روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

goleyakh

New member
بنظر شما همین چندتا شهری که انتخاب کردم کافیه واسه پذیرش؟چون شهر های دیگه رو بخاطر دور بودن نمیخوام انتخاب کنم.این چندتا که انتخاب کردم واسه قبولی کفایت میکنه؟

- - - Updated - - -

بنظر شما همین چندتا شهری که انتخاب کردم کافیه واسه پذیرش؟چون شهر های دیگه رو بخاطر دور بودن نمیخوام انتخاب کنم.این چندتا که انتخاب کردم واسه قبولی کفایت میکنه؟

به نظر من چندتا شهر ديگه رو هم انتخاب کن اگه ميتوني,حيفه شانس قبوليتو کم کني
راه دور ,دوره ديگه و همشونم دردسراي خودشونو داره,چند کيلومتر اين ور و اون ورتر خ فرق نميکنه
به نظر منم نميشه به سنجش اطمينان کرد,سال ديگه معلوم نيس برنامشون چي باشه!شايد ظرفيتا کمتر شه...

ROJO

New member
سلام دوست عزیز
من رشتم بیوشیمی با رتبه 90 کرمان جلو اهواز انتخاب کردم میگن آب و هوای کرمان از اهواز بهتره میخوام اگه میشه مطمئنم بکنید انتخابم درسته؟ ممنون میشم

اینو من یکم میدونم، من بگم من بگم :))))) بعد نرس بیاد تاییدم کنه!:4d564ad6:

خدمتتون عارضم ک اب و هوای کرمان خیلی بهتره، زمستونش برفیه اصن اهواز اینجوری نیس

hidena

New member
سلام
عیدتون مبارک
میگم من هنوز انتخاب هامو ثبت نکردم
اینکه تمدید شده، واسه ثبت هم هست دیگه؟
واسه ویرایش که نیست
من هنوز نتونستم انتخاب کنم

- - - Updated - - -

سلام
عیدتون مبارک
میگم من هنوز انتخاب هامو ثبت نکردم
اینکه تمدید شده، واسه ثبت هم هست دیگه؟
واسه ویرایش که نیست
من هنوز نتونستم انتخاب کنم

hebe.nurse

New member
سلام دوست عزیز
من رشتم بیوشیمی با رتبه 90 کرمان جلو اهواز انتخاب کردم میگن آب و هوای کرمان از اهواز بهتره میخوام اگه میشه مطمئنم بکنید انتخابم درسته؟ ممنون میشم

کرمان اب وهواش خوبه. فقط تابستونای خیلی گرمی داره اما از شروع پاییز تا بعد بهار هوای متعادلی داره. وبرف وبارونش خیلی کمتره. تو کرمان زمستونش وباروناش بیشتر با شروع بهار خودشو نشون میده. شاید باران های موسمی رو شنیده باشید. درکل در تمام طول پاییز وزمستان هوای کاملا پیش بینی نشده دارد. در ی کلام اب وهواش قابل تحمله. از اهواز چیزی نمی دونم

abtin13

New member
کرمان اب وهواش خوبه. فقط تابستونای خیلی گرمی داره اما از شروع پاییز تا بعد بهار هوای متعادلی داره. وبرف وبارونش خیلی کمتره. تو کرمان زمستونش وباروناش بیشتر با شروع بهار خودشو نشون میده. شاید باران های موسمی رو شنیده باشید. درکل در تمام طول پاییز وزمستان هوای کاملا پیش بینی نشده دارد. در ی کلام اب وهواش قابل تحمله. از اهواز چیزی نمی دونم

دقیقا.تمام مناطق کویری کمی تا قسمتی آب و هواشون همینطوری.یزد و کرمان و سمنان و اصفهان و....

hebe.nurse

New member
خوابگاه های دخترانه دانشگاه کرمان داخل دانشگاه نیست یه کم رفت و آمدش مشکل نیست ؟میتونید بیشتر درمورد خوابگاهشون بگید؟

برای خوابگاهیا اصلا. اتفاقا برای من که کرمانی بودم خیلی رفت وامدم به دانشگاه سخت بود اما خوابگاهیا خیلی راحت بودن چون از خوابگا به دانشگا و بالعکس مرتب بر طبق ساعتای کلاسی وغیرکلاسی سرویس هست. حتی از خوابگاه ها به مراکز شهر هم مرتب میاد ومیره. بچه های خوابگاه بیشتر رفت وامد های شهریشونم با سرویسای دانشگاه بود. واسه رفتن به تموم بیمارستان ها و درمانگاه های اموزشی سرویس گذاشتن و هیچ مسیریو حتی با تاکسی هم نخواهید رفت. اصلا از این بابت نگران نباشید

در مورد خوابگاه هاشون توضیح دادم به دوستان. خوابگاه زیاد داره. هرسال داره خوابگاهاشون و امکاناتش بهترم میشه. هیچ سالی نبوده که کرمان به دانشجوهاش خوابگاه نده. ازین بابت نگران نباش دوست خوبم

hebe.nurse

New member
اینو من یکم میدونم، من بگم من بگم :))))) بعد نرس بیاد تاییدم کنه!:4d564ad6:

خدمتتون عارضم ک اب و هوای کرمان خیلی بهتره، زمستونش برفیه اصن اهواز اینجوری نیس

افرین .من شنیدم اهواز خیلی خیلی گرمتره. وتا دلت بخواد پشه داره اونم چه پشه هایی!!!! کرمان خوبه. گرمیش اونقد نیس که ازار بده. زمستوناشم برف داره به خصوص امسال خیلی برفی بود ولی اهوازو نمیدونم.

Arshida

New member
سلام دوستان
درباره خوابگاه دانشگاه تهران اطلاعی دارید که چطور هست؟داخل دانشگاهست یا که دور از دانشگاست؟
دانشگاه شهید بهشتی چطور؟

chemist tala

New member
افرین .من شنیدم اهواز خیلی خیلی گرمتره. وتا دلت بخواد پشه داره اونم چه پشه هایی!!!! کرمان خوبه. گرمیش اونقد نیس که ازار بده. زمستوناشم برف داره به خصوص امسال خیلی برفی بود ولی اهوازو نمیدونم.

ممنون میشم در مورد اهواز و خوزستان اصلا نظر ندید اصلا وقتی نیمدید و زندگی نکردید همون بس ک کرمانو شرح بدید خوش ب سعادت شما ک شهرتون پشه نداره ما پشه و نفت و گاز و سرمایه این مملکت و باهم داریم ک کرمان اصلا نداره

zy zy

New member
نغمه ریزید غیاب مه نو آخر شد
باده خرم عید است که در ساغر شد

روز عید است ، سوی میکده آیید به شکر
که ببخشند هر آنکس که در این دفتر شد

عید سعید فطر بر شما مبارک

hebe.nurse

New member
ممنون میشم در مورد اهواز و خوزستان اصلا نظر ندید اصلا وقتی نیمدید و زندگی نکردید همون بس ک کرمانو شرح بدید خوش ب سعادت شما ک شهرتون پشه نداره ما پشه و نفت و گاز و سرمایه این مملکت و باهم داریم ک کرمان اصلا نداره

به شخصه نیومدم اما از اشنایان نزدیکم اونجا کار میکرد وتا حدودی با اب و هواش اشنایی دارم ولی خب ترجیح دادم خیلی چیزی نگم. در مورد پشه هاشم اشتباه نگفتم که شما ایجور جبهه گرفتی دوست عزیز..... درمورد سرمایه شم اون که صد البته بر منکرش لعنــــــت. اما بچه ها در مورد اب وهواش پرسیدن نه سرمایه هاش!!!!

setareh58

New member
برای خوابگاهیا اصلا. اتفاقا برای من که کرمانی بودم خیلی رفت وامدم به دانشگاه سخت بود اما خوابگاهیا خیلی راحت بودن چون از خوابگا به دانشگا و بالعکس مرتب بر طبق ساعتای کلاسی وغیرکلاسی سرویس هست. حتی از خوابگاه ها به مراکز شهر هم مرتب میاد ومیره. بچه های خوابگاه بیشتر رفت وامد های شهریشونم با سرویسای دانشگاه بود. واسه رفتن به تموم بیمارستان ها و درمانگاه های اموزشی سرویس گذاشتن و هیچ مسیریو حتی با تاکسی هم نخواهید رفت. اصلا از این بابت نگران نباشید

در مورد خوابگاه هاشون توضیح دادم به دوستان. خوابگاه زیاد داره. هرسال داره خوابگاهاشون و امکاناتش بهترم میشه. هیچ سالی نبوده که کرمان به دانشجوهاش خوابگاه نده. ازین بابت نگران نباش دوست خوبم

ممنون عزیزم

chemist tala

New member
به شخصه نیومدم اما از اشنایان نزدیکم اونجا کار میکرد وتا حدودی با اب و هواش اشنایی دارم ولی خب ترجیح دادم خیلی چیزی نگم. در مورد پشه هاشم اشتباه نگفتم که شما ایجور جبهه گرفتی دوست عزیز..... درمورد سرمایه شم اون که صد البته بر منکرش لعنــــــت. اما بچه ها در مورد اب وهواش پرسیدن نه سرمایه هاش!!!!
ما

ما توو دین مبین اسلامم داریم ب شنیده ها اکتفا نکنید خب تا نیاید و زندگی نکنید حق اظهار نظرم ندارید دیدید چیزی نمی دونید عزیز پرستار ما دقیقا بخاطر همین سرمایه های طلا اب و هوامونم گرم در ضمن خوزستان بخاطر همه چیزیش تقدس داره باید حتی در مورد اب و هواشم حداقل وقتی شما نیمدید نباید اظهار نظر کنید حداقل اجازه بدید ساکنین خوزستان اظهار نظر کنن منم شنیده هام از کرمانو بگم روجو وحشت کنه؟بگم؟نخیر من همچین اجازه ای ب خودم نمیدم بی احترامی کنم چون شنیده هستن نه چیزی ک باچشم خودم دیدم

setareh58

New member
عزیز هر شهری مزیت و معایبی داره شما نفت و سرمایه ملی دارید اما ما هیچ سرمایه ای نداریم اما اب هوای خیلی خوبی داریم( همدانی ام) اگه صحبتی ا یا سوالی درباره اب و هوا میپرسم و دوستان لطف میکنن پاسخ میدن به به این خاطر بدونم تحملش دارم دوام بیارم یا نه؟؟؟ امیدوارم ناراحت نشده باشید

fatimawz

New member
بچه ها بعد ثبت نهایی که چاپ میاد یعنی تموم؟ چاپ کردم
اما خو به بهداشت اعتمادی نی

بالا