روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

hebe.nurse

New member
مرسی ،منم ندیده دوسشون دارم:motat:
منم خوابگاه بوستان یا گلستان ی همچین چیزی که 1 و 2 داره رو فقط شنیده بودم ولی حالا ک میگی زیاد داره، خیالم راحتتر شد

البته بگو تو حالا قبول شو اصن!! والا :25r30wi:

عزیزم ایشالا که مهمونمون میشی.:thanks:

ROJO

New member
عزیزم ایشالا که مهمونمون میشی.:thanks:

Thxx
JC_cupidgirl-2.gif

l.rhb

New member
سلام...بچه ها میشه منو توی انتخاب محل تحصیلم راهنمایی کنید؟
من رتبه آناتومیه 56 آوردم.مایلم انتخاب اولم اهواز باشه چون محل زندیگی ام هستش...میشه با توجه به قبولیه دوستان و اطرافیانتون بگید شانس قبولیه من توی اهواز چقدره؟
از طرفی با اساتید دکترای آناتومی صحبت کردم و گفتن برای انتخاب محل تحصیل اگه رتبه خوبی داری بهتره شهرهایی رو بزنی که از لحاظ سطح علمی بالا هستند چون بعدها توی مقاطع بالاتر و دکتری توی مصاحبه و پذیرش بدردتون میخوره...حالا من میخوام بعد از اهواز ، اصفهان و شیراز رو بزنم.و بعدی ها ایلام و یاسوج و همدان و اراک و کردستان باشه...بنظرتون این انتخابم درسته؟
این دوتا سوالمو محبت کنید پاسخ بدید...مررررررسی

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ناگفته نمونه که آناتومی روزانه 104 نفر پذیرش داره

l.rhb

New member
چرا اصلا بچه های آناتومی نیستن...عجیبه...
آناتومی نبووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ROJO

New member
من رتبه آناتومیه 56 آوردم.مایلم انتخاب اولم اهواز باشه چون محل زندیگی ام هستش...میشه با توجه به قبولیه دوستان و اطرافیانتون بگید شانس قبولیه من توی اهواز چقدره؟
از طرفی با اساتید دکترای آناتومی صحبت کردم و گفتن برای انتخاب محل تحصیل اگه رتبه خوبی داری بهتره شهرهایی رو بزنی که از لحاظ سطح علمی بالا هستند چون بعدها توی مقاطع بالاتر و دکتری توی مصاحبه و پذیرش بدردتون میخوره...حالا من میخوام بعد از اهواز ، اصفهان و شیراز رو بزنم.و بعدی ها ایلام و یاسوج و همدان و اراک و کردستان باشه...بنظرتون این انتخابم درسته؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام درباره ی رشتتون اطلاعات ندارم ولی اکثر رشته ها اصفهان و شیراز از اهواز سطح بالاتری دارن ، پس اگه میخوای به توصیه ی استادت گوش بدی باید اصف و شیرازو جلوتر بزنی

goleyakh

New member
چرا اصلا بچه های آناتومی نیستن...عجیبه...
آناتومی نبووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واي خداي من باورم نميشه
بالاخره يه اناتومي پيداش شد.منم اناتومي ام
عزيزم اهواز جزو دانشگاه هاي خوب و تيپ يکه..به ترتيب علاقت انتخاب کن.چرا تهران رو نزدي؟

goleyakh

New member
بچه ها بعد از زدن کليد انتخاب نهايي,همين که اون صفحه چاپ انتخاب رشته محل اومد ديگه تمومه؟ مطمئن باشم قطعي شده؟

l.rhb

New member
واي خداي من باورم نميشه
عزيزم اهواز جزو دانشگاه هاي خوب و تيپ يکه..به ترتيب علاقت انتخاب کن.چرا تهران رو نزدي؟

واااااایییی....یه آناتومیسسسسسست....باورم نمیشه

l.rhb

New member
واي خداي من باورم نميشه

خب من بخاطر شرایط زندگیم تهران و شهرای دیگه رو نمیزنم.ترجیح میدم توی اهواز که محل زندگیم هسش تحصیل کنم.راستش من نمیتونم جای دور تحصیل کنم و سخته الان همه نگرانیه من اینه که نکنه اهواز قبول نشم...
از طرفی تو اهواز تحصیل کردم و با اساتیدش آشنایی دارم

l.rhb

New member
واي خداي من باورم نميشه

من راجع به رشته ام و دانشگتههای که این رشته رو دارن خیلی مشورت و پرس و جو کردم با اساتید دکترای آناتومی و فیزیولوژی...خدارو شکر خیلی کمکم کردن که چطور انتخاب محل تحصیل کنم.از نظر اونا بهتره بعد از اهواز که دکترای اناتومی داره شهرهایی رو بزنم که اونا هم شاخه دکترای اناتومی دارن چون بعدها برای مقاطع بالاتر و مصاحبه خیلی مفیده.

l.rhb

New member
سلام درباره ی رشتتون اطلاعات ندارم ولی اکثر رشته ها اصفهان و شیراز از اهواز سطح بالاتری دارن ، پس اگه میخوای به توصیه ی استادت گوش بدی باید اصف و شیرازو جلوتر بزنی

حرف شما صحیحه اما بیشتر به خاطر اینکه محل زندگیه من هسش تو اولویته

sajad93

New member

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

همدان و اراک و کردستان هم جلوتر از ایلام و یاسوج بزن

goleyakh

New member
من راجع به رشته ام و دانشگتههای که این رشته رو دارن خیلی مشورت و پرس و جو کردم با اساتید دکترای آناتومی و فیزیولوژی...خدارو شکر خیلی کمکم کردن که چطور انتخاب محل تحصیل کنم.از نظر اونا بهتره بعد از اهواز که دکترای اناتومی داره شهرهایی رو بزنم که اونا هم شاخه دکترای اناتومی دارن چون بعدها برای مقاطع بالاتر و مصاحبه خیلی مفیده.

آخه شما گفتي که بعد از اهواز ,اصفهان و شيراز رو زدي و بعد هم انگار ايلام و اراک.پس به هر حال شهراي ديگه رو ميخاي انتخاب کني,فک نميکنم اصفهان و شيراز نزديک تر از تهران باشه به شما

setareh58

New member
بچه ها اگه کسی درباره کرمان که شهر و دانشگاه خودمه اطلاعاتی خواست من در خدمتم:motat:
سلام دوست عزیز
من رشتم بیوشیمی با رتبه 90 کرمان جلو اهواز انتخاب کردم میگن آب و هوای کرمان از اهواز بهتره میخوام اگه میشه مطمئنم بکنید انتخابم درسته؟ ممنون میشم

setareh58

New member
دانشگاه های تیپ 1
دانشگاه تهران ، دانشگاه بهشتی، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه مشهد، دانشگاه تبریز، دانشگاه اهواز، دانشگاه کرمان

l.rhb

New member
آخه شما گفتي که بعد از اهواز ,اصفهان و شيراز رو زدي و بعد هم انگار ايلام و اراک.پس به هر حال شهراي ديگه رو ميخاي انتخاب کني,فک نميکنم اصفهان و شيراز نزديک تر از تهران باشه به شما

دوست عزیز من با شیراز و اصفهان آشنایی دارم و اقوام نزدیکم اونجان...اما سر کردم تو تهران واسم سخته...از جهتی رتبه من به تهران و بهشتی و ایران نمیخوره

setareh58

New member
تو تیپ بندیه دانشگاه ها مشهد بالاتره. دیگه بستگی به شرایطت داره که چقد بهت بصرفه. به هرحال کرمان هم دانشگاه تیپ1 وخیلی خوبیه. من که از 4سال تحصیلم راضی بودم. دانشگاهش از مرکز شهر دوره چون خیلی بزرگه و همه دانشکده ها هم یکجان. اما خوابگاه پسرا داخل دانشگاش و دخترا خارج.

خوابگاه های دخترانه دانشگاه کرمان داخل دانشگاه نیست یه کم رفت و آمدش مشکل نیست ؟میتونید بیشتر درمورد خوابگاهشون بگید؟

l.rhb

New member
همدان و اراک و کردستان هم جلوتر از ایلام و یاسوج بزن

به احتمال زیاد همدان و اراک و کردستان رو هم جلوتر از ایلام میزنم...حقیقتا نمیخوام بمونم واسه سال دیگه...با این شرایط کاهش ظرفیت بعید نیس سال دیگه هم ظرفیت ها کم بشه...از طرفی طبیعتا کاهش ظرفیت روی کیفیت سوالات تاثیر میذاره و پذیرش دشوارتر خواهد شد...منم نگران این موضوع هستم وگرنه اگه ظرفیت سال آینده همون 125 نفر پارسال بود هیچ نگرانی نداشتم و برای سال آینده تلاشمو میکردم...اما ریسکه

l.rhb

New member

بنظر شما همین چندتا شهری که انتخاب کردم کافیه واسه پذیرش؟چون شهر های دیگه رو بخاطر دور بودن نمیخوام انتخاب کنم.این چندتا که انتخاب کردم واسه قبولی کفایت میکنه؟

- - - Updated - - -

بنظر شما همین چندتا شهری که انتخاب کردم کافیه واسه پذیرش؟چون شهر های دیگه رو بخاطر دور بودن نمیخوام انتخاب کنم.این چندتا که انتخاب کردم واسه قبولی کفایت میکنه؟

بالا