دوستان تغذیه ای بفرمایید اینجا ... دم در بده !

یاسمن

New member
آره به خدا ...
الان بهشتی میخونه !
البته یاسی شاید سهمیه ای بوده ... چون دختر زیاد زرنگ و باهوشی نبود اصلا!!! یعنی واقعا نبود .. !!!

عجب ، آره تو رتبه های زیر 50 سالهای قبل خصوصا 89 همه از دم بالای 60 زدن تغذیه رو ، شاید به قول تو سهمیه ای بوده که با این درصد تغذیه رتبه ش 30 شده
آخه قبولی کنکور اصلا به زرنگی و باهوشی نیس که :(

pianopiano

New member
سلام به همه ی هم رشته ای ها و دوستان نازنین. می خواستم ببینم کسی تخمین رتبه سایت دکتر شرکت کرده؟ به نظرم رتبه هارو خوب تر از چیزی که هست نشون میده (گروه آموزشی دكتر خلیلی ::کارشناسی ارشد پزشکی ، زیست شناسی، دکتری ، علوم آزمایشگاهی::)
اونایی که هر دوتا تخمین رتبه رو شرکت کردن این دوتارو بگن. میدونم هم تون حس منو دارین با اینکه میگیم بهش فک نکنیم ولی نمیشه.

nutgirl92

New member
سلام به همه ی هم رشته ای ها و دوستان نازنین. می خواستم ببینم کسی تخمین رتبه سایت دکتر شرکت کرده؟ به نظرم رتبه هارو خوب تر از چیزی که هست نشون میده (گروه آموزشی دكتر ::کارشناسی ارشد پزشکی ، زیست شناسی، دکتری ، علوم آزمایشگاهی::)
اونایی که هر دوتا تخمین رتبه رو شرکت کردن این دوتارو بگن. میدونم هم تون حس منو دارین با اینکه میگیم بهش فک نکنیم ولی نمیشه.

بله عزیزم
بسیار بسیار بهتر از اون چیزی که هست نشون میده ..
من خودم یک تعدادی رو میشناسم که از من بهتر امتحان دادن .. اون وقت به من میگه رتبت میشه 3 !

نه
اصلا اعتماد نکنید ..
آدم نباید امید پوچ و الکی به خودش بده ...
همواره رو 50 /50 باشید واسه قبولی ... این از نظر روحی روانی خیلی خیلی به نفعمون هست تا اینکه 100% خودمون رو قبول بدونیم !

bluerosy

New member
یاسی من دیگه سر نزدم ... به نظرم دیگه داره مسخره بازی میشه ... یکی از بچه ها میگفت پارسال رتبش 2برابر تخمین رتبه شد !
مثل اینکه 100 میشده تو تخمین ... اما شد 200 !
به هر حال هیچ کس نمیتونه پیش بینی کنه ... امسالم با تمام ویژگی هاش ... شاید یه عده خوب امتحان دادن ... چون بعضا هستن که چند ساله پشت کنکورن !! ماها اینا رو نمیتونیم پیش بینی کنیم ...

سلام. آره تقریبا دو برابر می شه. هر رتبه ای رو که بهتون می ده در 2 یا یک و نیم ضرب کنین به نظر من. پارسال که اینطوری بوده.ولی خوب قطعا از اون که تخمین می زنه بهتر نمی شه.
اون 92 درصدی درست نیست. بنده خدا احتمالا یه امتحانی کرده تا کلید نهایی بیاد اصلاح کنه. باید دید بعد از کلید نهایی عوض میشه یا می مونه. اگر هم 92 زده باشه به هر حال به نظر نمیاد رتبش خوب باشه. احتمالا بقیه رو خراب کرده.

nutgirl92

New member
سلام. آره تقریبا دو برابر می شه. هر رتبه ای رو که بهتون می ده در 2 یا یک و نیم ضرب کنین به نظر من. پارسال که اینطوری بوده.ولی خوب قطعا از اون که تخمین می زنه بهتر نمی شه.
اون 92 درصدی درست نیست. بنده خدا احتمالا یه امتحانی کرده تا کلید نهایی بیاد اصلاح کنه. باید دید بعد از کلید نهایی عوض میشه یا می مونه. اگر هم 92 زده باشه به هر حال به نظر نمیاد رتبش خوب باشه. احتمالا بقیه رو خراب کرده.

درست میگی عزیزم ...

ولی خب اینم هست که اگر یک نفر رکوردزنی کرده باشه تو درس تغذیه تو این همه سال ... منطق حکم میکنه که بقیه درساشم نه حالا 92 ... یه درصد متناسب با نغذیش زده باشه ... که این طور نبوده ... و من هم احتمال دادم امتحان هستش !!

bluerosy

New member
درست میگی عزیزم ...

ولی خب اینم هست که اگر یک نفر رکوردزنی کرده باشه تو درس تغذیه تو این همه سال ... منطق حکم میکنه که بقیه درساشم نه حالا 92 ... یه درصد متناسب با نغذیش زده باشه ... که این طور نبوده ... و من هم احتمال دادم امتحان هستش !!

اگه اینطور بود حتی اگر درصد های بقیه درساش روی 30 هم بود باید رتبش هفت میشد. من درصد 92 تغذیه رو با سایر دروس 30 درصد توی سایت دکتر زدم. با وجودی که سایت دکتر خیلی بهتر از واقعیت نشون می ده رتبه شد 7.البته چندین روز قبل این کارو کردم و ممکنه تا الان عوض شده باشه. ولی اون جزء هفت نفر اول نیست چون من روزی چند بار چک کردم و دستم هست که هر روز چی اضافه شده.

آخرین ویرایش:

bakhshi

New member
:riz304:
ایشالاه همتون قبول شوید و مزد زحماتتون رو بگیرید:riz304:

RONATA

New member
:65d6a5d6s:خدا کنه کلید که میاد درصدامون ازینی که هست بهتر شههههههههههههه:1dco2x0p1lilzhfpg1t

froozan

New member
بچه ها من تو سایت دکتر رتبم 109 شد تو تخمین 34 دیگه نمی دونم کدومش درسته ؟ البته با این اینکه دیکه می دونم با این وضع قبول نیستم در شرایطی که حتی بین المللم نزدم نمی دونم چرا هر روز دنبال این تخمین رتبم!!!!:shocked:

flor

New member
بچه ها میشه بگین که بین الملل زدین یا نه؟میخوام ببینم چند درصد بچه ها زدن؟

nutgirl92

New member
بچه ها اصلاحیه ساعت چند میاد ؟!

6 ؟؟؟

آخه 6 خودشون اونجا هستن که اصلاحیه هم بذارن رو سایت ؟!؟! :smilies:

RONATA

New member
فک کردم ساعت 2 میاد ولی انگار همون 6 میزنن!!
خیره ایشالاااااااااا:5:

بالا