دلایل بسته شدن تاپیک ها؟؟؟؟؟؟؟؟

ali_ah

New member
نگار خانوم من هنوزم نمیدونم چرا تاپیک منو بستید البته خیلی هم مهم نبود ولی حداقل جواب میدادید به پیام خصوصیم

Gilda

New member

درسته خوب نظر بچه هام همینه دیگه...... اونا میگن تاپیکو نبندین فقط اسپما رو پاک کنین.

خب آوا جان عزیزم اینطور هم درست نیست که بچه ها هی اسپم بدن و مدیران به دنبالشون تاپیک هارو از اسپم پاکسازی کنن! اینکار مستلزم گذاشتن وقت اضافی هست. و چون بچه ها رعایت نمیکنن(به خدا توی بعضی از تاپیک ها, ی خط در میون فدات شم, قربونت برم, عزیزمی, تشکر از مطلب خوبت و ... میذارن, به جای اینکه ی لایک بدن فقط!!!) مجبور هستن که تاپیک هایی که کلا اسپم به نظر میان رو حذف کنن. مثلا این آقای zero نمی دونم چی چی...(اسمش هم سخته) که اصرار داره فقط اسپم بده(اصلا رفته واسه اینکه خیال خودشو راحت کنه ی تاپیک زده به اسم اسپم بارون!) !!! خدا وکیلی ی کسی که برای بار اول این سایت رو میبینه و به ی همچین تاپیکی برخورد میکنه پیش خودش چه فکری میکنه؟ خب چرا مثل کاربرهای عادی توی موضوعات مورد علاقه اش و جالب فعالیت نمیکنه؟ چرا همش دلش میخاد تاپیک هایی از این دست بزنه؟ تاپیک قبلیش یادته؟ بحث آزاد بدون موضوع؟ آخه اینم شد تاپیک؟ به علاوه مسئولین این سایت حق دارن به شیوه ای که فکر میکنن درسته سایتشون را اداره کنند که وجهه اش خوب باشه. و ماها فقط کاربرهای این انجمن هستیم و باید قوانینش را مد نظر قرار بدیم.

Gilda

New member
نگار خانوم من هنوزم نمیدونم چرا تاپیک منو بستید البته خیلی هم مهم نبود ولی حداقل جواب میدادید به پیام خصوصیم

من فکر میکنم ی سری تاپیک ها بر اساس تجربه بسته میشن. مواردی مثل تاپیک شما قبلا هم بودن که آخرش توی اونها دعوا شده و بی احترامی و توهین به هم داشته, واسه همین پیشگیری میکنن دیگه.
معمولا این مدل تاپیک ها خیلی توشون دعوا پیش میاد.

mamai86

New member
Gilda جان
اضافه می کنم که مرداد امسال هم مشکل مشابهی پیش اومد تو همین انجمن
و واقعا تاپیکا کلافه کننده شده بود. و با بسته شدن چند تا تاپیک مشکل حل شد.یکی شونم تاپیک خودِ من بود.
و به نظرم بهترین کار ممکن بود. حداقل وارد یه تاپیک میشدی..میفهمیدی چی به چیه

آخرین ویرایش:

ali_ah

New member
من فکر میکنم ی سری تاپیک ها بر اساس تجربه بسته میشن. مواردی مثل تاپیک شما قبلا هم بودن که آخرش توی اونها دعوا شده و بی احترامی و توهین به هم داشته, واسه همین پیشگیری میکنن دیگه.
معمولا این مدل تاپیک ها خیلی توشون دعوا پیش میاد.
اصلا خوب توجیح نکردید
پس کسی دیگه تاپیک نزاره تجربه ثابت کرده امکانش هست دعوا بشه
منطقی لطفا صحبت کنید لطفا لطفا

mahsa.

New member
آدمین جان ممنون از اینکه پاسخ دادی من رو نظر شما نظری نمیدم
ولی به نظرم تو بستن تاپیکهای آخر نگار عزیز سلیقه ای عمل کردند بابانا سلامتی ما ها همه تحصیل کرده ایم
راه حلش اینه در صورت اسپم تو یه ناپیک آغاز کننده تاپیک به مدیر اطلاع بده تا اسپما حذف شه نه اینکه یهو بدون هیچ دلیلی بسته شه
اینجوری آدم احساس بدی بهش دست میده
مرسسسسسسسسسسسس آدمین وتشکر

AWWA

New member

خب آوا جان عزیزم اینطور هم درست نیست که بچه ها هی اسپم بدن و مدیران به دنبالشون تاپیک هارو از اسپم پاکسازی کنن! اینکار مستلزم گذاشتن وقت اضافی هست. و چون بچه ها رعایت نمیکنن(به خدا توی بعضی از تاپیک ها, ی خط در میون فدات شم, قربونت برم, عزیزمی, تشکر از مطلب خوبت و ... میذارن, به جای اینکه ی لایک بدن فقط!!!) مجبور هستن که تاپیک هایی که کلا اسپم به نظر میان رو حذف کنن. مثلا این آقای zero نمی دونم چی چی...(اسمش هم سخته) که اصرار داره فقط اسپم بده(اصلا رفته واسه اینکه خیال خودشو راحت کنه ی تاپیک زده به اسم اسپم بارون!) !!! خدا وکیلی ی کسی که برای بار اول این سایت رو میبینه و به ی همچین تاپیکی برخورد میکنه پیش خودش چه فکری میکنه؟ خب چرا مثل کاربرهای عادی توی موضوعات مورد علاقه اش و جالب فعالیت نمیکنه؟ چرا همش دلش میخاد تاپیک هایی از این دست بزنه؟ تاپیک قبلیش یادته؟ بحث آزاد بدون موضوع؟ آخه اینم شد تاپیک؟ به علاوه مسئولین این سایت حق دارن به شیوه ای که فکر میکنن درسته سایتشون را اداره کنند که وجهه اش خوب باشه. و ماها فقط کاربرهای این انجمن هستیم و باید قوانینش را مد نظر قرار بدیم.

گیلدا جون حرفتو کاملا" قبول دارم. فقط یه چیزایی بهش اضافه می کنم. در مورد لایک متأسفانه لایک منم خیلی وقتا درس کار نمی کنه و مجبور می شم به خاطرش یه پست بذارم چون اون کسی که مطلبو میذاره حق داره بدونه حرفشو چند نفر تأیید میکنن.

بله بعضی تاپیکا حقشون حذف شدنه،اگه دقت کرده باشی بچه ها بیشتر به حذف دو تا از تاپیکا اعتراض کردن نه همشون.

امیدوارم نگار جون از دستم ناراحت نشن ولی بعضی تاپیکارو برا آسون کردن کار خودشون می بندن. از جمله مال همین علی آقا. ماها همینجاست که باید شبهه هامون برطرف بشه. اگه امکان دعوا هست مدیر باید داخل بحث بشه و مدیریت کنه. اگه کسی زیاده روی کرد تذکر بده وراه بهترو بهش نشون بده. اینجوری اون طرف ،برخورد درست تو جامعه رو هم یاد می گیره.

آخرین ویرایش:

Leyenda

Well-known member
به علاوه مسئولین این سایت حق دارن به شیوه ای که فکر میکنن درسته سایتشون را اداره کنند که وجهه اش خوب باشه. و ماها فقط کاربرهای این انجمن هستیم و باید قوانینش را مد نظر قرار بدیم.

افرین: چقدر خوبه...
دقیقا هم همینطوره و خوبه که حداقل تو این تاپیک بدونیم که "مسئول سایت چی فکر میکنه درسته" !تا کاربرا حد و مرز خودشونو بدونن!و اگه عقاید و محدودیت های مسئولین متناسب با افکار کاربری نبود، خودشون تصمیم بگیرن که از این سایت استفاده کنن یا نه!

Leyenda

Well-known member
قربون آدم چیز فهم(Gildaa) :idea_majidonline:توضیحاتت کامل و به جا بود

طبق توضیحات : خود شما الان اسپم گذاشتی!!

به نظر هم نمیاد دکمه لایکتون مشکل داشته باشه!!!!

(به خدا توی بعضی از تاپیک ها, ی خط در میون فدات شم, قربونت برم, عزیزمی, تشکر از مطلب خوبت و ... میذارن, به جای اینکه ی لایک بدن فقط!!!)

گفتم اسپم، توی اسپم می تونه هیچ گونه بی احترامی یا فحش و ناسزایی نباشه حتی می تونه یک شعر قشنگ باشه ولی چون غیر مرتبط با موضوع هست بهش می گن اسپم...

پس میبینید که پیش میاد!!!!

mamai86

New member

طبق توضیحات : خود شما الان اسپم گذاشتی!!

به نظر هم نمیاد دکمه لایکتون مشکل داشته باشه!!!!

پس میبینید که پیش میاد!!!!
خب همین اسپم من پاک بشه من هیچ مشکلی ندارم.و اینو به هیچ وجه بی احترامی حساب نمی کنم.(این از این!!!)

بله.پیش میاد.اما یک پست..دو پست..نه اینکه 30 تا پست پشت سر هم leyenda

نه اینکه احوال پرسی و گرفتن دل بعضی ها وسط یه تاپیک که هیچ چ چ چ ربطی به موضوع تاپیک نداره..یه هو بشه موضوع داغ چند اسالی یه کاربر
کِی میخوان اینا رو رعایت کنن..البته کاربرای قدیمی خیلی خیلی رعایت می کنن.

اما بعضی ازین کاربرای نسبتا جدید؛ کلا به تاپیک به چشم یه چت روم نگاه می کنن.اصلااا هم مهم نیست موضوع تاپیک چیه.اینو قبول کنین.
من عصر به ارسالای چند نفر خاص سر زدم.یه مورد دیدم که مثلا دو روز پیش، به هر تاپیکی سر زده راجب بد حال بودنش نوشته.پکر بودنش...و نوشته های مشابه

Gilda

New member
ی چیز دیگه را هم در نظر باید بگیریم, و اون اینه که بعضی تاپیک ها حتی ارزش ی بار خوندن را هم ندارن و در شآن این انجمن نیستن! پس چه بهتر که حذف بشن...
که ی موردشو خود نگار جان اینجا اعلام کردن, ی مورد دیگش بعضی تاپیک های کاربری بود که به خاطرشون واسه چند روز بن شد و ...
من به عنوان ی کاربر به قوانین این سایت احترام میذارم و اینجارو ارث بابام نمی دونم و در چهارچوب قوانینش عمل میکنم!!! و حداقل برای نظرات مدیرانش ارزش قائلم, ولی بقیه مختارند که هر طور صلاح میدونن رفتار کنن.
شما را به خیر و ما را به سلامت...

Leyenda

Well-known member
خب همین اسپم من پاک بشه من هیچ مشکلی ندارم.و اینو به هیچ وجه بی احترامی حساب نمی کنم.(این از این!!!)

بله.پیش میاد.اما یک پست..دو پست..نه اینکه 30 تا پست پشت سر هم leyenda

نه اینکه احوال پرسی و گرفتن دل بعضی ها وسط یه تاپیک که هیچ چ چ چ ربطی به موضوع تاپیک نداره..یه هو بشه موضوع داغ چند اسالی یه کاربر
کِی میخوان اینا رو رعایت کنن..البته کاربرای قدیمی خیلی خیلی رعایت می کنن.

اما بعضی ازین کاربرای نسبتا جدید؛ کلا به تاپیک به چشم یه چت روم نگاه می کنن.اصلااا هم مهم نیست موضوع تاپیک چیه.اینو قبول کنین.
من عصر به ارسالای چند نفر خاص سر زدم.یه مورد دیدم که مثلا دو روز پیش، به هر تاپیکی سر زده راجب بد حال بودنش نوشته.پکر بودنش...و نوشته های مشابه

ببینید یکی از کاربرا گفتن که بعضی از بحث ها در شان انجمن نیست،
درست...
از طرفی، همچنین بسته شدن چند تاپیک در یک هفته ، هم، در شان انجمن پزشکی نیست!!!!
به جای بسته شدن و مجددا باز شدن تاپیک مشابه، بهتره یه حرکتی کرد!!!
مثلا به همون قوانین سایت، چند تا دیگه اضافه بشه تا هرکی حدشووو بدوونه!!
یا وسط کامنتا تذکری داده بشه... اگه فایده نداشت بسته بشه!
فکر کنم این از لجبازی های کاربر + مدیر بهتر باشه!!!!

( یکیش همین حرکت دیروز مدیرسرگرمی، تو تاپیک "آنا دیلیمیز"! ببین چقدر خوب بود یه تذکر دادی!یا اینکه مثل چند روز قبل، دوباره یه تاسف میخوردی و میبستی؟؟؟)

ساحل

New member
چرا اینقده به بعضی از مسائل پر و بال میدیم؟؟؟
بسته شدن چندتا تاپیک چقد جنجال به پا کرد!!!
:65d6a5d6s:
معمولا تاپیکا با دلیل قابل قبولی بسته میشن ولی اگه مدیرا قبلش یه تذکری بدن یا آخر هر تاپیکی بگن که دلیل بسته شدن تاپیک چی بوده(اسپم، اهانت، غیر اخلاقی بودن،اعتراض کاربرا،انحراف از موضوع، دعوا! و...) ابهامات کمتر میشه و کاربرا بیشتر دستشون میاد که چی به چیه و باید تو چه محدوده ای حرکت کنن( مثلا اینکه چرا تاپیک کجای قرآن آمده دوست دختر یا پسر ممنوع؟ بسته شد دلیلش معلوم نیست!).

باید به ادمین هم حق بدیم که واسه جایی که واسش وقت و انرژی و سرمایه گذاشته یه سری قاعده و قانون داشته باشه و کاربرا هم که از امکاناتش استفاده میکنن به این قواعد باید احترام بذارن، بعضی کافی نت ها هست که روی سیستماش مسنجر نصب نمیکنه و وبکم نمیذاره چون هدفش از راه اندازی کافی نت انجام کارای ضروری و ... ست اینجا ما نمیتونیم مدیر کافی نت رو بازخواست کنیم، دو راه داریم یا با قواعدش کنار بیام یا بریم کافی نت دیگه!!!

تاپیکایی که جو چت رومی پیدا می کنن باید از بسته شدنشون استقبال هم بشه نه اعتراض، سایتا و مسنجرای زیادی با امکانات صوتی و تصویری بالا واسه چت و خاله بازی! هست
:whistle:بهتره جو علمی اینجا حفظ بشه! :smilies-azardl (181

ولی اینکه تو سخت گیریا زیاده روی بشه و هر حرفی اسپم حساب شه و جو مستبدانه تو انجمن به وجود بیاد باعث میشه انجمن بی طراوت بشه و خیلیا دلزده بشن

..........میانه روی........
:auizz3ffy9vla57584x

mikhak s

New member

من به عنوان ی کاربر به قوانین این سایت احترام میذارم و اینجارو ارث بابام نمی دونم و در چهارچوب قوانینش عمل میکنم!!! و حداقل برای نظرات مدیرانش ارزش قائلم, ولی بقیه مختارند که هر طور صلاح میدونن رفتار کنن.
شما را به خیر و ما را به سلامت...

'گيلدا جان كاربر خنثي هم اصلا خوب نيست،‌:smiliess (6):احترام هميشه هر جا دو طرفه بوده هست و بايد باشه. براي نظر مديرا ارزش قائلي درست بايد احترام بزاري درست ولي اين احترام و ارزش بايد دو طرفه بشه، شايدم تاسف خوردن يه مدير يعني احترام گذاشتن به كاربراش نه؟:smiliess (7)::smiliess (7):

am-ml

New member
از ادمین عزیز و تمام مدیران محترم تشکر میکنم،من نظر شخصی خودم رو میگم و دقت نکردم تاپیک کی بسته شد و تاپیک کی حذف شد ...
کلا روزی که تو این سایت عضو شدم علتش این بود که نمی خواستم تو سایتایی برم که اسمش یه چیزه و مطلبش یه چیز دیگه ،نمی خواستم چشمم به هر مطلبی بیفته و هر عکسی رو ببینه ،میخواستم کسایی که باهاشون صحبت میکنم آدمای معقول و با سوادی باشن و امیدوار بودم سوادشون شعور بیاره براشون ولی متاسفانه گاهی عده ای مطالبی رو مینویسن و تاپیک هایی رو شروع میکنن که اصلا باورم نمیشه این تحصیلاتی که نوشتن واقعا داشته باشن و اگه دارن وای بر ما که این تحصیل کرده هامون باشن...
البته اکثر بچه های این سایت همون جوری هستن که توقع میره و به همین خاطر برای حفظ شان این افراد و اینکه این سایت همونی باشه که اسمش هست یعنی نماینده ای از جامعه بزرگ علوم پزشکی ،از ادمین و سایر مدیران محترم خواهش میکنم که نظارت خودشون رو داشته باشن.
من گاهی مطالب مفید سایت رو برای دوستام و یا اساتیدم که عضو نیستن از طریق قسمت ابزارهای بالای تاپیک ها میفرستم ،خوب فکر کنید اگه یکی از اونا بیاد و بخواد ببینه دوستش تو چه سایتی عضو شده باید مطالبی رو ببینه که در شان اسم این سایت باشه ....

zErOOn3

Well-known member

مثلا این آقای zero نمی دونم چی چی...(اسمش هم سخته) که اصرار داره فقط اسپم بده(اصلا رفته واسه اینکه خیال خودشو راحت کنه ی تاپیک زده به اسم اسپم بارون!) !!! خدا وکیلی ی کسی که برای بار اول این سایت رو میبینه و به ی همچین تاپیکی برخورد میکنه پیش خودش چه فکری میکنه؟ خب چرا مثل کاربرهای عادی توی موضوعات مورد علاقه اش و جالب فعالیت نمیکنه؟ چرا همش دلش میخاد تاپیک هایی از این دست بزنه؟ تاپیک قبلیش یادته؟ بحث آزاد بدون موضوع؟ آخه اینم شد تاپیک؟ به علاوه مسئولین این سایت حق دارن به شیوه ای که فکر میکنن درسته سایتشون را اداره کنند که وجهه اش خوب باشه. و ماها فقط کاربرهای این انجمن هستیم و باید قوانینش را مد نظر قرار بدیم.

سلام...

اول از همــه : ترتیپ ناراحتــی نداریم ...

1: از کجـــا مطمئنین مــا اصرار به اسپــم داریـــم ... ( مــا مــاییم ... شمــا یه ورژن دیگه از مــا باشیــنم ............................ولی این مخچمون با هم می فرقه )

2: خیـــال خــودمونــو راحت کنیــم ... با این به قول شمــا اسپم ... ::::: یعنــی شما با اسپم دادن خیالتون راحت می شه ؟؟؟؟ ... چه باحــال ...

3: درسته اسمش اسپم بارون ــه : ولی موضوعشـــو خوندیــن شمــا ؟؟؟؟

4: خـــو شمــا چی فکر می کنیـــن >>>> در مورد این سایت ؟؟؟؟

5: مــــوضوعات مورد علاقــه : مــا بریم تــو تاپیکای تخصصی پست بدیــم ؟؟؟؟ تاپیکایی که به هیچ وجه ازش سر در نمی یاریم !!!!!؟؟؟؟

6: جالب نــی فعـالیتــه مــا : فقط نظر شمــا بود دیگه ... سلیقه شمـا ... هرکی یه سلیقه ای داره دیگه ...

7: همش دلمون می خاد از این نوع تاپیکا بزنیــم ؟!!! :::: بده یه بارم بروبــچ بــا خیال راحت بیان فعالیت کنن ... خسته نشدین از ذرس؟

8: تاپیکای قبلی و بعدی نداره : اگه تاپیک نبود بروبــچ نمیومدت توش پست بدن ...

.......................................................

خلاصــــه :

وقتــی میخاییــم به تاپیکـــی روبزنیم یا بخونیــم .... اول از همــه عنوان همون انجمنو نوشتـــن و می بینیم جریان چیه .... مثلا همیـــن بحث آزاد

اگه اینجا هم اجازه بحث آزاد نداریــــم .... به نظــر مــا بهتره که کمپلت حــذفش کنیم بــره ... هم خیال مــاهم راحت میشه به قول ... هم هر کی اومد می بینه سایت تخصصیه ... چیز دیگه ای نداره .... فکرای دیگه ایم به ذهنش نمی رسه ...

....................................................................................

یه ســــــــــــوال از شمــا : (ادمینم ...)

بحث آزاد یعنـــی چــــــــــــــــــــــــی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

........................................................................

اسپم : ما یه بار پست دایم آقا این تاپیک مــارو ببندبن ... بستــنش ؟؟!!!!!!!!!
..........................................................................................

:riz513:

آخرین ویرایش:

antenyus

Active member
بعضی کافی نت ها هست که روی سیستماش مسنجر نصب نمیکنه و وبکم نمیذاره چون هدفش از راه اندازی کافی نت انجام کارای ضروری و ... ست اینجا ما نمیتونیم مدیر کافی نت رو بازخواست کنیم، دو راه داریم یا با قواعدش کنار بیام یا بریم کافی نت دیگه!!!

خوب قربونت برم خودتم داری میگی رو سیستم هاش وبکم نصب نمیکنه....... ولی اگه نصب کرد دیگه نباید بیاد با کاربراش دعوا بگیره ک من این وبکما رو گذاشتم واسه مشاوره درسی و بحث فیس تو فیس علمی ... شما چرا داری با فلان دوستت حرفای بی ربط میزنی!!!!!.........
شرمنده دوست خوبم ولی حرفتون اصلا قانع کننده نیست...... مطمئنم همتون با من موافقید ولی نمیدونم چرا هی اصرار دارید الکی دفاع کنید!!!!!... فوقش بن میشید از هستی ک نمیتونن ساقتتون کنن ....

دقیقا حرف من هم همینه... اگه تویه یه سایت علمی نباید تفریح کرد.. خو چرا بخش سرگرمی میذارن....... اگه سرگرمی مشکلی نداره چرا راه براه جلوشو میبندن بدون دلیل ... خوب دلیلشو واضح بگید.... بذارید بفهمن کجای کار اشتباست و در هاله ای از ابهام نمونن........... اینکه بعضی تایپیک ها باید حذف میشدن درست...... دستشون هم درد نکنه...... ولی برا بقیه فک نمیکنید اگه با دلیل باشه ک بفهمییم مشکلمون چیه بهتره .... اینجوری دیگه تکرار هم نمیشه.........

من خودم به شخصه فقط میومدم این سایت برا اینکه آخرین اخبار رو بخونم و یکم سرگرم بشم و روحیم عوض بشه....... من اونقد کتابای علمی دور وبرم هست ک نیازی ب مباحث علمی اینجا ک به صحتشون هم شک دارم نیازی پیدا نکنم!!!....

آخرین ویرایش:

sara77

New member
معمولا من تاپیکی ندیدم که اخرش درست و حسابی به جوابی برسیم اینم رو همه ختم جلسه رو اعلام کنیم فایده نداره:eek:fftopic:

sara77

New member
من موندم اینجا چرا به این انیمشن ختم نشده :eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic:همه تاپیکای خوب بسته شدن این که دیگه اعتراضیه

بالا