روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sepideeee

New member
وجدانی من عاشق سازمان سنجش شدم با این اخبار ضد و نقیضش اونم نه از خودش بلکه از منابع خبری پراکنده :(40):

I can

New member
منم فکر می کنم به احتمال زیاد فردا کلیدا بیاد و 24م کارنامه.
البته همه بگین انشالله :)

sepideeee

New member
منم فکر می کنم به احتمال زیاد فردا کلیدا بیاد و 24م کارنامه.
البته همه بگین انشالله :)

ایشاله ... :)
کلیدا که فردا میاد مطمعنا چون طبق برنامه قبلا اعلام شده ( آی بزنه و نیاد چه حالگیری یی راه می افته :))
مهم کارنامه اس که فعلا بین علمای اینجا اختلاف نظر هستش :riz481:

ROJO

New member
عاغا دو حالت داره:
یا رئیس محترم قات زده بوده

یا این خبرگزاریا الکی مینویسن:riz481:

منم میتونم ازین خبرا بنویسم، بگم بنا ب اعلام رئیس سنجش کلید نهایی روز شنبه و در صورت بروز مشکل تا جمعه اعلام خواهد شد! بعد درست از اب دربیاد همه بگن فقط اخبار خبرگزاریه روخوپرس واخعیه:whistle:

I can

New member
ایشاله ... :)
کلیدا که فردا میاد مطمعنا چون طبق برنامه قبلا اعلام شده ( آی بزنه و نیاد چه حالگیری یی راه می افته :))
مهم کارنامه اس که فعلا بین علمای اینجا اختلاف نظر هستش :riz481:

علما لطفا اختلاف نظرها رو بذارین کنار که شک نکین بعد از اعلام کلید نهایی سریعا کارنامه ها می یاد.
فکر کردین که کلید نهایی رو می ذارن و یه ماه بعد کارنامه که دوباره سر کلیدا چک وچونه بزنین!!
572121_LaieA_029.gif
848120_ireful.gif

زهی خیال باطل
825020_cook.gif

I can

New member
عاغا دو حالت داره:
یا رئیس محترم قات زده بوده

یا این خبرگزاریا الکی مینویسن:riz481:

منم میتونم ازین خبرا بنویسم، بگم بنا ب اعلام رئیس سنجش کلید نهایی روز شنبه و در صورت بروز مشکل تا جمعه اعلام خواهد شد! بعد درست از اب دربیاد همه بگن فقط اخبار خبرگزاریه روخوپرس واخعیه:whistle:
روجو ایسنا یه سایت خبرگزاری ثبت شده و منبع خبری هست اما خبرگزاریه روجوپرس رو بی بروبرگرد جمعش می کنه و پلم می شه و فرد منتشر کننده خبر به عنوان مجرم اینترنتی دستگیر و زندانی می شه!!!حالا انتخاب با خودته
543021_LaieA_036.gif

infomdmir

New member
روجو ورد پرس لطفا به این خبر هم اشاره کن که تا اخر شهریور هم نتایج نهایی ازمون ارشد پزشکی میاد اینجوری خبر گزاریت معتبرتر میشه !!!!!!:smilies-azardl (113

sara.sharifi

New member
بچه های ایسنا نوشته 31 تیر کلید اولیه می یاد که البته فکر کنم اشتباه تایپی بوده و منظورش 31 خرداد بوده!!!!!!!چون 31 خرداد کلیدا اولیه اومد. اینو بی خیال ( ماشالله توی ذکر تاریخ خیلی کاربلدن که ایسنا اینجور اشتباه خنده داری کرده و خود وزارت هم پشت دفترچه ها نوشته بود 31 خرداد روز یکشنبه!!!!!

اما به نظرم چیزی که قابل توجه بود این مطلب بود که گفته (خوشبختانه یا متاسفانه دیگه لطف کردن تاریخ نزدن )
منبع ایسنا: رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه باید کلید نهایی 79رشته تهیه و بررسی شود افزود: برای تهیه کلید نهایی تقریبا یک هفته زمان لازم است، سپس از اساتید دعوت شده و نظرات وارد شده به سوالات کنترل و تا اواسط ماه رمضان کارنامه ارائه می‌شود

خدا کنه که واقعا غلط املایی باشه. از اون جایی که با این اوضاع سنجش باید به حدس و گمان درمورد اومدن نتایج اکتفا کنیم،من حس ششمم بهم میگه که نتایج 31 تیر میاد،نمیدونم چرا ولی خوب حس ششممه دیگه :smiliess (12):.ولی از طرف دیگه قلبا امیداوارم که حس ششمم اشتباه کنه و نتایج همین هفته بیاد :p7977cujr38iyymsu8: ای خدااااااا

ROJO

New member
روجو ایسنا یه سایت خبرگزاری ثبت شده و منبع خبری هست اما خبرگزاریه روجوپرس رو بی بروبرگرد جمعش می کنه و پلم می شه و فرد منتشر کننده خبر به عنوان مجرم اینترنتی دستگیر و زندانی می شه!!!حالا انتخاب با خودته
543021_LaieA_036.gif

مادر نزاییده:black_eyed::riz481:

ROJO

New member
دارم نخاشی میکشم هی وسطش میام سراغ موبایلم اولم میرم تو سایت سنجش ی رفرش میزنم میبینم طبق معمول خبری نیس:65d6a5d6s: بعدم میام اینجا،اینجام ک خبری نیست:smiliess (9):

sepideeee

New member
دارم نخاشی میکشم هی وسطش میام سراغ موبایلم اولم میرم تو سایت سنجش ی رفرش میزنم میبینم طبق معمول خبری نیس:65d6a5d6s: بعدم میام اینجا،اینجام ک خبری نیست:smiliess (9):
خوب حالا عکس منم بکش مگه چی میشه .. ها ؟؟ :smiliess (7):

matin

New member
کلید لابد فردا ساعت 18 میاد خخخخ ، و باید تا ساعت 21 پا سیستم منتظرش باشیم ؟؟

ROJO

New member
کلید لابد فردا ساعت 18 میاد خخخخ ، و باید تا ساعت 21 پا سیستم منتظرش باشیم ؟؟

من ک فردا از شش تا 9 ونیم کلا.س دارم بگین اگه میخوان اعلام کنن یا قبل ازین بازه ی زمانی باشه یا بعدش:whistle:

ROJO

New member
امتحانش ضرری نداره پس.:smiliess (3):

خودت تجربه کن دخترم:riz277: ببینیم زاییده شده یا نه خخخخخ.نتیجش رو هم به ماابلاغ کنید.:motat:

من فخط خبرامو همینجا تو سایت عموادمین مونتشر میکنم:whistle:اختیار تام دالم

بالا