تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biochem

New member
راستش اوایل که اینجا میومدم فکر نمیکردم بچه هایی که میان اینجا همه شانس بالای قبولی دارن. به سلامتی همه تون:bunnyearsmiley:

mina6228

New member
راستش اوایل که اینجا میومدم فکر نمیکردم بچه هایی که میان اینجا همه شانس بالای قبولی دارن. به سلامتی همه تون:bunnyearsmiley:

سلام....مرسی خبرشو دادی .من مطمئنم خودت اون جایی که می خوای قبولی..........
حتما نمره هامون بهتر از تخمین رتبه میشه ..یعنی امیدوارم..........

من خودم رفتم سنجش وزارت بهداشت.گفتن به ترتیب اولویته (البته فقط برای با آزمونا).یعنی اگه در اولویت اول شما کسانی با شرایط استعداد درخشان نمره شون از شما بالاتر بشه طوری که ظرفیت پر بشه به انتخاب دومت نگاه میکنن. اگه دومی پر باشه به سومی نگاه میکنن و الی آخر.تا جایی که یکی از یونی های انتخابی شما ظرفیت استعدد درخشانش پر نشده باشه و نمره شما از سایر متقاضی ها بالاتر باشه.در اینصورت اونجا قبول میشی.البته اگه بصورت آزاد رتبت بهتر شه فکر کنم آزادو مد نظر قرار میدن اما از شرایط ویژه ممتازها میتونی استفاده کنی

پس یعنی مهتاب جان ایرادی نداره که ما 2 تا شهر انتخاب نکردیم؟ .من پرسیدم میگن این کلی حساب میشه و یه پوئن مثبته .
نه ویدا جون. من بازم پرسیدم گفتن بر اساس انتخابهای دانشگاه برای کنکوره.اولویت انتخاب رشته/محل در کنکور.

درسته . سهمیه 10 درصد کلی هست و شامل همه انتخابا میشه.
متاسفانه به دلیل قوانین بسیار ناعادلانه علیرغم اینکه معدل دوم کلاس بودم اسم منو رد نکردن:((( حالا دیگه منم فقط سهمیه آزاد دارم و امیدم به درصداییه که خودم کسب کردم و البته امیدم به خداست. بدترین خبر ممکن بود یه روز قبل اعلام نتایج:((((
وای.ایشالا که با درصدای خودت قبول بشی.

ariya21

New member
حتما با درصدا خودت قبول ميشي غصه نخور رتبت هم عالي ميشه

ariya21

New member
اشكال نداره بزرگتر بشي خوب ميشه فردا هم نميتوني شيريني بخوري

biochem

New member
اینا رو بیخیال. تمرکز کنیم روز قبولی شاید چیزی سبز شد!

فردا کیا میخوان شیرینی بدن؟؟ منم دندانپزشکی بودم امروز.فردا نمیتونم شیرینی بخورم(این گفته دندانپزشکه) ولی میخورم ایشالا اگه خدا بخواد.از نوع تر و خامه ای. چه مزه ای بده شیرینی قبولی خودمون.:thanks:

hurrem sultan

New member
خدا کنه همه بچه های انجمن که زحمت کشیدن قبول شن اسم منم میون اونا باشه

biochem

New member
بچه ها برای هم دعا کنیم. میگن دعا در حق دیگری زودتر میگیره
آقا من قبول بشم شیرینی به روی چشم

ariya21

New member
در هر صورت حتما خبر قبوليتو بهم بده
قبولي تو از خودم مهمتر شد ايشالا شيراز قبول شي

ariya21

New member
در هر صورت حتما خبر قبوليتو بهم بده
قبولي تو از خودم مهمتر شد ايشالا شيراز قبول شي

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا