روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

mamaie

New member
این روزا شدیدا به این دلگرمیای ساده نیاز دام ، خیلی دلم گرفته :sad: یه اتفاقی داره تو زندگیم میفته که نباید بیفته ، اتفاقی که همیشه ازش میترسیدم و فرار میکردم ، برام دعا کنین دوستان

فکر میکنم هممون تا حالا تجربیات مشابهی داشتیم .... اتفاقات نا خوشایند ولی فقط خود ما هستیم که میتونیم به خودمون کمک کنیم ....زندگی در گذره ، مثل رودخونه که گاه به سراشیب میخوره گاه سیلابی میشه گاه به قلوه سنگ ها برخورد میکنه ، امیدوارم مشکلتتون حل بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy

نازگیس

New member
بچه ها یه راه خودکشی بی درد واسه کسی که ارشد قبول نمیشه بگیییییییییییییییددددددددددددددددددددددد:14:

کرهانی

New member
بچه ها یه راه خودکشی بی درد واسه کسی که ارشد قبول نمیشه بگیییییییییییییییددددددددددددددددددددددد:14:

عزیزم هیچ چیز تو دنیا ارزش خودکشی نداره

منکه جرات ندارم ولی با قرص شاید بد نباشه، بچه های پزشکی باید بگن درد داره یا نه:21:

ROJO

New member
179176_762.jpg

خدای بزرگ...
:heart:

مجید دیجی

مدیر بخش

خودکوشی؟؟؟آره راه خوبیه برای راحت شدن ولی اون دنیا رو می خوای چیکار کنی ؟؟؟ متاسفانه یا خوشبختانه خوب حال کسایی که اینکار رو می کنن رو می گیرن... :shocked: اون موقع هست که هرچی فیلم ترسناک و خواب ترسناک و فکر ترسناک هست به واقعیت می پیونده. اونم به صورت واقعی...
پناه میبرم به خدا از آن روزی که چشم ها از ترس می ایستد ، مادر فرزند و مرد همسرش را فراموش می کند

مجید دیجی

مدیر بخش
خود کشي از گناهان کبيره اي است که براي آن وعده عذاب دائم و شديد داده شده و مومن حق ندارد خود را بکشد يا به کشتن بدهد .
علاوه بر آن که خود کشي حرام است، اين عمل از گناهان کبيره ديگري هم در فرد خود کشي کننده خبر مي دهد که آنان نيز از بزرگ ترين گناهان کبيره هستند.
فرد با خودکشي اعلام مي کند که به تقديرهاي خدا راضي نيست و خدا را در تقدير عادل نمي داند و از گشايش خداوندي نيز نا اميد است . اينان هر کدام از گناهان کبيره هستند.

Ana67

New member
این روزا شدیدا به این دلگرمیای ساده نیاز دام ، خیلی دلم گرفته :sad: یه اتفاقی داره تو زندگیم میفته که نباید بیفته ، اتفاقی که همیشه ازش میترسیدم و فرار میکردم ، برام دعا کنین دوستان

خدا بزرگه زی زی جون.انشالله همه چی درست میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zy zy

دل آرام

New member
بچه ها اینقدر روی ارشد و نتایج زوم نکنید . دنیا ختم به ارشد گرفتن که نیست . میدونم یکی از آرزوهای بزرگ همه ماست اما این که صلاحمون چیه رو فقط خدا میدونه ...
پس همه چی رو بسپارین به خودش ...

ehsan_micro

New member
خود کشي از گناهان کبيره اي است که براي آن وعده عذاب دائم و شديد داده شده و مومن حق ندارد خود را بکشد يا به کشتن بدهد .
علاوه بر آن که خود کشي حرام است، اين عمل از گناهان کبيره ديگري هم در فرد خود کشي کننده خبر مي دهد که آنان نيز از بزرگ ترين گناهان کبيره هستند.
فرد با خودکشي اعلام مي کند که به تقديرهاي خدا راضي نيست و خدا را در تقدير عادل نمي داند و از گشايش خداوندي نيز نا اميد است . اينان هر کدام از گناهان کبيره هستند.
دوستمون شوخی کرد شما چرا جو گیر شدی.

کرهانی

New member
ولی 100% شوخیه دخترا شوخیه:ad54ad:

بی خیال بحث خودکشی
روجو خب شمارش معکوس بزار واسه نتایج

یک هفته فقط مونده

کرهانی

New member
بچه ها اینقدر روی ارشد و نتایج زوم نکنید . دنیا ختم به ارشد گرفتن که نیست . میدونم یکی از آرزوهای بزرگ همه ماست اما این که صلاحمون چیه رو فقط خدا میدونه ...
پس همه چی رو بسپارین به خودش ...

واقعا... چیزی که در عهده ما بوده سعی کردیم انجام بدیم و تمام شده

دیگه نتیجه رو هرچی باشه باید پذیرفت...چه با قبولی چه بدون قبول زندگی جریان داره و زیباست

منکه دنبال کار هم هستم اما همش مرد می خوان:dadad4:

sepideeee

New member
ولی 100% شوخیه دخترا شوخیه:ad54ad:

بی خیال بحث خودکشی
روجو خب شمارش معکوس بزار واسه نتایج

یک هفته فقط مونده

اتفاقا منم اومده بودم بگم پس شماره معکوس کجاس ؟؟ :eek:t0837h0nn8zfqu8ult
حالا چند وقته روجو خانم شعر نمی گی ما به روت نمیاریم دلیل نمیشه که بی خیال شماره معکوس بشی :New (6):

sepideeee

New member
واقعا... چیزی که در عهده ما بوده سعی کردیم انجام بدیم و تمام شده

دیگه نتیجه رو هرچی باشه باید پذیرفت...چه با قبولی چه بدون قبول زندگی جریان داره و زیباست

منکه دنبال کار هم هستم اما همش مرد می خوان

کرهانی دو تا پیدا کن منم برم سر کار :black_eyed:

بالا