دلایل بسته شدن تاپیک ها؟؟؟؟؟؟؟؟

Leyenda

Well-known member
چرا تاپیک ها بسته میشه؟؟
فکر میکنید علتش چیه؟؟
( نه قصد دعوا هست نه لجبازی )

mohana

Well-known member
واقعا چرا؟!
خو مگه ایراد داره هم تو بخش علمی فعالیت داشته باشیم هم سرگرمی؟

parnia

New member
این که بعضی از بچه ها تو بعضی ازین تاپیکا زیاده روی میکنن هیچ شکی نیست.....اما انقد خشونتم لازم نیست به نظرم...ماها همه تحصیل کرده ایم...من خودم شخصا" شاید تو هیچ تاپیک علمی مطلب نداشته باشم،حالا یا مرتبط با رشتم نبوده یا فقط ازش استفاده کردم و خودم نظری نداشتم..(مثه نکات دروس مامایی که واقعا" عالی بود) ولی دلیل بر بیکار بودنمم نیست..باور کنید هروقت از درس خسته میشم ی سر میام اینجا...خیلی ناراحت کنندس..تارا یکی از بهترین دوستان من تو این سایت بود که چندی پیش واسه همیشه رفت...این رفتن بچه ها منو ناراحت میکنه...کاش بیشتر رعایت کنیم دوستان...

antenyus

Active member
واقعا چرا؟!
خو مگه ایراد داره هم تو بخش علمی فعالیت داشته باشیم هم سرگرمی؟

لابد ایراد داره دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب اگه نمیخوان بچه ها سر گرم باشن چرا بخش سرگرمی میذارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط بخش علمی بذارن حداقل اینجوری تکلیف خودمونو میدونیم......

antenyus

Active member
مهنا جونم نمیدونم چرا نمیتونم برات پیغام بفرستم...........
درخواست دوستی فرستادم برات قبولش کن شاید بشه.....

Leyenda

Well-known member
قبل اینجا، چت باکس خوده سایت علوم پزشکی بود!تو چت باکس علوم پزشکی هم، همیشه بحث درسی نبود!!!!
انجمن که درست شد، اوایل پست درسی، غیر درسی متناسب با هم بود و مشکلی نبود.
بعد که پست سرگرمی زیاد شد، اعتراضا شروع شد، بهترین کارو انجام دادید و تب های جدا گذاشتید!
قبلا لطف میکردید پستایی رو که بی احترامی داشت رو می بستید!!!!!!!و یا کسی که حرف های نامربوط میزد، بن میشد.... کار بی نهایت عالی ای بود.....

االان مدیرای بخش سرگرمی!!! اعتراض میکنن ک بحثا طولانی شده و میبنده!بدون اینکه داخل تاپیک بی احترامی یا دعوایی شده باشه
میدونی مشکل کجاست؟تا چند ماه پیش کمتر پیش میومد که تاپیکی بسته بشه!
اون موقع ها " چت باکس" بود!همه اونجا صحبت میکردن!الان چت باکس که نیست!ب دلایلی که فقط خودتون میدونید!خوب کاربرا حق دارن که باهم گفتگو داشته باشن!! تو تاپیکی که بحث برانگیزه، گفتگو میکنن!اگه به کامنتا توجه کرده باشین دقیقا مثل چیزایی که تو چت باکس زده میشد!!

negar91

New member
قبل اینجا، چت باکس خوده سایت علوم پزشکی بود!تو چت باکس علوم پزشکی هم، همیشه بحث درسی نبود!!!!
انجمن که درست شد، اوایل پست درسی، غیر درسی متناسب با هم بود و مشکلی نبود.
بعد که پست سرگرمی زیاد شد، اعتراضا شروع شد، بهترین کارو انجام دادید و تب های جدا گذاشتید!
قبلا لطف میکردید پستایی رو که بی احترامی داشت رو می بستید!!!!!!!و یا کسی که حرف های نامربوط میزد، بن میشد.... کار بی نهایت عالی ای بود.....

االان مدیرای بخش سرگرمی!!! اعتراض میکنن ک بحثا طولانی شده و میبنده!بدون اینکه داخل تاپیک بی احترامی یا دعوایی شده باشه
میدونی مشکل کجاست؟تا چند ماه پیش کمتر پیش میومد که تاپیکی بسته بشه!
اون موقع ها " چت باکس" بود!همه اونجا صحبت میکردن!الان چت باکس که نیست!ب دلایلی که فقط خودتون میدونید!خوب کاربرا حق دارن که باهم گفتگو داشته باشن!! تو تاپیکی که بحث برانگیزه، گفتگو میکنن!اگه به کامنتا توجه کرده باشین دقیقا مثل چیزایی که تو چت باکس زده میشد!!

برای چت کردن و گفتگوی از یاهو مسنجر و ... استفاده کنید نه تاپیک های تالار علوم پزشکی

setayesh71

New member
این که بعضی از بچه ها تو بعضی ازین تاپیکا زیاده روی میکنن هیچ شکی نیست.....اما انقد خشونتم لازم نیست به نظرم...ماها همه تحصیل کرده ایم...من خودم شخصا" شاید تو هیچ تاپیک علمی مطلب نداشته باشم،حالا یا مرتبط با رشتم نبوده یا فقط ازش استفاده کردم و خودم نظری نداشتم..(مثه نکات دروس مامایی که واقعا" عالی بود) ولی دلیل بر بیکار بودنمم نیست..باور کنید هروقت از درس خسته میشم ی سر میام اینجا...خیلی ناراحت کنندس..تارا یکی از بهترین دوستان من تو این سایت بود که چندی پیش واسه همیشه رفت...این رفتن بچه ها منو ناراحت میکنه...کاش بیشتر رعایت کنیم دوستان...

مگه تارا رفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

setayesh71

New member
نگار جان این که بحث ها توی تاپیک ها زیاد بشه ایرادی داره ؟؟ ( عزیزم محض اطلاع فقط می پرسم ؟ )
شاید برای مدیران یا حتی خود سایت مشکلی داشته باشه خوب بچه ها اینو نمی دونن نمونش خود من .
اگه بشه یه جوابی بدی ممنون می شم . :rose:

antenyus

Active member
برای چت کردن و گفتگوی از یاهو مسنجر و ... استفاده کنید نه تاپیک های تالار علوم پزشکی

حق با شماست نگار جان..... ولی اینجا همه دست جمعی گفت و گو میکنن یه جورایی بهتره و اینکه چجوری بگم... اینجا همه همدیگه رو با اسم مستعار میشناسن و از هویت اصلی هم خبر ندارن برا همین گفتن خیلی از حرف ها راحت تره.......امیدوارم تونسته باشم منظورمو خوب برسونم........

Leyenda

Well-known member

نگار جان، شما خودت پارسالتونو فراموش کردید؟؟؟!!! نه شما خودت پارسال میومدی انجمن فقط کامنت درسی میذاشتی؟اصلا اسپم هم گذاشته نمیشد؟؟قبل از مدیرشدن یه بخش سرگرمی؟؟؟
شما پارسال از چت باکس استفاده نمیکردید؟؟؟
اگه قراره برای گفتگوکردن از مسنجر استفاده بشه، خوب ملت بیکارن بیان بخش سرگرمیه یه انجمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا تصور کنید یه موضوعی تو تاپیکی شروع میشه، بقیه اش تو مسنجر ادامه پیدا کنه؟؟؟؟؟خوب از اولش میرن مسنجر، تو روم ها یکی رو پیدا میکنن حرف میزنن!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parnia

mahsa.

New member
به نطر منم بستن تاپیک هایی که توش بی احترامی ومطالب غیر اخلاقی نیست یه جور بی احترامیه هم به اغاز کننده تاپیک هم به خواننده ها هم به کامنت گذاران
جو سایتو سنگین میکنه همه چی درس نیست سرگرمیم برا همه یه جور تعریف نمیشه این نطر شخصی منه
والا بستن تاپیک هایی غیر اخلاقی و نامحترمانه جای تشکر داره

mikhak s

New member
منم با بچه ها موافقم يه روز نيستم ميام ميبينم چند تا از تاپيكا بسته شده ، چرا؟ چون تعداد صفحه ها زياد شده؟ بچه ها زياد تو اون تاپيك مشاركت دارن ،؟ چون موضوع ثابتي براي حرف زدن وجود نداره.؟ تعداد تاپيكاي سرگرمي زياده بايد ببنديمش.؟ خيلي راحت با بستن تاپيكي كه نه توش بي احترامي شده نه دعوا هست به همه كاربرا توهين ميشه. در عجبم يه سري از تاپيكا كه از پايه مشكل دارن نميبندن ميزارن خوب پيشرفت كنه بعد بسته ميشه،‌(نمونش تاپيك آبروي يك مسلمان) چرا اون تاپيك بايد به جاهاي باريك ميرسيد با آبروي يه كاربربازي ميشد بعد بسته شد؟ ولي تاپيكي ديگه كه تازه ايجاد شده خيلي زود بسته ميشه،‌چرا؟ اين واقعا جاي سواله؟ :21:

sepidh gh

New member
منم تا حدی با نگار موافقم ؛ دیدم تو چن تا از تاپیکا دوستان کلن بحث تاپیک رو عوض می کنن طوری که از هدف خود کسی که تاپیکو گذاشته کاملن دور می شه به نظر من این خودش یه جور بی احترامی محسوب می شه
و از اون بدتر ، این بحث های بی مورد ،منجر به بسته شدن موضوع میشه !!

ولی خب اگه هم دوستان مراعات کنن ، این اتفاقا پیش نمیاد دیگه !

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

بــا اجازه همگی ... و پــوزش ....

...........................
دوستان هدف از گذاشتن قسمت سرگرمی اینه که در کنار فعالیت در بخش علمی تالار این بخش سرگرمی به عنوان زنگ تفریح باشه اما متاسفانه ما هنوز فرهنگ استفاده از دنیای مجازی رو نداریم من پست های بعضی از کاربران رو کنترل کردم باور نکردنیه که بعضی ها حتی 1 پست در بخش علمی نداشتن و تمام فعالیتشون در قسمت سرگرمی بوده
جناب آقا یا خانمی که از روی لج بازی با مدیران سایت این تاپیک رو باز کردی فکر میکنید بستن یا حذف کردن تاپیک و حتی بن کردن شما چقدر طول میکشه که اقدام به ایجاد یک تاپیک مجدد و بدون مجتوا کردین
نه تنها بسته میشه بلکه بعد از 24 ساعت حذف هم میشه
.............................................................
سلام ادمیــن جــان : یه سر به ااینجا بزنیــن : http://olumpezeshki.ir/forum/thread5100.html

با ارز پوزش خـــوبه ما بیاییم در مورد مامایی و ... بیاییم پست بدیم ؟؟!!!! (ما که رشتمون یه چیز دیگس)

...............
راسی مــا و لجبـــازی ... فک نکنیــم ...

......................... تعجب کردیم !!!!!! هیشکی متوجه نشد ...................... همون تاپیک آزادمــون ..................................

...........................

GoOoD GoOoD

آخرین ویرایش:

ba ba barghi

Well-known member
سلام
من توی انجمن های دیگه هم بودم ، ولی خب وقتی دیده می شه دوستان ، دارند توی حاشیه می رند ، میان حاشیه ها رو حذف می کنن!نه کل تاپیکو می بیندن!
البته ، بخش سرگرمی ، واسه سرگرم شدنه.....این درست ،ولی مصرف بی رویه ، کار خیلی بدیه !!!:smiliess (3):
:smiliess (10):

بالا