تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

من هم تجربیات بد توی عشق داشتم،،ولی الان که عشقمو پیدا کردم فهمیدم اون عشق نبوده. واقعا سارا 77 راست میگه.عشق فقط یکدونس فقط باید درست پیداش کنی. خدایا شکرت من که از عشقم خیلی راضیم.ماههههههههه:thanks:

tata

New member
عشق با دردسرش قشنگه. عشقی که راحت باشه دوری نداشته باشه سختی توش نباشه دیگه عشق نیست
:a2d3:

ayda

New member
عشقی که با شناخت شروع بشه با نگاه قوی تر میشه و عشقی که با نگاه شروع بشه معلوم نیست با شناختی که بعدش بوجود میاد قویتر بشه یا شایدم برعکس
من آدمای زیادی بوده که علاقشون رو به خودم هیچوقت درک نکردم
به نظرم آدم باید یه کم خوددار باشه و شرایطشو درک کنه

ayda

New member
گاهی انقدر بدشانسی می آری که طرفت بخاطر اینکه تو رو هم مثل خودش عاشق کنه می شه اونی که تو می خوای و همه تلاششو میکنه برای اینکه نظرت رو جلب کنه (از نظر افکار و اعتقادات) (نمیگم باید مثل تو باشه، به هیچ وجه! میگم از اول همونی باشه که خودش هست) تو هم با اینکه ازش خوشت می آد اما قبل از اینکه احساساتت رو درگیر کنی سعی می کنی بشناسیش و فک میکنی خیلی خوب شناختیش! اما بعد. می فهمی اونی نبوده که شناختی... اون وقت تکلیفت چی میشه؟ انقدر هم بی وفا نیستی که همینجوری بزاری بری، حتما تو هم خیلی تلاش کردی ولی وقتی نتیجه نگرفتی مجبوری که......
من تا بحال عشق و تجربه نکردم ولی به نظرم
مرد باید محکم باشه چون قراره تکیه گاهه یه زندگی بشه نه اینکه هر روز کم یا زیاد خودشو تغییر بده
به نظرم آدما رو همونجوری که هستن باید قبول کرد نه اینکه بگی درستش میکنم یا عوضش میکنم
البته تغییر توی شخصیت منظورمه

sara77

New member
هی خدا ما که از بس به فکر ارشدیم نه عشق سرمون میشه ن دل

yyy

New member
:smiliess (11):ما آخر نفهمیدیم عشق وجود داره یا نه؟

sara77

New member
اره وجود داررررررررررررررررررررررررررررررررررررره صدرصد ولی عشقای امروزی عشق راستکی نیستن

niloo A

New member
خداییش نشده:33:خیلیم خوشحالم که نشده ولی دوس دارم اگه برام اتفاق بیوفته که دوس ندارم حالا حالاها بشه عشق نباشه دوس داشتن باشه اونم دو طرفه به قول دکتر شریعتی عشق مثل غرق شدن تو دریاست ولی دوست داشتن مثل شنا کردن در آن:whistle:
در ضمن ما ماماییها اینقدر زن و دختر دور و برمون میبینیم دیگه این چیزا یادمون میره:25r30wi:

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
مرحله ی اول

:ahi5slcgm04mi8jqqkl

:(40):

:riz304:

:28:​

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
مرحله ی دوم

:smilies-azardl (12)

:sdasdasd:

:black_eyed:

:sad:​

آخرین ویرایش:

biosta

Well-known member
مرحله ی سوم

:65d6a5d6s:

:smilies-azardl (181

:smilies:

:thanks:

این مرحله ی سوم همیشه وجود ندارد .

آخرین ویرایش:

linum

New member
هی دست گداشتی رو دلم. نمیدونم عشق بود یا دوست داشتن. همکلاسیم بود. خیلی هوام رو داشت. همه هم میدونستن که رفتارش با من فرق داره. بعد از 4 سال که تمام وجودم شده بود خبر نامزدیش رو شنیدم. گریه کردم. . به تنها کسی که تو زندگی حسودیم شد خانمش بود. و زجر آورتر از همه اینه که متوجه شدم خانمش ازش خواستگاری کرده بود. هنوز که هنوزه دوسش دارم و وقتی باهاش حرف میزنم آرامش میگیرم همیشه سراغم رو میگیره و حالم رو میپرسه. ولی هیچوقت نفهمیدم چرا اینقدر هوای منو داشته و داره.

حضور هیچکس در زندگی ما اتفاقی نیست
خداوند در هر حضور رازی نهان کرده برای کمال ما
خوش آن روزی که در یابیم راز این حضور را...

بالا