آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

mehsad

New member
بچه ها هنوز ظرفیتها نیومده؟ از یه منبع وثق وزارت خونه ای شنیدم که ظرفیتها تا حدود نصف شده که نصف اونم رفته برا بین الملل!
البته در مورد رشته ما که جدی بود! یعنی وحشتناکه حالا من اینقدر دپم که نگوووووووو:sad:

ع ل ی رضا

New member
در ضمن مجری طرح پایان نامه استاد راهنماست شما همکار محسوب میشی- یه پایان نامه زمانی طرح محسوب میشه که در سامانه پژوهشیار دانشگاه ثبت شده باشه

میدونی جالبیش چیه؟؟ دانشگاه مشهد دانشجو رو هم میزنه مجری سوم ! الان توی طرح پایانامه خودم اس من مجری سومه

ghazalenutr

New member
سلام دوستان

ببخشین یه سوا دارم راجب مصاحبه ؟اون جدولی که درست کردن ستون نویسنده مسئول توش نیست اگه دانشجو نویسنده مسئول باشه کجا باید درج کنه؟؟
ممنون

nono

New member
بچه ها لینک انتخاب محل فعال شده اما انگار یادشان رفته جدول ظرفیت ها رو بذارن!

shino

New member
هورااااااااااااااااا ظرفیت رشتم کم نشده زیادم شده

- - - Updated - - -

سلام دوستان

ببخشین یه سوا دارم راجب مصاحبه ؟اون جدولی که درست کردن ستون نویسنده مسئول توش نیست اگه دانشجو نویسنده مسئول باشه کجا باید درج کنه؟؟
ممنون

لازم نیست فقط اسم نفر چندم بزنید کافیه

amnb

New member
یعنی دیگه باید گفت رشته بیوشیمی بالینی نابود شد 43نفر ظرفیت این رشته بعلاوه11نفر بین الملل یعنی 54نفر خداییش معلوم نیست چیکار دارن میکنن.

nono

New member
آموزش بهداشت 4 نفر ظرفیتش کمتر از پارسال شده! پارسال 29 نفر امسال 25 نفر:14:

shino

New member
یعنی دیگه باید گفت رشته بیوشیمی بالینی نابود شد 43نفر ظرفیت این رشته بعلاوه11نفر بین الملل یعنی 54نفر خداییش معلوم نیست چیکار دارن میکنن.

شما شرکت کردی بیوشیمی؟
چقدر زیاد شده ظرفیت !!!!!!!!!!!!!!1

ع ل ی رضا

New member
خداروشکر برای مام تقریبا فرقی نکرده... دیگه هیچگونه بهانه ای در نزد خداوند ندارم !

amnb

New member
نه من شرکت نکردم ولی با این ظرفیت ما در ده سال اینده 500 دکتر بیوشیمی داریم اگه حساب کنی 30 دانشگاه علوم پزشکی هردانشگاه باید 16نفر جذب کنه برای نابودی رشته بیوشیمی بالینی باید فاتحه خوند چه رشته ای بود 3تا 4سال پیش الان با این ظرفیت شد خز تمام رشته ها اگه 20نفر میگرفت حداقل یه اعتباری براش می موند باز به گروه بیوشیمی ما یعنی اصفهان که بخاطر کمبود بودجه دانشجو نگرفت من نمیدونم بابل چی داره دکترا گرفته فکر کنم دستگاه gc با hplc ندارن خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشیو ما صاحب کار.

shino

New member
نه من شرکت نکردم ولی با این ظرفیت ما در ده سال اینده 500 دکتر بیوشیمی داریم اگه حساب کنی 30 دانشگاه علوم پزشکی هردانشگاه باید 16نفر جذب کنه برای نابودی رشته بیوشیمی بالینی باید فاتحه خوند چه رشته ای بود 3تا 4سال پیش الان با این ظرفیت شد خز تمام رشته ها اگه 20نفر میگرفت حداقل یه اعتباری براش می موند باز به گروه بیوشیمی ما یعنی اصفهان که بخاطر کمبود بودجه دانشجو نگرفت من نمیدونم بابل چی داره دکترا گرفته فکر کنم دستگاه gc با hplc ندارن خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشیو ما صاحب کار.

آره واقعا الان دیگه تفاوتی بین اونیکه خونده و کار کرده نیست با اونیکه کم کار کرده و با بین الملل میاد بالا

شما کسیو میشناسی امسال مجاز شده باشه؟ در واقع درصداشو میخوام بدونم- من کسیو نمیشناسم که شرکت کرده باشه و مجاز شده باشه- در واقع نمیدونم کجای کارم شما میدونی چه درصدی خوبه برای کتبی؟

ghazalenutr

New member
آموزش بهداشت 4 نفر ظرفیتش کمتر از پارسال شده! پارسال 29 نفر امسال 25 نفر:14:

سلام نونو جان دوستم تو اصفهان ارشدش اموزش بهداشته میانگین 59 زده بنظرت قبول میشه؟کجا شانسش زیاده؟شما چند زدی؟اخه اون سی ویش ضعیفه و چیزی نداره!

amnb

New member
بهت قول میدم میانگین 50درصد بدون هیچ رزومه ای جز قبولی ها میشه من یه نفر میشناسم سال پیش با میانگین درصد 64بدون هیچ رزومه ای نه مقاله نه تدریس یعنی هیچی رتبش شد 24 دیگه نمیگم کجا قبول شد شاید بفهمه ناراحت بشه مصاحبه بهش 56 دادن شک نکن اگه میانگین درصدات بین 50 تا 60 باشه یه مقاله هم داشته باشی قبولی شک نکن.

بالا