تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biochem

New member
اگه قبول نشي معجزه شده بابا
امكان نداره قبول نشي
از این دست معجزه ها زیاد واسم رخ داده. از همین سهمیه 10 درصد بگیر تا سال اولی که با رتبه زیر 1000 مردود شدم!ولی در مورد این یکی خوش بینم

biochem

New member
زحمت هیچ کس بی نتیجه نمیمونه. من برای همه تون آرزوی بهترینا رو میکنم

biochem

New member
من دیگه میرم بخوابم. به امید نتایج درخشان فردا:bunnyearsmiley:

slpe

New member
سلام به همگي
صبح عاليتون بخير
روزشماري فينيش
ايشالا هممون قبول شيم ارشد صلوات برفست.
:a2d3:

دوستون دارم زياد.:riz304:

jok

New member
کسی میدونی رکورد تعداد صفحات تا حالا چندتا بوده؟ فک کنم این صفحه بتونه تا امشب رکورد دار بشه
من الان دارم یه سره فیلم نگاه میکنم....حداقل هر فیلم میتونه یکی دو ساعت حواستو پرت کنه

sol

New member
كسي مي دونه چرا گذاشتن جوابا رو ساعت 6 عصر اعلام كنن!!! اصلا اين ساعت6 از كجا اومده ؟؟ خوب اول صبح اعلام كنن راحت بشيم ديگه.....

senoritamaria

New member
سازمان سنجش نتایجو زده بعد این وزارت بهداشت آدمو دق میده!!! :p7977cujr38iyymsu8:

کسی میدونی رکورد تعداد صفحات تا حالا چندتا بوده؟ فک کنم این صفحه بتونه تا امشب رکورد دار بشه
من الان دارم یه سره فیلم نگاه میکنم....حداقل هر فیلم میتونه یکی دو ساعت حواستو پرت کنه
تو این مدت انقد ذهنم درگیر نتایج بوده اصلا نرفتم فیلم هم بگیرم.الان ساعت 9:20. 2 ساعت پیش ساعت 9 بود.اصلا نمیگذره.:smiliess (12):

jok

New member
تغییر فضای غم انگیز و استرسی اینجا
--------------------------
يه ایرانی و يه آمريكاييه و يه انگليسيه داشتن تو يه كنفرانس علمي در باره پيشرفتهاي علمي كشورشون صحبت ميكردن. آمريكاييه ميگه: ما يه موشك ساختيم كه دقيقا وسط ماه فرود مياد. ميگن: دقيقا وسط ماه؟! ميگه: نه، حدوداً يه وجب اينورتر. بعد انگليسيه مياد ميگه: ما يه سفينه فرستاديم وسط مريخ. ميپرسن: درست وسطش؟ ميگه: نه، تقريباً يه وجب اينورتر. نوبت ایرانیه ميرسه، هر چي فكر ميكنه چيزي به نظرش نميرسه، آخرسر ميگه: ما تو كشورمون با چشمامون غذا ميخوريم! همه ملت كف مي*كنن، ميگن يعني چي، مگه ميشه؟ يعني واقعا با چشماتون غذا ميخورين؟! طرف ميگه: نه، حدوداً يه وجب پايين تر!!!

انشا..
من یه شیرینی باید به دندونپزشکم بدم اگه قبول شدم. دستیارش که میگفت دست آقای دکتر خیلی سبکه! ببینیم چی میشه!
چه جالب! آخه منشی دندانپزشک منم قول گرفته براشون شیرینی ببرم اگه قبول شدم.1 چیزی میگیرم که دندونای همشون خراب بشه:a2d3::4d564ad6:

TUMS

Well-known member

سلام دوستای خوبم
خوبین؟
من اومدم
ببینیم امروز دیگه نتایج میاد!!!!!!!!
پیش به سوی نتایج
توی این مدت که من نبودم که استرس بیهوده نخوردید که:tsimuzpzwoap1t9y3o7

melodic_m68

New member
توی این مدت که من نبودم که استرس بیهوده نخوردید که میگم ایمونو از واج آرایی که استفاده کردی

jupiter_sps

New member
دوستانی که وزارت علوم شرکت کردین ---> نتایج اعلام شد!

کیا خوشحالن؟

Samaneh1366

New member
سلام دوستان من دیشب تا صبح از دست خواهرشوهرم بیدار بودم روم نمیشد بهش بگم امروز نتابج میاد خلاصه لبم میخندید و به حرفاش گوش میکردم اما تو دلم چه خبر که نبود مجبور بودم خودمو خیلی آروم نشون بدم :a2d3::riz303:.....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا