ایا حق تاسیس ازمایشگاه ومسئولیت فنی هم از رشته های غیر علوم ازمایشگاهی گرفته شده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Perfect_World

New member
کاربر Perfect_World
شما اجازه دارید که هر گونه مطلبی رو مرتبط با عنوان تاپیک ارسال کنید، ولی اجازه توهین به کاربران رو ندارید،
لطفا همین مطالب رو با ادبیات در شان خودتان، دوستان و انجمن ارسال نمایید

باز تو حرف زدی؟اونموقعی که من Moderator بودم و داشتم اینجا قانون مینشوتم جنابعالی دینی و زندگی2 پاس میکردی؟پس لطفا سکوت اختیار کن.مطمئنا اگه چیزی نگی کسی نمیگه این حرف زدن بلد نیست.
چیه بهت برخورد جواب زیست شناسای پر مدعا رو دادم؟

Perfect_World
ادبیات درستی انتخاب کنید،
ویرایش توسط mj1919

آخرین ویرایش توسط مدیر:

love virology

New member
دروووووود بر همگااااااااان دوستان زیست این نظر منه آزمایشگاه طبی برای علوم ازمایشگاهی ها هستش کار ما یه چیز دیگس بخدااااااااااا از الان به فکر ارشد و دکترا باشید و روی پروژه ایده مقاله باشید که دکترا برید اونور و وقتی برگردید کارتون راحته 3 تا از استادای ما دکترا از استرالیا گرفتن برگشتن الان هم تدریس میکنن هم تو آز کار میکنن اونم چه آزی آز مهندسی ژنتیک سلولی بیوتک بچه ها باز بر میگرده به علاقتون من نظر خودمو گفنم همین استادی که مهندسی در ترم اینده باهاش داریم فقط تجربی میاد درس میده یعنی کارهایی که خودش تو از ژنتیک و سلولی و مهندسی کار کرده یعنی تجربیاتش کار آزمایشگاهی ما خیلی گسترده تر و نوین تره باز نظر دوستان محترم ارزوی شادکامی برای تمام دوستان دارم

love virology

New member
من از همه خواستم که فقط از رشته خودشون دفاع کنند نه اینکه به رشته ی همدیگه یا به هم توهین کنند
کنجکاو جان بازم میگم اگه قرار به توهین باشه مجبورم اینجا را هم ببندم
در ضمن من با کار زیست شناسان عزیز در آزمایشگاه مشکل دارم و به نظرم غیرمنطقی میاد دلایلم را در تاپیک قبلی بیان کردم
از دوستان زیستی یه سوال دارم اونم اینکه
آیا شما فکر میکنید که باید بتونید در آزمایشگاه کار کنید ؟اگه آره دلیلتون را بگید ممنون میشم . . . .. . لطفآ اگر کسی جوابی داره به این سوال من ج بده ممنون میشم

دروود ایمونو جان پرسش شما کمی غلط است

behnaz.h

New member
خیلی عجیبه دوستان زیست شناس واقعا یا خودشون رو به نفهمی زدن یا مارو احمق فرض میکنن.
میان میگن ما هم فلان درسارو پاس کردیم.آخه چه مدلیشو.شما در نظر بگیرید الان ما میکروب مواد غذایی داریم میکروب عمومی داریم و میکروب پزشکی.حالا شما اومدید میکروب عمومی پاس کردید که دلیل نمیشه بیاید تو آزمایشگاه کار کنید که مختص بالین انسان هست و هیچ ارتباطی به میکروب عمومی نداره.اصلا شما نحوه کشت نمونه های حساس انسانی رو یاد نگرفتید و حتی نمیدونید چی هست.کجا شما 12واحد هماتولوژی پاس کردید؟بانک خون پاس کردید؟
شما کی هورمون پاس کردی؟کجا کنترل کیفی و اصول تجهیزات آزمایشگاهی رو پاس کردید؟ده ها مورد از این درسا سراغ دارم.
بنده برای مدرک کارشناسیم 27 واحد کاراموزی تو 13 بیمارستان مختلف گذروندم.شمایی که یک بار هم خون نگرفتید چجوری روتون میشه بیاید ادعا کنید؟
اسم رشته ی ما رو جایی هست که کار میکنیم و زیست شناسی حقی در این بابت ندارن.در ضمن بنده و دوستانم در حال تدوین نامه و کارهایی هستیم که زیست شناسا رو از آزمایشگاههای خصوصی نیز حذف کنیم.
عزیزم اینکه شما از واحدهای زیست سلولی مولکولی نمیدونین بجای عصبانیت توصیه میکنم برین چارت دروس زیست رو ببینین بعد بیاین دادو بیداد راه بندازین اگه شما تو 13 تا بیمارستان دوره دیدی پس چطور بچه های زیست رو ندیدین که در حال دوره دیدن بودن؟ وای خدا ما میکروب عمومی پاس کردیم آره هرچی شما بگین ما اصلا هیچی نخوندیم سخت در اشتباهید که فکر میکنین ما ارشد میخونیم که بریم آزمایشگاه cbc کار کنیم!:smiliess (6):

drmajid45

New member
حالا خداییش اگه یه علوم ازمایشگاهی نتونه تو ازمایشگاه کار کنه هیچ جا دیگه نمیتونه کار کنه ولی زیست شناس میتونه جای دیگه هم کار کنه
پس حساس تره شرایط ازمایشگاهیا

behnaz.h

New member
آخه داداشم بحث کار نیست اینا اصلا کلا میگن زیستها هیچی نخوندن خبر ندارن جز رشته های دبیری کسی حق تدریس تو مدارسو نداره بما میگن خونگیری بلد نیستین پس تو آزمایشگاه هماتولوژی از کجا خون میاوردیم؟ اه بحث بی فایدست به امید دولت بافکرتر!

ROJO

New member
وقتی لیسانس شیمی محض و کامپیوتر!!! توی خونگیری انتقال خون!!! کار میکنه .. .زیست شناسی که شرف داره بخدا :sad:

sahar2

New member
این قانون واقعا ً هست؟ تکلیف من که کاردانی علوم آز بودم بعد رفتم یک رشته مرتبط بعد ارشدم رو دارم میکروب پزشکی می خونم چیه؟!

varia

Well-known member
باز تو حرف زدی؟اونموقعی که من Moderator بودم و داشتم اینجا قانون مینشوتم جنابعالی دینی و زندگی2 پاس میکردی؟پس لطفا سکوت اختیار کن.مطمئنا اگه چیزی نگی کسی نمیگه این حرف زدن بلد نیست.
چیه بهت برخورد جواب زیست شناسای پر مدعا رو دادم؟

Perfect_World
ادبیات درستی انتخاب کنید،
ویرایش توسط mj1919

عزیز دل یک نگاه به تاریخ عضویت خودتون بندازید!تعداد نوشته هاتون! مطمئنید اسم کاربری دیگه ای ندارید؟؟!؟؟

varia

Well-known member
دوستان خواهشا با نام کاربری خودتون و با رعایت ضوابط سایت نظر بدید و از ایجاد ایدی جدید به منظور استفاده نابجا!و توهین به دیگرکابرها و رشته ها خودداری کنید.

varia

Well-known member
دوستان زیست شناسی اگه میتونید در یک تایپیک جداگانه چارت درسی تونو برای اشنایی بهتر بقیه رشته ها ارائه بدید.

دوستان علوم آزمایشگاهی هم لطفا عصبانیت خود را کنترل و با ملایمت جواب دهند.

حرف راست هم اگه با عصبانیت زده شه حقانیتشو از دست میده!!

نوتر

New member
خخخ میبینم که یه تاپیک دیگه و یه دعوای دیگه

عاغا بن شدنم عالمی داره بن بشید. بن کاربرو مرد بار میاره

mj1919

New member
دوستان زیست شناسی اگه میتونید در یک تایپیک جداگانه چارت درسی تونو برای اشنایی بهتر بقیه رشته ها ارائه بدید.

دوستان علوم آزمایشگاهی هم لطفا عصبانیت خود را کنترل و با ملایمت جواب دهند.

حرف راست هم اگه با عصبانیت زده شه حقانیتشو از دست میده!!

خخخ میبینم که یه تاپیک دیگه و یه دعوای دیگه

عاغا بن شدنم عالمی داره بن بشید. بن کاربرو مرد بار میاره

اون پستها مال قبله،
و کاربر خاطی بن شده،

لطفا اون بحث رو ادامه ندید،
ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahsa.

homai

New member
من همین الان وارد شدم یکی محض رضای خدا بگوید چه شده کارشناسان آزمایشگاه مجور تاسیس آزمایشگاه گرفتند. شما سر چه چیزهایی دعوا می کنید . صاحبان آزمایشگاه ها از نه نه قمر انتخاب می کنند که پول ندهند به کسی

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا