دوستان تغذیه ای بفرمایید اینجا ... دم در بده !

moni joon

New member
سلام به همه یه سوال
دوستان وقتی درصداتونو حسای کردین چقدر با تصور خودتون فرق داشت؟؟؟

shena

New member
سلام به همگی سلااااااااااااااام سالاااار خوبی؟سلام اسنک جون ونوتریگرل ویاسمن ونگارجان دلم براا همتون تنگ شده :thanks:بابا اینجا چه خبره؟همش دعوا
من که کنکور خوب ندادن حالا از هر موقع که حسش اومد دوباره شروع میکنم به خوندن ...راستی مرسی سالار بابت کمکات که واقعا بهم انگیزه داد که دوباره به درس خوندن برگردم ودوستان دیگر همینطور...:bunnyearsmiley:
من که میگم سیاوش رتبه برتر میشه بعدش نوتریگرلو یاسمن هم خوب میارن بقیه درصداشونو نگفتن نمیدونم

shena

New member
بچه های که میخوان دوباره کنکور بخون از کی میخوان بخونن؟برنامه بذاریم باز باهم بخونیم

Maryam.A

Well-known member
سلام منتظر شنیدن قبولی همگیتون هستم
نوتگرل عزیز امیدوارم یکی از بهترین رتبه ها باشی
همتون زحمت کشیدید ایشالا نتیجه زحماتتونو می بینید

nutgirl92

New member
سلام شناااااااااااااااااا
بابا پارسال دوست امسال آشناااااااااااااااااااااااا
کجایییی تو دختررررررررر آخه !!
یهو رفتی حاجی حاجی مکه ؟!؟!؟؟! :p7977cujr38iyymsu8:

مام دلمون واست تنگولیده شده بود :thanks:

nutgirl92

New member
سلام منتظر شنیدن قبولی همگیتون هستم
نوتگرل عزیز امیدوارم یکی از بهترین رتبه ها باشی
همتون زحمت کشیدید ایشالا نتیجه زحماتتونو می بینید

سلام مریم جون
عزیزمممممممممممممممممممم :***************

ایشالا خبر موفقیت شماااااا :a2d3: :heart:

منتظر 67

New member
سلام به همگی سلااااااااااااااام سالاااار خوبی؟سلام اسنک جون ونوتریگرل ویاسمن ونگارجان دلم براا همتون تنگ شده :thanks:بابا اینجا چه خبره؟همش دعوا
من که کنکور خوب ندادن حالا از هر موقع که حسش اومد دوباره شروع میکنم به خوندن ...راستی مرسی سالار بابت کمکات که واقعا بهم انگیزه داد که دوباره به درس خوندن برگردم ودوستان دیگر همینطور...:bunnyearsmiley:
من که میگم سیاوش رتبه برتر میشه بعدش نوتریگرلو یاسمن هم خوب میارن بقیه درصداشونو نگفتن نمیدونم
سلام شنا جونم
خوبی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عیدت مبارک باشه...............
اکشال نداره خودتو ناراحت نکن.....منم خیلی بد دادم وانشالله به زودی شروع میکنم به خوندن
برات ارزوی موفقیت میکنم
تا بعد

یاسمن

New member
سلام به همه دوستان

من هم بالاخره تخمین رتبه شرکت کردم و ازونجایی که جایی نبود که بچه های تغذیه دور هم جمع بشن این تاپیک رو راه اندازی کردم.

نظرتون راجع به تخمین رتبه چیه ؟

دوستانی هستن که قبلا تجربشو داشته باشند ؟؟ یعنی سالهای قبل ؟؟؟

و اگر هست تجربشونو بهمون بگن ...

نظرتون راجع به بالاترین درصد تغذیه که 92 درصد هستش و در تاریخ تغذیه اصلا همچین درصدی وجود نداشته چیه ؟
(باقی درس ها منطقی تر هستند و 84 و 74 هستند و بودند عزیزانی با این درصدها اما 92درصد تغذیه ... شک من رو برانگیخت و دیدم بهتره شما دوستان صاحب نظر ... نظراتتونو بفرمایید)

فقط یه خواهش کوچک :
ما آزمون رو پشت سر گذاشتیم ، برای بعضی از ما سخت و بعضی آسون و اکثر دوستان متوسط رو به بالا . پس خواهش کوچکم از شما این هست که دیگه بحثای تکراری نکنیم و یه حرفی بزنیم که نهایتا یه نتیجه ای بده بهمون ...

:heart::heart::heart::heart:

سلام نوتی چه خوب کاری کردی ، بالاخره یه جایی هست ما دوباره با هم باشیم
والا منم هر روز میرم تخمین رتبه زل میزنم به این درصد 92ی تغذیه ، هی به خودم میگم این کی بوده که تو این آزمون یه قول بچه ها مفهومی و سخت امسال انقدر خوب زده !
به نظرم شرکت کننده ش خیلی کمه نمیشه آنچنان اعتماد کرد

یاسمن

New member
مهرشاد شیره.........
من تغذیه مو خراب کردم فقط دو تا تست نزده گذاشتم نمره منفی زیاد دارم بین 60 تا 70%

سلام سیاوش ، شما تغذیه تو بین 60-70 زدی بیو رو هم عالی دادی باز میگی تهران قبول نمیشی؟!!

nutgirl92

New member
سلام نوتی چه خوب کاری کردی ، بالاخره یه جایی هست ما دوباره با هم باشیم
والا منم هر روز میرم تخمین رتبه زل میزنم به این درصد 92ی تغذیه ، هی به خودم میگم این کی بوده که تو این آزمون یه قول بچه ها مفهومی و سخت امسال انقدر خوب زده !
به نظرم شرکت کننده ش خیلی کمه نمیشه آنچنان اعتماد کرد

یاسی من دیگه سر نزدم ... به نظرم دیگه داره مسخره بازی میشه ... یکی از بچه ها میگفت پارسال رتبش 2برابر تخمین رتبه شد !
مثل اینکه 100 میشده تو تخمین ... اما شد 200 !
به هر حال هیچ کس نمیتونه پیش بینی کنه ... امسالم با تمام ویژگی هاش ... شاید یه عده خوب امتحان دادن ... چون بعضا هستن که چند ساله پشت کنکورن !! ماها اینا رو نمیتونیم پیش بینی کنیم ...

siavash

New member
سلام بچه ها. یاسی تو که در جریان شرایط عالی زبان من که هستی.
نمیدونم توکل بر خدا.
خدایی نمی دونم قبول نشم چطوری یه سال دیگه میتونم بخونم اصلا نمیدونم این چند هفته بعد کنکور چطور گذشت.........
ولی خوب اصلا تا اعلام نتایج نمی خوام فکرشوبکنم.
یاسی از مریم خبر داری؟ روبراهه؟

nutgirl92

New member
بچه ها درباره اون درصد 92 تغذیه یه چیزی به ذهنم رسید

اون شخص که درصد تغذیش 92 ه رتبش 1 نیست و درصد تغذیه رتبه 1 ، 71 هستش ...
پس ممکنه یکی خواسته یه امتحانی پیش خودش انجام بده.

هرچند اهمیتی نداره ولی دیدم گفتنش خالی از لطف نیست ...

nutgirl92

New member
نمیدونم توکل بر خدا.
خدایی نمی دونم قبول نشم چطوری یه سال دیگه میتونم بخونم اصلا نمیدونم این چند هفته بعد کنکور چطور گذشت.........

سیاوش من مطمئنم تهران قبول میشی ...

از بچه های زرنگ چندتا دانشکده .. یه آمار کلی دارم ..
تغذیه ها اکثرآ بین 60 و 70 ه ...
بیوشیمی هم 60 تا 70
فیزیو بین 60تا 65
و زبان هم بین 60 و 70

اینها واقعا بچه های زرنگی بودن و تو آزمون خ ل ی ل ی همواره رقابت عجیبی بینمون بود ... من همواره بین 8 تا 15 میشدم توآزمون های جامع... اونا هم همین طور ... از رتبه ی 3تا 15 ...

یاسمن

New member
نمیدونم توکل بر خدا.

قبول میشی حتما ، تغذیه مهمه که خوب زدی ، بیو هم که همه ازش شاکی ان ترازت بالا میشه ، زبان این وسط مهم نیس که
من خودم که قید قبولی رو زدم ولی نمی دونم قبول نشدم دوباره بخونم یا نه ، اصلا انرژی ندارم به قول تو نمی دونم این چند هفته چطور گذشت

مریمم خوبه ، چند روز پیش اس داده بود ، با پسرهاش مشغوله

یاسمن

New member
سیاوش من مطمئنم تهران قبول میشی ...

از بچه های زرنگ چندتا دانشکده .. یه آمار کلی دارم ..
تغذیه ها اکثرآ بین 60 و 70 ه ...
بیوشیمی هم 60 تا 70
فیزیو بین 60تا 65
و زبان هم بین 60 و 70

اینها واقعا بچه های زرنگی بودن و تو آزمون خ ل ی ل ی همواره رقابت عجیبی بینمون بود ... من همواره بین 8 تا 15 میشدم توآزمون های جامع... اونا هم همین طور ... از رتبه ی 3تا 15 ...

نوتی واقعا اون دوستت که تغذیه شو پارسال 40 و خورده ای زده بود بهشتی قبول شده؟ آخه میگن تغذیه زیر 55 اینا احتمال قبولی تهران کمه، البته بقیه رو خوب زده شاید واسه اون

آخرین ویرایش:

nutgirl92

New member
نوتی واقعا اون دوستت که تغذیه شو پارسال 40 و خورده ای زده بود بهشتی قبول شده؟ آخه میگن تغذیه زیر 55 اینا احتمال قبولی تهران کمه، البته بقیه رو خوب زده شاید واسه اون

آره به خدا ...
الان بهشتی میخونه !
البته یاسی شاید سهمیه ای بوده ... چون دختر زیاد زرنگ و باهوشی نبود اصلا!!! یعنی واقعا نبود .. !!!

بالا