دوستان تغذیه ای بفرمایید اینجا ... دم در بده !

k-b

New member
:smiliess (2)::mad_majidonline: بابا اینا چرا اینجورین؟!!! این همه سوال دو جوابی و اشتباه داشتن . حالا فقط لطف کردن 4تا سوالش رو دو جوابی کردن یکیشم حذف! به لطف این کنکور منم یاد گرفتم که کراتین اسید آمینه ست!!!:65d6a5d6s:
راستی به کودک سالم هم کسی مکمل آهن بده من میدونم و اون!

آخرین ویرایش:

یاسمن

New member
:smiliess (2)::mad_majidonline: بابا اینا چرا اینجورین؟!!! این همه سوال دو جوابی و اشتباه داشتن . حالا فقط لطف کردن 4تا سوالش رو دو جوابی کردن یکیشم حذف! به لطف این کنکور منم یاد گرفتم که کراتین اسید آمینه ست!!!:65d6a5d6s:
راستی به کودک سالم هم کسی مکمل آهن بده من میدونم و اون!

خدایی باید اون سوال کراتین و فلوئور رو درست میکردن ، خیلی نامردن :((

یاسمن

New member
منم بین الملل نزدم

میگم این تخمین رتبه ی خ ل ی ل ی چه مدلیه ؟ نمره ای که محاسبه می کنه کلـــــــی با اونی که تخمین رتبه حساب می کنه فرق داره !

nutgirl92

New member
اهههههههههههه
سر اون سوال فلوئور من یکی جیغ زدم فقط
اینا خیلی خیلی بی شعورن !
عیب نداره ... ایشالااااااا که با جونشون پس بدن ! همونطور که داریم الان ما جووون میدیم :|

bluerosy

New member
من که فقط یکی از درس هام یه درصد تغییر کرد. بقیه ثابت موند. انتظار داشتم بالا بره!:sad:
خوب دیگه کاری نیست. فقط سه ماه باید صبر کرد. دیگه حرف فایده نداره

bluerosy

New member

ااااااااااااااااااااااااا! راست می گی!! من تا حالا فکر می کردم سه ماهه:wacsmiley: جمع و تفزیقم داغونه! :21: می دونی چند بار تا حالا حساب کرده بودم همشون سه ماه در اومده بود؟!:25r30wi:

sahar.Nut

New member
Bacheha salam.azatOon ye sOali daraaam age mishe kOmakam konid...baraye gOzaroondane tarh hatman bayad bimarestan dolati bashe koja bayad eghdam kard??????

m-hazrati

New member
سلام خدمت همه دوستان گرامی من می خوام ارشد تغذیه شرکت کنم می خواستم کمکم کنید که جواب سوالاتمو از کدوم تاپیکا بدست بیارم-خواهشا کمکم کنید

bluerosy

New member
این تخمین رتبه هم که ماهی یک نفر بهش اضافع میشه! :smiliess (11)::65d6a5d6s:پارسال ظاهرا صد و خرده ای نفر شرکت کننده داشته. با این وضع شصت نفری امسال احتمالا رتبه ها باید چهار پنج برابر بشه:sad:

pianopiano

New member
سلام به همه ی دوستان گلم. من امسال سال اول کنکور ارشدم بوده. تو تخمین رتبه 12شده رتبم. سوالم از بچه هایی هستش که سال دوم یا سوم کنکورشونه و تخمین رتبه سال های قبل رو تجربه کردن. این رتبه فعلی دقتش چقدره؟ یعنی به دو یا 3 برابرش می شه امید داشت؟ سال های قبل چطور بوده؟

بالا