تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sol

New member
100955212819.jpghdkl]
اينم از كيك...... البته ببخشيد يه كم كوچيكه

ariya21

New member
من بچه کرمونم ولی لیسانسم شیراز بودم ارشدم احتمال 99.99999999 درصد شیرازم

amirreza

New member
بابا ارشدیاااااااااااا .......پخش کننده های کیک ........سرحالا ..................به آرزو رسیده ها التماس دعاااااااااااا:black_eyed:

biochem

New member
من بچه کرمونم ولی لیسانسم شیراز بودم ارشدم احتمال 99.99999999 درصد شیرازم
از این با اطمینان حرف زدنت خیلی خوشم میاد بابا کرمونی. منم یه جورایی همشهریت محسوب میشم 4 سال اونجا بودم!

biotechnologist

New member
بچه ها من میخوام عکس بذارم نمیشه.شما چه جوری چندتا عکس آپلود میکنید؟تازه نمیتونم قبلی رو حذف کنم.کمک کنید؟؟؟!!!!:j58r36j3gcr4suxymup

ariya21

New member
نه دیگه همشهری من نیستی من شیرازی شدم اخه 5 ساله اینجام حتی الان که دانشگاهم تمام شده

من برنامه ثبت نام ارشد شیرازو یادداشت کردماااااااا چی فکر کردین

biochem

New member
نه دیگه همشهری من نیستی من شیرازی شدم اخه 5 ساله اینجام حتی الان که دانشگاهم تمام شده

من برنامه ثبت نام ارشد شیرازو یادداشت کردماااااااا چی فکر کردین

خوش به حالت. کلا دمت جییییییییز.

faridehmk

New member
چقدر سوت و كور اينجا...
نه هيجاني نه استرسي....
به نظرم همه دپرسن... مث خودم :sad:

rozi

New member
ta elame natayej

فقط 1 روز تا اعلام نتایج . حالا خدا کنه اعلام شه فردا . تکلیفمون معلوم شه . :mad_majidonline::14::heart::smilies-azardl

sol

New member
بابا كجا سوت و كوره ..ما كه تا دم ظهر از سر و صداي اين بچه ها كر شديم ..

ariya21

New member
استرس کجا بوده داداش همه عادت به خواب ظهر دارن رفتن خوابیدن
ضمناا نتایج فردا حتما میاد چون تو سایت علوم پزشکی شیراز ثبت نام ارشد ها رو زده 13 شهریور نگران نباشید

faridehmk

New member
استرس کجا بوده داداش همه عادت به خواب ظهر دارن رفتن خوابیدن
ضمناا نتایج فردا حتما میاد چون تو سایت علوم پزشکی شیراز ثبت نام ارشد ها رو زده 13 شهریور نگران نباشید

اگه فردا نتايج نيومد طرف حسابمون شماييد؟؟؟:smiliess (3):

saba saba

New member
سلام

سلام
دوستای گلم بخداتافردا جسموروحتونو نابودمیکنید من برای6شهریورخیلی استرس داشتم چون بیکارتوخونه بودم اما برای فردااسترس کمی دارم راستش امروز طرحم شروع شد بخش نوزادانم خیلی روحیم عوض شد بچه هاکوچولو خوشگل تپل باگریه های آروم که میخواستن بگن ماهم اومدیم تودنیاشماها به نظر من مرکز اماراشتباه میگه کی گفته دخترا بیشتراز پسران ماامروز 8تاپسر ولی1دخترپذیرش داشتیم(تازه متولد شده)همکارام همه گلند منمو3تاخانم دیگه خیلی صمیمینددرسته بخاطردوری بیمارستان ازمنزل خسته شدم اماباورکنیدبچه هافرشتن وقتی نگاهشون میکردم یاد22سال ازعمرم افتادم که مثل برق رفت وچه قدرسخت بوداونم زندگی توی این دوره اصلادوست نداشتم جای اون فرشته هاکوچولوبودم

فرداازخدا شادی همتونومیخوام برام دعاکنیدمحتاج دعاتونم خواهش میکنم تاساعت18 فرداتوسایت سنجش نرید تاروحتون عذاب نکشه
:heart:

parsa90

New member
منم برای 6ام خیلی استرس داشتم ولی الان اروم ترم
توکل بخدا ایشالا خبر قبولی همه:thanks:

vb2

New member
بچه ها همگی امشب نماز غفیله بخونید 2 رکعته آرامش بخش ترین نمازیه که تو عمرم دیدم و تو قنوتش که زیبا تریبن بخش نمازه همه بچه های انجمنو دعا کنید و از خدا بخوایم فردا کسی ناراحت نباشه

mohamad21

New member
منم واسه 6 شهریور خیلی استرس و هیجان داشتم. ولی الان واسم مهم نیست نمیدونم چرا!:(50):

نفس

New member
توکل بخدا....ولی گاهی اشکم درمیاد...میترسم خیلی زحمت کشیدم

jok

New member
یه گردهمایی فامیلی داشتیم دیروز ...همه با اطمینان میگفتن قبول میشم .....اینقدر همه مطمئن بودن که یه جورایی خودمم باور کردم

SHAHRZAD66

New member
منم خیلی بی خیالم فکر کنم حسگرای استرسی با شوک اون هفته از کار افتاده:(50):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا