیزنه ... نهایت تو تکمیل ظرفیت پرش می کنن دیگه !!!

بالا