روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
man migam 3o darsad 24 meiad sanjesh elam nakarde va sanjesh ba saite olompezeshki 1hafte fargh daran be nazaram ba tavajo be parsal 1mord meiad ya akhare tir]
غزاله انقد اصرار میکنی که اگه سنجش هم بخواد زود بده به خاطر حرف تو یه هفته دیرتر میده :tonguesmiley: حالا ما امیدواریم 24 بیاد اگه نیومد باز نا امید نمیشیم که .. امیدواریم که تا اخر تیر بیاد .. اگه نیومد دعا می کنیم دهه اول مرداد بیاد .. و به این ترتیب این سلسله ادامه میابد
بعدش مگه پارسال بهداشت همه چیو از قبل تو دفترچه مو به مو اعلام نکرده بود ؟؟ و طبق دفترچه هم پیش رفت دیگه .. ولی امسال قضیه فرق می کنه :j58r36j3gcr4suxymup

ghazael

New member
behdasht roz be roz kharab tar mishe amalkardesh fekr nakonam beiad 24 sanjeshp.ir vagarna mesle hamishe etelaie mizad hichi nagofte.

sepideeee

New member
کارنامه بیاد همه دوباره جمع میشیم میگیم کی نتایج نهایی اعلام میشه !!! بعد از نتایج هر کدوم میریم پی کار خودمون !!!! بی خیال اینجا همه با همیم داریم خوش می گذرونیم.
بله بله خوش میگذروینم دور هم به شرط اینکه شما غیبت هات زیاد نشه :riz277:

آخرین ویرایش:

yashar777

New member
اصلا ندن نتایج رو بهتر ، من اصلا نمیدونم چکار کردم به همین خاطر درصد حساب نکردم شما هم شاد باشین تا نتایج بیاد

sepideeee

New member
بچه ها جون سعی کنید فارسی بنویسید خدایی سخته وسط این همه فارسی انگلیسی خوند :rolleyessmileyanim:

mahsa khanum

New member
خدا به مادرا رحم کنه و صبر ایوب بهشون بده از دست کنکور ماها....
یگانه جان همدردیم
منکه از کنکور برگشتم 2روز اصن لب به سخن نگشودم هر چی پرسیدن چی شد؟چیکار کردی سکوت محض داشتم
البته سوالای متفرقه دیگه رم جواب نمیدادم که مثلا گرسنه ای؟غذا بیارم بخوری؟
کلا صمم بکم بودم
بعد2-3 روز لب به سخن گشودم گفتم اهل خونه بیخیال قبولیه من بشید
من قبول نمیشم ..شمام منتظر نباشید.......:smiliess (12): گفتم تا الان که کلی زحمت دادم بذا حداقل استرس نتایجو نکشن ..گناه دارن
آخه دیگه ادم پشت کنکور بودنی نمیتونه کمک کنه فقط مایه دردسره:1dco2x0p1lilzhfpg1t

infomdmir

New member

شما چرا غصه نبودن بچه هارو میکنین...اینجا انجمنه همیشه یه کسایی هستن که محفل و گرم نگه میدارن...

ایشالله دوستان هم باقی میمون بعد اعلام نتایج:rose:

مهسا خانم من غصه نمی خورم دارم یاداوری می کنم که دوستان خوبی برای هم باقی بمونیم.

setareh58

New member
من میگم اگه شنبه کلید نهایی اومد سه شنبه هم کارنامه میاد!

روجو جون از کجا میدونی شنبه کلید نهایی میاد؟؟؟؟!!!!!!
این وزارت بهداشته خوب ی ملت رو سرکار گذاشتن :p7977cujr38iyymsu8: بازم پارسال خوب بود یه تقویمی درکار داشتن:dadad4:

بالا