اگه یه دختر ازتون خواستگاری کنه چکار می کنین ؟؟؟

antenyus

Active member
يعني خوشحالم بچه ها دنبال زن دادن منن ..اولا من گفتم فعلا قصد ازوداج ندارم اين 1-
2- فقط و فقط بي.ام .دبليو....من پرايدبليو اينا نميخوام...
3-شيربهاشم ميذارم همون بهاي شير باشه منتها فقط شير پاستوريزه و استرليزه ميهن...نه چيز ديگه اي...
4-پنيربها وماست بها و دوغ بها هم ميخوام البته به فاكتور روز...اگر حنس خارجي آورد حتما برچسپ شبنم داشته باشه كه بهمم گمرك خورده...
5-خونه كه باس حتما ويلايي اونم سمت شمال شهر(شمال كشور هم بود قابل فبوله)اينجوري با مادر زنمم روبرو نميشم :smilies-azardl (12)
6-مهريه و مهر اينا نميخوام ...خيلي فانعم من...:28:

شرايط ازين بهتر؟؟
تازه ي مدل ديگه دارم از خودم با چك كارمندي و اقساط 36 ماهه و سود ساليانه علي الحساب 16.5% معاف از ماليات...قابل انتقال به غير...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

ماشالله ...یه نفس بگیر وسطش برادر من........

من که فیوچر رو میشناسم اینو بهتون بگم که در آقایی و کمالاتش حرفی نیس و اون براش این مادیات مهم نیست چون یه دل پاک و پشتکار واقعی داره که میتونه همه چیز رو به دست بیاره و بقیه وسایل و مهریه و .... براش بی ارزشن و قصدش مزاح هس.

قربون اين ابجي بشم من...اولا من خودم هم شوخي كردم...شرايط در پست قبليم تشريح شده...ضمنا بيايم كنار بيايم با اين مسئله كه اينجا سوالي پرسيده شده و جوابي گرفته ميشه...نظرات ادما متفاوته چون ذات وجودي متفاوته...بهتره قبل از ورود به مسائل جنبه هاي ورود رو هم بسنحيم...من خودم قبلا تو تاپيك مطالعه با ي مسئله اي كنار نيومدم ديگه هم اونجا نرفتم...اولا احترام به نظر ديگران واجبه فرهنگ و اجتماع اينو از ما ميخوان...ثانيا هركسي نظري داره محترمانه بگه...
سوم اگر كسي به شوخي چيزي ميگه نياين حمل بر بي ادبي كنين چون اصلا چنين نيست...بلد نيستم فلسفه بافي كنم.ياد بگيريم كه ما در كنار هم و با كسب تجربه از همديگه ميتونيم موفق باشيم نه با ايراد گرفتن و به باد انتقاد گرفتن...انتقادي هم هست؟؟باشه منطقي بيان بشه نه با ايجاد اتهام و دعوا ودرگيري

sakar

New member
به نظر من که اصلا اشکالی نداره که دختری که پسریو دوس داره بهش بگه و البته باید هر کسی منطقی باشه و بین ابراز عشق و اویزون شدن فرق بذاره
اگه دختری واقعا عشقی داره که میدونه نمیتونه به راحتی فراموشش کنه چه بهتر که اونو مسثقیم با خود پسره در میون بذاره والبته باید روحیه ی جواب منفیو داشته باشه
من که این دخترو دیدم بنظرم وقتی بعد اینهمه سال نتونسته اونو فراموش کنه اگه همون اول احساسشو میگفت یا پسره هم قبول میکرد یا نه
دنیا که به اخر نمیرسید
البته بازم میگم من نمیگم که هر دختری از یه پسری خوشش اومد سرشو بندازه پایین و بره سراغ پسره موارد بالا رو برای استثنات گفتم
هر چند که خداییش من خیلی دیدم خونواده ی دختره پا پیش گداشتن ولی بقول بچه ها بطور غیر مستقیم که بعدن اسیب نبینن که بنظر من اینم اشتباهه غیر مستقیم چرا؟؟؟؟؟؟؟
وقتش نیست فرهنگمونو عوض کنیم و کلا سر خودمون نذاریم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

القصه ابا و اجدادمون اگه اشتباهی کردن ما باید واسشون دعای خیر کنیم و اشتباه اونارو اصلاح کنیم
من که با این دید جامعمون کاملا مخالفم چون با این فرهنگمون فقط اونایی که خوبن ضرر میکنن...........

Artmis

New member
يعني خوشحالم بچه ها دنبال زن دادن منن ..اولا من گفتم فعلا قصد ازوداج ندارم اين 1-
2- فقط و فقط بي.ام .دبليو....من پرايدبليو اينا نميخوام...
3-شيربهاشم ميذارم همون بهاي شير باشه منتها فقط شير پاستوريزه و استرليزه ميهن...نه چيز ديگه اي...
4-پنيربها وماست بها و دوغ بها هم ميخوام البته به فاكتور روز...اگر حنس خارجي آورد حتما برچسپ شبنم داشته باشه كه بهمم گمرك خورده...
5-خونه كه باس حتما ويلايي اونم سمت شمال شهر(شمال كشور هم بود قابل فبوله)اينجوري با مادر زنمم روبرو نميشم :smilies-azardl (12)
6-مهريه و مهر اينا نميخوام ...خيلي فانعم من...:28:

شرايط ازين بهتر؟؟
تازه ي مدل ديگه دارم از خودم با چك كارمندي و اقساط 36 ماهه و سود ساليانه علي الحساب 16.5% معاف از ماليات...قابل انتقال به غير...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

قابل انتقال :5:

شفيع

New member
ساکر جان نظرت جالبه و منم همچین اعتقادی دارم اما واقعا این گفته برای جامعه امروز ما مناسب نیست چون:
جامعه ما ظریت این رو نداره که دختر خواستگاری بره ما در جامعه اسطوره ایی داریم که شامل اسطوره های اجتماعی ،عشقی و حتی جنسی میشه که همیشه یک اعتقاد خاص نسبت بهش در ذهن هممون وجود داره که نمیشه برخلاف اون اعتقادات عما کرد در غیر اینصورت موجب طرد میشیم.

زنها اهل نازن و مردان اهل نیاز این جمله ایی هست که نمیذاره دخترا جلو بیان

bacillus.bs

New member
درس خوندنتون هم مثل اين تاپيك بودااااا نفر اول مي شديد:New (6):
يه شبه 52صفحه پيش رفته +١٠٠٠ لايك:smiliess (15):

bacillus.bs

New member
شوخي كردمااااا كفته باشم
ميدونم همتون هر روز بيشتر از روز قبل ميتركونيددددد
بيشتر منظورم خودم بود

bacillus.bs

New member
به نظر من كه هيچ اشكالي نداره چه دختر چه پسر احساساتشونو إبراز كنند به هر طريقي
بهتر از اينه كه يه عمر در حسرت همديگه بسوزند
حالا حتما نبايد كلامي باشه توي رفتار هم ميشه نشون داد

ali_ah

New member
اوف ... 53 صفحه نظر

بابا مگه چند تا از این موردا پیش میاد

تازه ما که از این شانسا نداریم
:sad:

نوتر

New member
ساکر جان نظرت جالبه و منم همچین اعتقادی دارم اما واقعا این گفته برای جامعه امروز ما مناسب نیست چون:
جامعه ما ظریت این رو نداره که دختر خواستگاری بره ما در جامعه اسطوره ایی داریم که شامل اسطوره های اجتماعی ،عشقی و حتی جنسی میشه که همیشه یک اعتقاد خاص نسبت بهش در ذهن هممون وجود داره که نمیشه برخلاف اون اعتقادات عما کرد در غیر اینصورت موجب طرد میشیم.

دوست خوبم میشه بپرسم جامعه چطوری ظرفیت دار میشه؟؟؟/ با بهتر شدن فکر یک نانوای شریف؟؟ یا بهتر شدم فکر یک راننده ی زحمت کش خط واحد؟؟ یا مثلا تغییر ذهن یک معلم و آموزگار دلسوز؟؟ دوست عزیز من باید ما از خودمون شروع کنیم. من از خودم شما از خودتون و بقیه هم از خودشون.فکر جامعه هم تا اونجایی که من میدونم انقدر ها هم شما میگید مسموم نیست. الان فرهنگ ها خیلی بالاتر از فرهنگ های 30 سال پیشه. چون همه دارن آثار مخرب این سکوت رو تو زندگی آینده شون میبینند.تازه شم در صحبت های شما دوست عزیز یک کلی گویی دیده میشه که همیشه در مورد همه ی پسرا و همه جامعه صحبت میکنید در حالی که واقعا چنین نیست. من هم دختر سهل الوصول رو دوست ندارم اما سهل الوصول نه کسی که احساسشو بهم بیان کنه. سهل الوصول با اینی که داریم به اصطلاح بحث میکنم خیلی خیلی متفاوته.

zErOOn3

Well-known member
آقایون اگه یه دختر ازتون خواستگاری کنه چکار می کنین ؟؟؟
چه عکس العملی نشون می دین ؟

اصلا خوشتون میاد یا این که ناراحت و عصبانی می شین ؟؟؟

بعد چه نظری راجع به اون دختر پیدا می کنین ؟؟
و............ هر چی در این موارد

سلام ...

اول ازهمــه یه لغتـــ خوب : ای ناقلا ... :bunnyearsmiley: جمله نبــود ؟

خــبــ....

ـــه ... سختــه ....

فکنیــم ... هیــچ چــی نمی گیــم و راهمــونو می کشیــم می ریــم ... ازون رفتنــا نیشــــا ... همون لحظه اول ...

خــدا رحــم کنــه ... شبــو چجتــوری بذگرونیــم ... ایـــن مخچــه مــا بــدون آنالیــز میره سراغ دفــرگ ...

نمی دونیــم ... شــاید خوشمون بیاد ... ولی تاراحت ویا اعسیــانی که نمیشیــم بــ هیــچ وجــه ...

اون دختتـره : خــداییـــش مردــه (اصطلاح) ... از مــا با جنــم تــر بــوده ...

هــرچــی دل تنگمــوــن ... :

ای وـــل بــه شمــاهــا ...

مــا که مشکلــی نداریـــم بــا خاستــگاری ــه دختــرا ... البتــه فکنیــم ...

:a2d3:

53 صفــه ــم زــیاده خــداییـــش ...

آخرین ویرایش:

sakar

New member

شفیع جان داستان زندگی یه نفرو خوندم البته واقعیه اینجام واسه شما بگم چون واسه هر کاری نیاز به اسطوره هست مث اینکه

یه دختری بود که تاجر بود به اسم خدیجه و 40 سالش بود یه پسریو واسه سرپرستی کارواناش استخدام کرده بود خیلی از اون پسره خوشش میاد واسه همین میره ازش خواستگاری میکنه اون پسرم 25 سال سن داشت پسر از پیشنهاد دختر خوشش میاد و با هم ازدواج میکنن و زندگی پایداریو با هم داشتن که بعدها اون پسر مقامش ترفیع پیدا میکنه و میشه پیامبر و اون دختر هم میشه مادر پیروان همسرش
این داستان مربوط به تقریبا 1400 سال قبله شاید اونا کارشون اشتباه بوده و ادا اطوارای ما کار درستیه.........
فرهنگ ازدواجمون اینقد قویه واسه همین روزبروز امار طلاق بالا میره و سن ازدواج بالا رفته و اخیرا هم تو یکی از سایتا یه اماریو دیدم که واقعا متاثر کننده بود و از خوندنش ناراحت شدم 16 % جوانای تهران بدون ازدواج با هم زندگی میکنن
فرهنگ غنی ازدواجمون واقعا فاجعه افریده نمیگم همین الان عوضش کنید ولی بهتره از همین الان این دیدگاه از بین بره تا بچه های شما دچار این مشکل نشن
این امار و ارقام نشون میده که واقعا ازدواج یه کار مردونه یا زنونه نیست یه کار گروهیه و باید با شور و مشورت و با دید کاملا باز و شرایط مناسب انجام بگیره
والا رفتم معنی نجابتو از معین نگا کردم ینی: بزرگواری،پاکنژادی
حالا شمایی که از نجابت حرف میزنی بگید دقیقا منظورتون چیه!!!!!!!!!

sakar

New member
به نظر من كه هيچ اشكالي نداره چه دختر چه پسر احساساتشونو إبراز كنند به هر طريقي
بهتر از اينه كه يه عمر در حسرت همديگه بسوزند
حالا حتما نبايد كلامي باشه توي رفتار هم ميشه نشون داد

بنظرم بهتره یکم از ازین افکار پوسیدمون فاصله بگیریم چرا نباید مستقیم باشه اتفاقا اگه دختری نمیتونه با واقعیت روبرو بشه بهتره که این کارو نکنه چون ازدواج خاله بازی نیست

@... zahra

New member
اینجا همه تایپیک گذاشتن...ینی چی؟؟؟
ینی اینکه همه ته دلشون میخان ازدواج کنن حالا چه دختر پیشنهاد بده چه پسر؟؟؟؟
ینی درس مرس تو اولویت بعدی هس....
دروغ میگم بگو دروغ میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:25r30wi:

@... zahra

New member
من یکیو (دختره) میشناسم خیلی وقته(تقریبا 7-8 سالی میشه) یه پسریو دوس داره وبخاطر اون احساسش نمیتونه واسه زندگیش تصمیم بگیره
البته همیشه میگه احساس میکنم یه احساس 2 طرفس و همون چن سال پیش میخواسته بگه اما یکی از دوستاش نذاشته و الان پشیمونه و توش مونده نه میتونه دست از احساسش برداره نه هیچکاریم میکنه
اگه نظر کارسازی دارید بگید شاید افاقه کرد
میگن بسوزه پدر عشق و عاشقی اینه هاااااا

میگما...
یکی ار دوستای دختره پا پیش بذاره بره با یارو پسره بحرفه...واقعیتو بگه
اگه قبول کرد...بادبادامبارک..
اگه نه دختره سنگین رنگین بشینه سر جاش...دوستشم که چیزی از دس نمیده فقط معرفتشو نشون میده..من واس دوستم همچین کاریو کردم......

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

آقــا اینــم رفتــ 2 بوکمــارک ...

یــه روز همشــو می Saveـــیــم تــو هــارد ...

فقط به یه نتیجــه ای برسینـــا ... OK OK

قلبــونـــه همگــی ...

بالا