روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
روجو جون شما با این مارکوس روجو ( روخو به زبان خودشون ) بازیکن آرژانتین نسبتی داری ؟؟؟؟ :smiliess (11)::smiliess (3):

مشاهده فایل‌پیوست 6089
زی زی این سوالو من قبلن ازش پرسیدم .. ولی منو پیچوند :1dco2x0p1lilzhfpg1t ولی من میدونم باخت ما مقابل ارژانتین کار همین روجو ی خودمونه .. جاسوس سه جانبه س :p7977cujr38iyymsu8:

zy zy

New member
دوستان هر موقع حس کردین آدم بد شانسی هستین یه چند تا سایت ایرانی باز کنین،
اصن لامصب یه کلیک که میکنی برنده چند تا جایزه مختلف میشی !
اونم چه بسته هایی با چه درصد تخفیفی !!!!! خدا خیرشون بده…

zy zy

New member
زی زی این سوالو من قبلن ازش پرسیدم .. ولی منو پیچوند :1dco2x0p1lilzhfpg1t ولی من میدونم باخت ما مقابل ارژانتین کار همین روجو ی خودمونه .. جاسوس سه جانبه س :p7977cujr38iyymsu8:

آره راس میگی ، ولی خوشبحالشه ها کلی کلاسسس داره آدم فک و فامیل فوتبالیست اونم از نوع خارجیش داشته باشه تازه احتمال قهرمان شدنشونم زیاده دیگه کلاسش چندین برابر میشه :smiliess (3):

ROJO

New member
فقط دلم میخواد شنبه کلیدای نهایی بیاد ی سوال ویروسم حذف شه و زبانم ی درست حداقل از اعتراضام دراد که نمرم رند بشه هههههههه

:rolleyessmileyanim:

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
برای همه شما کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت میکنم

پشت هر کوه بلند،

سبزه زاری است پراز یاد خدا
و در آن باغ کسی می خواند
که خدا هست ، دگر غصه چرا؟

:rose::rose::rose:

zy zy

New member
بچه ها کی چند درصد احتمال میده که نتایج اولیه دقیقا همون 24 اعلام بشه ؟؟؟؟؟ منکه میگم 70 درصد ، شاید دلشون بخاد یخورده دیگه اذیت کنن خب :rolleyessmileyanim::thumbsupsmileyanim:
الان بعضیا معترض میشن که استرس وارد میکنی ، نزنین منو:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

آخرین ویرایش:

infomdmir

New member
کارنامه بیاد همه دوباره جمع میشیم میگیم کی نتایج نهایی اعلام میشه !!! بعد از نتایج هر کدوم میریم پی کار خودمون !!!! بی خیال اینجا همه با همیم داریم خوش می گذرونیم.

Ana67

New member
بچه ها کی چند درصد احتمال میده که نتایج اولیه دقیقا همون 24 اعلام بشه ؟؟؟؟؟ منکه میگم 70 درصد ، شاید دلشون بخاد یخورده دیگه اذیت کنن خب :rolleyessmileyanim::thumbsupsmileyanim:

من میگم 80 درصد

ROJO

New member
من میگم اگه شنبه کلید نهایی اومد سه شنبه هم کارنامه میاد!

ghazael

New member
man migam 3o darsad 24 meiad sanjesh elam nakarde va sanjesh ba saite olompezeshki 1hafte fargh daran be nazaram ba tavajo be parsal 1mord meiad ya akhare tir]

ROJO

New member
پارسال ک کلا فرق میکرده غزل اصن اتمسفرش این نبوده

با پارسال نباید مقایسه کرد ک

ghazael

New member
behdasht roz be roz kharab tar mishe amalkardesh fekr nakonam beiad 24 sanjeshp.ir vagarna mesle hamishe etelaie mizad hichi nagofte.

سمانه68

New member
من که24 یجا افطاری دعوتم همه هم میخاند بدونند چی شدددد!!!!!!!!!!!:sad:خدایا دل همه راشاد کن دل ما هم نیز

بالا