روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

دل آرام

New member
سپیده تو که با رتبه 15 فکر کردی چی انتخاب 2 و 3 قبولی دیگه من معلوم نیست انتخاب چندم قبول شم !

اون دوستت زاهدان چی میخونه ؟روانشناسی ؟
استادای زاهدانو میشناسی ؟

lodestar1110

New member
سلام یه سوال دارم اگه کسی ظرفیت مازاد قبول بشه ولی نره سال دیگه محروم میشه؟

كساني كه در آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي سال 93 سال تحصيلی(93-94)
شركت نموده و در دانشگاه دولتی عادی پذيرفته شوند، در صورت عدم ثبت نام و یا پس از ثبت
نام در دانشگاه از ادامه تحصيل انصراف دهند، مجاز به شركت در آزمون سال94 سال تحصيلي
(94-95)نميباشند ، بديهي است در صورت محرز شدن عدم رعايت اين امر، داوطلب متخلف -
محسوب شده و به هئيت بدوي رسيدگي تخلفات آزمونها معرفي خواهد شد
نص صریح دفترچه انتخاب رشته شماره 6

ریتا

New member
ریتا تو و خدا راست میگی ؟

خودت دانشجوی اونجا بودی ؟

سطح آموزشیش چطور بود ؟
کدوم قسمتشو راست میگم؟اره.خوب بود من زیست عمومی بودم پایه جانوری اساتید خیلی خوب بود.ولی تا تو خوب بودن رو چی ببینی البته نمیتونی با تهران مشهد مقایسه کنی هر شهری در حد خودش.ولی اساتید ارشد میگن سخت گیرن.اساتید من توی کارشناسی اکثر کرد شیرازی مشهدی البته مال خود استان هم بودن.خیلی کسا بودن ترم 1 دنبال انتقالی ولی 2 ترم شدن پشیمون شدن.حتی از رشت و اردبیل هم همکلاسی داشتم

sepideeee

New member
سپیده تو که با رتبه 15 فکر کردی چی انتخاب 2 و 3 قبولی دیگه من معلوم نیست انتخاب چندم قبول شم !

اون دوستت زاهدان چی میخونه ؟روانشناسی ؟
استادای زاهدانو میشناسی ؟
نه رشته ی ما نیست .. ولی میگه کلا شهر امن و آرومیه .. برخلاف تفکرات ما .. ولی تو اگه واقعا میخوای انتخاب کنی همه ی جوانب رو باید بسنجی

دل آرام

New member
کدوم قسمتشو راست میگم؟اره.خوب بود من زیست عمومی بودم پایه جانوری اساتید خیلی خوب بود.ولی تا تو خوب بودن رو چی ببینی البته نمیتونی با تهران مشهد مقایسه کنی هر شهری در حد خودش.ولی اساتید ارشد میگن سخت گیرن.اساتید من توی کارشناسی اکثر کرد شیرازی مشهدی البته مال خود استان هم بودن.خیلی کسا بودن ترم 1 دنبال انتقالی ولی 2 ترم شدن پشیمون شدن.حتی از رشت و اردبیل هم همکلاسی داشتم

خوابگاه راحت میدن ؟

هزینه هات چقدر میشد ترمی ؟

در مورد روانشناسیش اطلاعی نداری ؟

- - - Updated - - -

خوابگاه راحت میدن ؟

دل آرام

New member
طبق آخرین اخبار پیگیری ها در مورد زاهدان
بادهای 120 روزه فقط برای زابله !

ریتا

New member
خوابگاه راحت میدن ؟

- - - Updated - - -

خوابگاه راحت میدن ؟

در مورد روانشناسیش اطلاعی نداری ؟[/QUOTEمن نشنیدم دانشجویی رو خوابگاه ندن. من زاهدانیم. هزینه اش خوابگاهش نهایت ترمی100 تومن.هزینه چندانی نمیشه اگه منظورت روزانه نه بین الملل

دل آرام

New member
ریتا
در مورد کنسلی های اساتید شما خبری دارید ؟

کلاساتون چقدر به این دلیل کنسل میشد ؟

banoo93

New member
بچه ها تهران پزشکی همون دانشگاه تهرانه؟؟؟خوابگاه میدن؟؟؟

آخرین ویرایش:

ریتا

New member
ریتا

نمیفهمم منظورت چیه چرا کنسلی؟اساتید اکثرن عضو هییت علمی دانشگاه پس به هر دلیل نمیتونن لغو کنن مگه مرخصی بگیرن که اینم مث سایر دانشگاهها قبلش استاد میگه. اینایی که میگم اهل تهران مشهد فلان فلانن خونشون زاهدانه.

ریتا

New member
ریتا

نمیفهمم منظورت چیه چرا کنسلی؟اساتید اکثرن عضو هییت علمی دانشگاه پس به هر دلیل نمیتونن لغو کنن مگه مرخصی بگیرن که اینم مث سایر دانشگاهها قبلش استاد میگه. اینایی که میگم اهل تهران مشهد فلان فلانن خونشون زاهدانه.

دل آرام

New member

اخه یکی میگفت به خاطر گرد و خاک خیلی پرواز ها کنسل میشه و کلاسا کنسل میشه و استاد نداریم از اون جهت پرسیدم !

پس این طور تو سایت دانشگاه اساتید گروه رو اصلن مشخص نکرده بود یه هییت علمی کلی داشت که باید بگردی ببینی استاد روانشناسیش کیه .
ولی بازم ممنون به خاطر اطلاع دهیت .

mozhdeee

New member
شنیدم بعضی از دانشگاها مجهزترن از آزادا ، ولی در مورد این دقیق نمیدونم ، فقط میدونم جو جامعه ی جور دیگه نگاه میکنه

هم رتبه خوب بیار، هم پول بده، هم طرحتو از دس بده آخر سر یه جور دیگه نگات کنن:sad:

banoo93

New member
بچه هاااا من ثبت نهایی و زدم و انتخابام ثبت شد پرینت هم گرفتم ولی وقتی وارد میشم میتونم تغییرش بدم این یعنی چی؟؟

lodestar1110

New member
من که از وزارت بهداشت نا امید شدم
دوستان کسی از ظرفیتهای امسال دانشگاه آزاد خبر داره؟
اصلا چه کسانی آزاد هم شرکت کردن؟

ریتا

New member
ما اینجا 365 روز سال باد داریم.نصف بیشترشم طوفانه تا باد
چطو من نمیبینم این طوفانایی365 روزه رو!!!!!!!!!!!!!!!!1خدایی من زاهدان باد ندیدم چه برسه طوفان!!!!!!!!!!!!1

- - - Updated - - -

ما اینجا 365 روز سال باد داریم.نصف بیشترشم طوفانه تا باد
چطو من نمیبینم این طوفانایی365 روزه رو!!!!!!!!!!!!!!!!1خدایی من زاهدان باد ندیدم چه برسه طوفان!!!!!!!!!!!!1

mahsa1111

New member
بچه ها این رتبه مشترک وجود داره< یکی از دوستا من امار زیستی 2تا رتبه 39 و 3تا 44 دیده

- - - Updated - - -

از بچه های HTA کسی اینجا هست؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا