روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

ریتا

New member
بچه ها من در مورد زاهدانم اطلاع دارم.امیدوارم بتونه کمک کنه.هواش که خوبه.میگن اصلا هوای بدی نداره.طوفان هم نداره.یه شهری هست پراز دانشجو.امکاناتم داره.دلنشگاهش مرکزشهره.و جای خوبیه.میگن دانشگاه و خوابگاهشم خیلی قشنگه.درکل نباید از اسمش ترسید.چون زاهدان در حوزه سیستانه و سیستان خوبه.اما سمت بلوچستان بده که زاهدان جز بلوچستان نیست.تمام اینا در موردزاهدان بود.با زابل اشتباه نگیرین.من درباره زابل هیچی نمیدونم

عزیز زابل هم جز سیستان.هواش گرمه نه قد جنوب.دانشگاه ملیش جز 7 دانشگاه برتر کشوره از لحاظ ساخت و امکانات .البته اون دانشگاهش که خیلی خیلی قشنگه دانشگاه غیر پزشکیه.

- - - Updated - - -

بچه ها من در مورد زاهدانم اطلاع دارم.امیدوارم بتونه کمک کنه.هواش که خوبه.میگن اصلا هوای بدی نداره.طوفان هم نداره.یه شهری هست پراز دانشجو.امکاناتم داره.دلنشگاهش مرکزشهره.و جای خوبیه.میگن دانشگاه و خوابگاهشم خیلی قشنگه.درکل نباید از اسمش ترسید.چون زاهدان در حوزه سیستانه و سیستان خوبه.اما سمت بلوچستان بده که زاهدان جز بلوچستان نیست.تمام اینا در موردزاهدان بود.با زابل اشتباه نگیرین.من درباره زابل هیچی نمیدونم

عزیز زابل هم جز سیستان.هواش گرمه نه قد جنوب.دانشگاه ملیش جز 7 دانشگاه برتر کشوره از لحاظ ساخت و امکانات

آخرین ویرایش:

banoo93

New member
بچه ها دانشگاه مازندران خوابگاه نمیده؟؟پس چکار باید کرد؟؟خوابگاه خودگردان داره؟؟

banoo93

New member
بچه ها یه سوال میپرسم اگه میدونید جواب بدید من حتما یکی از انتخاب های اولم قبولم ولی با این حال انتخاب آخرمو شهری زدم که بهش علاقه ندارم میخواستم ببینم ممکنه روی انتخاب های دیگه ی من تاثیر بذاره و انتخاب آخرمو قبول بشم؟؟:black_eyed:

رها93

New member
من زنگ زدم سنجش پزشکی برای اینکه ببینم اگه مازادو بزنیم قبول بشیم نریم محروم میشیم یا نه
گفتن معلوم نیست اگه شک دارید نزنید ممکنه ده روز مونده به ازمون بگن اینا محرومن....

این گفته دوستمون رو کپی کردم http://olumpezeshki.ir/thread13344-91.html#post510620

من برداشتم اینکه اینا اصلا به حواشی این ماجرا فکر نکردن حالا که داره تازه اشکالات تصمیماتشون معلوم میشه موندن چه کنن!!!!!!

mamaie

New member
من در مورد رتبه های یکسان پرسیدم از چند نفر مشاور سوال کردم ولی قریب به اتفاق همه گفتن رتبه ی کارنامه همون رتبه ی واقعی است و مهم رتبه ی کارنامس چون اگه قرار بود بر اساس معدل یا سهمیه یا هر چیز دیگه ای رتبه بندی بشه تو کارنامه انجام میشد نه حالا.....

mahsa1111

New member
من در مورد رتبه های یکسان پرسیدم از چند نفر مشاور سوال کردم ولی قریب به اتفاق همه گفتن رتبه ی کارنامه همون رتبه ی واقعی است و مهم رتبه ی کارنامس چون اگه قرار بود بر اساس معدل یا سهمیه یا هر چیز دیگه ای رتبه بندی بشه تو کارنامه انجام میشد نه حالا.....
امیدوارم همینطوری باشه ک شما میگین.انشالا..:ad54ad:

joojoo :)

New member
من که از وزارت بهداشت نا امید شدم
دوستان کسی از ظرفیتهای امسال دانشگاه آزاد خبر داره؟
اصلا چه کسانی آزاد هم شرکت کردن؟

من شرکت کردم.ظرفیتش خوبه تازه به قول یکی از دوستام از اون چیزی که اعلام میکنن هم بیشتره.
از تلف شدن عمر اونم با نابود شدن تمام آرزوهامون بهتره. هزینش هم نسبت به بین الملل بصرفه تره.کاش سال قبل شرکت کرده بودم با این اوضاع :smiliess (7):

hebe.nurse

New member
شنیدم بعضی از دانشگاها مجهزترن از آزادا ، ولی در مورد این دقیق نمیدونم ، فقط میدونم جو جامعه ی جور دیگه نگاه میکنه

اره ولی همه اونایی که در مورد ازاد اطلاعات دارن میدونن که ازاد تهران و خوراسگان از بهترین دانشگاه های ازادن. وقتی مدرکشون بین المللیه دیگه حرفی باقی نمی مونه. من خودم ترجیح میدم اگه شهرای تیپ1 رو نیارم برم ازاد تهران بخونم. هم دانشگاش خوبه هم امکانات تهران واسه کار خیلی بهتره.

hebe.nurse

New member
بچه ها اگه کسی درباره کرمان که شهر و دانشگاه خودمه اطلاعاتی خواست من در خدمتم:motat:

ROJO

New member
من هنوز شک دارم مشهدو جلوتر از کرمان بزنم یا نه

میخوام ترتیبشون درست باشه:smiliess (7)::mad_majidonline:

hebe.nurse

New member
من هنوز شک دارم مشهدو جلوتر از کرمان بزنم یا نه

میخوام ترتیبشون درست باشه:smiliess (7)::mad_majidonline:

تو تیپ بندیه دانشگاه ها مشهد بالاتره. دیگه بستگی به شرایطت داره که چقد بهت بصرفه. به هرحال کرمان هم دانشگاه تیپ1 وخیلی خوبیه. من که از 4سال تحصیلم راضی بودم. دانشگاهش از مرکز شهر دوره چون خیلی بزرگه و همه دانشکده ها هم یکجان. اما خوابگاه پسرا داخل دانشگاش و دخترا خارج.

ROJO

New member
اخه مشهد رشته ی من میگن ضعیفه و کرمان قویه، اینم شده بدبختیه من،
عزیزم اونیکی پستمم ج بده

خوابگاه و دانشگاه هر دو از مرکز شهر دورن، ایا نزدیکن ب هم?

hebe.nurse

New member
قیمتا در چ حده? میتونم خونه بگیرم!? امنیت داره?!
اخه ی دوست عزیز بهم گف خوابگاهای اونجا خیلی شلوغه

2تا خوابگاه هاش خیلی شلوغه اما خوابگاه زیاد داره. بخصوص خوابگاه خودگردان
ولی فک میکنم واسه ارشدا اولویت میدن چون هیچ ارشدی ندیدم که خوابگاه نداشته باشه یا ناراضی باشه.
از لحاظ امنیت می تونم بگم خیالتون رااااحت باشه. قیمت خونه هم مناسبه اتفاقا خیلی از دانشجوها خونه گرفتن وراضی بودن تاجایی من میدونم. البته بستگی به محلش داره. اگه نزدیک دانشگاه بخواید قیمتا مناسبتره. تعریف از خود نباشه ولی کرمانیا واقعا خونگرم ومهمون نوازن وهوای مهمونشون رو خیلی دارن. اینجا بهتون سخت نمیگذره

hebe.nurse

New member
اخه مشهد رشته ی من میگن ضعیفه و کرمان قویه، اینم شده بدبختیه من،
عزیزم اونیکی پستمم ج بده

خوابگاه و دانشگاه هر دو از مرکز شهر دورن، ایا نزدیکن ب هم?

خوابگاه پسرا داخل دانشگاس ولی دخترا خارج .
خب دانشگاه اره از مرکز شهر دوره .اما بعضی خوابگاه ها نه.

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
2تا خوابگاه هاش خیلی شلوغه اما خوابگاه زیاد داره. بخصوص خوابگاه خودگردان
ولی فک میکنم واسه ارشدا اولویت میدن چون هیچ ارشدی ندیدم که خوابگاه نداشته باشه یا ناراضی باشه.
از لحاظ امنیت می تونم بگم خیالتون رااااحت باشه. قیمت خونه هم مناسبه اتفاقا خیلی از دانشجوها خونه گرفتن وراضی بودن تاجایی من میدونم. البته بستگی به محلش داره. اگه نزدیک دانشگاه بخواید قیمتا مناسبتره. تعریف از خود نباشه ولی کرمانیا واقعا خونگرم ومهمون نوازن وهوای مهمونشون رو خیلی دارن. اینجا بهتون سخت نمیگذره

مرسی ،منم ندیده دوسشون دارم:motat:
منم خوابگاه بوستان یا گلستان ی همچین چیزی که 1 و 2 داره رو فقط شنیده بودم ولی حالا ک میگی زیاد داره، خیالم راحتتر شد

البته بگو تو حالا قبول شو اصن!! والا :25r30wi:

بالا