تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

PCR

New member
به جون خودم عشق زندگی منو تباه کرد شاید باور نکنید ولی لعنت به عشق
تباه کردن نداره که...بله از این مدل بچه دبیرستانی ها زندگی آدم رو تباه میکنه....که اون اسمش عشق نیست.وقتی شما و طرف مقابلتون معیاراتون مشخص باشه و رفتارهای مشترک داشته باشین.خانواده که خارج از درگیری های احساسی هستن این رابطه رو تایید کنن میتونیی مطمئن باشین که دارین درس حرکت میکنید

ariya21

New member
تباه کردن نداره که...بله از این مدل بچه دبیرستانی ها زندگی آدم رو تباه میکنه....که اون اسمش عشق نیست.وقتی شما و طرف مقابلتون معیاراتون مشخص باشه و رفتارهای مشترک داشته باشین.خانواده که خارج از درگیری های احساسی هستن این رابطه رو تایید کنن میتونیی مطمئن باشین که دارین درس حرکت میکنید

بعضی مشایل هست که هر کسی درک نمیکنه شاید حق با شما باشه

nafiss

New member
عشق خیلی مقدسه خیلی......
هر کسی لایقه دوست دارم نیست ...!
اگه عشق واقعی و عمیق باشه ، منظورم اینه که از رو هوس یا یه نگاه یا حتی یه عادت نباشه می تونم بگم قشنگ ترین و ناب ترین حس دنیاست، من عشق و تجربه کردم...

با هم دانشگاهیم ، اما آشنایی ما خیلی رسمی بود بعدها با گذر زمان عقلم می گفت خوصوصیاتش شبیه به منه و بعد ها دل می گفت این عشقه....
بازم تاکید می کنم عشق اگه درست و واقعی باشه خیلی زیباست، انتخاب عاقلانه = زندگی عاشقانه

برای عشق باید صبور و محکم بود، و من برای دوست داشتنم خیلی تلاش کردم از خیلی چیزا گذشتم و اون عشق الان همسره منه......:(40):
امیدوارم همه خوشبخت و عاقبت بخیر باشید...:thanks:

PCR

New member
عشق خیلی مقدسه خیلی......
هر کسی لایقه دوست دارم نیست ...!
اگه عشق واقعی و عمیق باشه ، منظورم اینه که از رو هوس یا یه نگاه یا حتی یه عادت نباشه می تونم بگم قشنگ ترین و ناب ترین حس دنیاست، من عشق و تجربه کردم...

با هم دانشگاهیم ، اما آشنایی ما خیلی رسمی بود بعدها با گذر زمان عقلم می گفت خوصوصیاتش شبیه به منه و بعد ها دل می گفت این عشقه....
بازم تاکید می کنم عشق اگه درست و واقعی باشه خیلی زیباست، انتخاب عاقلانه = زندگی عاشقانه

برای عشق باید صبور و محکم بود، و من برای دوست داشتنم خیلی تلاش کردم از خیلی چیزا گذشتم و اون عشق الان همسره منه......:(40):
امیدوارم همه خوشبخت و عاقبت بخیر باشید...:thanks:

با همه قسمتها موافقم به جز اون قسمت اول که عشق خیلی مقدس هست...موضوع اینجاست که عشق به صورتی که تو عرفان و ...مطرح شده اصن وجود خارجی نداره....من با نظریات فروید در مورد عشق بیشتر موافقم.

nafiss

New member
من به نظر شما احترام می ذارم دوسته عزیز.

تقدسه عشق که ازش یاد کردم منظورم ناب بودنشه آدم بارها نمی تونه عاشق شه، یک بار و عمیق عاشق شه ، من منظورم این آشنایی های 2 روزه که اسمشو می ذارن عشق نیست. چیزی که به سختی به دست میاد و ارزش منده پس به نظر من مقدسه یعنی لایق ستایشه .

pcr این برداشت من از عشقه ممنون که نظرتونو گفتید دوسته من.:bunnyearsmiley:

PCR

New member
من به نظر شما احترام می ذارم دوسته عزیز.

تقدسه عشق که ازش یاد کردم منظورم ناب بودنشه آدم بارها نمی تونه عاشق شه، یک بار و عمیق عاشق شه ، من منظورم این آشنایی های 2 روزه که اسمشو می ذارن عشق نیست. چیزی که به سختی به دست میاد و ارزش منده پس به نظر من مقدسه یعنی لایق ستایشه .

pcr این برداشت من از عشقه ممنون که نظرتونو گفتید دوسته من.:bunnyearsmiley:

چرا آدم نمیتونه بارها عاشق بشه؟به نظر من انسان نمیتونه همزمان عاشق بشه ولی میتونه بارها عاشق بشه...
این برداشت علم روانشناسیه از عشق...ممنون

marya

New member
دیگه عاشق شدن که یاد دادنی نیست..بعدش هم این مسخره بازی عشق در یک نگاهو اینا رو هم نداریما...خیلی ساده هست یه مدت با یه نفر هستی بعد از یه مدت احساس میکنی که یه ذره داره شرایط عوض میشه و تو دیگه به صورت روز اول به طرف نگاه نمیکنی...نگاهت عوض میشه...حرفها عوض میشه و کلا زندگی شیرین میشه...بعدش هم مسخره بازی قایم موشک بازی نداریما....همون اول میای خونه عکس طرف رو میزنی رو میز میگی ملت ایشون من بعد با من هستن..بعدش مادر گرامی میانو یه ذره از زیبایی های طرفو و ...تعریف میکنن وجنات و اخلاقیات هم خودت براشون میگی و بعد دیگه این خانواده شما و این هم طرف شما....
به همین سادگی...

به نظرم این چیزهایی که شما میگی همون عاقلانه انتخاب کردنه درستترین راه انتخابه
اشنایی ابتدایی با رعایت خیلی از نکات رو قبول دارم وبعدش هم تثبیت این احساس وجرات بیان اون به همه

موافقم عشق زمینی تکرار میشه ولی همزمان نمیشه دقیقا یه عشق جایگزین عشق قبلی میشه

همه اینهایی که از عشق میسوزن وقتی مجدد عاشق بشن میفهمن که دوباره با عشق جدید زنده شدن
عشق اسمانی چیز دیگه اس وفکرنکنم هیچکدوم به اون درجه رسیده باشیم
هممون حداقل میتونیم ادعا کنیم عشق واقعی یا عشق پاک رو تجربه کردیم

shahram25

New member
نه من ميدوستم عشقم رومانتيك باشه و از اين فيلمهاي هندي قبلنا زياد ميديم دوس دارم اونطوري باشه كسي بلده يادم بده؟

نگاه

New member
چرا آدم نمیتونه بارها عاشق بشه؟به نظر من انسان نمیتونه همزمان عاشق بشه ولی میتونه بارها عاشق بشه...
این برداشت علم روانشناسیه از عشق...ممنون
باهاتون موافقم.. آدم میتونه بارها عاشق بشه.. چه بسا عشق دومی یا سومی یا... با ثبات تر و ارزشمندتر و بی پیرایه تر باشه... همیشه اولین عشق زیباترین و بهترین عشقی نیست که انسان تجربه میکنه.. خصوصا اینکه که عشق اول احتمالا در سنین پایین شکل گرفته و میتونه تحت تاثیر احساسات و از روی هوس باشه وبقول روانشناسان برای رسیدن به هویت باشه که نمیشه اسمش رو گذاشت عشق.....

PCR

New member
به نظرم این چیزهایی که شما میگی همون عاقلانه انتخاب کردنه درستترین راه انتخابه
اشنایی ابتدایی با رعایت خیلی از نکات رو قبول دارم وبعدش هم تثبیت این احساس وجرات بیان اون به همه

موافقم عشق زمینی تکرار میشه ولی همزمان نمیشه دقیقا یه عشق جایگزین عشق قبلی میشه

همه اینهایی که از عشق میسوزن وقتی مجدد عاشق بشن میفهمن که دوباره با عشق جدید زنده شدن
هممون حداقل میتونیم ادعا کنیم عشق واقعی یا عشق پاک رو تجربه کردیم

با همه چیزا موافقم الا این قسمت عشق آسمانی
عشق آسمانی؟عشق آسمانی دیگه چیه؟

sara77

New member
دیگه عاشق شدن که یاد دادنی نیست..بعدش هم این مسخره بازی عشق در یک نگاهو اینا رو هم نداریما...خیلی ساده هست یه مدت با یه نفر هستی بعد از یه مدت احساس میکنی که یه ذره داره شرایط عوض میشه و تو دیگه به صورت روز اول به طرف نگاه نمیکنی...نگاهت عوض میشه...حرفها عوض میشه و کلا زندگی شیرین میشه...بعدش هم مسخره بازی قایم موشک بازی نداریما....همون اول میای خونه عکس طرف رو میزنی رو میز میگی ملت ایشون من بعد با من هستن..بعدش مادر گرامی میانو یه ذره از زیبایی های طرفو و ...تعریف میکنن وجنات و اخلاقیات هم خودت براشون میگی و بعد دیگه این خانواده شما و این هم طرف شما....
به همین سادگی..
.
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااای جانم واسه این عشق اصن هنگ کردم یه مدت با یکی هستی؟؟؟/ن اقا بیا 2 کمه یکی بعد یه مدت دیگه چی با یکی دیگه بریم باز حتما عاشق میشی؟؟/به نظر من اینی که گفتی وابستگیه عشق از زمین تا اسمون با این حرفا فرق داره[/q

antenyus

Active member
چون ميگن بايد حقيقت رو گفت مجبورم بگم.
از وقتي سوم راهنمايي بودم دختراي زيادي اطرhفم بودن همشون شماره به دست صف كشيده بودن اما من بي توجهي ميكردم چون هنوز به بلوغ نرسيده بودم.
در اول دبيرستان اولين دختر بهم پيشنهاد داد كه رد كردم ترم دو ودم كه چن تايي ديگشون از بالاي ديوار مدرسمون بالا اومدن پريدن تو حياط مدرسه شماره به دست بدو تا بهم برسن متاسفانه يكيشون زير دستو پا له شد باز من قبول نكردم.و در دانشگاهم ديگه چي بگم از در كه وارد ميشدم همشون ريخته بودن رو هم باز بي اعتنايي كردم.تا اينكه گفتم در ارشد بهرتشو گير ميارم كه ديدم استادمون شماره به دست اما قبول نكردم.
:heart:

این اعتماد به نفسی ک تو داری از نوع کاذبه از این بیشتر بشه شکرک میزنه بعد تبدیل میشه به کپک آخرشم فاتحههههه............. زودتر به یکی جواب بده نبینم جوان مرگ شی :riz277: تازه یه چیز هست که میگن تا زنده ای نسبت به کسانی که به خودت علاقه مندشون کرده ای مسئولی تو می خوای چیکار کنی با این همه مسولیت :1dco2x0p1lilzhfpg1t :tsimuzpzwoap1t9y3o7

PCR

New member
.
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااای جانم واسه این عشق اصن هنگ کردم یه مدت با یکی هستی؟؟؟/ن اقا بیا 2 کمه یکی بعد یه مدت دیگه چی با یکی دیگه بریم باز حتما عاشق میشی؟؟/به نظر من اینی که گفتی وابستگیه عشق از زمین تا اسمون با این حرفا فرق داره[/q

ااااااااااااااااااااااااااااااااااااای جانم واسه این عشق اصن هنگ کردم یه مدت با یکی هستی؟؟؟
یه مدتی که شما میگی تا الان یه یک سال و نیمی شده.

ن اقا بیا 2 کمه یکی بعد یه مدت دیگه چی با یکی دیگه بریم باز حتما عاشق میشی؟؟
حالا ما هم نگفتیم عشق از نوع تایتانیکیش هست که........گفتم که دوس داشتن .....بله تو یه مدت بیشتر با هم آشنا میشین اگه به نظر با هم جور اومدین ادامه میدین اگر هم نه ادامه نمیدی.....خیلی ساده هست....بله اگه اخلاقت جور درنیاد ادامه نمیدی....ولی حالا که جور هست ادامه میدی.

به نظر من اینی که گفتی وابستگیه عشق از زمین تا اسمون با این حرفا فرق داره
بله اول یه رابطه وابستگی پیش میاد بعد تبدیل میشه به یه رابطه دیگه که بهش میگن عشق.

sahar-a

New member
تا حالا به کسی علاقمند شدید و اگه شدید چیکار کردید و آخرش چی شد؟اگرم نشدید بگید اگه بشید چیکار میکنید؟
لطفا اینم بگید که خانومید یا آقا و اون کسی که بهش علاقمند شدید خانوم بوده یا آقا و همسن بودید یا نه؟البته معلومه که اگه همجنس و همسن باشید طبیعتا باید با هم دوست شده باشید.

یا شده کسی به شما علاقمند بشه ولی شما به اون نه؟اونوقت چیکار کردید؟

بچه ها کامنت های شما(بعضی ها که عشق رو تجربه کردن) رو خوندم دلم گرفت؛ آخه برا خودم دلم سوخت؛ من چرا تا به حال عشق رو نتونستم تجربه کنم؟!؟!؟!
البته از دوران بچگی تا حالا دوستانی داشتم که بهشون علاقه داشتم اما همه دختر بودن و تا حالا به یه پسر علاقمند نشدم.
و در مورد اینکه پرسیده بودین:شده کسی به شما علاقمند بشه ولی شما به اون نه؟اونوقت چیکار کردید؟
بله شده!وقتی 14 سالم بود، یه نفر(از همسایه*ی خالم) از طریق خاله ام بهم پیغام فرستاد و گفت که بهم علاقمند شده ولی چون من ازش خوشم نمی*اومد به خالم گفتم که بهش بگه ازش خوشم نمیاد! و حدود دو ماه خالم یک روز در میان می*اومد و از اون برام خبر می*آورد ولی من نه به خالم گوش می*دادم و نه به پیغام های اون پسره! از یه طرف هم مامانم گیر داده بود که بهتره باهاش حرف بزنم! ولی اون موقع به لطف این اجبار مامانم، و سماجت اون آدم، بدترین دوره*ی زندگیم شد. بعد هم زیر فشار این همه سختی( چون سنم کم بود) مریض شدم و بعد از سرم و آمپول، از این ماجرا خلاص شدم! ولی هیچ اتفاقی از گذشته*ام به اندازه*ی این ماجرا برام زجرآور نیست!

sara77

New member
خب بگین دوس داشتن نه عشق ولی عشق واقعا فقط یکدونسسسسسس

بالا