آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

shino

New member
بهت قول میدم میانگین 50درصد بدون هیچ رزومه ای جز قبولی ها میشه من یه نفر میشناسم سال پیش با میانگین درصد 64بدون هیچ رزومه ای نه مقاله نه تدریس یعنی هیچی رتبش شد 24 دیگه نمیگم کجا قبول شد شاید بفهمه ناراحت بشه مصاحبه بهش 56 دادن شک نکن اگه میانگین درصدات بین 50 تا 60 باشه یه مقاله هم داشته باشی قبولی شک نکن.

میانگینم 59% 2 تا isi دارم. یه طرح، یه تدریس کارگاه، ممکنه تهران بیارم بنظرت؟!!

nono

New member
سلام نونو جان دوستم تو اصفهان ارشدش اموزش بهداشته میانگین 59 زده بنظرت قبول میشه؟کجا شانسش زیاده؟شما چند زدی؟اخه اون سی ویش ضعیفه و چیزی نداره!

عالی زده مطمئنا تهران قبوله من میانگینم 42 رشته ما میانگین بالای 40 فوق العادس

pajoohan

New member
عجب...
نیم ساعت پیش کامنتها اینطور بود که ای داد میگن ظرفیتها کم شده حالا ظرفیتها رو زدند ایندفعه میگید ای داد نابود شد رشته، ظرفیتها زیاد شده، قبول دارم کارای وزارتخونه نه حساب کتاب داره نه قابل پیش بینیه، اما خداییش بچه چرا هر کاری کنند از دید بد نکاه میکنید البته من بیوشیمی شرکت نکردم بیوتک شرکت کردم، ایشالله بیوشیمی های عضو توی این سایت همه قبول شن

amnb

New member
shinoمقاله ای که داری در چه زمینه ای هست با بیوشیمی در ارتباطه.

shino

New member
عجب...
نیم ساعت پیش کامنتها اینطور بود که ای داد میگن ظرفیتها کم شده حالا ظرفیتها رو زدند ایندفعه میگید ای داد نابود شد رشته، ظرفیتها زیاد شده، قبول دارم کارای وزارتخونه نه حساب کتاب داره نه قابل پیش بینیه، اما خداییش بچه چرا هر کاری کنند از دید بد نکاه میکنید البته من بیوشیمی شرکت نکردم بیوتک شرکت کردم، ایشالله بیوشیمی های عضو توی این سایت همه قبول شن

فقط منم بیوشیمی مردم از تنهایی :sad:

rozeabi

New member
ژنتیک هم ظرفیت روزانه ش 4 نفر زیاد شده. خیلی خوبه :rolleyessmileyanim:
دوستان الان دیگه تربیت مدرس همه ی مزایای بهداشت مثل پرداختی ماهانه و مجوز آزمایشگاه رو داره؟

amnb

New member
من نمیگم ظرفیت بالا رفته بده برعکس قبولیش راحت میشه ولی چه فایده دکترا رو بگیری هیئت علمی نشی کجا باید بری الانم که دارن حق مسئولیت فنی ازمایشگاه رو از رشته های ما بر می دارن فکر کنم باید به فکر یه رشته دیگه تو دکترا بود.

shino

New member
shinoمقاله ای که داری در چه زمینه ای هست با بیوشیمی در ارتباطه.

این موضوعاتمه البته اسمم شینو نیست آی دیم این اسمه
Comparison of human adipose-derived stem cells and
chondroitinase ABC transplantation on locomotor recovery in
the contusion model of spinal cord injury in rats

Combined effect of retinoic acid and calcium on the in vitro differentiation of Human
Adipose-Derived Stem Cells to Adipocytes

rozeabi

New member
آره اما گواهیشو بگیری حتما و اینکه توی پروپوزال مجری بودی یا همکار؟ همونو بنویس
این گواهی رو از کجا باید گرفت؟ پایان نامه ی منم طرح نیست ولی یک نفر گفته که می تونم به عنوان طرح بنویسم چون به هرحال تصویب شده و دانشگاه براش بودجه داده

amnb

New member
تو قبولیت شکی نیست الان با میانگین 59 درصد نمره کتبیت 270 میشه مصاحبه هم ان شالله بهت یه 90تا100 خوشکل هم بدن میشی 360تا 370قبولی ولی تهرانو نمیدونم بستگی به شانست داره که مثل سال قبل 6نفر اول تهرانو نزدن.سال قبل رتبه 1 و3 شیراز زدن از من میشنوی توانتخاب شهرها دقت کن میانگین سن اساتید دانشگاه تهران نزدیکه 80ساله 80رو شوخی کردم ولی جایی برو که اساتیدش حال وحوصله داشته باشن.

ع ل ی رضا

New member
من نمیگم ظرفیت بالا رفته بده برعکس قبولیش راحت میشه ولی چه فایده دکترا رو بگیری هیئت علمی نشی کجا باید بری الانم که دارن حق مسئولیت فنی ازمایشگاه رو از رشته های ما بر می دارن فکر کنم باید به فکر یه رشته دیگه تو دکترا بود.

همینطور سرانگشتی اگه حساب کنی بالای صد میلیون تومن هزینه یه دانشجوی دکترا میشه... ینی میگی میخان پولاشونو بریزن توی جوب !.... فرضا هم که کار نبود...اگه عالی باشی اینقد کشور خوب هست که نیرو بخاد و اگه هم بد باشی اینقد کشور جهان سومی پیدا میشه که شمارو روی سرشون بزارن ! بعدشم وزیر کار دو روز قبل میگفت برنامه داریم صد هزار نیروی کار به خارج اعزام کنیم... لابد اینم توی همون راستاست دیگه ! ...

shino

New member
این گواهی رو از کجا باید گرفت؟ پایان نامه ی منم طرح نیست ولی یک نفر گفته که می تونم به عنوان طرح بنویسم چون به هرحال تصویب شده و دانشگاه براش بودجه داده

باید از معاونت پژوهشی دانشکده بگیری

shino

New member
تو قبولیت شکی نیست الان با میانگین 59 درصد نمره کتبیت 270 میشه مصاحبه هم ان شالله بهت یه 90تا100 خوشکل هم بدن میشی 360تا 370قبولی ولی تهرانو نمیدونم بستگی به شانست داره که مثل سال قبل 6نفر اول تهرانو نزدن.سال قبل رتبه 1 و3 شیراز زدن از من میشنوی توانتخاب شهرها دقت کن میانگین سن اساتید دانشگاه تهران نزدیکه 80ساله 80رو شوخی کردم ولی جایی برو که اساتیدش حال وحوصله داشته باشن.

نمره کتبیم 260-اساتیدشو میشناسم من گروه تغذیه و بیوشیمی دانشگاه تهرانم-باهاشون زیاد کار میکنیم- ولی در کل میدونم استاد راهنما کشکه خودت باید دست بجونبونی-
درکل از راهنماییت خیلی ممنونم بالاخره یه بیوشیمیست دیدم اینجا :thanks:

تربیت مدرسی

ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان مرحله اول
فقط پذیرش از طریق آزمون بهداشت صورت گرفته و مشمول شرایط وزارت علوم است همانطور که شروع ترم تحصیلیشونم از مهر است تابع وزارت علوم است!ولی بهداشت از بهمن حتی جهاد دانشگاهی مرکز رویان هم همینطور که الان در رشته سلولی میگیرد کاملاً متعلق به وزارت علوم است وابسته به جهاد دانشگاهی تا حدودی هم نیمه خصوصی شده جهت تامین مخارجش و فقط پذیرشش رو با استفاده از آزمون بهداشت انجام میدهد آنهم ذکر کرده شروع تحصیل مهر ماه!!
تربیت مدرس هیچ گونه پرداختی صورت نمیگیرد ولی در عوض تعهد حضور دائم در دانشگاه را ندارید میتوانید شغلی پیدا کنید در زمانیکه دانشگاه حضور ندارید
شرایط تاسیس آزمایشگاه به رشته شما مرتبط است نه دانشگاه محل تحصیل چنانچه قرار شد بدهند.ضمناً برای جذب دانشگاههای علوم پزشکی در اولویتند
موفق باشید

jamzilan

New member
سلام silk و با تبریک، میانگین 70-75 مربوط به ژنتیک پزشکی؟
سحر جان من تقریبا از 10-12 نفری که خبر دارم اغلب میانگین شون بین 70-75 هست و باور نمیکنم دوست رزآبی 80 زده باشه چون کلید نهایی اشتباه زیاد داشت...شایدم راست گفته باشه...چیزی که من اطلاع دارم نمره کتبی ها خیلی بهم نزدیک هست و رقابت اصلی سر رزومه و مصاحبه خواهد بود..انشالله هر 3 تامون قبول بشیم همین امسال :smilies-azardl (113

aaram

New member
ای بابا حالا این مدرس چرا مهرمیگره!!!

حالا مدرسو زودتر بزنم یا شهرستان؟:sadsmiley:

rozeabi

New member
ضمن آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان مرحله اول
فقط پذیرش از طریق آزمون بهداشت صورت گرفته و مشمول شرایط وزارت علوم است همانطور که شروع ترم تحصیلیشونم از مهر است تابع وزارت علوم است!ولی بهداشت از بهمن حتی جهاد دانشگاهی مرکز رویان هم همینطور که الان در رشته سلولی میگیرد کاملاً متعلق به وزارت علوم است وابسته به جهاد دانشگاهی تا حدودی هم نیمه خصوصی شده جهت تامین مخارجش و فقط پذیرشش رو با استفاده از آزمون بهداشت انجام میدهد آنهم ذکر کرده شروع تحصیل مهر ماه!!
تربیت مدرس هیچ گونه پرداختی صورت نمیگیرد ولی در عوض تعهد حضور دائم در دانشگاه را ندارید میتوانید شغلی پیدا کنید در زمانیکه دانشگاه حضور ندارید
شرایط تاسیس آزمایشگاه به رشته شما مرتبط است نه دانشگاه محل تحصیل چنانچه قرار شد بدهند.ضمناً برای جذب دانشگاههای علوم پزشکی در اولویتند
موفق باشید
ممنون از شما. البته بهزیستی هم پیارسال رو مطمئنم که از مهر ترم اول رو شروع می کرد. یعنی از روی این نمیشه مطمئن بود. من که حاضرم صبح تا شب توی دانشگاه باشم ولی لاقل خرج تحصیلم رو خودم تامین کنم. واللا پیر شدیم یه قرون درآمد نداریم :j58r36j3gcr4suxymup

nono

New member
چرا انقدر ما رو اذیت می کنن اگه الان رتبه هامونو می دونستیم انقدر تردید و استرس نداشتیم::33:

بالا