تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vb2

New member
بچه هاااااااااااا یعنی میشه امروز اعلام کنن؟؟؟

biochem

New member
سلام ....خبرشو بدی............چی شد؟
کلی حساب میشه؟
فقط 1 روز دیگه.................
درسته . سهمیه 10 درصد کلی هست و شامل همه انتخابا میشه.
متاسفانه به دلیل قوانین بسیار ناعادلانه علیرغم اینکه معدل دوم کلاس بودم اسم منو رد نکردن:((( حالا دیگه منم فقط سهمیه آزاد دارم و امیدم به درصداییه که خودم کسب کردم و البته امیدم به خداست. بدترین خبر ممکن بود یه روز قبل اعلام نتایج:((((

sol

New member
بچه هاااااااااااا یعنی میشه امروز اعلام کنن؟؟؟
من كه بعيد مي دونم تازه حاج خانوم وزير اعلام كردن يا يكشنبه يا دوشنبه كه فكر كنم همون دوشنبه بشه ....خدايي الان اينا نشستن دارن به ماها مي خندن ...چون كنكور سراسري يك ميليون شركت كننده داشت يك ماه طول كشيد چطور 70 هزار برگه اينقدر طول مي كشه اگه مي خوستن پاسخنامه ها رو ببرن خونه و كنار سبزي پاك كردنشون هم صحيح كنن تا حالا تموم شده بود ....

vb2

New member
درسته . سهمیه 10 درصد کلی هست و شامل همه انتخابا میشه.
متاسفانه به دلیل قوانین بسیار ناعادلانه علیرغم اینکه معدل دوم کلاس بودم اسم منو رد نکردن:((( حالا دیگه منم فقط سهمیه آزاد دارم و امیدم به درصداییه که خودم کسب کردم و البته امیدم به خداست. بدترین خبر ممکن بود یه روز قبل اعلام نتایج:((((

الهیییییییییییییی چرا ؟؟نپرسیدی چرا؟؟؟

vb2

New member
نه گفت یا شنبه یا یکشنبه اگه اشتباه نکنم هاااااااااااا

biochem

New member
الهیییییییییییییی چرا ؟؟نپرسیدی چرا؟؟؟

چرا بهم گفتن. متاسفم برای کل این مملکت. من به هرحال اینجا موندنی نیستم و این میشه یکی از بدترین خاطراتی که از نظام آموزشی ناعادلانه ایران با خودم خواهم برد.
دلیلشو نگم بهتره. چون این رشته سر دراز داره:(

ariya21

New member
احساس میکنم من و همه دوستان گرامی سر کاریم

اخه با این ظرفیت های نجومی دیگه ارشد به چه دردی می خوره؟

amirreza

New member
نمیدونم امروز میدن

یا فردا

یا پس فردا

یا یه سال دیگه

ولی اینو خوب میدونم انتظار خیلی بده ه ه ه ه :65d6a5d6s:

vb2

New member
چرا بهم گفتن. متاسفم برای کل این مملکت. من به هرحال اینجا موندنی نیستم و این میشه یکی از بدترین خاطراتی که از نظام آموزشی ناعادلانه ایران با خودم خواهم برد.

ایشالله خودت بهترین شهر قبولی بدون نیاز به اونا

jo-boy

New member
خبرا که نوشته بود امروز یا فردا
اگه بخوان امروز اعلام کنن بستگی به این داره که آیا رئیس جمهور اوگاندا از تهران خارج شده باشه یا نه ! اگه رفته باشه اعلام میکنن

shadyrecords

New member
گفتند شنبه یا یکشنبه نه یکشنبه یا دوشنبه!سایت علوم پزشکی هم اشتباه نوشته...ایسنا گفته شنبه یا یکشنبه
من كه بعيد مي دونم تازه حاج خانوم وزير اعلام كردن يا يكشنبه يا دوشنبه كه فكر كنم همون دوشنبه بشه ....خدايي الان اينا نشستن دارن به ماها مي خندن ...چون كنكور سراسري يك ميليون شركت كننده داشت يك ماه طول كشيد چطور 70 هزار برگه اينقدر طول مي كشه اگه مي خوستن پاسخنامه ها رو ببرن خونه و كنار سبزي پاك كردنشون هم صحيح كنن تا حالا تموم شده بود ....

sol

New member
ايول ...خدايي همه بايد بزارن برن اينا بمونن با اون بچه هاي باهوششون ...

ariya21

New member
کوتاه بیاین رفقا سنجش معتبر تره یا ایسنا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فردا ساعت 18 عصر به بعد

shadyrecords

New member
اقا کسی شماره رییس جمهور اوگاندا نداره بهش زنگ بزنیم بگیم میشه تا قبل ساعت 18 ایران ترک کنید:p7977cujr38iyymsu8:؟استرس نتایج داریم توروخدا زوتر برو تا اینا بهونشون تموم بشه برای اعلام نتایج
خبرا که نوشته بود امروز یا فردا
اگه بخوان امروز اعلام کنن بستگی به این داره که آیا رئیس جمهور اوگاندا از تهران خارج شده باشه یا نه ! اگه رفته باشه اعلام میکنن

amirreza

New member
من موندم اون موقعی که از 10 جا میگن و 100 بارم تکرار میکنن6 نتایج میاد

میان زیرش میزنن...........دیگه چه برسه به اینکه چند مدل حرف میزنن بیاد صحت داشته باشه

بنظر منم الان جلوی حاج خانومو بگیری بپرسی فردا میخاد چی بشه خودشم نمیدونه.......احتمالا میگه روزگرد جلسه من

با حاج خانومای هند:black_eyed:

shadyrecords

New member
همین سنجش که میگین معتبره در جدول رسمیه اعلام نتایج نوشته بود 6ام میاد که 4ساعت قبلش اعلامیه دادن!!!کاراشون مشخص نیست اصلا یعنی برنامه و نظمی ندارن که اینا....
کوتاه بیاین رفقا سنجش معتبر تره یا ایسنا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فردا ساعت 18 عصر به بعد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا