آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

هیراد

New member
بچه ها درسته مدرس و بهداشت یکی شده ولی امسال دانشجو نمیگیره چون مهر دانشجو گرفته با ازمون اسفند 92

ع ل ی رضا

New member
من توی رزومه ام فقط یک طرح مصوب دارم

درسته اما توی قسمت تجارب خیلی چیزارو میتونید بنویسید ... امکان نداره کسی هیچ تجربه ی خاصی نداشته باشه... مثلا بگید pcr ، اینو که همه کار کردن...اگه کارم نکردید بنویسید اما برید ریزه کاریاشو بخونید و تئوریک مسلط بشید.... چمیدونم ازین مدارک و کلاسای کمیته تحقیقات.... خیلی چیزا !...

nono

New member
خدمت وزارت بهداشت باید عرض شود که مارا به خیر تو امیدی نیست شر مرسان
تربیت مدرس ارزانیش ظرفیت خودمونو هاپولی نکنن!

nono

New member
درسته اما توی قسمت تجارب خیلی چیزارو میتونید بنویسید ... امکان نداره کسی هیچ تجربه ی خاصی نداشته باشه... مثلا بگید pcr ، اینو که همه کار کردن...اگه کارم نکردید بنویسید اما برید ریزه کاریاشو بخونید و تئوریک مسلط بشید.... چمیدونم ازین مدارک و کلاسای کمیته تحقیقات.... خیلی چیزا !...

البته هشت ماه طرح نیرو انسانی گذروندم یک کتابچه بی نام و نشان درست کردم که برای کار پایان نامم بود اما چاپ رسمی نشده میشه اینا رو هم بنویسم؟

shino

New member

آخه به نوشتن نیست که- باید مدرکشو که شرکت کردین یا نشان دهنده انجام اونکار هست رو ارائه بدین - وگرنه هرکسی میتونه هر چیزی بنویسه
در ضمن از دانشجوهای ترم آخر معمولا از پایان نامه هاشون میپرسن - ولی اگر طرح یا مقاله دارید به تکنیک های توش مسلط باشید

ع ل ی رضا

New member
آخه به نوشتن نیست که- باید مدرکشو که شرکت کردین یا نشان دهنده انجام اونکار هست رو ارائه بدین - وگرنه هرکسی میتونه هر چیزی بنویسه
در ضمن از دانشجوهای ترم آخر معمولا از پایان نامه هاشون میپرسن - ولی اگر طرح یا مقاله دارید به تکنیک های توش مسلط باشید

ببینید حق با شماست...من از دید نمره ی مستقیم نمیگم... یه بخش زیادی از نمره مربوطه به اینکه شما به اون اساتید نشون بدید که در دورانی که سپری شده شما آدم فعالی بودید... حالا به نظر شما توی قسمت تجارب بهتره خالی بمونه یا هر کاری که جتی مدرکشم نداریمو بنویسیم؟...

30s2mars

New member
بچه ها طرح تحقیقاتی مصوب ینی پایان نامه و پروپروزال و اینجور چیزا؟ یا یه چیز دیگس؟ لطفا کامل جواب بدید ممنون

ع ل ی رضا

New member
بچه ها طرح تحقیقاتی مصوب ینی پایان نامه و پروپروزال و اینجور چیزا؟ یا یه چیز دیگس؟ لطفا کامل جواب بدید ممنون

پایانامه هم یه طرح تحقیقاتی حساب میشه... طرح تحقسقاتی ینی همونایی که پروپوزال تا حالا براش نوشتید و شما جز همکار یا مجری طرح بودید و در پایان هم ازش مقاله در میاد !...اگه طرح رفته باشه توی نوبت پول گرفتن خب میشه مصوب !... باید برید معاونت پژوهشی دانشگاه بگید هرچی طرح مصوب چه همکار و چه مجری به نام شما ثبت شده رو بدن !... گواهیشو میدن

30s2mars

New member
ممنون جواب دادی. من دفاع کردم تموم شده. ینی الان اسم پایان ناممو بنویسم به به عنوان اسم طرح تحقسقاتی و خودمم مجری طرح؟

ع ل ی رضا

New member
ممنون جواب دادی. من دفاع کردم تموم شده. ینی الان اسم پایان ناممو بنویسم به به عنوان اسم طرح تحقسقاتی و خودمم مجری طرح؟

آره اما گواهیشو بگیری حتما و اینکه توی پروپوزال مجری بودی یا همکار؟ همونو بنویس

shino

New member

در ضمن مجری طرح پایان نامه استاد راهنماست شما همکار محسوب میشی- یه پایان نامه زمانی طرح محسوب میشه که در سامانه پژوهشیار دانشگاه ثبت شده باشه

هیراد

New member
در ضمن مجری طرح پایان نامه استاد راهنماست شما همکار محسوب میشی- یه پایان نامه زمانی طرح محسوب میشه که در سامانه پژوهشیار دانشگاه ثبت شده باشه
یعنی اگه طرح نباشه نباید تو رزومه نوشته بشه

30s2mars

New member
باشه چشم. هرچی که احساس کردم جدیده مینویسم اینجا. ممنون علیرضا مینویسم همکار.

هیراد

New member
میگم مگه قرار نبود امروز ظرفیت هارو اعلام کنن.خبری نیست چرا؟

بالا