تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sol

New member
احساس میکنم من و همه دوستان گرامی سر کاریم

اخه با این ظرفیت های نجومی دیگه ارشد به چه دردی می خوره؟
تازه به نظرم قبول هم بشي بعدش چي ؟با اون استاداي داغووووون و سيستم آموزشي غلط ...چي كار مي شه كرد ..ز نظر رتبه اجتماعي هم در نظر بگيري ..كه الان خيلي فرقي نداره ....البته مي دونم شركت توي امتحان ارشد بيشتر براي ارضاي اون حس عجيب درونيه...كه اونم اگه قبول نشدين بهتره سركوبش كنيد..چون اينجوري پيش بره ديگه اعصابي نمي مونه واسه زندگي ...

sol

New member
اصلا بياين بريم جلوي در وزات بهداشت دسته جمعي خودكشي كنيم مثل بوداهاي هندي....نظرتون چيه ...يا اصلا بياين تو شهر آشغال بريزيم ..اينا كه اومدن واسه نمايش همه جاي تهران رو تميز و نظيف و ماماني كردن ...:smiliess (11): ميتونيم اصلا اعتصاب كنيم و اگر هم قبول شديم نريم دانشگاه ..نظرتون چيه ...... بي خيال من فداكاري مي كنم ميرم اين حاج خانوم رو خفه مي كنم كه دل همتون خنك بشه :p7977cujr38iyymsu8:

biochem

New member
تازه به نظرم قبول هم بشي بعدش چي ؟با اون استاداي داغووووون و سيستم آموزشي غلط ...چي كار مي شه كرد ..ز نظر رتبه اجتماعي هم در نظر بگيري ..كه الان خيلي فرقي نداره ....البته مي دونم شركت توي امتحان ارشد بيشتر براي ارضاي اون حس عجيب درونيه...كه اونم اگه قبول نشدين بهتره سركوبش كنيد..چون اينجوري پيش بره ديگه اعصابي نمي مونه واسه زندگي ...
حق با شماست

amirreza

New member
jooooooooراس میگه احتمالا بدلیل امکانات و تسهیلات و اساتید و سیستم آموزشی فوق العاده قوی ایران

رئیس جمهور اوگاندا هم تو این کنکوری که ما دادیم شرکت کرده.:black_eyed:..............

و به احتمال زیادم قبول نشده .....الان منتظرن زود برگرده تا اینا جوابارو بدن

بالاخره زشته ....تو ایران باشه این خبرو بشنوه .اولن مسافرتش کوفتش میشه.......ثانیا احتمال درگیری وجود داره

ووووووثالثا میاد میره سنجش خلاصه قضیه زیر میزی رومیزی اتفاق میفته مجبورا پارتی بازی کنن خلاصه حق یکی دیگه ضایع شه و کلا بده.....

الان منتظرن پاشو از خاک ایران بیرون بذاره اینا با خیال راحت جوابارو بدن

آخرین ویرایش:

ariya21

New member
خودتونو اذیت نکنین فرادا بیاین همینجا تک تک تون باید شیرینی بدیننننننننننننننننننننننن

amirreza

New member
رئیس جمهور اوگاندااااااااااااااااااااااااا بسه خوش گذرانی پاشو برو برووووووووووو خونت اه ه ه ه ه ه:p

amirreza

New member
حالا که شیرینیا مجازی شد همه اینجا خودشونو هلاک میکنن که شیرینی بدن اونم از نوع مارک دار:sarma:

فداتون بشم ما راضی نیستیم به زحمت بیفتید:tonguesmiley: .......اینهمه هم بذل و ببخشش نکنید...................

من میدونم به در و همسایتون 1شکلاتم نمیدید (شوخی):5:

biochem

New member
من که مهمونی میدم. دوستامم همه دعوتن. میخواین تشریف بیارید:bunnyearsmiley:

ariya21

New member
دورههههههههههههههه ایشالا تو همه زندگیت اینجوری شاد باشی اگه فردا هم اینجری خوشحال نباشی من یکی ناراحت میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا