تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

jok

New member
آقا ما تا یه قدمی تهش رفتیم ...خیلی سخت بود تا اونجا رسیدن.....یعنی چندسال عمرم با ضربان 200 قلبم میزد.....استرس در حد تیم ملی....اگه خودمو بصورت یه هلیکوپتر تشبیه کنم باید بگم که تا اون یه قدمی آخر کار که رسیدم تقریبا اون ملخ عقبیه داغون شده بود و سکان هم درست کار نمیکرد...چراغ بنزینمم روشن شده بود....اما خوشحال بودم که دارم به آخرش میرسم ..فقط برام مهم بود که برسم و بعدشم اگه سقوط میکردم مهم نبود برام....
که ناگهان یه دستی اومدو سد راه ما شدو گفت دیگه بسه...باید برگردی...دیگه بزور مارو برگردوند..هر چی گریه و زاری و التماس ...نشد که نشد.....توی یه قدمی مارو برگردوند......هلیکوپتره الان داغون شده ولی سقوط نکرده ..نمیدونم چی میشه ولی دیگه این هلیکوپتره توان اینو نداره که دوباره بره سمت هدف....
شاید بتونم تعمیرش کنمو قویترش کنم اما شاید دیگه تا اون موقع هدفی باقی نمونده باشه.....

**^^**

New member
آقا ما تا یه قدمی تهش رفتیم ...خیلی سخت بود تا اونجا رسیدن.....یعنی چندسال عمرم با ضربان 200 قلبم میزد.....استرس در حد تیم ملی....اگه خودمو بصورت یه هلیکوپتر تشبیه کنم باید بگم که تا اون یه قدمی آخر کار که رسیدم تقریبا اون ملخ عقبیه داغون شده بود و سکان هم درست کار نمیکرد...چراغ بنزینمم روشن شده بود....اما خوشحال بودم که دارم به آخرش میرسم ..فقط برام مهم بود که برسم و بعدشم اگه سقوط میکردم مهم نبود برام....
که ناگهان یه دستی اومدو سد راه ما شدو گفت دیگه بسه...باید برگردی...دیگه بزور مارو برگردوند..هر چی گریه و زاری و التماس ...نشد که نشد.....توی یه قدمی مارو برگردوند......هلیکوپتره الان داغون شده ولی سقوط نکرده ..نمیدونم چی میشه ولی دیگه این هلیکوپتره توان اینو نداره که دوباره بره سمت هدف....
شاید بتونم تعمیرش کنمو قویترش کنم اما شاید دیگه تا اون موقع هدفی باقی نمونده باشه.....
ینی من نفهمیدم چی ش 3 بار خوندم اما درک نکردم مخصوصا اون دستی که اومده واسم سواله

n.b.m

New member
هیچ گاه از اینکه در زندگیتان با کسی آشنا بوده اید افسوس نخورید...

آدم های خوب برای شما خوشبختی می آورند، بدها شما را با تجربه می کنند، در حالی که بدترین ها درس عبرت می شوند و بهترین ها خاطره.

اما یادمان باشد حتی برای بدترین هایمان نیز همواره بهترین ها را آرزو کنیم....

آخرین ویرایش:

marya

New member
نوشته اصلی توسط marya:حتما دعا میکنم البته اگه لایق باشم
ولی اجازه هست یه فضولی کنم؟؟؟؟؟؟//
حالا به عشقت رسیدی یا نه؟منظورم از دوریش میسوزی یا از بی وفاییش؟

ممنونم ماریا خانوم,شما دعا کن انشالله اثر گذاره.
راستش من از دوری دارم اذیت میشم و بیشتر این اذیتم میکنه که امیذی به رسیدن ندارم:D

خداروشکرپس امیدی هست
انشاا... که هرچی خیره پیش بیاد
درد بیوفایی خیلی سختتره

نگاه

New member
وزير امور خارجه امريكاخانم هيلاري كلينتون تو دوران جوانيش بهم پيشنهاد داد اما حيف من من هنوز به دنيا نيومده بودم وگره قبول نميكردم:heart:
طفلک هیلاری!!!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

0.533485001291520629_dordone_com.jpg

نگاه

New member
من هميشه دوست داشتم كسي رو دوست بدارم بخدا راست ميگم

قسم نخور.. باور میکنم..حق دارین به این حس غبطه بخورین، چون عشق قشنگ ترین احساسیه که آدم میتونه تجربه کنه.. امیدوارم درگیرش بشین، حســـابی!! البته از نوع خوبش..

هر گه که دل به عشق دهی، خوش دمی بود ------ در کار عشق حاجت هیچ استخاره نیست

:ad54ad:

نگاه

New member
گاهی مجبوری با اینکه می دونی خیلی دوستت داره و خیلی هم دوستش داری ولی بگی دیگه سراغم نیا!!! نه بخاطر اینکه دوستش نداری فقط به خاطر اینکه بدونی افکارش و اعتقاداتش اونی نبوده که فک می کردی و اصلا هم قابل تغییر نیست....

در اینصورت هیچ وقت از بابت خداحافظی که کردی پشیمون نیستی فقط گاهی دلت تنگ می شه......
ولی اون لحظه آدم داغون مبشه... تا مدت ها پس لرزه هاش میاد..

...:sad:...

آخرین ویرایش:

mahsa.

New member
عاشقی را شرط تنها ناله وفریاد نیست
هر که از جان شیرین نگذرد فرهاد نیست

amiir hosein

New member
نوشته اصلی توسطmarya:خداروشکرپس امیدی هست
انشاا... که هرچی خیره پیش بیاد
درد بیوفایی خیلی سختتره.

امیدی نیس.
راس میگی درد بی وفایی ویران کنندس.تو خوابگاه دوستی داشتم که تا مرز جنون پیش رفته بود ولی خدا بهش کمک کرد

راستی من هر چی پاسخ به نقل قول رو میزنم کار نمیکنه مجبورم جملات بچه هارو بنویسم و اولشم بنویسم که نوشطه اصلی توسط().نمیدونید مشکل از کجاست بچه ها؟

نگاه

New member
عشق گر آید برد هوش دل فرزانه را

دزد دانا میکشد اول چراغ خانه را

اگر به حس مقدس عشق مبتلا شدید درگیر احساسات نشین و یه نکته رو هیچ وقت فراموش نکنید: عاقلانه انتخاب کنید عاشقانه زندگی کنید..

marya

New member
عشق گر آید برد هوش دل فرزانه را

دزد دانا میکشد اول چراغ خانه را

اگر به حس مقدس عشق مبتلا شدید درگیر احساسات نشین و یه نکته رو هیچ وقت فراموش نکنید: عاقلانه انتخاب کنید عاشقانه زندگی کنید..

اخه مگه ادم عاشق عقل هم داره که عاقلانه فکر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(50)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

ولی راه درست همینه انتخاب عاقلانه زندگی عاشقانه

خدا قسمت همه بکنه :heart:

نگاه

New member
اخه مگه ادم عاشق عقل هم داره که عاقلانه فکر کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(50)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

ولی راه درست همینه انتخاب عاقلانه زندگی عاشقانه

خدا قسمت همه بکنه :

کار خیلی سختیه.. واقعا میگم... ولی ممکنه.... باور کن ممکنه.. باور کن....

آدم باید شدیدا بخواد که منطقی فکر کنه.. فقط دراینصورت ممکنه..:(50):

فقط اول هاش دنیا رو سرت خراب میشه اما بعدا بخاطر این تصمیمت به شجاعت و منطقی بودنت می بالی... اینو هم باور کن..:bunnyearsmiley:

shahram25

New member
اقا من ميخوام عاشق بشم از كجا شروع كنم؟لطفا با تجربه ها و سابقه دارا پيش قدم شن ممنون

jok

New member
گاهی مجبوری با اینکه می دونی خیلی دوستت داره و خیلی هم دوستش داری ولی بگی دیگه سراغم نیا!!! نه بخاطر اینکه دوستش نداری فقط به خاطر اینکه بدونی افکارش و اعتقاداتش اونی نبوده که فک می کردی و اصلا هم قابل تغییر نیست....

در اینصورت هیچ وقت از بابت خداحافظی که کردی پشیمون نیستی فقط گاهی دلت تنگ می شه......

آره درسته دقیقا.....اما گاهی همه چیز لب مرز قرار میگیره و به سطح تحمل تو هم بستگی داره...شاید یه آدمی افکارش اونطوری نباشه که فکر میکردی اما لب مرزی قابل تحمل باشه....وقتی رفتار طرف لب مرز قرار میگیره خیلی برات سخت میشه که جدا بشی و اگرم جدا شی حتما بخاطر خداحافظی گاهی وقتا پشیمون میشی و گاهی وقتام راضی از کارت

آخرین ویرایش:

PCR

New member
اقا من ميخوام عاشق بشم از كجا شروع كنم؟لطفا با تجربه ها و سابقه دارا پيش قدم شن ممنون
دیگه عاشق شدن که یاد دادنی نیست..بعدش هم این مسخره بازی عشق در یک نگاهو اینا رو هم نداریما...خیلی ساده هست یه مدت با یه نفر هستی بعد از یه مدت احساس میکنی که یه ذره داره شرایط عوض میشه و تو دیگه به صورت روز اول به طرف نگاه نمیکنی...نگاهت عوض میشه...حرفها عوض میشه و کلا زندگی شیرین میشه...بعدش هم مسخره بازی قایم موشک بازی نداریما....همون اول میای خونه عکس طرف رو میزنی رو میز میگی ملت ایشون من بعد با من هستن..بعدش مادر گرامی میانو یه ذره از زیبایی های طرفو و ...تعریف میکنن وجنات و اخلاقیات هم خودت براشون میگی و بعد دیگه این خانواده شما و این هم طرف شما....
به همین سادگی...

نگاه

New member
مو سفید کرده های این راه میگن: عشق چیزی نیست که امروز تصمیم بگیرید و فردا عاشق بشید باید پیش بیاد نیاز به آموزش یا دلیل نداره. ولی سوالی که وجود داره این نیست که چه طور میشه عاشق شد بلکه اینه که چه طور میشه عاشق موند؟

تاکید میکنم عاقلانه انتخاب کن عاشقانه زندگی کن.. اگه کسی با همه معیارهات جور در بیاد خود به خود عشق هم بوجود میاد.. مطمئن باشید.. و هیچ وقت اساس ازدواج را عشق قرار ندهید ( عشق در معنی عرف جامعه )

به پیشنهاد یکی از دوستان سی دی های دکتر فرهنگ هولاکوئی را تهیه کنید " چگونه می توان عشق را کاشت و چگونه می توان عشق را داشت ".. بنده هم ندارم!!

ثانیا نظر دکتر مجد اینه عشق یک بیماری روانی است و ریشه عشق وابستگی شدید به کس یا چیزی است..

ثالثا نظر مذهب این است که عشق فقط مخصوص رابطه انسان با خدا و اهل بیت است و کلمه عشق از نام گیاهی به نام عشقه گرفته شده که در عربستان وجود دارد این گیاه به گیاهان دیگر می پیچد و آب آنها را می نوشد.

ariya21

New member
به جون خودم عشق زندگی منو تباه کرد شاید باور نکنید ولی لعنت به عشق

نگاه

New member
به جون خودم عشق زندگی منو تباه کرد شاید باور نکنید ولی لعنت به عشق

آریا خان! شما هم؟؟ باور کردیم..معلومه یکسال پیش نبوده و الا ارشد قبول نمیشدین.. شانس آوردین..

بیچاره اونایی که پارسال درگیرش شدن..

بالا