دوستان تغذیه ای بفرمایید اینجا ... دم در بده !

nutgirl92

New member
سلام به همه دوستان

من هم بالاخره تخمین رتبه شرکت کردم و ازونجایی که جایی نبود که بچه های تغذیه دور هم جمع بشن این تاپیک رو راه اندازی کردم.

نظرتون راجع به تخمین رتبه چیه ؟

دوستانی هستن که قبلا تجربشو داشته باشند ؟؟ یعنی سالهای قبل ؟؟؟

و اگر هست تجربشونو بهمون بگن ...

نظرتون راجع به بالاترین درصد تغذیه که 92 درصد هستش و در تاریخ تغذیه اصلا همچین درصدی وجود نداشته چیه ؟
(باقی درس ها منطقی تر هستند و 84 و 74 هستند و بودند عزیزانی با این درصدها اما 92درصد تغذیه ... شک من رو برانگیخت و دیدم بهتره شما دوستان صاحب نظر ... نظراتتونو بفرمایید)

فقط یه خواهش کوچک :
ما آزمون رو پشت سر گذاشتیم ، برای بعضی از ما سخت و بعضی آسون و اکثر دوستان متوسط رو به بالا . پس خواهش کوچکم از شما این هست که دیگه بحثای تکراری نکنیم و یه حرفی بزنیم که نهایتا یه نتیجه ای بده بهمون ...

:heart::heart::heart::heart:

RONATA

New member
سلام چی بگم والا سال قبل ازین درصدای ساختگی بود مثلا میومدن یه بار اشتباهاشونو حساب نمیگپکردن که بدونن مثلا اگه اینارو نزده بودن چه طور میشد رتبشون یا خیلی نمونه های دیگه ولی با این حساب جالبه که بازم بد نبود!
من ابجیم رشته ی ایمنی بود خیلی باز دقیق تر بود تا رشته ی خودمون!
92 درصد برا تغذیه شاهکاره به خصوص که سوالای مبهمم زیاد داشتیم ولی خب شایدم واقعا چنین چیزی صحت داشته باشه من یکی که دیگه هیچ چیزو نمیتونم درست پیش بینی کنم !!

نوتر

New member
نوتگیرل اگه آزمون سال 91 که عجیب غریب بود رو جدا کنیم . تا سال نود بالاترین درصد تغذیه 86 بود. بیوشیمی یکی از بچه های تبریز سالها قبل 100 زده بود. یکی از بچه های شهید بهشتی هم فیزیولوژی رو سالها قبل 100 زده بود:whistle:

آخرین ویرایش:

RONATA

New member
سلام چی بگم والا سال قبل ازین درصدای ساختگی بود مثلا میومدن یه بار اشتباهاشونو حساب نمیکردن که بدونن مثلا اگه اینارو نزده بودن چه طور میشد رتبشون یا خیلی نمونه های دیگه ولی با این حساب جالبه که بازم بد نبود!
92 درصد برا تغذیه شاهکاره به خصوص که سوالای مبهمم زیاد داشتیم ولی خب شایدم واقعا چنین چیزی صحت داشته باشه من یکی که دیگه هیچ چیزو نمیتونم درست پیش بینی و قضاوت کنم !!

RONATA

New member
کلید نهایی کی میاد؟؟
چرا جوابا رو مرداد نمیزنن؟؟
کسی میدونه؟

mehrshad

New member
92 درصد تفذیه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کی بوده حالا ... سوالات ذو ار قبل داشته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehrshad

New member
اگر این 92 درصد رو از تو سایت تخمین رتبه گرفتی که خب یه جورایی الکیه !! منبعی گفتهات چیه نوتگرل؟!!:shocked:

nutgirl92

New member
سلام چی بگم والا سال قبل ازین درصدای ساختگی بود مثلا میومدن یه بار اشتباهاشونو حساب نمیگپکردن که بدونن مثلا اگه اینارو نزده بودن چه طور میشد رتبشون یا خیلی نمونه های دیگه ولی با این حساب جالبه که بازم بد نبود!
92 درصد برا تغذیه شاهکاره به خصوص که سوالای مبهمم زیاد داشتیم ولی خب شایدم واقعا چنین چیزی صحت داشته باشه من یکی که دیگه هیچ چیزو نمیتونم درست پیش بینی کنم !!

امسال خب پولی کردنش .. دیگه احتمال الکی ها کم شده ... ولی هنوز هم به نظر من وجود داره ... امسال یه سری سوالات دو پهلو بود ... با احتساب اون ها به 80 هم نمیرسه ... چ برسه به 92 !!

nutgirl92

New member
نوتگیرل اگه آزمون سال 91 که عجیب غریب رو جدا کنیم . تا سال نود بالاترین درصد تغذیه 86 بود. بیوشیمی یکی از بچه های تبریز سالها قبل 100 زده بود. یکی از بچه های شهید بهشتی هم فیزیولوژی رو سالها قبل 100 زده بود:whistle:

والا نوتر آزمون 91 به نظر خود من آزمون سختی نبود ! نه که بگم آسون بود ... متوسط بود و روال همیشگی رو داشت و درصدهای نفر اول هم تغذیش 75 بوده و سه درس دیگه بین 80 و 90 !

درباره بیوشیمی و فیزیولوژی میشه حتی 100 هم زد چون درس تخصصی ما نیست و سوالات هم تقریبا اکثرشون در اکثر سالها(نه همه سوالات و نه همیشه) از کلیات طرح میشه ...

پارسال رتبه ی سی و خورده ای از دوستان خودم بود ... که تغذیش چهل و خورده ای بود ... بیو و فیزیو 70 و زبانش 65 بوده ! الانم بهشتی میخونه ...

nutgirl92

New member
کلید نهایی کی میاد؟؟
چرا جوابا رو مرداد نمیزنن؟؟
کسی میدونه؟

کلید نهایی 5تیر میاد

واقعاااا این سوال منم هست ... چرا جواب آزمونو 3 هفته زودتر نمیدن ؟! ما که 3 هفته زودتر آزمون دادیم !!!!!!!!

mehrshad

New member
ajab! Nutgirl jan alan man beram tu takhmin rotbe bezanam taghzie 100% zadam bavar mikoni? ! Be ghole khodet tu tarikhe taghzie bisabeghast!

siavash

New member
سلام به جمع.
اولین بار که نیست که آزمون ارشد تغذیه برگزار میشه.
نهایتش درصد 7-8 % بالا پایین میشه نه 80-70%
بنظر من بهترین راه صبر کردن تا زمان اعلام نتیجه

nutgirl92

New member
مهرشاد شیره.........
من تغذیه مو خراب کردم فقط دو تا تست نزده گذاشتم نمره منفی زیاد دارم بین 60 تا 70%

سیاوش من از یکی بچه ها شنیدم تو بیوشیمی امتحان دادی !!!!

حتما یکی دیگه رو میگفتن ... ولی بین 60 و 7 هم خوبه !

siavash

New member
سیاوش من از یکی بچه ها شنیدم تو بیوشیمی امتحان دادی !!!!

حتما یکی دیگه رو میگفتن ... ولی بین 60 و 7 هم خوبه !

نه گفتم بعد عید تغذیه نخوندم و گذاشتمش کنار بخاطر همینم گزینه اشتباه زیاد دارم
فقط بیو خوندم و بیوشیمی مو خیلی عالی امتحان دادم

nutgirl92

New member
نه گفتم بعد عید تغذیه نخوندم و گذاشتمش کنار بخاطر همینم گزینه اشتباه زیاد دارم
فقط بیو خوندم و بیوشیمی مو خیلی عالی امتحان دادم

خوش به حالت ...
من بیوشیمی رو 50 زدم !
تنها درصد خیلی افتضاحمه ! بقیه رو با کلید وزارت تصحیح کردک بالای 60 ه ... فیزیولوژیمو از همه بهتر زدم !
اولش با کلید خ ل ی ل ی تصحیح کردم تغذیم شد 55 ... اما نگووو این کلیده اشتباه داشته چندتاااا !!

RONATA

New member
:rolleyessmileyanim:

سیاوش تک رقمی میشی حالا ببین کی بهت گفتم!

نظرتون در مورد تخمین رتبه ی چیه؟

آخرین ویرایش:
بالا