آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی 93-94

30s2mars

New member
اومدم واسه کنکور وزارت علوم ثبت نام کنم دیدم رشتمو نداره. تربیت مدرس جدا شد از وزارت علوم؟؟؟ ینی ظرفیتش اومد روی بهداشت؟

TUMS

Well-known member

کسی از بچه های ایمنی مصاحبه نرفته ببینیم چطور بوده؟:28:

TUMS

Well-known member
میتونید یه مقدار بیشتر راجع به این Clear Book توضیح بدین؟

یه چیزی مثل کلاسور یا زونکن هست ولی نه به اون شکل
که میتونید مدارکتون را بزارید داخلش و برای هر مدرک یه دونه کاور پلاستیکی داره که شیک هست که تعدادش میتونه 20 تا 40 تا و....باشه
برید از لوازم التحریر هم بگید براتون میاره...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pariya

30s2mars

New member
ینی ظرفیت تربیت مدرس اومده باشه روی وزارت بهداشت و میرم جلوی اساتید پامو میندازم روی پام سیگار میکشم :4d564ad6:

saharii

New member
ینی ظرفیت تربیت مدرس اومده باشه روی وزارت بهداشت و میرم جلوی اساتید پامو میندازم روی پام سیگار میکشم :4d564ad6:

فکر کنم واسه همه رشته های پزشکی اینطوری شده
چون ژنتیک پزشکی رو هم تو دفترچه اعلام نکرده. فکر کنم یه 15 نفری بخوان امسال، البته ان شاالله

saharii

New member
یه چیزی مثل کلاسور یا زونکن هست ولی نه به اون شکل
که میتونید مدارکتون را بزارید داخلش و برای هر مدرک یه دونه کاور پلاستیکی داره که شیک هست که تعدادش میتونه 20 تا 40 تا و....باشه
برید از لوازم التحریر هم بگید براتون میاره...

مرسی گلی
منو بگو فکر کردم یه نرم افزاره
:tonguesmiley::25r30wi:

sadra.s

New member
بچه ها احتمالا قریب به یقین ظرفیت تربیت مدرس امسال اضافه شده به بهداشت.یعنی همون کاری که در مورد ارشد کردند.ببینید این دفترچه دکترای وزارت علومه امساله.http://dl.sanjesh.org/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=572اصلا جدول رشته های پزشکی توش نیست.اون دو سه تا رشته باکتری شناسی و ویروس شناسی هم مربوط به دامپزشکیه.

shino

New member
بچه ها احتمالا قریب به یقین ظرفیت تربیت مدرس امسال اضافه شده به بهداشت.یعنی همون کاری که در مورد ارشد کردند.ببینید این دفترچه دکترای وزارت علومه امساله.http://dl.sanjesh.org/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=572اصلا جدول رشته های پزشکی توش نیست.اون دو سه تا رشته باکتری شناسی و ویروس شناسی هم مربوط به دامپزشکیه.

ولی امیدوارم اون کاری که با ارشد کردن با دکتری نکنن

alireza-ja

New member

توی کنکور دکترای علوم امسال خبری از رشته های علوم پزشکی تربیت مدرس نیست یعنی اینکه واسه سال آینده حتما ظرفیتش روی بهداشته. ولی امسال رو نمیدونم.

shino

New member
توی کنکور دکترای علوم امسال خبری از رشته های علوم پزشکی تربیت مدرس نیست یعنی اینکه واسه سال آینده حتما ظرفیتش روی بهداشته. ولی امسال رو نمیدونم.

منطقیش اینه که بیاد - نمیشه که یه سال نگیره - شاید برای همین انقدر اعلام ظرفیتو کش دادن

sh.abd6864

New member
واااااای بچه هااا من شنیدم امسال ظرفیت هارو خیلی کم کردند.درسته عایا؟؟ میگن ظرفیت تغذیه شده 15 نفر!! ظرفیت بین الملل رو زیاد کردن گویا.امیدوارم این همه زحمت به باد نره!

ع ل ی رضا

New member
سلام...میشه یکی توضیح بده اینکه ظرفیت مدرس به بهداشت اضافه شه خوبه یا بد؟

nono

New member
لینک انتخاب محل رو به صورت غیر فعال گذاشتن احتمالا تا ساعت یک فعال میشه!

nono

New member
سلام...میشه یکی توضیح بده اینکه ظرفیت مدرس به بهداشت اضافه شه خوبه یا بد؟

مطمئنا خوبه،چون به تعداد ظرفیت تربیت مدرس به وزارت بهداشت اضافه میشه یعنی انگار شما تربیت مدرس رو هم شرکت کردی

nono

New member
بچه ها اصلا شما وقت میکنین برا مصاحبه مطالعه کنید؟ من که از پای کامپیوتر تکان نمی خورم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

ع ل ی رضا

New member
آره من میخونم خب ! هر کاری که توی رزومه بنویسی انجام دادی رو باید ریزه کاریاشو بلد باشی...شما بلدی؟!

- - - Updated - - -

بچه ها اصلا شما وقت میکنین برا مصاحبه مطالعه کنید؟ من که از پای کامپیوتر تکان نمی خورم:ahi5slcgm04mi8jqqkl

آره من میخونم خب ! هر کاری که توی رزومه بنویسی انجام دادی رو باید ریزه کاریاشو بلد باشی...شما بلدی؟!

بالا