روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

hani93

New member
6 روز مانده تا اعلام نتایج....
به امید قبولی همگی دوستان...:auizz3ffy9vla57584x

ghazael

New member
kee gofte 6 roz dg natije meiad maloom nist sazman sanjesh sanjeshp.ir hich etelaiee nadade montazer nashid mishe mesle parsal

sepideeee

New member
تو مرحله ای که شهرها رو انتخاب می کنید اگه خواستین دانشگاه های بین الملل رو هم به هر ترتیبی که

خواستید میزنید.

مرسی فریبا جان بابت جواب.. ولی واسه من پارسال موقعه ی انتخاب شهر نداشت اصلا گزینه هایی به جز دولتی که :smilies:

asalmasal

New member
179176_762.jpg

خدای بزرگ...
:heart:
سلام؛روجو وسبيده جان؛من و ببخشيد اكر با اون حرفم ناراحتتون كردم؛قسمتون ميدم به اين ماه كه حلالم كنيد؛دوستاي خوب و مهربونم؛
مرسي

sepideeee

New member
سلام؛روجو وسبيده جان؛من و ببخشيد اكر با اون حرفم ناراحتتون كردم؛قسمتون ميدم به اين ماه كه حلالم كنيد؛دوستاي خوب و مهربونم؛
مرسي
عسل :smiliess (15): منظورت از سپیده من بودم ؟؟؟ اگه منظورت من بودم میشه بگی چی گفتی که فکر می کنی ناراحت شدیم ؟؟؟ من که چیزی یادم نیماد والا .. اصلا من تا حالا از بچه های اینجا بدی ندیدم که بخوام ناراحت بشم :4d564ad6:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

Fariba 90

New member
مرسی فریبا جان بابت جواب.. ولی واسه من پارسال موقعه ی انتخاب شهر نداشت اصلا گزینه هایی به جز دولتی که :smilies:

والا سپیده جان واسه من همیشه یه گزینه ی انتخاب بین الملل رو داشت که باید تیک میزدم و بعد تیک زدن یه کادر جدا ایجاد میشد که میشد اسم دانشگاههای بیالملل رو با کلیک رو فلشش دید و هرکدوم رو میخواستم انتخاب میکردم تا یه لیست ازترتیب اولویت ها ایجاد بشه.فکر کنم اون تیک بین الملل رو شما نزدی که لیست دانشگاه هاش نیومده.یعنی میشه دوتا جدول جدا که یکی دانشگاههای دولتی و جدول دوم میشه انتخابهای بین الملل.حالا اگه با انجام این کارها هم بازم نبوده رو دیگه نمیدونم.:smiliess (12):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

sara.sharifi

New member
سپیده جان فریبا خانم درست میگن ماهم انتخاب بین الملل داشتیم دانشگاه ایران هم بود اما احتمالا شما اون تیک بین الملل رو متوجه ش نشدی :smiliess (3):

SH!LA

New member

وَعِبَادُ الرَّحْمَنِ الَّذِينَ يَمْشُونَ عَلَى الْأَرْضِ هَوْنًا وَإِذَا خَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلَامًا

و بندگان خداى رحمان كسانى‏اند كه روى زمين به فروتنى راه مى‏روند، و چون جاهلان [به گفتار ناروا] خطابشان كنند، سلام گويند [و در گذرند]

:painting:

... :dadad4:

آخرین ویرایش:

SH!LA

New member
به به شیلا خانم از این ورا ... کجا بودی :mad_majidonline: همین دو دیقه پیش می خواستم بیام ازت گله کنما .. شانس اوردی :tonguesmiley:

عـه...! همین دوروبــرا بودم؛ شمـا نبودید...! :whistle:

پس خـدا بهم رحم کرده که زنده بمونم و نتایج کنکور رو ببینم...! :riz481:

sepideeee

New member
منم حضور دارم ولی به صورت نامرئی!!!!! دعوام نکنید

با شما و شیلا خانم کار دارم حالا حالا ها :sdasdasd::eek:t0837h0nn8zfqu8ultولی بهتون این فرصت رو می دم که افتاب صبح روز اعلام نتایج رو ببینید بعدا به خدمتتون می رسم :riz481:

mamaie

New member
واااااااااااای خسته شدم دیگه چه انتظار سختی آرزو میکنم با نتیجه ی خوبی که بدست میاریم این روزای سخت به زیباترین و راحت ترین روزامون مبدل بشه:smiliess (3):

بالا